Půjčka Volsor půjčka

Výše půjčky: 500 - 4 500 Kč, doba splácení: 1 - 30 dní

Nebankovní společnost poskytující půjčky a také odborné finanční poradenství, možnost první půjčky ve výši 500 Kč zdarma.

Výše půjčky500 - 4 500 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Volsor je společnost s ručením omezeným, která působí v České republice od roku 2013, ale zkušenosti v oblasti poskytování krátkodobých půjček má zejména ze zahraničí – pobočky má například ve Španělsku, Rusku, Slovensku nebo Polsku. Společnost spolupracuje s desítkami prověřených nebankovních společností, díky čemuž pomůže svým klientům vybrat vždy tu nejvhodnější půjčku. Navíc díky tomuto systému mají žadatelé o půjčku poměrně velkou šanci na schválení žádosti.

Volsor půjčka je určena hlavně pro ty, kteří si chtějí půjčit menší částku s krátkou dobou splatnosti. Půjčka je na cokoliv, můžete jí tedy využít jakkoliv chcete, například na zaplacení dovolené, nebo na pokrytí nečekaných výdajů pár dní před výplatou. O půjčku se dá zažádat pouze pomocí online formuláře a vyřízení žádosti je rychlé. Pro zákazníky je k dispozici i telefonní servis, email a nebo i Skype. Neváhejte se na zaměstnance Volsor s.r.o. obrátit s jakýmkoliv dotazem, profesionální poradci Vám vždy ochotně poradí a vyjdou vstříc.

Půjčka Volsor je nebankovní krátkodobý úvěr, přičemž půjčit si můžete od 500 Kč do 4 500 Kč s dobou splatnosti v od 1 do 30 dní. Noví klienti mají možnost získat první půjčku zcela zdarma, a to do výše 1 500 Kč a s dobou splatnosti maximálně 21 dní. Půjčka Volsor se hodí i pro nezaměstnané (například rodiče na mateřské dovolené nebo seniory), žadatelům stačí pouze mít trvalý měsíční příjem.

O půjčku je možné zažádat i se záznamem v rejstříku trestů a není třeba mít ručitele. Pro některé zájemce může být nevýhodou, že se u této půjčky kontroluje registr. K žádosti o půjčku musíte být starší 18 let, mít české občanství a trvalý příjem. Žádost je možné kompletně vyřídit online a postačí Vám k ní občanský průkaz, nebo jiný doklad totožnosti (cestovní pas, řidičský průkaz apod.).

Základní informace o Volsor půjčce:

  • nebankovní bezúčelový úvěr
  • první půjčka až 1 500 Kč zdarma
  • výše půjčky od 500 Kč do 4 500 Kč
  • rychlé vyřízení žádosti
  • bez ručitele
  • kontroluje registr

Co k Volsor půjčce potřebujete:

  • věk nad 18 let
  • české občanství
  • bankovní účet
  • trvalý příjem

Žádost o půjčku

O půjčku můžete zažádat pouze skrz online formulář na internetových stránkách. Na jednoduché úvěrové kalkulačce si nejdřív zvolíte částku od 500 Kč až 4 500 Kč a dobu splatnosti v rozmezí 1 až 30 dní. Následně musíte vyplnit osobní údaje jako jméno, příjmení, rodné číslo, pohlaví, číslo občanského průkazu, rodinný stav a případně počet dětí. Poté je nutné zadat kontaktní údaje (email a telefonní číslo) a informace o Vašem zaměstnání (zdroj a výši měsíčních příjmů).

Odesláním tohoto formuláře se dostanete na poslední stránku, kde už jen vyplníte adresu trvalého bydliště (případně i korespondenční adresu), doplníte další údaje a nakonec napíšete číslo bankovního účtu. Pak už jen odešlete žádost zpracování a automatizovaný systém společnosti Volsor Vám vybere tu nejvhodnější půjčku od partnerských společností. K vyřízení žádosti Vám je třeba si připravit občanský průkaz nebo jiný průkaz totožnosti.

Pokud bude Vaše žádost schválena, peníze Vám budou poukázány převodem na bankovní účet, který jste uvedli. Půjčka se splácí jednorázovou platbou, kterou je nutné zaplatit nejpozději ke dni splatnosti.

Zcela jednoduše lze o půjčku zažádat i pomocí našeho online formuláře výše, kam stačí vyplnit jen základní kontaktní informace. Po odeslání toho formuláře se Vaší žádostí začnou zabývat přímo pracovníci zákaznické linky společnosti, kteří Vás pak sami kontaktují a doladí s Vámi podrobnosti.

Celkové hodnocení Volsor půjčky:

Volsor je velmi rychlá půjčka, o kterou mohou zažádat v podstatě všichni, kdo mají stálý měsíční příjem, tedy i nezaměstnaní, nebo senioři. K půjčce nemusíte mít ručitele a lze o ni zažádat i se záznamem v trestním rejstříku. Půjčit si můžete částku od 500 Kč do 4 500 Kč s dobou splatnosti od 1 do 30 dní, hodí se tedy hlavně ve chvíli, kdy potřebujete urgentně uhradit třeba nedoplatek za elektřinu, nebo se Vám jen nechce čekat s nákupem až do výplaty. Půjčku je ale vhodné si rozmyslet, protože se k ní vážou různé poplatky, jejichž výši se ale dozvíte předem. RPSN i poplatky se mohou výrazně odlišovat, jelikož Volsor s.r.o zprostředková nabídky od desítek různých poskytovatelů nebankovních finančních služeb. Na druhou stranu, díky tomuto systému propojení různých nebankovních společností, je u této půjčky vyšší šance na schválení. Půjčit si může každý, kdo je starší 18 let prokáže schopnost splácet. Výhodou je, že se k půjčce váže minimum administrace.

