Půjčka SOS credit

Výše půjčky: 1 000 - 15 000 Kč, doba splácení: 7 - 28 dní

Nebankovní půjčka SOS credit s možností půjčit si až 15 000 Kč, splatností maximálně 28 dní, první půjčkou zdarma, další půjčky pak s relativně vysokou úrokovou sazbou.

Výše půjčky1 000 - 15 000 Kč
Splatnost7 - 28 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

SOS Credit je nebankovní půjčka od společnosti Orange Finance s.r.o., což je poměrně mladá, ale rychle se rozvíjející firma s litevskými kořeny. U nás působí od roku 2015, a proto se snaží své produkty neustále vylepšovat a inovovat, aby mohla konkurovat již zavedeným firmám. Orange Finance sází především na transparentní podmínky a rychlé vyřízení žádosti – informace o vyhodnocení Vaší žádosti můžete dostat do 15 minut.

Tato půjčka patří mezi nebankovní bezúčelové úvěry s krátkou dobou splatnosti, kterou využijete zejména v akutních případech, například kdy Vám pár dní před výplatou chybí peníze na nečekané výdaje, nebo třeba na nákup dárků či dovolenou. S ohledem na poplatky, které se k půjčce vážou, je ale rozumné si půjčku dobře rozmyslet a půjčovat si zodpovědně, pokud máte jistotu, že své pohledávky můžete v klidu splatit a nechytíte se do dluhové pasti.

Nebankovní půjčka SOS Credit se dá snado vyřídit přes internet. Půjčit si můžete částku ve výši od 1 000 Kč do 15 000 Kč (noví zákazníci maximálně 4 500 Kč) s dobou splatnosti 7 až 28 dní. U půjčky můžete využít i možnost prodloužení doby splatnosti a to i několikrát po sobě, vždy buď o 7, 14, 21 nebo i 28 dní, podmínkou je uhrazení poplatku za prodloužení. Jinak úvěr musíte splatit nejpozději ke dni splatnosti. Peníze lze poslat přes internetové bankovnictví nebo i převodem na některý z účtu společnosti.

O půjčku může zažádat každý kdo má věk alespoň 21 let a maximálně 65 let, je občanem České republiky nebo má povolení k trvalému pobytu, má stálý příjem a nemá záznam v registru. K žádosti potřebujete minimum dokladů, postačí Vám občanský průkaz a nějaký další doklad totožnosti (například pas, řidičský průkaz apod.) a 3 výpisy z účtu jako potvrzení stálého příjmu. V případě, že bude Vaše žádost schválena, budou peníze ihned odeslány na Váš bankovní účet.

Základní informace o SOS Credit půjčce:

  • nebankovní půjčka na cokoliv
  • krátká doba splatnosti od 7 do 28 dní
  • výše půjčky od 1 000 Kč do 15 000 Kč (první půjčka maximálně 4 500 Kč)
  • půjčk bez ručitele
  • rychlé vyřízení

Co k SOS Credit půjčce potřebujete:

  • věk od 21 do 65 let
  • stálý příjem
  • české občanství/trvalý pobyt v ČR

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku SOS Credit půjčku můžete vyřídit přes internet. Nejprve musíte vyřídit registraci na stránkách společnosti, kde si na přehledné úvěrové kalkulačce nastavíte výši úvěru od 1 000 Kč do 15 000 Kč (první půjčka je omezena do výše 4 500 Kč) a dobu splatnosti od 7 do 28 dní. Zároveň zde rovnou uvidíte výši splátky a poplatků s půjčkou spojených. Následuje online formulář, kam vyplníte jméno, příjmení, Vaše rodné číslo, email a telefon. Po odeslání toho formuláře dostanete SMS zprávou kód, po jehož zadání se Vám zpřístupní další dotazník. Do něj vyplníte adresu Vašeho trvalého bydliště (a případně i korespondenční adresu), číslo účtu na který Vám mají být peníze poukázány, číslo občanského průkazu a informace ohledně Vašeho zaměstnání a příjmů. Nakonec si nastavíte své uživatelské heslo a žádost odešlete. Poté Vám přijde SMS s potrvzením o přijetí žádosti. Pokud máte zájem o rychlejší vyřízení půjčky, můžete nahrát kopii občanského průkazu a potvrzení příjmů na Váš klientský účet, nebo je odeslat emailem.

