Rychlá půjčka před výplatou

13. 6. 2017

Rychlá půjčka před výplatou

Víte, že taková půjčka před výplatou patří mezi dlouhodobě nejžádanější produkty v oblasti krátkodobých nebankovních půjček? V našem článku se na ni blíže podíváme a přiblížíme Vám, o co přesně jde a jak takovou půjčku před výplatou můžete také získat!
 

Každý to známe!

Zcela otevřeně - každý z nás ví, jaké to je, když zbývá jen pár dní do výplaty, ale na účtu už nezbývá nic. A my zrovna nutně potřebujeme něco koupit nebo zaplatit, např. nějaké výdaje na děti do školy nebo složenku s blížící se splatností. Nikoho z blízkých o půjčení financí poprosit nemůžeme z různých důvodů a vyřízení půjčky v bance trvá příliš dlouho a je k němu zapotřebí mnoho papírování.
 

Půjčka před výplatou

V takovéto situaci může být skvělým řešením tzv. půjčka před výplatou. O co jde?Jde o krátkodobou půjčku menší částky poskytovanou nebankovními institucemi. Její sjednání je velmi rychlé, snadné a téměř nic k němu není potřeba. Půjčku před výplatou jde zřídit online a z pohodlí domova.
 
Narozdíl od půjček v bance, která si klienty velmi důkladně prověřuje, nebankovní půjčku může získat téměř každý. Není třeba žádné dokládání příjmů, není třeba být zaměstnaný a můžete mít i dluhy či záznam v rejstříku dlužníků. Půjčka před výplatou je vhodná pro maminky na mateřské dovolené, důchodce, studenty, ale také zaměstnance či podnikatele, kteří prostě na krátkou dobu potřebují menší sumu peněz.
 

Výhody půjčky před výplatou

Veškeré detaily a administrativu ohledně půjčky před výplatou vyřídíte během několika málo minut, a to online z pohodlí domova. Vyplacení půjčky je rychlé a na Váš účet, může být zdarma, bez poplatků a s nulovým úrokem. A půjčku před výplatou si můžete vzít, i když máte dluhy či záznam v registru dlužníků! Ovšem půjčka před výplatou má i své nevýhody, a to, že doba splatnosti půjčky před výplatou je relativně krátká a bývá běžně okolo 30 dní. V případě, že se nejedná o tzv. první půjčku zdarma, počítat můžete s vysokým úrokem, rovněž poplatky za případně prodloužení splatnosti jsou vysoké.
 

Nezapomeňte!

Pokud si berete půjčku před výplatou, ujistěte se, že budete schopni půjčku splatit ve sjednané době splatnosti půjčky. Protože poplatky za prodloužení splatnosti či pokuty a úroky v případě nekomunikování s poskytovatelem a její neúhrady bývají vysoké. Spíše než na výši RPSN se zaměřte spíše na jednorázové poplatky dané půjčky před výplatou. Roční úrok (RPSN) pro Vás není tak podstatný, protože půjčku splatíte během jednoho měsíce, naopak poplatky důležité jsou, protože ty zaplatíte tak jako tak.
 

Jak získat výhodnou půjčku před výplatou?

Chcete si vybrat tu nejvýhodnější půjčku před výplatou? Od toho jsme tady! Nejvýhodnější půjčky před výplatou jsou vždy tzv. první půjčky zdarma, pokud tedy máte možnost, určitě je využijte a po jiné se neohlížejte. Dále nejvýhodnější půjčky jsou kromě prvních půjček zdarma také ty, které vyjdou nejvýhodněji v našem nezávislém srovnávači půjček, který je online a zdarma. Snadno a bezplatně jej můžete využít z pohodlí domova na hlavní stránce, případně můžete využít bezplatného poradenství s našimi odborníky na půjčky, kteří se pohybují po celé České republice. Napište nám a my Vám doporučíme toho nejbližšího k Vám!

Název půjčky:Sumo půjčka
Výše půjčky:4 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Půjčka Liška
Výše půjčky:1 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:ReRum půjčka
Výše půjčky:500 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:SIM půjčka
Výše půjčky:1 000 - 11 500 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Triangl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 30 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:XS půjčka
Výše půjčky:3 000 - 9 000 Kč
Splatnost:3 - 3 měs.
Název půjčky:Expobank půjčka
Výše půjčky:50 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Zonky
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 84 měs.
Název půjčky:Simple půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:2 - 30 dní
Název půjčky:Otrino Invest
Výše půjčky:15 000 - 30 000 Kč
Splatnost:1 dní - 36 měs.

Půjčka je důležité rozhodnutí, u kterého byste neměli jednat zbrkle. ...více

29.5.2017

Zní to zcela logicky, že splatit půjčku včas je výhodné. Ale proč přesně? ...více

8.5.2017

Rádi byste byli více finančně nezávislí a měli takzvanou finanční svobodu? Poradíme Vám několik tipů, jak toho docílit! ...více

27.6.2017