Půjčka Triangl půjčky

Výše půjčky: 10 000 - 30 000 Kč, doba splácení: 12 - 24 měs.

Nebankovní půjčka společnosti Triangl půjčky, se kterou můžete získat až 30 000 Kč a to s výplatou hotově bez nutnosti mít bankovní účet.

Výše půjčky10 000 - 30 000 Kč
Splatnost12 - 24 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Obchodní značka Triangl je více než 16 let spojována s garancí výhodného a bezpečného spotřebitelského úvěru. Společnost se během let vyvinula v důvěryhodného finančního partnera, který zná všechny Vaše potřeby a požadavky. Na základě toho Vám může Trinagl půjčka zajistit finance pro splnění Vašich přání za velice výhodných podmínek. S ohledem na všechny cenné klienty společnost nyní nabízí vylepšené produkty, které Vám umožní vybavit celou domácnost i zahradu.

Triangl totiž spolupracuje s těmi nejlepšími internetovými obchody, na kterých seženete úplně všechno, co si jen představujete. Od zahradního nářadí a sekaček, přes domácí spotřebiče a elektroniku, až po hračky pro Vaše nejmenší. To vše můžete nakoupit v eshopech, se kterými Triangl spolupracuje a můžete to získat pomocí spotřebitelského úvěru od Trianglu.

Díky této nebankovní půjčce můžete získat půjčku v rozpětí 10 000 - 30 000 Kč s možností čerpání v hotovosti. Výše urokové sazby a procentuální roční sazby nákladů se vypočítává podle výše úvěru a počtu splátek. Průměrně se ale úroková sazba i RPSN pohybují v rozmezí 22 - 25 %. Délku splácení je možné rozložit na období 1 - 2 let. Na webu půjčky můžete použít kalkulačku, pomocí které si nastavíte parametry půjčky tak, jak Vám nejlépe vyhovují. Jestliže zažádáte o nižší částku, máte možnost si ji rozložit na nejvyšší možnou dobu splácení a tím získáte nižší splátky, které nijak zvlášť nezatíží Váš rodinný či firemní rozpočet.

Půjčka je k dispozici pro kohokoliv, kdo je dospělý, má trvalé bydliště na území ČR a má stálý měsíční příjem. Výše příjmu by měla být dostatečně vysoká, abyste neměli problémy se splácením a nemuseli později řešit nepříjemnosti spojené s prodlením. Z toho důvodu je dobré si půjčku řádně promyslet, protože i přesto, že jako zaměstnanec, podnikatel, důchodce nebo rodič na mateřské dovolené, máte dostatečný příjem, lehce se můžete nečekaně spadnout do finančních potíží.

Základní informace o Triangl půjčce:

  • nebankovní půjčka s hotovostním čerpáním
  • možnost půjčit si 10 000 - 30 000 Kč
  • délka splácení 1 - 2 roky
  • možnost předčasného splacení zdarma
  • půjčka vhodná pro kohokoliv s trvalým příjmem
  • využití na cokoliv

Co k Trinagl půjčce potřebujete:

  • půjčka pro dospělé
  • české občanství
  • nutný stálý měsíční příjem

Žádost o půjčku

Podání žádosti o Triangl půjčku je velmi jednoduché i pro lidi, kteří ještě nikdy o půjčku nežádali nebo nemají zkušenosti s online půjčkami. Pakliže čtete tyto řádky, máte žádost na dosah ruky. Vyjeďte na této stránce nahoru a pouze vyplňte své osobní údaje a nastavte si výši půjčky s požadovanou délkou splácení. Žádost odešlete jediným kliknutím pomocí červeného tlačítka "Půjčit ihned". Chvíli vyčkáte než Vás kontaktuje vyškolený operátor klientské linky a pak už je to raz dva a máte půjčku v kapse.

Během telefonního hovoru s operátorem společně zkontrolujete vyplněné údaje a dozvíte se, jak pokračovat v žádosti dál. Triangl půjčka je půjčka s čerpáním v hotovosti, takže si budete muset sjednat schůzku s obchodním zástupcem. Ten Vás může navštívit u Vás doma, abyste při vyřizování měli náležité pohodlí, protože Triangl si své zákazníky hýčká. Na schůzce předložíte náležité dokumenty, které je potřeba ke schválení žádosti a sepsání smlouvy. Po podpisu smlouvy jednoduše čerpáte peníze v hotovosti ve vybrané výši.

