Půjčka Supermoney půjčka

Výše půjčky: 1 000 - 5 000 Kč, doba splácení: 13 - 30 dní

Nebankovní půjčka s možností půjčit si 1 000 Kč až 5 000 Kč, pro první klienty pak jen 1 000 Kč, a s dobou splatnosti 14 nebo 30 dní.

Výše půjčky1 000 - 5 000 Kč
Splatnost13 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Ryze česká nebankovní společnost Supermoney Finance a.s. se zaměřuje především na poskytování krátkodobých nebankovních půjčke, které je možné sjednat výhradně online. Firma má pro své zákazníky stručné a přehledné webové stránky, na kterých naleznete veškeré potřebné údaje o půjčkách. Využít můžete též úvěrovou kalkulačku, na které si lze spočítat kolik Vás bude půjčka ve finále stát, a to včetně poplatků. Kromě toho můžete tuto společnost sledovat i na sociálních sítích jako je Facebook nebo Google+.

Nebankovní mikropůjčka Supermoney je poněkud dražší než podobné půjčky na tuzemském trhu, proto je na místě si ji dobře promyslet a dodržovat zásady zodpovědného půjčování – nepůjčit si víc, než potřebuji, půjčit si jen v akutním případě a to tehdy, kdy mám jistotu, že půjčku zvládnu řádně a včas uhradit. Tato půjčka se nehodí pro lidi, kteří se dlouhodobě potýkají s nedostatkem prostředků.

U této půjčky si můžete půjčit částku od 1 000 Kč do 4 999 Kč s dobou splatnosti na 14 nebo 30 dní. Půjčka je na cokoliv, můžete ji využít zcela libovolně. Hodí se například ve chvíli, kdy Vás pár dní před výplatkou zaskočí složenka s nedoplatkem za plyn, který je potřeba rychle zaplatit. Žádost o půjčku jednoduše a rychle vyřídíte přes internet z pohodlí domova.

K vyřízení žádosti Vám postačí občanský průkaz, funkční mobilní telefon a je potřeba mít bankovní účet vedený na Vaše jméno. Zájemci o tento úvěr musí být starší 18 let a musí mít české občanství. K této půjčce není potřeba mít ručitele a nekontrolují se u ní registry, což může být výhoda pro zájemce s horší úvěrovou historií. Půjčit si je možné i se záznamem v rejstříku trestů.

Základní informace o Supermoney půjčce:

  • nebankovní úvěr na cokoliv
  • od 1 000 Kč do 4 999 Kč
  • bez ručitele
  • bez kontroly registrů
  • úrok od 19 %

Co k Supermoney půjčce potřebujete:

  • věk nejméně 18 let
  • české občanství
  • vlastní bankovní účet

Žádost o půjčku

O tuto půjčku si lze zažádat pouze na webových stránkách společnosti. Nejdřív si můžete na úvěrové kalkulačce zvolit výšku částky a vybrat dobu splatnosti, čímž se Vám okamžitě zobrazí, kolik Vás půjčka ve finále bude stát. Pak je nutné vyplnit registrační dotazník, kam vypíšete emailovou adresu, vytvoříte si vlastní heslo a uvedete výši a zdroj svých příjmů.

Dále doplníte své osobní údaje a adresu trvalého bydliště (případně můžete uvést i korespondenční). Pak je nutné vypsat číslo účtu a nahrát dokumenty k jeho ověření. V posledním kroku uvedete mobilní telefon, žádost odešlete a do pár minut Vám přijde SMS zpráva s kódem, který zadáte do systému, aby se propojilo Vaše telefonní číslo s Vaším uživatelským profilem.

K vyřízení žádosti je potřeba pouze občanský průkaz a fotokopie výpisu z účtu, nebo výplatní pásky.

O tuto půjčku si lze také jednoduše zažádat pomocí našeho online formuláře výše. Do něj doplníte pouze pár kontaktních údajů a pracovníci zákaznické linky se Vám sami ozvou a dojednají s Vámi vše potřebné.

Celkové hodnocení Supermoney půjčky

Celkem drahá mikropůjčka, která se hodí předvším ve chvíli, když Vám pár dní před výplatou schází menší obnos na pokrytí nečekaných výdajů. Půjčku je vhodné si dobře rozmyslet a nepůjčovat si za každou cenu, pokud dlouhodobě potýkáte s nedostatkem prostředků, by totiž mohla Vaši situaci spíše zkomplikovat. U Supermoney půjčky oceníte hlavně to, že celou žádost můžete vyřídit z pohodlí domova pomocí krátkého online formuláře. Internetové stránky jsou přehledné a dobře zpracované, lze se na nich dobře orientovat. Žadatelé o půjčku musí splňovat pouze pár podmínek – mít věk nad 18 let, mít české občanství a doložitelný příjem. U této půjčky se neověřuje registr a na překážku není záznam v rejstříku trestů. Ve chvíli kdy nestíháte půjčku včas splatit, můžete si dobu splatnosti o 10 dní prodloužit, tato možnost je ale zpoplatněna.

Proč právě půjčka Supermoney půjčka:

můžete získat až 5 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 5 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
1. 9. 2017

Kde najít výhodnou půjčku?

