Půjčka Zaplo půjčka

Výše půjčky: 1 000 - 12 500 Kč, doba splácení: 1 - 30 dní

Rychlá Zaplo půjčka s vyřízením online, výplatou do 15 minut na bankovní účet, možností půjčky až 12 500 Kč, a to bez nutnosti doložení příjmů.

Výše půjčky1 000 - 12 500 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Krátkodobá nebankovní půjčka od důvěryhodného poskytovatele Zaplo, kterému zapůjčil svou tvář moderátor a kutil Láďa Hruška. Jedná se o solidní tzv. mikropůjčku. V dnešní době je velice oblíbený tento typ půjček vzhledem k jejich jednoduchosti a rychlosti. Jedná se o formu půjčky - krátkodobý nebankovní úvěr. Často se taková mikropůjčka používá na pokrytí menších nákladů před výplatou. Proto je poskytnutí finančních prostředků bleskově rychlé a samotné vyřízení trvá opravdu chviličku.

Zaplo poskytuje spotřebitelské úvěry ve výši od 1 000 - 12 500 Kč. Délku splácení si můžete nastavit na období od 1 - 30 dní. Protože chce Zaplo plně vyhovět svým klientům, nabízí první půjčku úplně zdarma a bez poplatků. Má to však podmínku, první půjčka musí být řádně splacena v daném termínu. Další půjčky jsou již poskytovány s úrokem. Ale i tak je půjčka Zaplo velice oblíbená a na porovnávacích webech má skvělé celkové hodnocení a její uživatelské recenze mají plný počet hvězdiček.

Vždy se zodpovědně zamyslete, jestli budete schopni splatit, co si hodláte půjčit. Aby jste při úvěrování dosáhli kýženého výsledku, je třeba vědět, že výše splátek odpovídá Vašemu měsíčnímu rozpočtu. Nebo že účel, pro který jste se rozhodli peníze vynaložit, je opravdu důležitý a smysluplný. Také byste měli být seznámeni se všemi skutečnostmi ohledně půjčky, včetně výše úroků a poplatků. Pokud byste se i přesto někdy dostali do situace, že nebudete schopni splácet, neodkládejte problém na jindy a řešte to ihned. Nepůjčujte si další peníze, abyste zaplatili splátku jinde. Čím déle budete řešení situace odkládat, tím více to pak bude složitější a těžší se z toho začarovaného kruhu dostat.

Pokud čtete dál, rozhodli jste se zodpovědně a chcete využít finančních služeb Zaplo a zkusit si první půjčku zdarma, stačí vyplnit online formulář. Zabere to pět minut a není to nic složitého. Obzvláště pokud zažádáte přes naše stránky. Formulář naleznete výše a vyplníte pouze pár údajů. Navíc se v průběhu žádosti zaregistrujete do uživatelské zóny Zaplo, což Vám v budoucnu přinese velké výhody. Po odeslání žádosti pak čerpáte peníze na bankovní účet dokonce během 15 minut.

Základní informace o Zaplo

  • možnost půjčit si 1 000 - 12 500 Kč, na poprvé  max. 8 000 Kč
  • délka splácení je až 30 dní
  • vyřízení žádosti online bez zbytečného papírování
  • první půjčka zdarma a bez poplatků v případě, že splatíte včas
  • vyžadována kontrola registru, bez exekuce a insolvence, bez dalších půjček
  • peníze na účtu už do 15 minut

Co k Zaplo půjčce potřebujete:

  • občan ČR s trvalým bydlištěm v ČR
  • minimální věk od 18 let
  • občanský průkaz a druhý průkaz totožnosti
  • půjčka pro zaměstnané bez prokazování příjmu

Žádost o půjčku

Rychle a pohodlně můžete zažádat přes online formulář z pohodlí svého domova. K Zaplo žádosti budete potřebovat telefonní kontakt, email, bankovní účet na Vaše jméno. Z dokladů musíte předložit kopii občanského průkazu a druhý průkaz totožnosti (např. řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list, zbrojní průkaz, atd.). Taktéž musíte být občanem České republiky, s věkem nad 18 let, a s trvalým pobytem na území ČR. Nesmíte mít záznam v registru dlužníků, nesmíte mít exekuci ani být v insolvenci. Jestliže už máte závazky u jiné úvěrové společnosti, žádost pravděpodobně nebude přijata. Pozitivní ale je, že můžete mít záznam v trestním rejstříku. Jako žadatel nemusíte dokládat příjem a nepotřebujete ručitele ani nemusíte nic zastavovat.

