Půjčka Veselá půjčka

Výše půjčky: 10 000 - 100 000 Kč, doba splácení: 1 - 12 měs.

Veselá půjčka umožňuje podnikatelům půjčku až 100 000 Kč, nepodnikatelům pak do výše 50 000 Kč, s relativně vysokou úrokovou sazbou.

Výše půjčky10 000 - 100 000 Kč
Splatnost1 - 12 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Moravské společnost WPP Financial s.r.o., která sídlí v Brně, je poskytovatelem Veselé půjčky. Navštívit kamenné pobočky této firmy můžete pouze na Moravě, a to v Olomouci, Třebíči, Břeclavi a v Jihlavě. Kromě na pobočce lze o půjčku požádat i po telefonu a nebo pomocí online žádosti. K sjednání půjčky není nutná osobní návštěva na pobočce, v případ, že bydlíte příliš daleko, nebo se Vám prostě jen nechce nikam chodit, si můžete nechat smlouvu poslat kurýrem.

Veselá půjčka patří mezi bezúčelové půjčky se středně dlouhou dobou splatnosti. Hodí se jak v případě, že scháníte menší obnos na zaplacení nečekaných výdajů pár dní před výplatou před výplatou, tak na zaplacení dovolené pro celou rodinu. Půjčka je ale poněkud dražší, než jiné nebankovní úvěry na českém trhu, proto je lepší si ji dobře rozmyslet a nepůjčovat si za každou cenu, abyste se zbytečně nezadlužili.

Půjčka je bezúčelová, můžete tedy půjčenou částku využít jakkoliv chcete. Výhodou je, že půjčit si můžete v poměrně velkém rozmezí – od 2 000 Kč do 50 000 Kč s dobou splatnosti od 4 do 15 měsíců. O tuto půjčku může zažádat v podstatě kdokoliv – získat jej mohou jak zaměstnanci, tak i nezaměstnaní – například senioři, nebo rodiče na mateřské dovolené. Vyřízení žádosti netrvá dlouho a probíhá diskrétně, navíc neplatíté žádné nesmyslné poplatky předem a od firmy můžete očekávat transparentní přístup a férové jednání.

K žádosti o půjčku je nutné mít minimální věk 18 let a maximální věk 60 let. Další podmínkou je doložit dostatečný trvalý příjem (nejméně 10 000 Kč čistého). Žadadel o půjčku nesmí být v exekuci. K vyřízení žádosti potřebujete pouze dva doklady totožnosti a doklad o výši příjmu. Vyřízení žádosti probíhá většinou velmi rychle. Po schválení Vaší žádosti Vám budou peníze vyplaceny buď v hotovosti na pobočce při podpisu smlouvy, nebo převodem na účet.

Základní informace o Veselé půjčce:

  • půjčka na cokoliv
  • výše půjčky od 2 000 Kč do 50 000 Kč
  • doba splatnosti od 4 do 15 měsíců
  • vhodná pro nezaměstnané a OSVČ
  • bez ručitele

Co k Veselé půjčce potřebujete:

  • věk minimálně 18 let
  • doložit stálý příjem
  • bezdlužnost

Žádost o půjčku

Podat žádost o půjčku lze několika způsoby – buď osobně na pobočce, nebo na bezplatné telefonní lince Nejjednodušší varianta je ovšem zažádat na internetových stránkách společnosti. Tam si v nabídce zvolíte "zažádat o půjčku", vyberete zda–li jste podnikatel nebo zaměstnanec či důchodce.

Poté si zakliknete o jakou částku máte zájem. Zde si můžete rozkliknout odkaz "Zobrazit detail produktů", čímž se Vám zobrazí podrobné informace o výši RPSN, úroku a splátek, které se k danému produktu váží. Nakonec je nutné vyplnit krátký online dotazník, kam vypíšete jméno, příjmení, rok narození, svojí adresu, telefon a údaje o příjmech a výdajích. Potom stačí jen žádost odeslat a vyčkat na její zpracování.

