Půjčka SIM půjčka

Výše půjčky: 1 000 - 11 500 Kč, doba splácení: 7 - 30 dní

Až 10 000 Kč pro každého nabízí SIM půjčka, a to se splatností 7-30 dní a možností půjčit si 1 000 Kč až 11 500 Kč.

Výše půjčky1 000 - 11 500 Kč
Splatnost7 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Tato půjčka je produktem společnosti SIM Půjčka s.r.o., která se zaměřuje na poskytování krátkodobých a střednědobých spotřebitelských úvěrů. U nás působí teprve od roku 2013, ale přes svou krátkou kariéru má za sebou již řadu spokojených klientů. Společnost si zakládá na profesionálním přístupu, solidním jednání a transparentnosti. Díky tomu jsou veškeré podmínky a poplatky přehledné a v případě, že se chcete ohledně půjčky s někým poradit, neváhejte kontaktovat zákaznické oddělení – finanční specialista Vám vyjde vstříc, všechno Vám vysvětlí a pomůže Vám s výběrem vhodné půjčky.

Půjčku využijete například v případě, když si narychlo potřebujete půjčit menší částku, se kterou jste do běžného domácí rozpočtu prostě nepočítali (třeba nedoplatek za plyn). Půjčka patří mezi ty dražší (RPSN začíná na 396 % p.a.) a je lepší si pořádně rozmyslet, jestli půjčku opravdu nezbytně potřebuji. Za prodloužení doby splatnosti se platí poměrně vysoké poplatky a v případě prodlevy se splátkou se Vám může půjčka pořádně prodražit.

U SIM Půjčky si můžete půjčti částku ve výši od 1 000 do 11 500 Kč, a to i v případě, že si půjčujete u SIM Půjčky poprvé. Dobu splatnosti si můžete vybrat mezi 7 až 30 dny. Peníze jsou vyplaceny buď převodem na Váš účet, nebo pomocí složenky. Půjčit si může v podstatě každý, půjčka je dostupná i seniorům, rodičům na mateřské dovolené i studentům, protože není podmínkou doložit příjem. K půjčce není třeba mít ručitele nebo hmotnou zástavu. Na druhou stranu se u půjčky kontroluje registr dlužníků a je nutné mít čistý rejstřík trestů. O půjčku také nelze zažádat, pokud jste zrovna v exekuci.

K žádosti o půjčku potřebujete pouze být plnoletí, předložit dva doklady totožnosti a mít české občanství, nebo trvalý pobyt v ČR. Výši příjmů nemusíte dokládat, a to vyřízení žádosti výrazně urychluje. Žádost o půjčku můžete kompletně vyřídít online a netrvá dlouho. Po schválení žádosti Vám budou peníze odeslány na účet do 15 minut. U této půjčky je lehce nadprůměrná schvalovatelnost, což může být výhodou pro některé žadatele.

Základní informace o SIM Půjčce:

 • nebankovní krátkodobý úvěr
 • od 1 000 Kč do 11 500 Kč
 • flexibilní doba splatnosti (7 – 30 dní)
 • s kontrolou registrů
 • bez doložení příjmu
 • vhodná i pro nezaměstnané a OSVČ
 • bez ručitele

Co k SIM Půjčce potřebujete:

 • věk nejméně 18 let
 • schopnost splácet
 • čistý trestní rejstřík
 • české občanství/trvalý pobyt v ČR

Žádost o půjčku

O SIM Půjčku si můžete snadno podat žádost na internetových stránkách společnosti, kde si nastavíte výši úvěru a dobu splatnosti na úvěrové kalkulačce. Ihned se Vám zobrazí přehled veškerých poplatků, které jsou s půjčou spojeny. Pak je třeba do online formuláře vyplnit jméno, příjmení, rodné číslo, číslo občanského průkazu, mobilní telefon a email. Také je potřeba zadat adresu trvalého bydliště a případně i korespondenční adresu. Následně žádost dokončíte a odešlete. Poté už jen stačí vyčkat na vyhodnocení Vaší žádosti. Pokud bude Vaše žádost schválena, tak Vám budou peníze poukázány do 15 minut.

