Půjčka Švýcarská půjčka

Výše půjčky: 3 000 - 7 000 Kč, doba splácení: 10 - 30 dní

Nebankovní půjčka s možností půjčit si 3 000 Kč až 7 000 Kč, s možností první půjčky až 5 000 Kč, s dobou splatnosti 10-30 dní a úrokovou sazbou dle délky splatnosti.

Výše půjčky3 000 - 7 000 Kč
Splatnost10 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Půjčku můžete použít na cokoliv, jedná se totiž o bezúčelový úver. I přesto, že úroková sazba začíná už na 10 %, proto je vhodné si půjčku důkladně rozmyslet a půjčit si pouze tehdy, když mám jistotu, že zvládnu své závazky včas splatit. Žádost je možné vyřídit celou online a v případě schválení žádosti budou peníze převedeny na Váš bankovní účet již do 15 minut.

Švýcarská půjčka nabízí možnost si zvolit částku od 3 000 Kč do 7 000 Kč, s tím, že doba splatnosti je flexibilní a můžete si vybrat od 10 dní do 3 měsíců. Dále si můžete zvolit, jestli chcete půjčku splácet formou měsíčních nebo týdenních splátek. Pro nové klienty je výše první půjčky limitována do 5 000 Kč, při další půjčce se tento limit navýší. Výhodou je, že žádost vyřídíte velmi rychle.

Podmínky pro žádost o půjčku jsou minimální věk nad 18 let a schopnost řádně splácet. K získání půjčky není nutné mít ručitele nebo hmotnou zástavu a půjčit si můžete i se záznamem v rejstříku trestů. U Švýcarské půjčky nemusíte dokládat příjem (v rámci žádosti můžete být požádáni, abyste uvedli výši Vašeho příjmu, ale nemusíte jít doložit příslušnými doklady). K vyřízení žádosti o půjčku postačí občanský průkaz a další doklad totožnosti.

Základní informace o Švýcarské půjčce:

 • nebankovní krátkodobý úvěr
 • lze využít na cokoliv
 • od 3 000 Kč do 7 000 Kč
 • týdenní nebo měsíční splátky
 • doba splatnosti od 10 dnů do 3 měsíců
 • i se záznamem v rejstříku trestů
 • bez ručitele, bez zástavy
 • kontroluje registr

Co k Švýcarské půjčce potřebujete:

 • věk nejméně 18 let
 • schopnost splácet
 • 2 doklady totožnosti
 • bankovní účet

Žádost o půjčku

Pokud máte zájem o tuto půjčku, je třeba vyplnit online formulář na internetových stránkách společnosti Swiss Funds a.s., kde si na jednoduché úvěrové kalkulačce zvolíte výši půjčky od 3 000 Kč do 7 000 Kč (noví zákazníci maximálně 5 000 Kč) a dobu splatnosti od 10 dnů do 3 měsíců. Pak jen vyplníte požadované osobní údaje a žádost odešlete. Poté musíte zaslat ofocenou kopii občanského průkazu a dalšího dokladu totožnosti (například řidičského průkazu) a aktuální výpis z účtu. Následně zbývá už jen ověřit Váš bankovní účet převedením symbolické 1 Kč na účet společnosti. K vyřízení půjčky musíte být plnoletí, mít stálý příjem a nesmíte být v exekuci.

Půjčku je možné splácet buď v týdenních, nebo měsíčních splátkách. V případě neschopnosti splácet si můžete dobu splatnosti prodloužit, tato možnost je ale zpoplatněna – za každý den navíc je nutné předem uhradit 1% z půjčené částky, takže pokud si půjčíte 1 000 Kč a prodloužíte si dobu splatnosti o týden, musíte předem zaplatit poplatek 70 Kč.

Zcela jednoduše lze o půjčku zažádat i přes náš online formulář, který najdete výše. Do něj vyplníte pár základních osobních údajů a pracovníci zákaznického servisu Vás sami kontaktují, aby s Vámi doplnili veškeré podrobnosti.

Celkové hodnocení Švýcarské půjčky:

Velmi rychlá, ale celkem drahá půjčka, kterou lze velmi jednoduše sjednat přes internet. Schvalovatelnost žádostí je 47 %, ale každá žádost je vyhodnocována individuálně, proto může být Vaše šance na schválení odlišná. Půjčku můžete využít na cokoliv, ale vzhledem k celkem vysokým úrokům je ale vhodné si dobře promyslet, jestli je půjčka opravdu nezbytná. Není vhodné si půjčovat za každou cenu. Plusem je, že o půjčku můžete zažádat i jako nezaměstnaní, takže půjčku mohou získat studenti, lidé na rodičovské dovolené, nebo senioři. Stač být schopný splácet a mít věk nad 18 let. Švýcarskou půjčku nemohou získat lidé se špatnou úvěrovou minulostí, nebo v probíhající exekuci, ale na druhou stranu k ní nepotřebujete trestní bezúhonnost.

Proč právě půjčka Švýcarská půjčka:

můžete získat až 7 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 7 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
1. 9. 2017

Kde najít výhodnou půjčku?

Když chcete půjčku, pak zajisté chcete výhodnou půjčku, že? Pak pro Vás máme několik rad pro to, kde takovou výhodnou nebankovní půjčku najít, pojďme se na ně společně podívat v našem článku Kde najít výhodnou půjčku!
 