Když chcete půjčku, pak zajisté chcete výhodnou půjčku, že? Pak pro Vás máme několik rad pro to, kde takovou výhodnou nebankovní půjčku najít, pojďme se na ně společně podívat v našem článku Kde najít výhodnou půjčku!
 

Individuální nebankovní půjčka

Je na českém trhu s půjčkami vůbec něco jako půjčka na míru přesně Vaší situaci a nebo je to jen mýtus a taková půjčka neexistuje? A nebo poskytovatelé nebankovních půjček nabízejí pouze několik typů půjček, jako třeba půjčka bez registru, rychlá půjčka online, které jsou standardem a mezi kterými si musíte vybrat. A pokud se do dané „škatulky“ půjčky nevejdete, získáte pouze nevýhodné podmínky půjčky, případně máte s půjčkou úplně smůlu a nezískáte žádnou půjčku?
 
Skvělá zpráva pro všechny, kdo si chtějí půjčit! A to, že půjčka výhodně na míru existuje. Lze ji navrhnout při individuálním posouzení žadatele o půjčku, jeho situace a různých faktorů, a to lze nejlépe provést s půjčkovým odborníkem, který je nezávislý (nikoli s půjčkovým poradcem z konkrétní společnosti a poskytovatele půjčky, ať už banky nebo nebankovní společnosti).
 

Půjčka přesně pro Vás

Individuální přístup při zařizování půjčky získáte od nezávislého půjčkového poradce, který se orientuje na trhu s půjčkami u nás, dobře zná různé konkrétní situace půjčkových klientů a hlavně, ví, co vše společnosti u nás mohou nabídnout mimo své klasicky prezentované nabídky půjček, může tedy instituci dotlačit do výhodnějších podmínek půjček, než by Vám nabídla sama bez poradce, protože samozřejmě raději získá klienta, kterému dá půjčku dráž a vydělá na něm více, to je jasné.
 
Ovšem výhodné podmínky půjčky Vám v dané společnosti vyjedná právě půjčkový poradce, a to zcela sám, stejně jako všechnu administrativu okolo sjednání daného spotřebitelského úvěru vyřídí také bez Vás.
 

Proč spolupracovat s půjčkovým poradcem?

Je faktem, že mnoho lidí se spolupráci s půjčkovým poradcem brání, z nejrůznějších důvodů rozšířených nepravdivých mýtů, nicméně je to škoda a zbytečné, a zejména – spolupráce s půjčkovým poradcem ušetřila už mnoha klientům peníze i čas, jinak by na trhu přeci nefungovali a lidé by se na ně neobraceli zas a opět.
 
Vedletoho, že Vám půjčkový poradce vyjedná velmi výhodné podmínky půjčky online, hlavně výhodnější, než byste si zařídili sami, je výhodou spolupráce s ním také to, že je pro Vás bezplatná a zcela zdarma - tedy alespoň když zvolíte odborníky z našeho týmu půjčkových poradců.
 

Půjčkový poradce - ano nebo ne?

Není třeba se strachovat, že by byl půjčkový poradce ovlivňován výšemi provizí jednotlivých bank a nebankovních společností za to, že Vás k nim dovede, a snažil se Vám tak doporučovat pouze vybrané poskytovatele půjček, nebo jejich konkrétní nabídky půjček. Nikoli, výše provizí se u všech společností pohybují zhruba stejně, půjčkovému poradci je v podstatě úplně jedno, u které instituce si půjčku nakonec domluvíte.
 
Skutečně je to tak - půjčkový poradce se Vám vždy u jakékoli půjčkové společnosti bude snažit vyjednat ty nejvýhodnější podmínky půjčky – nejenže mají půjčkoví poradci proklientský a profesionální přístup a záleží jim na tom, abyste s půjčkou byli spokojení, ale poradce si tak také buduje svou reputaci a ví, že když budete spokojeni s jeho prací a podmínkami půjčky, které Vám vyjednal, doporučíte jej dál. Byl by sám proti sobě, kdyby Vám nevyjednal tu nejvýhodnější půjčku online a půjčku bez úroků!
 
V momentě, že tedy uvažujete o půjčce a chtěli byste půjčku přesně na míru pro sebe, doporučujeme kontaktovat některého půjčkového poradce, například z našeho týmu odborníků na půjčky. Pohybují se po celé České republice a rádi Vám vyjdou vstříc na konzultaci bezplatně a nezávazně!

Jaké jsou výhody konsolidace půjček a proč byste své půjčky měli konsolidovat? ...více

5.6.2017

V posledních letech se s nebankovními poskytovateli půjček roztrhl pytel. ...více

16.6.2017

Buďte profík na půjčky - nikdo Vás tak nepřeveze, nenaletíte podvodníkům a vždy si vyberete tu nejvýhodnější půjčku! ...více

19.6.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Vata online
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:5 - 35 dní
Název půjčky:Express Cash
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:14 - 20 měs.
Název půjčky:AAAkapital půjčka
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:Bezva půjčka
Výše půjčky:15 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost:12 - 72 měs.
Název půjčky:SOS credit
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Vitacredit půjčka
Výše půjčky:50 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
Název půjčky:CreditKasa
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Omega půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Help Financial
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:60 týdnů
Název půjčky:Triangl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 30 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.