Trinagl půjčka je vhodná pro všechny dospělé se stálým pobytem v ČR a s trvalým měsíčním příjmem. Při sjednávání úvěru budete muset předložit dva své doklady totožnosti (např. občanský průkaz, řidičský průkaz, cestovní pas, atp.) a detailní výpis z bankovního účtu za poslední 3 měsíce. Ten slouží jako prokázání příjmu, ale také ke kontrole Vašich příjmů a výdajů. Na základě toho totiž obchodní zástupce posoudí Vaší celkovou situaci a přátelsky poradí, jestli je pro Vás půjčka vhodná. V zájmu obou zúčatsněných stran je, abyste svůj závazek zvládali platit bez sebemenších potíží.

Žadatelé o půjčku by neměli být v insolvenci, což je jedinou podmínkou pro získání půjčky. Jinak společnost nekontroluje registr dlužníků ani trestní rejstřík. Nevadí, pokud splácíte u jiné bankovní či nebankovní instituce a není překážkou, pokud máte exekuci. K půjčce dokonce nepotřebujete ani ručitele nebo zástavu.

Celkové hodnocení Triangl půjčky

Triangl je nebankovní společnost, která v České republice úspěšně působí již 16 let. Její jméno je známé ve spojitosti s výhodnými a bezpečnými spotřebitelskými úvěry. Společnost spolupracuje se známými a oblíbenými eshopy, ve kterých nakoupíte vše pro svůj dům i zahradu. Díky Trianglu získáte finance pro nákup v hotovosti nebo Vám umožní nákup na splátky. Půjčit si můžete částku v rozpětí 10 000 - 30 000 Kč na dobu splácení 1 - 2 roky. Výše úrokové sazby se vypočítává ze zapůjčené částky a také zohledňuje délku splácení. Lze odhadnout, že úrok i RPSN se pohybují v rozmezí 22 - 25 %. Půjčku je možné také kdykoliv předčasně splatit, čímž ušetříte na úrocích. Vhodným žadatelem je každý občan ČR starší 18 let se stálým měsíčním příjmem. Může to být soukromá osoba se zaměstnáním, OSVČ, důchodce i rodič na mateřské dovolené. Ke smlouvě budete potřebovat dva své doklady totožnosti a výpis z bankovního účtu za poslední 3 měsíce. Po schválení žádosti, čerpáte peníze ihned v hotovosti.

Proč právě půjčka Triangl půjčky:

můžete získat až 30 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 30 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
1. 9. 2017

Kde najít výhodnou půjčku?

Když chcete půjčku, pak zajisté chcete výhodnou půjčku, že? Pak pro Vás máme několik rad pro to, kde takovou výhodnou nebankovní půjčku najít, pojďme se na ně společně podívat v našem článku Kde najít výhodnou půjčku!
 

Individuální nebankovní půjčka

Je na českém trhu s půjčkami vůbec něco jako půjčka na míru přesně Vaší situaci a nebo je to jen mýtus a taková půjčka neexistuje? A nebo poskytovatelé nebankovních půjček nabízejí pouze několik typů půjček, jako třeba půjčka bez registru, rychlá půjčka online, které jsou standardem a mezi kterými si musíte vybrat. A pokud se do dané „škatulky“ půjčky nevejdete, získáte pouze nevýhodné podmínky půjčky, případně máte s půjčkou úplně smůlu a nezískáte žádnou půjčku?
 
Skvělá zpráva pro všechny, kdo si chtějí půjčit! A to, že půjčka výhodně na míru existuje. Lze ji navrhnout při individuálním posouzení žadatele o půjčku, jeho situace a různých faktorů, a to lze nejlépe provést s půjčkovým odborníkem, který je nezávislý (nikoli s půjčkovým poradcem z konkrétní společnosti a poskytovatele půjčky, ať už banky nebo nebankovní společnosti).
 

