Půjčka Viva Credit

Výše půjčky: 500 - 20 000 Kč, doba splácení: 7 - 35 dní

Půjčka Viva Credit je půjčka bez registru a rychlou výplatou, již od 30 minut. Můžete si půjčit až 20 000 Kč s dobou splatnosti až 35 dní.

Výše půjčky500 - 20 000 Kč
Splatnost7 - 35 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Firma Viva Credit se zaměřuje zejména na poskytování krátkodobých nebankovních půjček. U Viva Credit půjčky oceníte především rychlost vyřízení žádosti a transparentnost produktů. Podmínky půjčky jsou přehledné, vždy se předem dozvíte, kolik Vás půjčka bude stát a nemusíte se obávat skrytých poplatků. Společnost Viva Credit si zakládá na zodpovědném půjčování a vede  své zákazníky k tomu, aby si půjčovali jen v nejnutnějších případech.

Nebankovní půjčka Viva Credit se řadí mezi ty dražší, proto je vhodná teprve v situaci, kdy musíte urgentně zaplatit nenadálé výdaje, které prostě nepočkají do výplaty. Nehodí se v případě, že trpíte dlouhodobým nedostatkem peněz a potřebujete si půjčovat pravidelně, v tomto případě by mohla mít Vaši finanční situaci negativní vliv. Dobré je si půjčku naplánovat tak, aby ste ke dni splatnosti měli již na svém účtu výplatu a mohli půjčku okamžitě splatit.

Úvěr je bezúčelový a půjčit si můžete částku ve výši od 500 Kč do 20 000 Kč s dobou splatnosti v rozmezí 1 – 35 dní. Úroky se odvíjí pouze od toho, jakou částku si chcete půjčit, doba splatnosti nemá na výši poplatků vliv. K půjčce nemusíte mít ručitele a výhodou může být i to, že Viva Credit neprověřuje registr, proto je možné o půjčku zažádat i když jste v nepříznivé finanční situaci, ale to Viva Credit svým klientům nedoporučuje, protože zde hrozí velké riziko, že se chytí do dluhové pasti.

K žádosti o půjčku Viva Credit potřebujete pouze minimální věk 18 let a vlastní bankovní účet, ke kterému máte platební kartu, co umožňuje platby přes internet. Žádost o půjčku celou vyřídíte online a postačí Vám k ní pouze občanský průkaz. Pro rychlé vyřízení žádosti je nutné mít internetové bankovnictví, ve kterém jednoduše autorizujete svůj bankovní účet. V případě schválení Vaší žádosti budou peníze odeslány obratem na Váš účet. Splácení půjčky probíhá formou automatického strhnutí částky z Vaší platební karty.

Základní informace o Viva Credit půjčce:

  • nebankovní krátkodobý úvěr
  • půjčka na cokoliv
  • bez ručitele
  • od 500 Kč do 20 000 Kč
  • doba splatnosti od 1 do 35 dní
  • vyšší poplatky

Co k Viva Credit půjčce potřebujete:

  • bankovní účet a platební kartu
  • občanský průkaz
  • věk nad 18 let
  • trvalý příjem

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku Viva Credit můžete snadno vyřídit celou online. Na internetových stránkách Viva Credit si na přehledné úvěrové kalkulačce zvolíte požadovanou výši půjčky od 500 Kč do 20 000 Kč, vyberete si dobu splatnosti od 1 do 35 dní a rovnou se Vám zobrazí, kolik Vás bude půjčka stát. Dále vyplníte jednoduchý online dotazník, kam napíšete své jméno, příjmení, emailovou adresu a telefon. Následně budete muset zadat číslo občanského průkazu, číslo bankovního účtu, přihlašovací údaje a číslo Vaší platební karty. Podmínkou je, aby Vaše platební karta umožňovala platby přes internet, jinak nelze půjčku splácet. Po odeslání žádosti se musíte přihlásit do svého internetového bankovnictví a autorizovat svůj účet. Pak už jen stačí počkat na vyrozumnění, jestli byla Vaše žádost schválena.