Zažádat o půjčku může každý, kdo má čistý registr, stálý měsíční příjem a věk mezi 21 až 65 lety. K půjčce nepotřebujete ručitele a postačí Vám minimum dokladů (2 doklady totožnosti a potvrzení o příjmu). Pokud bude Vaše žádost schválena, peníze budou obratem odeslány na Váš účet.

Nebo můžete jednoduše využít náš online formulář výše, kde stačí vyplnit jen několik kontaktních údajů a pak už jen počkat, než Vás kontaktují sami pracovníci zákaznické linky, kteří s Vámi domluví veškeré podrobnosti.

Celkové hodnocení SOS Credit půjčky:

Rychlá nebankovní půjčka SOS Credit Vám pomůže překonat náročnější období před výplatou, když potřebujete rychle zaplatit částku od 1 000 Kč do 15 000 Kč. Je důležité si dobře rozmyslet, zda půjčku opravdu nezbytně potřebujete a jestli máte možnost poté úvěr bez starostí splatit. Úvěr má krátkou dobu splatnosti (7 – 28 dní), kterou si můžete za poplatek i opakovaně prodloužit a to vždy o 7, 14, 21 nebo i 28 dní. Stálí zákazníci, kteří řádně a včas hradí své závazky mají možnost získat slevu na další půjčku (od 10% až do 20%) nebo si mohou půjčit vyšší částku (při třetí a čtvrté půjčce až 8 000 Kč, u páté a šesté půjčky 12 000 Kč a od sedmé půjčky je maximum 15 000 Kč). Půjčit si může v podstatě každý, kdo má stálý příjem a nemá záznam v registru dlužníků. Nevýhodou této půjčky jsou poněkud vyšší poplatky, které jsou s ní spojeny.

Proč právě půjčka SOS credit:

můžete získat až 15 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 15 000 Kč
1. 9. 2017

Kde najít výhodnou půjčku?

Když chcete půjčku, pak zajisté chcete výhodnou půjčku, že? Pak pro Vás máme několik rad pro to, kde takovou výhodnou nebankovní půjčku najít, pojďme se na ně společně podívat v našem článku Kde najít výhodnou půjčku!
 

Individuální nebankovní půjčka

Je na českém trhu s půjčkami vůbec něco jako půjčka na míru přesně Vaší situaci a nebo je to jen mýtus a taková půjčka neexistuje? A nebo poskytovatelé nebankovních půjček nabízejí pouze několik typů půjček, jako třeba půjčka bez registru, rychlá půjčka online, které jsou standardem a mezi kterými si musíte vybrat. A pokud se do dané „škatulky“ půjčky nevejdete, získáte pouze nevýhodné podmínky půjčky, případně máte s půjčkou úplně smůlu a nezískáte žádnou půjčku?
 
Skvělá zpráva pro všechny, kdo si chtějí půjčit! A to, že půjčka výhodně na míru existuje. Lze ji navrhnout při individuálním posouzení žadatele o půjčku, jeho situace a různých faktorů, a to lze nejlépe provést s půjčkovým odborníkem, který je nezávislý (nikoli s půjčkovým poradcem z konkrétní společnosti a poskytovatele půjčky, ať už banky nebo nebankovní společnosti).
 

Půjčka přesně pro Vás

Individuální přístup při zařizování půjčky získáte od nezávislého půjčkového poradce, který se orientuje na trhu s půjčkami u nás, dobře zná různé konkrétní situace půjčkových klientů a hlavně, ví, co vše společnosti u nás mohou nabídnout mimo své klasicky prezentované nabídky půjček, může tedy instituci dotlačit do výhodnějších podmínek půjček, než by Vám nabídla sama bez poradce, protože samozřejmě raději získá klienta, kterému dá půjčku dráž a vydělá na něm více, to je jasné.
 