K žádosti o půjčku je nutné mít občanský průkaz, jiné dokumenty nejsou potřeba. V rámci žádosti můžete být požádáni o údaje ohledně vašeho zdroje a výše Vašich příjmů, ale tyto informace se neověřují. Proto je půjčka vhodná i pro nezaměstnané (např. studentni nebo senioři). Půjčka je bez poplatků za poskytnutí a účet je vedený zcela zdarma. Pokud si s něčím nevíte rady, neváhejte zavolat na zákaznický telefonní linku, kde Vám ochotně poradí.

O tuto půjčku můžete velmi jednoduše zažádat i prostřednictvím našich internetových stránek. Stačí vyplnit pár informací do našeho formuláře výše a Vaše žádost bude rovnou odeslána zaměstnancům zákaznické linky, kteří se Vám pak sami ozvou a dojednají s Vámi veškeré náležitosti.

Celkové hodnocení SIM Půjčky:

Rychlá mikropůjčka na cokoliv, která je dostupná i pro seniory, studenty nebo rodiče na mateřské dovolené. Půjčit si můžete menší částku od 1 000 do 11 500 Kč, což zužitkujete zejména ve chvíli, kdy potřebujete pár dní před výplatou uhradit nenadálé výdaje a půjčku pak jednoduše splatíte v den, kdy výplatu dostanete. Půjčka ale patří k těm dražším na českém trhu, proto je dobré si ji pořádně rozmyslet a držet se zásad odpovědného půjčování – půjčit si má smysl jen tehdy, když mám jistotu, že půjčku zvládnu včas splatit. K této půjčce se vážou poměrně vysoké poplatky za prodlení. V případě, že potřebujete splátku ještě o chvíli odložit, máte možnost si dobu splatnosti za poplatek prodloužit. O půjčku není možné zažádat se záznamem v rejstříku trestů nebo v registru dlužníků. Žádost je možné celou vyřídit online a pojí se k ní minimum administrace – k vyřízení je potřeba pouze občanský průkaz. K půjčce nemusíte mít ručitele ani zástavu ani dokládat příjem.Výhodou u této půjčky může být i lehce nadprůměrná schvalovatelnost žádostí a rychlost vyřízení žádosti.

Proč právě půjčka SIM půjčka:

můžete získat až 11 500 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 11 500 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
1. 9. 2017

Kde najít výhodnou půjčku?

Když chcete půjčku, pak zajisté chcete výhodnou půjčku, že? Pak pro Vás máme několik rad pro to, kde takovou výhodnou nebankovní půjčku najít, pojďme se na ně společně podívat v našem článku Kde najít výhodnou půjčku!
 

Individuální nebankovní půjčka

Je na českém trhu s půjčkami vůbec něco jako půjčka na míru přesně Vaší situaci a nebo je to jen mýtus a taková půjčka neexistuje? A nebo poskytovatelé nebankovních půjček nabízejí pouze několik typů půjček, jako třeba půjčka bez registru, rychlá půjčka online, které jsou standardem a mezi kterými si musíte vybrat. A pokud se do dané „škatulky“ půjčky nevejdete, získáte pouze nevýhodné podmínky půjčky, případně máte s půjčkou úplně smůlu a nezískáte žádnou půjčku?
 
Skvělá zpráva pro všechny, kdo si chtějí půjčit! A to, že půjčka výhodně na míru existuje. Lze ji navrhnout při individuálním posouzení žadatele o půjčku, jeho situace a různých faktorů, a to lze nejlépe provést s půjčkovým odborníkem, který je nezávislý (nikoli s půjčkovým poradcem z konkrétní společnosti a poskytovatele půjčky, ať už banky nebo nebankovní společnosti).
 

Půjčka přesně pro Vás

Individuální přístup při zařizování půjčky získáte od nezávislého půjčkového poradce, který se orientuje na trhu s půjčkami u nás, dobře zná různé konkrétní situace půjčkových klientů a hlavně, ví, co vše společnosti u nás mohou nabídnout mimo své klasicky prezentované nabídky půjček, může tedy instituci dotlačit do výhodnějších podmínek půjček, než by Vám nabídla sama bez poradce, protože samozřejmě raději získá klienta, kterému dá půjčku dráž a vydělá na něm více, to je jasné.
 