Individuální nebankovní půjčka

Je na českém trhu s půjčkami vůbec něco jako půjčka na míru přesně Vaší situaci a nebo je to jen mýtus a taková půjčka neexistuje? A nebo poskytovatelé nebankovních půjček nabízejí pouze několik typů půjček, jako třeba půjčka bez registru, rychlá půjčka online, které jsou standardem a mezi kterými si musíte vybrat. A pokud se do dané „škatulky“ půjčky nevejdete, získáte pouze nevýhodné podmínky půjčky, případně máte s půjčkou úplně smůlu a nezískáte žádnou půjčku?
 
Skvělá zpráva pro všechny, kdo si chtějí půjčit! A to, že půjčka výhodně na míru existuje. Lze ji navrhnout při individuálním posouzení žadatele o půjčku, jeho situace a různých faktorů, a to lze nejlépe provést s půjčkovým odborníkem, který je nezávislý (nikoli s půjčkovým poradcem z konkrétní společnosti a poskytovatele půjčky, ať už banky nebo nebankovní společnosti).
 

Půjčka přesně pro Vás

Individuální přístup při zařizování půjčky získáte od nezávislého půjčkového poradce, který se orientuje na trhu s půjčkami u nás, dobře zná různé konkrétní situace půjčkových klientů a hlavně, ví, co vše společnosti u nás mohou nabídnout mimo své klasicky prezentované nabídky půjček, může tedy instituci dotlačit do výhodnějších podmínek půjček, než by Vám nabídla sama bez poradce, protože samozřejmě raději získá klienta, kterému dá půjčku dráž a vydělá na něm více, to je jasné.
 
Ovšem výhodné podmínky půjčky Vám v dané společnosti vyjedná právě půjčkový poradce, a to zcela sám, stejně jako všechnu administrativu okolo sjednání daného spotřebitelského úvěru vyřídí také bez Vás.
 

Proč spolupracovat s půjčkovým poradcem?

Je faktem, že mnoho lidí se spolupráci s půjčkovým poradcem brání, z nejrůznějších důvodů rozšířených nepravdivých mýtů, nicméně je to škoda a zbytečné, a zejména – spolupráce s půjčkovým poradcem ušetřila už mnoha klientům peníze i čas, jinak by na trhu přeci nefungovali a lidé by se na ně neobraceli zas a opět.
 
Vedletoho, že Vám půjčkový poradce vyjedná velmi výhodné podmínky půjčky online, hlavně výhodnější, než byste si zařídili sami, je výhodou spolupráce s ním také to, že je pro Vás bezplatná a zcela zdarma - tedy alespoň když zvolíte odborníky z našeho týmu půjčkových poradců.
 

Půjčkový poradce - ano nebo ne?

Není třeba se strachovat, že by byl půjčkový poradce ovlivňován výšemi provizí jednotlivých bank a nebankovních společností za to, že Vás k nim dovede, a snažil se Vám tak doporučovat pouze vybrané poskytovatele půjček, nebo jejich konkrétní nabídky půjček. Nikoli, výše provizí se u všech společností pohybují zhruba stejně, půjčkovému poradci je v podstatě úplně jedno, u které instituce si půjčku nakonec domluvíte.
 
Skutečně je to tak - půjčkový poradce se Vám vždy u jakékoli půjčkové společnosti bude snažit vyjednat ty nejvýhodnější podmínky půjčky – nejenže mají půjčkoví poradci proklientský a profesionální přístup a záleží jim na tom, abyste s půjčkou byli spokojení, ale poradce si tak také buduje svou reputaci a ví, že když budete spokojeni s jeho prací a podmínkami půjčky, které Vám vyjednal, doporučíte jej dál. Byl by sám proti sobě, kdyby Vám nevyjednal tu nejvýhodnější půjčku online a půjčku bez úroků!
 
V momentě, že tedy uvažujete o půjčce a chtěli byste půjčku přesně na míru pro sebe, doporučujeme kontaktovat některého půjčkového poradce, například z našeho týmu odborníků na půjčky. Pohybují se po celé České republice a rádi Vám vyjdou vstříc na konzultaci bezplatně a nezávazně!

Zní to zcela logicky, že splatit půjčku včas je výhodné. Ale proč přesně? ...více

8.5.2017

Někdy v životě přijde okamžik, kdy potřebujeme peníze nutně v daný moment, a přesně pro tyto okamžiky je zde rychlá půjčka online s výplatou peněz ihned! ...více

7.8.2017

V posledních letech se s nebankovními poskytovateli půjček roztrhl pytel. ...více

16.6.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Provident půjčka
Výše půjčky:3 000 - 130 000 Kč
Splatnost:3 - 36 měs.
Název půjčky:Credit Alliance
Výše půjčky:100 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:Půjčka plus
Výše půjčky:500 - 250 000 Kč
Splatnost:1 dní - 84 měs.
Název půjčky:Tesco půjčka
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:36 - 84 měs.
Název půjčky:Aktivafin půjčky
Výše půjčky:50 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:6 - 240 měs.
Název půjčky:Comfort Money
Výše půjčky:50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:24 - 360 měs.
Název půjčky:HFS půjčka
Výše půjčky:10 000 - 2 000 000 Kč
Splatnost:52 týdnů - 96 měs.
Název půjčky:HK Investment
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:Green půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Perfect Money
Výše půjčky:1 000 - 8 000 Kč
Splatnost:5 - 42 dní