K žádosti o půjčku si připravte dva doklady totožnosti a doklad o trvalém příjmu, bez toho nemůže být Vaše žádost schválena. Peníze Vám budou vyplaceny až po podepsání smlouvy, což můžete udělat buď osobně na pobočce, nebo je možné si nechat smlouvu přivézt kurýrem. Peníze můžete získat ihned na ruku, a to v případě, že podepíšete smlouvu na pobočce.

Žádost o půjčku můžete také jednoduše podat pomocí našeho online formuláře, který naleznete výše. Zde je nutné vyplnit pouze pár základních informací a Vaše žádost pak bude ihned odeslána pracovníkům zákaznického servisu, kteří se Vám poté sami ozvou, aby s Vámi doladili potřebné náležitosti.

Celkové hodnocení Veselé půjčky

Poměrně drahá nebankovní půjčka na tuzemském trhu. Půjčit si můžete částku od 2 000 Kč do 50 000 Kč, což je výrazně více, než nabízí většina krátkodobých úvěrů. Výhodou může být i to, že v případě osobního sjednání půjčky na pobočce lze získat peníze na ruku ihned po podepsání smlouvy, takže nemusíte čekat na někdy zdlouhavý bankovní převod. Půjčka je na cokoliv, můžete jí proto využít zcela libovolně, ale vzhledem k celkem vysokému RPSN se vyplatí si ji dobře rozmyslet – rozhodně není dobré si půjčovat, když se potýkám s dlouhodobým nedostkem financí.  Společnost WPP Financial dodržuje zásady zodpovědného půjčování, a proto si u svých klientů důkladně prověřuje jejich schopnost splácet. Abyste mohli zažádat o půjčku, musíte doložit minimální příjem 10 000 Kč čistého. Příjem ale nemusí nutně pocházet ze stálého zaměstnání, půjčku mohou využít i nezaměstnaní (například senioři nebo rodiče na mateřské dovolené) nebo OSVČ. U této půjčky můžete využít možnost mimořádných splátek, které jsou zcela zdarma, stejně tak se nemusíte obávat nesmyslných sankcí za předčasné splacení půjčky.

Proč právě půjčka Veselá půjčka:

můžete získat až 100 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 100 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte mít pravidelný příjem
1. 9. 2017

Kde najít výhodnou půjčku?

Když chcete půjčku, pak zajisté chcete výhodnou půjčku, že? Pak pro Vás máme několik rad pro to, kde takovou výhodnou nebankovní půjčku najít, pojďme se na ně společně podívat v našem článku Kde najít výhodnou půjčku!
 

Individuální nebankovní půjčka

Je na českém trhu s půjčkami vůbec něco jako půjčka na míru přesně Vaší situaci a nebo je to jen mýtus a taková půjčka neexistuje? A nebo poskytovatelé nebankovních půjček nabízejí pouze několik typů půjček, jako třeba půjčka bez registru, rychlá půjčka online, které jsou standardem a mezi kterými si musíte vybrat. A pokud se do dané „škatulky“ půjčky nevejdete, získáte pouze nevýhodné podmínky půjčky, případně máte s půjčkou úplně smůlu a nezískáte žádnou půjčku?
 
Skvělá zpráva pro všechny, kdo si chtějí půjčit! A to, že půjčka výhodně na míru existuje. Lze ji navrhnout při individuálním posouzení žadatele o půjčku, jeho situace a různých faktorů, a to lze nejlépe provést s půjčkovým odborníkem, který je nezávislý (nikoli s půjčkovým poradcem z konkrétní společnosti a poskytovatele půjčky, ať už banky nebo nebankovní společnosti).
 

Půjčka přesně pro Vás

Individuální přístup při zařizování půjčky získáte od nezávislého půjčkového poradce, který se orientuje na trhu s půjčkami u nás, dobře zná různé konkrétní situace půjčkových klientů a hlavně, ví, co vše společnosti u nás mohou nabídnout mimo své klasicky prezentované nabídky půjček, může tedy instituci dotlačit do výhodnějších podmínek půjček, než by Vám nabídla sama bez poradce, protože samozřejmě raději získá klienta, kterému dá půjčku dráž a vydělá na něm více, to je jasné.
 