Peníze budou odeslány na Váš účet obratem po schválení žádosti. Chcete-li získat půjčku co nejrychleji, je třeba o ni zažádat v pracovní dny během pracovní doby – žádosti, které budou odeslány po pracovní době, jsou vyřízovány až následující pracovní den.

Může se stát, že se dostanete do situace, kdy nebudete moci půjčku splatit. V ten moment je nutné co nejdříve kontaktovat finančního poradce, který s Vámi vzniklou situaci probere a navrhne Vám možné řešení. Viva Credit nabízí i možnost prodloužení doby splatnosti, ale musíte o něj sami zažádat a je třeba uhradit prvně poplatek za původní půjčku, jinak Vám žádost o prodloužení půjčky nemůže být schválena.

O Viva Credit půjčku můžete jednoduše zažádat přes náš online formulář (viz výše), kam stačí doplnit pár kontaktních informací a Vaše žádost bude ihned odeslána pracovníkům zákaznické linky. Ti se Vám pak sami ozvou, aby s Vámi doladili veškeré detaily.

Celkové hodnocení Viva Credit půjčky:

Nebankovní půjčka Viva Credit patří mezi dražší půjčky na našem trhu, proto je na místě si půjčku pořádně promyslet a půjčovat si jen v nejnutnějších případech, kdy nemám jinou možnost. Společnost Viva Credit u žadatelů nekontroluje registr, což může být pro některé zájemce výhodou, ale důrazně nabádá své klienty k tomu, aby si půjčovali zodpovědně, a vyhnuli se tak zbytečnému zadlužení. O půjčku může zažádat v podstatě kdokoliv, podmínkou je minimální věk 18 let, české občanství a trvalý příjem. Vyřízení půjčky je velmi rychlé a potřebujete k němu pouze občanský průkaz a vlastní bankovní účet s platební kartou, která umožňuje platbu přes internet. V průběhu posuzování žádosti můžete být dodatečně požádáni o předložení dalších dokladů, kterými si Viva Credit ověří Vaši schopnost splácet. K půjčce není nutné mít ručitele nebo hmotnou zástavu.

Proč právě půjčka Viva Credit:

můžete získat až 20 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 20 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
1. 9. 2017

Kde najít výhodnou půjčku?

Když chcete půjčku, pak zajisté chcete výhodnou půjčku, že? Pak pro Vás máme několik rad pro to, kde takovou výhodnou nebankovní půjčku najít, pojďme se na ně společně podívat v našem článku Kde najít výhodnou půjčku!
 

Individuální nebankovní půjčka

Je na českém trhu s půjčkami vůbec něco jako půjčka na míru přesně Vaší situaci a nebo je to jen mýtus a taková půjčka neexistuje? A nebo poskytovatelé nebankovních půjček nabízejí pouze několik typů půjček, jako třeba půjčka bez registru, rychlá půjčka online, které jsou standardem a mezi kterými si musíte vybrat. A pokud se do dané „škatulky“ půjčky nevejdete, získáte pouze nevýhodné podmínky půjčky, případně máte s půjčkou úplně smůlu a nezískáte žádnou půjčku?
 
Skvělá zpráva pro všechny, kdo si chtějí půjčit! A to, že půjčka výhodně na míru existuje. Lze ji navrhnout při individuálním posouzení žadatele o půjčku, jeho situace a různých faktorů, a to lze nejlépe provést s půjčkovým odborníkem, který je nezávislý (nikoli s půjčkovým poradcem z konkrétní společnosti a poskytovatele půjčky, ať už banky nebo nebankovní společnosti).
 

Půjčka přesně pro Vás

Individuální přístup při zařizování půjčky získáte od nezávislého půjčkového poradce, který se orientuje na trhu s půjčkami u nás, dobře zná různé konkrétní situace půjčkových klientů a hlavně, ví, co vše společnosti u nás mohou nabídnout mimo své klasicky prezentované nabídky půjček, může tedy instituci dotlačit do výhodnějších podmínek půjček, než by Vám nabídla sama bez poradce, protože samozřejmě raději získá klienta, kterému dá půjčku dráž a vydělá na něm více, to je jasné.
 