Půjčka přesně pro Vás

Individuální přístup při zařizování půjčky získáte od nezávislého půjčkového poradce, který se orientuje na trhu s půjčkami u nás, dobře zná různé konkrétní situace půjčkových klientů a hlavně, ví, co vše společnosti u nás mohou nabídnout mimo své klasicky prezentované nabídky půjček, může tedy instituci dotlačit do výhodnějších podmínek půjček, než by Vám nabídla sama bez poradce, protože samozřejmě raději získá klienta, kterému dá půjčku dráž a vydělá na něm více, to je jasné.
 
Ovšem výhodné podmínky půjčky Vám v dané společnosti vyjedná právě půjčkový poradce, a to zcela sám, stejně jako všechnu administrativu okolo sjednání daného spotřebitelského úvěru vyřídí také bez Vás.
 

Proč spolupracovat s půjčkovým poradcem?

Je faktem, že mnoho lidí se spolupráci s půjčkovým poradcem brání, z nejrůznějších důvodů rozšířených nepravdivých mýtů, nicméně je to škoda a zbytečné, a zejména – spolupráce s půjčkovým poradcem ušetřila už mnoha klientům peníze i čas, jinak by na trhu přeci nefungovali a lidé by se na ně neobraceli zas a opět.
 
Vedletoho, že Vám půjčkový poradce vyjedná velmi výhodné podmínky půjčky online, hlavně výhodnější, než byste si zařídili sami, je výhodou spolupráce s ním také to, že je pro Vás bezplatná a zcela zdarma - tedy alespoň když zvolíte odborníky z našeho týmu půjčkových poradců.
 

Půjčkový poradce - ano nebo ne?

Není třeba se strachovat, že by byl půjčkový poradce ovlivňován výšemi provizí jednotlivých bank a nebankovních společností za to, že Vás k nim dovede, a snažil se Vám tak doporučovat pouze vybrané poskytovatele půjček, nebo jejich konkrétní nabídky půjček. Nikoli, výše provizí se u všech společností pohybují zhruba stejně, půjčkovému poradci je v podstatě úplně jedno, u které instituce si půjčku nakonec domluvíte.
 
Skutečně je to tak - půjčkový poradce se Vám vždy u jakékoli půjčkové společnosti bude snažit vyjednat ty nejvýhodnější podmínky půjčky – nejenže mají půjčkoví poradci proklientský a profesionální přístup a záleží jim na tom, abyste s půjčkou byli spokojení, ale poradce si tak také buduje svou reputaci a ví, že když budete spokojeni s jeho prací a podmínkami půjčky, které Vám vyjednal, doporučíte jej dál. Byl by sám proti sobě, kdyby Vám nevyjednal tu nejvýhodnější půjčku online a půjčku bez úroků!
 
V momentě, že tedy uvažujete o půjčce a chtěli byste půjčku přesně na míru pro sebe, doporučujeme kontaktovat některého půjčkového poradce, například z našeho týmu odborníků na půjčky. Pohybují se po celé České republice a rádi Vám vyjdou vstříc na konzultaci bezplatně a nezávazně!

Půjčky nebankovní jsou jedním z nejžádanějších půjčkových produktů na Českém trhu, například vedle hypoték. Ovšem jak přesně nebankovní půjčky fungují? Napoví náš článek. ...více

4.8.2017

Víte, že existuje půjčka, která je zcela zdarma a bez poplatků, bez úroků a bez jakýchkoli dalších investic? Jde totiž o první půjčku zdarma a my Vám můžeme s radostí říct, že skutečně nejde o mýtus, ale že první půjčka zdarma existuje! ...více

14.8.2017

Je lepší si při půjčce nechat poradit nebo ne? ...více

25.5.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Creditsor půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Půjčka na cokoliv ČSOB
Výše půjčky:20 000 - 800 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:YES půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:84 měs.
Název půjčky:ZUNO půjčka online
Výše půjčky:15 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.
Název půjčky:Benefi půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:HFS půjčka
Výše půjčky:10 000 - 2 000 000 Kč
Splatnost:52 týdnů - 96 měs.
Název půjčky:Volsor půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Click Credit
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:30 dní
Název půjčky:Green půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Vata online
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:5 - 35 dní