Půjčka Zlatá půjčka

Výše půjčky: 10 000 - 250 000 Kč, doba splácení: 1 - 84 měs.

Nebankovní půjčka pro všechny s výplatou na účet, bez nutnosti doložení příjmů, s dlouhou dobou splatnosti a bez registru.

Výše půjčky10 000 - 250 000 Kč
Splatnost1 - 84 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Společnost FinančníRádce.cz se specializuje na zprostředkovávání nebankovních půjček od většího množství investorů. Zlatá půjčka je produkt od firmy Home Credit, což je jedna z předních nebankovních institutcí v ČR. FinančníRádce.cz je celkem mladá firma, která chce propojit finančnictví s moderními technologiemi, na čemž usilovně pracuje celý tým profesionálů z oboru IT a marketingu.

Webové stránky Zlaté půjčky jsou přehledné a výborně zpracované, nemusíte se tedy bát, že budete muset potřebné údaje a podmínky smlouvy zdlouhavě vyhledávat. Pokud přesto nenajdete odpovědi na své dotazy, máte možnost zavolat na telefonní zákaznickou linku nebo jednoduše poslat své dotazy přes email.

Zlatá půjčka je nebankovní půjčka ve výši od 10 000 Kč do 250 000 Kč s dobou splatnosti až 7 let. Můžete jí použít třeba na zaplacení dovolené v zahraničí, rekonstrukci domu nebo na opravu či nákup auta. U této půjčky je výhodou, že k ní není nutný příjem pouze ze zaměstnání, ale stačí i důchod, nebo mateřská dovolená. Při včasném splácení dostanete až čtvrtinu úroků zpět, proto se vyplatí své závazky splácet řádně.

Půjčit si může v podstatě kdokoliv, kdo má věk nejméně 18 let a české občanství. Také je podmínkou stálý příjem, který je nutné doložit (např. výpisem z účtů, pracovní smlouvou atd.). K této půjčce není třeba mít ručitele a zažádat o ní lze i se záznamem v rejstříku trestů. Pro některé zájemce ale může být nevýhodou to, že se u této půjčky nahlízí do registru.

Základní informace o Zlaté půjčce:

  • nebankovní bezúčelový úvěr
  • od 10 000 Kč do 250 000 Kč
  • doba splatnosti až 7 let
  • kontroluje registr
  • bez ručitele

Co k Zlaté půjčce potřebujete:

  • věk nejméně 18 let
  • české občanství
  • stálý příjem

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku lze vyřídit snadno a rychle, nemusíte se bát nějakého složitého papírování a byrokratických postupů, navíc je možné ji celou vyřídit online.

Na webových stránkách si hned na úvodní stránce zvolíte výši půjčky a vyplníte krátký dotazník. Do něj je potřeba vypsat jméno, příjmení, rodné číslo, emailovou adresu, mobilní telefon, výši a druh příjmů a měsíční výdaje. Poté si je potřeba zvolit, kdy Vás mohou operátoři call centra kontaktovat. Žádost poté jednoduše odešlete a vyčkáte na jejich telefonát.

Žádost je možné urychlit tím, že doplníte údaje do dalšího formuláře, který se Vám zobrazí po jejím odeslání. Stačí vypsat číslo Vašeho bankovního účtu a adresu trvalého bydliště (případně i korespondenční). Ve finále si vytvoříte heslo a dotazník odešlete. V případě schválení žádosti Vám budou peníze odeslány na účet obratem.

O půjčku si lze také snadno zažádat přes náš online formulář výše, kam doplníte jen pár základních informací a zaměstnanci zákaznické linky se Vám sami ozvou a doplní s Vámi veškeré důležité náležitosti.

Celkové hodnocení Zlaté půjčky

Zlatá půjčka patří mezi klasické nebankovní úvěry, které poskytuje prověřená nebankovní instituce Home Credit. Firma FinančníRádce.cz půjčku pouze zprostředkovává, díky čemuž je úvěr dostupnější a jeho schvalování může probíhat rychleji. Tým odborníků z IT a marketingu vytvořil vskutku přehledné a stručné webové stránky a snadný systém online žádostí, což celý proces také dost urychluje. K půjčce není nutné mít ručitele nebo hmotnou zástavu, podmínkou je pouze mít věk nad 18 let, české občanství a stálý příjem, který ale nemusí pocházet ze zaměstnání. Proto je půjčka dostupná třeba pro seniory nebo rodiče na mateřské dovolené. U této půjčky se kontroluje registr, proto si nemohou půjčit zájemci s negativní úvěrovou historií, což může být pro některé nevýhodou.

Proč právě půjčka Zlatá půjčka:

můžete získat až 250 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 250 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
1. 9. 2017

Kde najít výhodnou půjčku?

Když chcete půjčku, pak zajisté chcete výhodnou půjčku, že? Pak pro Vás máme několik rad pro to, kde takovou výhodnou nebankovní půjčku najít, pojďme se na ně společně podívat v našem článku Kde najít výhodnou půjčku!
 