Ovšem výhodné podmínky půjčky Vám v dané společnosti vyjedná právě půjčkový poradce, a to zcela sám, stejně jako všechnu administrativu okolo sjednání daného spotřebitelského úvěru vyřídí také bez Vás.
 

Proč spolupracovat s půjčkovým poradcem?

Je faktem, že mnoho lidí se spolupráci s půjčkovým poradcem brání, z nejrůznějších důvodů rozšířených nepravdivých mýtů, nicméně je to škoda a zbytečné, a zejména – spolupráce s půjčkovým poradcem ušetřila už mnoha klientům peníze i čas, jinak by na trhu přeci nefungovali a lidé by se na ně neobraceli zas a opět.
 
Vedletoho, že Vám půjčkový poradce vyjedná velmi výhodné podmínky půjčky online, hlavně výhodnější, než byste si zařídili sami, je výhodou spolupráce s ním také to, že je pro Vás bezplatná a zcela zdarma - tedy alespoň když zvolíte odborníky z našeho týmu půjčkových poradců.
 

Půjčkový poradce - ano nebo ne?

Není třeba se strachovat, že by byl půjčkový poradce ovlivňován výšemi provizí jednotlivých bank a nebankovních společností za to, že Vás k nim dovede, a snažil se Vám tak doporučovat pouze vybrané poskytovatele půjček, nebo jejich konkrétní nabídky půjček. Nikoli, výše provizí se u všech společností pohybují zhruba stejně, půjčkovému poradci je v podstatě úplně jedno, u které instituce si půjčku nakonec domluvíte.
 
Skutečně je to tak - půjčkový poradce se Vám vždy u jakékoli půjčkové společnosti bude snažit vyjednat ty nejvýhodnější podmínky půjčky – nejenže mají půjčkoví poradci proklientský a profesionální přístup a záleží jim na tom, abyste s půjčkou byli spokojení, ale poradce si tak také buduje svou reputaci a ví, že když budete spokojeni s jeho prací a podmínkami půjčky, které Vám vyjednal, doporučíte jej dál. Byl by sám proti sobě, kdyby Vám nevyjednal tu nejvýhodnější půjčku online a půjčku bez úroků!
 
V momentě, že tedy uvažujete o půjčce a chtěli byste půjčku přesně na míru pro sebe, doporučujeme kontaktovat některého půjčkového poradce, například z našeho týmu odborníků na půjčky. Pohybují se po celé České republice a rádi Vám vyjdou vstříc na konzultaci bezplatně a nezávazně!

Jestliže jste si již nějakou půjčku vzali, nebo jich máte dokonce hned několik, měli byste si být jistí, že jsou výhodné a pro Vás vhodné. A jestli ne, tak jim řekněte sbohem! ...více

28.6.2017

Sníte o pohodové dovolené a už se vidíte někde na pláži s koktejlem v ruce? Nic není nemožné! ...více

20.6.2017

Proč byste se vůbec měli připravovat na půjčku? Vždyť se to zdá být tak jednoduché - přeci ji zase bez problému splatíte, že? Ovšem příprava na půjčku je zcela na místě. ...více

30.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Mobil půjčka
Výše půjčky:2 000 - 10 000 Kč
Splatnost:21 - 21 dní
Název půjčky:Aasa
Výše půjčky:5 000 - 20 000 Kč
Splatnost:6 - 12 měs.
Název půjčky:Sumo půjčka
Výše půjčky:4 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Door Financial
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:45 - 60 týdnů
Název půjčky:Click Credit
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:30 dní
Název půjčky:Bankerat
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.
Název půjčky:Vata online
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:5 - 35 dní
Název půjčky:CreditOn půjčka
Výše půjčky:500 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:WOW Finance
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:SIM půjčka
Výše půjčky:1 000 - 11 500 Kč
Splatnost:7 - 30 dní