Proč právě půjčka Volsor půjčka:

můžete získat až 4 500 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 4 500 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
1. 9. 2017

Kde najít výhodnou půjčku?

Když chcete půjčku, pak zajisté chcete výhodnou půjčku, že? Pak pro Vás máme několik rad pro to, kde takovou výhodnou nebankovní půjčku najít, pojďme se na ně společně podívat v našem článku Kde najít výhodnou půjčku!
 

Individuální nebankovní půjčka

Je na českém trhu s půjčkami vůbec něco jako půjčka na míru přesně Vaší situaci a nebo je to jen mýtus a taková půjčka neexistuje? A nebo poskytovatelé nebankovních půjček nabízejí pouze několik typů půjček, jako třeba půjčka bez registru, rychlá půjčka online, které jsou standardem a mezi kterými si musíte vybrat. A pokud se do dané „škatulky“ půjčky nevejdete, získáte pouze nevýhodné podmínky půjčky, případně máte s půjčkou úplně smůlu a nezískáte žádnou půjčku?
 
Skvělá zpráva pro všechny, kdo si chtějí půjčit! A to, že půjčka výhodně na míru existuje. Lze ji navrhnout při individuálním posouzení žadatele o půjčku, jeho situace a různých faktorů, a to lze nejlépe provést s půjčkovým odborníkem, který je nezávislý (nikoli s půjčkovým poradcem z konkrétní společnosti a poskytovatele půjčky, ať už banky nebo nebankovní společnosti).
 

Půjčka přesně pro Vás

Individuální přístup při zařizování půjčky získáte od nezávislého půjčkového poradce, který se orientuje na trhu s půjčkami u nás, dobře zná různé konkrétní situace půjčkových klientů a hlavně, ví, co vše společnosti u nás mohou nabídnout mimo své klasicky prezentované nabídky půjček, může tedy instituci dotlačit do výhodnějších podmínek půjček, než by Vám nabídla sama bez poradce, protože samozřejmě raději získá klienta, kterému dá půjčku dráž a vydělá na něm více, to je jasné.
 
Ovšem výhodné podmínky půjčky Vám v dané společnosti vyjedná právě půjčkový poradce, a to zcela sám, stejně jako všechnu administrativu okolo sjednání daného spotřebitelského úvěru vyřídí také bez Vás.
 

Proč spolupracovat s půjčkovým poradcem?

Je faktem, že mnoho lidí se spolupráci s půjčkovým poradcem brání, z nejrůznějších důvodů rozšířených nepravdivých mýtů, nicméně je to škoda a zbytečné, a zejména – spolupráce s půjčkovým poradcem ušetřila už mnoha klientům peníze i čas, jinak by na trhu přeci nefungovali a lidé by se na ně neobraceli zas a opět.
 
Vedletoho, že Vám půjčkový poradce vyjedná velmi výhodné podmínky půjčky online, hlavně výhodnější, než byste si zařídili sami, je výhodou spolupráce s ním také to, že je pro Vás bezplatná a zcela zdarma - tedy alespoň když zvolíte odborníky z našeho týmu půjčkových poradců.
 

Půjčkový poradce - ano nebo ne?

Není třeba se strachovat, že by byl půjčkový poradce ovlivňován výšemi provizí jednotlivých bank a nebankovních společností za to, že Vás k nim dovede, a snažil se Vám tak doporučovat pouze vybrané poskytovatele půjček, nebo jejich konkrétní nabídky půjček. Nikoli, výše provizí se u všech společností pohybují zhruba stejně, půjčkovému poradci je v podstatě úplně jedno, u které instituce si půjčku nakonec domluvíte.
 
Skutečně je to tak - půjčkový poradce se Vám vždy u jakékoli půjčkové společnosti bude snažit vyjednat ty nejvýhodnější podmínky půjčky – nejenže mají půjčkoví poradci proklientský a profesionální přístup a záleží jim na tom, abyste s půjčkou byli spokojení, ale poradce si tak také buduje svou reputaci a ví, že když budete spokojeni s jeho prací a podmínkami půjčky, které Vám vyjednal, doporučíte jej dál. Byl by sám proti sobě, kdyby Vám nevyjednal tu nejvýhodnější půjčku online a půjčku bez úroků!
 
V momentě, že tedy uvažujete o půjčce a chtěli byste půjčku přesně na míru pro sebe, doporučujeme kontaktovat některého půjčkového poradce, například z našeho týmu odborníků na půjčky. Pohybují se po celé České republice a rádi Vám vyjdou vstříc na konzultaci bezplatně a nezávazně!

Proč je vhodné si půjčky porovnat online? Co tím získáte a kolik ušetříte? ...více

13.4.2017

Víte, že taková půjčka před výplatou patří mezi dlouhodobě nejžádanější produkty v oblasti krátkodobých nebankovních půjček? ...více

13.6.2017

Doba dovolených je tady a není nic snazšího, než si sjednat jednu z nejoblíbenějších sezónních půjček - a to půjčku na dovolenou! ...více

12.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Půjčka Liška
Výše půjčky:1 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:ZUNO půjčka online
Výše půjčky:15 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.
Název půjčky:Bubbli půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Profi Credit půjčka
Výše půjčky:10 000 - 166 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:XS půjčka
Výše půjčky:3 000 - 9 000 Kč
Splatnost:3 - 3 měs.
Název půjčky:Vitacredit půjčka
Výše půjčky:50 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
Název půjčky:Triangl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 30 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:Zlatá půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:1 - 84 měs.
Název půjčky:Door Financial
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:45 - 60 týdnů
Název půjčky:Půjčka na cokoliv ČSOB
Výše půjčky:20 000 - 800 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.