Ovšem výhodné podmínky půjčky Vám v dané společnosti vyjedná právě půjčkový poradce, a to zcela sám, stejně jako všechnu administrativu okolo sjednání daného spotřebitelského úvěru vyřídí také bez Vás.
 

Proč spolupracovat s půjčkovým poradcem?

Je faktem, že mnoho lidí se spolupráci s půjčkovým poradcem brání, z nejrůznějších důvodů rozšířených nepravdivých mýtů, nicméně je to škoda a zbytečné, a zejména – spolupráce s půjčkovým poradcem ušetřila už mnoha klientům peníze i čas, jinak by na trhu přeci nefungovali a lidé by se na ně neobraceli zas a opět.
 
Vedletoho, že Vám půjčkový poradce vyjedná velmi výhodné podmínky půjčky online, hlavně výhodnější, než byste si zařídili sami, je výhodou spolupráce s ním také to, že je pro Vás bezplatná a zcela zdarma - tedy alespoň když zvolíte odborníky z našeho týmu půjčkových poradců.
 

Půjčkový poradce - ano nebo ne?

Není třeba se strachovat, že by byl půjčkový poradce ovlivňován výšemi provizí jednotlivých bank a nebankovních společností za to, že Vás k nim dovede, a snažil se Vám tak doporučovat pouze vybrané poskytovatele půjček, nebo jejich konkrétní nabídky půjček. Nikoli, výše provizí se u všech společností pohybují zhruba stejně, půjčkovému poradci je v podstatě úplně jedno, u které instituce si půjčku nakonec domluvíte.
 
Skutečně je to tak - půjčkový poradce se Vám vždy u jakékoli půjčkové společnosti bude snažit vyjednat ty nejvýhodnější podmínky půjčky – nejenže mají půjčkoví poradci proklientský a profesionální přístup a záleží jim na tom, abyste s půjčkou byli spokojení, ale poradce si tak také buduje svou reputaci a ví, že když budete spokojeni s jeho prací a podmínkami půjčky, které Vám vyjednal, doporučíte jej dál. Byl by sám proti sobě, kdyby Vám nevyjednal tu nejvýhodnější půjčku online a půjčku bez úroků!
 
V momentě, že tedy uvažujete o půjčce a chtěli byste půjčku přesně na míru pro sebe, doporučujeme kontaktovat některého půjčkového poradce, například z našeho týmu odborníků na půjčky. Pohybují se po celé České republice a rádi Vám vyjdou vstříc na konzultaci bezplatně a nezávazně!

Už jste o něm určitě slyšeli, ale proč srovnávač půjček online využít? ...více

31.5.2017

Víte, že taková půjčka před výplatou patří mezi dlouhodobě nejžádanější produkty v oblasti krátkodobých nebankovních půjček? ...více

13.6.2017

Ať už hledáte jakoukoli půjčku, recenze půjček byste si měli prostudovat! Recenze půjček Vám naznačí, které půjčky jsou důvěryhodné a kterým byste se měli vyhnout! ...více

10.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Creditsor půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Creditstar půjčka
Výše půjčky:1 000 - 13 000 Kč
Splatnost:5 dní - 3 měs.
Název půjčky:Finemoney půjčka
Výše půjčky:50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 180 měs.
Název půjčky:LB BW
Výše půjčky:50 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:AsisTeam
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 300 měs.
Název půjčky:Kredito24
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Supermoney půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:13 - 30 dní
Název půjčky:Provident půjčka
Výše půjčky:3 000 - 130 000 Kč
Splatnost:3 - 36 měs.
Název půjčky:Vata online
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:5 - 35 dní
Název půjčky:MK Credit
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:48 měs.