Jestliže zosobňujete výše zmíněné podmínky, můžete se pustit do samotné žádosti. Vyplnění kolonek výše zde na webu Půjčky Porovnání je rychlé a jednoduché. Zadáte pouze Vaše jméno, platný telefonní kontakt, email, nastavíte si délku splácení a kurzorem upravíte požadovanou cifru. Jakmile odešlete žádost, je ihned podána ke zpracování. Následně budete vyzváni, abyste převedli 0,01 Kč na účet Zaplo. Takto si společnost ověří, že banovní účet je skutečně Váš a zároveň tak chrání zneužití Vašich osobních údajů. Počkáte na konečné posouzení Vaší žádosti a jakmile bude hotovo, peníze Vám odchází na účet do 15 minut. Tato doba je odvislá od toho, jakou máte banku. Zaplo spolupracuje s těmi největšími bankovními institucemi, ale pokud ne zrovna s tou Vaší, budete muset počkat na peníze do druhého dne.

Zaplo je nejen výhodná půjčka, protože je tak rychlá s vyřízením online, ale také protože Vám nabízí možnost kdykoliv nahlížet do informací k Vaší půjčce. Během žádosti se totiž zaregistrujete do klientské zóny, kde Vám bude zřízen uživatelský účet. Přihlašovací údaje obdržíte emailem, který si ponechte a nemažte ho ani po splacení půjčky. Na svém účtu pak můžete nahlížet do stávajícího úvěru, takže neustále máte aktuální informace po ruce. Stejně dobře můžete získat informace o nových půjčkách nebo naopak o již splacených půjčkách. Prostě máte tak své finanční závazky lépe pod kontrolou.

Celkové hodnocení Zaplo půjčky

Láďa Hruška reprezentující půjčku Zaplo garantuje, že Zaplo je solidní společnost, která poskytuje výhodné krátkodobé spotřebitelské úvěry za skvělých podmínek. Zaplo patří mezi nejlevnější a nejvýhodjnější půjčky na trhu a je velice oblíbená mezi lidmi, díky kterým získala cenu Finanční produkt roku 2016. Zaplo nabízí možnost první půjčky zdarma pro nové klienty s podmínkou, že bude půjčka splacena v řádném termínu. Úvěry poskytuje rychlým a bezpečným způsobem za férových podmínek. Se Zaplo dosáhnete na půjčku až 12 500 Kč, napoprvé maximálně 8 000 Kč. Splácet můžete pouze v období 1 - 30 dní. Podmínky pro žádost jsou následující. Musíte být plnoletým občanem České republiky, musíte být zaměstnaní a nesmíte mít záznam v registru dlužníků. Po podání online žádosti, nečekáte dlouho a jste vyzváni k dalšímu postupu operátorem zákaznické linky, která je Vám k dispozici ve dne i v noci 24/7. Musíte pouze ověřit vlastnictví svého bankovního účtu tak, že z něj pošlete 0,01 Kč na účet Zaplo. Vyčkáte na schválení žádosti a pak už odchází peníze do 15 minut na Váš bankovní účet. Zaplo má vysoké procento schválených žádostí, takže pokud splňujete výše vypsané podmínky, tak máte téměř vyhráno. Peníze můžete využit bezúčelně a je také možné půjčku předčasně splatit bez dalších sankcí a poplatků.

Proč právě půjčka Zaplo půjčka:

můžete získat až 12 500 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 12 500 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
1. 9. 2017

Kde najít výhodnou půjčku?

Když chcete půjčku, pak zajisté chcete výhodnou půjčku, že? Pak pro Vás máme několik rad pro to, kde takovou výhodnou nebankovní půjčku najít, pojďme se na ně společně podívat v našem článku Kde najít výhodnou půjčku!
 

Individuální nebankovní půjčka

Je na českém trhu s půjčkami vůbec něco jako půjčka na míru přesně Vaší situaci a nebo je to jen mýtus a taková půjčka neexistuje? A nebo poskytovatelé nebankovních půjček nabízejí pouze několik typů půjček, jako třeba půjčka bez registru, rychlá půjčka online, které jsou standardem a mezi kterými si musíte vybrat. A pokud se do dané „škatulky“ půjčky nevejdete, získáte pouze nevýhodné podmínky půjčky, případně máte s půjčkou úplně smůlu a nezískáte žádnou půjčku?
 
Skvělá zpráva pro všechny, kdo si chtějí půjčit! A to, že půjčka výhodně na míru existuje. Lze ji navrhnout při individuálním posouzení žadatele o půjčku, jeho situace a různých faktorů, a to lze nejlépe provést s půjčkovým odborníkem, který je nezávislý (nikoli s půjčkovým poradcem z konkrétní společnosti a poskytovatele půjčky, ať už banky nebo nebankovní společnosti).
 