Ovšem výhodné podmínky půjčky Vám v dané společnosti vyjedná právě půjčkový poradce, a to zcela sám, stejně jako všechnu administrativu okolo sjednání daného spotřebitelského úvěru vyřídí také bez Vás.
 

Proč spolupracovat s půjčkovým poradcem?

Je faktem, že mnoho lidí se spolupráci s půjčkovým poradcem brání, z nejrůznějších důvodů rozšířených nepravdivých mýtů, nicméně je to škoda a zbytečné, a zejména – spolupráce s půjčkovým poradcem ušetřila už mnoha klientům peníze i čas, jinak by na trhu přeci nefungovali a lidé by se na ně neobraceli zas a opět.
 
Vedletoho, že Vám půjčkový poradce vyjedná velmi výhodné podmínky půjčky online, hlavně výhodnější, než byste si zařídili sami, je výhodou spolupráce s ním také to, že je pro Vás bezplatná a zcela zdarma - tedy alespoň když zvolíte odborníky z našeho týmu půjčkových poradců.
 

Půjčkový poradce - ano nebo ne?

Není třeba se strachovat, že by byl půjčkový poradce ovlivňován výšemi provizí jednotlivých bank a nebankovních společností za to, že Vás k nim dovede, a snažil se Vám tak doporučovat pouze vybrané poskytovatele půjček, nebo jejich konkrétní nabídky půjček. Nikoli, výše provizí se u všech společností pohybují zhruba stejně, půjčkovému poradci je v podstatě úplně jedno, u které instituce si půjčku nakonec domluvíte.
 
Skutečně je to tak - půjčkový poradce se Vám vždy u jakékoli půjčkové společnosti bude snažit vyjednat ty nejvýhodnější podmínky půjčky – nejenže mají půjčkoví poradci proklientský a profesionální přístup a záleží jim na tom, abyste s půjčkou byli spokojení, ale poradce si tak také buduje svou reputaci a ví, že když budete spokojeni s jeho prací a podmínkami půjčky, které Vám vyjednal, doporučíte jej dál. Byl by sám proti sobě, kdyby Vám nevyjednal tu nejvýhodnější půjčku online a půjčku bez úroků!
 
V momentě, že tedy uvažujete o půjčce a chtěli byste půjčku přesně na míru pro sebe, doporučujeme kontaktovat některého půjčkového poradce, například z našeho týmu odborníků na půjčky. Pohybují se po celé České republice a rádi Vám vyjdou vstříc na konzultaci bezplatně a nezávazně!

Pokud zvažujete půjčku, máme pro Vás několik tipů... ...více

25.5.2017

Jestliže se chystáte vzít si jakoukoli půjčku, ať již malou či velkou, určitě je Vám jasné, že jde o zásadní životní rozhodnutí. Váš život toto rozhodnutí o půjčce může ovlivnit na mnoho let a případné problémy by se s Vámi mohly táhnout až do konce života! ...více

26.7.2017

Češi zpravidla dělají velkou chybu, a to, že zapomínají na srovnání půjček, když si chtějí o půjčku zažádat. Zbytečně pak platí příliš víc, než by nutně museli a přicházejí tak o peníze. ...více

2.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Finemoney půjčka
Výše půjčky:50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 180 měs.
Název půjčky:Oberbank
Výše půjčky:50 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Mutuo půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:22 - 22 dní
Název půjčky:Vitacredit půjčka
Výše půjčky:50 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
Název půjčky:Kredia půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:15 - 30 dní
Název půjčky:Komerční Banka
Výše půjčky:30 000 - 600 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Kamali
Výše půjčky:1 000 - 249 997 Kč
Splatnost:30 dní - 96 měs.
Název půjčky:Ovečka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Volsor půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Creditstar půjčka
Výše půjčky:1 000 - 13 000 Kč
Splatnost:5 dní - 3 měs.