Ovšem výhodné podmínky půjčky Vám v dané společnosti vyjedná právě půjčkový poradce, a to zcela sám, stejně jako všechnu administrativu okolo sjednání daného spotřebitelského úvěru vyřídí také bez Vás.
 

Proč spolupracovat s půjčkovým poradcem?

Je faktem, že mnoho lidí se spolupráci s půjčkovým poradcem brání, z nejrůznějších důvodů rozšířených nepravdivých mýtů, nicméně je to škoda a zbytečné, a zejména – spolupráce s půjčkovým poradcem ušetřila už mnoha klientům peníze i čas, jinak by na trhu přeci nefungovali a lidé by se na ně neobraceli zas a opět.
 
Vedletoho, že Vám půjčkový poradce vyjedná velmi výhodné podmínky půjčky online, hlavně výhodnější, než byste si zařídili sami, je výhodou spolupráce s ním také to, že je pro Vás bezplatná a zcela zdarma - tedy alespoň když zvolíte odborníky z našeho týmu půjčkových poradců.
 

Půjčkový poradce - ano nebo ne?

Není třeba se strachovat, že by byl půjčkový poradce ovlivňován výšemi provizí jednotlivých bank a nebankovních společností za to, že Vás k nim dovede, a snažil se Vám tak doporučovat pouze vybrané poskytovatele půjček, nebo jejich konkrétní nabídky půjček. Nikoli, výše provizí se u všech společností pohybují zhruba stejně, půjčkovému poradci je v podstatě úplně jedno, u které instituce si půjčku nakonec domluvíte.
 
Skutečně je to tak - půjčkový poradce se Vám vždy u jakékoli půjčkové společnosti bude snažit vyjednat ty nejvýhodnější podmínky půjčky – nejenže mají půjčkoví poradci proklientský a profesionální přístup a záleží jim na tom, abyste s půjčkou byli spokojení, ale poradce si tak také buduje svou reputaci a ví, že když budete spokojeni s jeho prací a podmínkami půjčky, které Vám vyjednal, doporučíte jej dál. Byl by sám proti sobě, kdyby Vám nevyjednal tu nejvýhodnější půjčku online a půjčku bez úroků!
 
V momentě, že tedy uvažujete o půjčce a chtěli byste půjčku přesně na míru pro sebe, doporučujeme kontaktovat některého půjčkového poradce, například z našeho týmu odborníků na půjčky. Pohybují se po celé České republice a rádi Vám vyjdou vstříc na konzultaci bezplatně a nezávazně!

Proč je tak důležité provést si neustále omílané srovnání půjček online? Není nad to být si jistí, že jste si vybrali tu nejvýhodnější půjčku na trhu s půjčkami! ...více

29.7.2017

Ať už hledáte jakoukoli půjčku, recenze půjček byste si měli prostudovat! Recenze půjček Vám naznačí, které půjčky jsou důvěryhodné a kterým byste se měli vyhnout! ...více

10.7.2017

Půjčkový poradce je jedním z nejdůležitějších kroků, jak si vybrat půjčku a nespálit se. Bez rad odborníka na půjčky byste totiž mohli naletět a přijít o své peníze, a to jistě nechcete! ...více

18.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Simple půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:2 - 30 dní
Název půjčky:Vitacredit půjčka
Výše půjčky:50 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
Název půjčky:Žlutý meloun
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:3 - 60 měs.
Název půjčky:Bezva půjčka
Výše půjčky:15 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost:12 - 72 měs.
Název půjčky:Česká spořitelna
Výše půjčky:20 000 - 2 500 000 Kč
Splatnost:120 měs.
Název půjčky:ReRum půjčka
Výše půjčky:500 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:SOS credit
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Fastfin půjčka
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Creditstar půjčka
Výše půjčky:1 000 - 13 000 Kč
Splatnost:5 dní - 3 měs.
Název půjčky:Credit Limit
Výše půjčky:2 500 - 35 000 Kč
Splatnost:30 - 30 dní