Individuální nebankovní půjčka

Je na českém trhu s půjčkami vůbec něco jako půjčka na míru přesně Vaší situaci a nebo je to jen mýtus a taková půjčka neexistuje? A nebo poskytovatelé nebankovních půjček nabízejí pouze několik typů půjček, jako třeba půjčka bez registru, rychlá půjčka online, které jsou standardem a mezi kterými si musíte vybrat. A pokud se do dané „škatulky“ půjčky nevejdete, získáte pouze nevýhodné podmínky půjčky, případně máte s půjčkou úplně smůlu a nezískáte žádnou půjčku?
 
Skvělá zpráva pro všechny, kdo si chtějí půjčit! A to, že půjčka výhodně na míru existuje. Lze ji navrhnout při individuálním posouzení žadatele o půjčku, jeho situace a různých faktorů, a to lze nejlépe provést s půjčkovým odborníkem, který je nezávislý (nikoli s půjčkovým poradcem z konkrétní společnosti a poskytovatele půjčky, ať už banky nebo nebankovní společnosti).
 

Půjčka přesně pro Vás

Individuální přístup při zařizování půjčky získáte od nezávislého půjčkového poradce, který se orientuje na trhu s půjčkami u nás, dobře zná různé konkrétní situace půjčkových klientů a hlavně, ví, co vše společnosti u nás mohou nabídnout mimo své klasicky prezentované nabídky půjček, může tedy instituci dotlačit do výhodnějších podmínek půjček, než by Vám nabídla sama bez poradce, protože samozřejmě raději získá klienta, kterému dá půjčku dráž a vydělá na něm více, to je jasné.
 
Ovšem výhodné podmínky půjčky Vám v dané společnosti vyjedná právě půjčkový poradce, a to zcela sám, stejně jako všechnu administrativu okolo sjednání daného spotřebitelského úvěru vyřídí také bez Vás.
 

Proč spolupracovat s půjčkovým poradcem?

Je faktem, že mnoho lidí se spolupráci s půjčkovým poradcem brání, z nejrůznějších důvodů rozšířených nepravdivých mýtů, nicméně je to škoda a zbytečné, a zejména – spolupráce s půjčkovým poradcem ušetřila už mnoha klientům peníze i čas, jinak by na trhu přeci nefungovali a lidé by se na ně neobraceli zas a opět.
 
Vedletoho, že Vám půjčkový poradce vyjedná velmi výhodné podmínky půjčky online, hlavně výhodnější, než byste si zařídili sami, je výhodou spolupráce s ním také to, že je pro Vás bezplatná a zcela zdarma - tedy alespoň když zvolíte odborníky z našeho týmu půjčkových poradců.
 

Půjčkový poradce - ano nebo ne?

Není třeba se strachovat, že by byl půjčkový poradce ovlivňován výšemi provizí jednotlivých bank a nebankovních společností za to, že Vás k nim dovede, a snažil se Vám tak doporučovat pouze vybrané poskytovatele půjček, nebo jejich konkrétní nabídky půjček. Nikoli, výše provizí se u všech společností pohybují zhruba stejně, půjčkovému poradci je v podstatě úplně jedno, u které instituce si půjčku nakonec domluvíte.
 
Skutečně je to tak - půjčkový poradce se Vám vždy u jakékoli půjčkové společnosti bude snažit vyjednat ty nejvýhodnější podmínky půjčky – nejenže mají půjčkoví poradci proklientský a profesionální přístup a záleží jim na tom, abyste s půjčkou byli spokojení, ale poradce si tak také buduje svou reputaci a ví, že když budete spokojeni s jeho prací a podmínkami půjčky, které Vám vyjednal, doporučíte jej dál. Byl by sám proti sobě, kdyby Vám nevyjednal tu nejvýhodnější půjčku online a půjčku bez úroků!
 
V momentě, že tedy uvažujete o půjčce a chtěli byste půjčku přesně na míru pro sebe, doporučujeme kontaktovat některého půjčkového poradce, například z našeho týmu odborníků na půjčky. Pohybují se po celé České republice a rádi Vám vyjdou vstříc na konzultaci bezplatně a nezávazně!

Chcete si půjčit, ale patříte mezi tzv. problémové klienty, kterým banka nepůjčí? Problémoví klienti jsou například ti, kteří mají záznam v registru dlužníků, mají exekuci, jsou v insolvenci, a nebo nemají dostatečný příjem. ...více

27.7.2017

Proč byste se vůbec měli připravovat na půjčku? Vždyť se to zdá být tak jednoduché - přeci ji zase bez problému splatíte, že? Ovšem příprava na půjčku je zcela na místě. ...více

30.8.2017

Existuje mnoho mýtů o tom, jak si vybrat skutečně výhodnou půjčku. Máme pro Vás několik rad a tipů, kterými byste se při srovnání půjček nebo výběru půjčky měli řídit! ...více

18.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Kredito24
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Zaplo půjčka
Výše půjčky:1 000 - 12 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:MK Credit
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:48 měs.
Název půjčky:WOW Finance
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Express Cash
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:14 - 20 měs.
Název půjčky:Půjčka 365
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:10 - 30 dní
Název půjčky:Moment půjčka
Výše půjčky:1 000 - 4 999 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Credit Limit
Výše půjčky:2 500 - 35 000 Kč
Splatnost:30 - 30 dní
Název půjčky:Minutová půjčka Equa Bank
Výše půjčky:5 000 - 600 000 Kč
Splatnost:3 - 84 měs.
Název půjčky:Grand půjčky
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:30 dní - 360 měs.