Půjčka přesně pro Vás

Individuální přístup při zařizování půjčky získáte od nezávislého půjčkového poradce, který se orientuje na trhu s půjčkami u nás, dobře zná různé konkrétní situace půjčkových klientů a hlavně, ví, co vše společnosti u nás mohou nabídnout mimo své klasicky prezentované nabídky půjček, může tedy instituci dotlačit do výhodnějších podmínek půjček, než by Vám nabídla sama bez poradce, protože samozřejmě raději získá klienta, kterému dá půjčku dráž a vydělá na něm více, to je jasné.
 
Ovšem výhodné podmínky půjčky Vám v dané společnosti vyjedná právě půjčkový poradce, a to zcela sám, stejně jako všechnu administrativu okolo sjednání daného spotřebitelského úvěru vyřídí také bez Vás.
 

Proč spolupracovat s půjčkovým poradcem?

Je faktem, že mnoho lidí se spolupráci s půjčkovým poradcem brání, z nejrůznějších důvodů rozšířených nepravdivých mýtů, nicméně je to škoda a zbytečné, a zejména – spolupráce s půjčkovým poradcem ušetřila už mnoha klientům peníze i čas, jinak by na trhu přeci nefungovali a lidé by se na ně neobraceli zas a opět.
 
Vedletoho, že Vám půjčkový poradce vyjedná velmi výhodné podmínky půjčky online, hlavně výhodnější, než byste si zařídili sami, je výhodou spolupráce s ním také to, že je pro Vás bezplatná a zcela zdarma - tedy alespoň když zvolíte odborníky z našeho týmu půjčkových poradců.
 

Půjčkový poradce - ano nebo ne?

Není třeba se strachovat, že by byl půjčkový poradce ovlivňován výšemi provizí jednotlivých bank a nebankovních společností za to, že Vás k nim dovede, a snažil se Vám tak doporučovat pouze vybrané poskytovatele půjček, nebo jejich konkrétní nabídky půjček. Nikoli, výše provizí se u všech společností pohybují zhruba stejně, půjčkovému poradci je v podstatě úplně jedno, u které instituce si půjčku nakonec domluvíte.
 
Skutečně je to tak - půjčkový poradce se Vám vždy u jakékoli půjčkové společnosti bude snažit vyjednat ty nejvýhodnější podmínky půjčky – nejenže mají půjčkoví poradci proklientský a profesionální přístup a záleží jim na tom, abyste s půjčkou byli spokojení, ale poradce si tak také buduje svou reputaci a ví, že když budete spokojeni s jeho prací a podmínkami půjčky, které Vám vyjednal, doporučíte jej dál. Byl by sám proti sobě, kdyby Vám nevyjednal tu nejvýhodnější půjčku online a půjčku bez úroků!
 
V momentě, že tedy uvažujete o půjčce a chtěli byste půjčku přesně na míru pro sebe, doporučujeme kontaktovat některého půjčkového poradce, například z našeho týmu odborníků na půjčky. Pohybují se po celé České republice a rádi Vám vyjdou vstříc na konzultaci bezplatně a nezávazně!

Máte obavu z toho, že nebankovní půjčky jsou nebezpečné, protože nebankovní společnosti nejsou tak důsledně zákonem kontrolované? Opak je nyní pravdou díky novému zákonu o spotřebitelských úvěrech! ...více

19.7.2017

Poradíme Vám hned několik tipů, jak můžete ušetřit na půjčce! A to díky několika základním krokům, které Vám nezaberou skoro žádný čas, ale pomohou Vám ve výsledku k výhodnější půjčce! ...více

29.8.2017

Zní to zcela logicky, že splatit půjčku včas je výhodné. Ale proč přesně? ...více

8.5.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:BB půjčka
Výše půjčky:1 000 - 45 000 Kč
Splatnost:7 dní - 3 měs.
Název půjčky:YES půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:84 měs.
Název půjčky:AsisTeam
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 300 měs.
Název půjčky:Aktivafin půjčky
Výše půjčky:50 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:6 - 240 měs.
Název půjčky:Půjčkomat půjčka
Výše půjčky:500 - 22 000 Kč
Splatnost:5 - 31 dní
Název půjčky:ZUNO půjčka online
Výše půjčky:15 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.
Název půjčky:Půjčka Liška
Výše půjčky:1 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:CZ Mini Credit
Výše půjčky:1 000 - 12 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Profi Credit půjčka
Výše půjčky:10 000 - 166 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Bubbli půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.