Půjčka ReRum půjčka

Výše půjčky: 500 - 15 000 Kč, doba splácení: 7 - 30 dní

ReRum půjčka je rychlou půjčkou bez registru a možností půjčit si až 15 000 Kč s dobou splatnosti 7-30 dní.

Výše půjčky500 - 15 000 Kč
Splatnost7 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registruano

Cílem společnosti ReRum s.r.o. je poskytování odborných finančních služeb v oblasti krátkodobých půjček té nejlepší kvality. Společnost byla založena v roce 2014, ale i přesto už se prosadila nejen na našem trhu, ale i v zahraničí. Společnost ještě není tolik známá, ale už nyní patří mezi ověřené společnosti, které díky svému progresivnímu rozvoji a neustálým inovacím mohou konkurovat i velkým firmám s mnohaletou tradicí v oboru finančnictví.

ReRum si cení zejména osobní přístup ke každému klientovi a dbá na udržení vysoké úrovně profesionality. Firma si zakládá také na komunikaci a vzájemné důvěře. U ReRum si můžete být jistí, že dostanete kvalitní a spolehlivý servis. Podukty se snaží pořád vylepšovat a přizpůsobovat je na míru svým klientů, aby co nejlépe odpovídaly jejich požadavkům. Pro ReRum je nejdůležitější spokojený zákazník, který se na společnost bez váhání obrátí i v budoucnosti.

ReRum je rychlá nebankovní půjčka ve výši od 500 Kč do 20 000 Kč, s krátkou dobou splatnosti od 7 do 30 dní. Při první půjčce si můžete půjčit nejvýše 8 000 Kč, ale zcela zdarma bez poplatků – vrátíte pouze to, co jste si vypůjčili. Díky tomu si můžete produkt ReRum Finance ozkoušet a ujistit se, že Vám půjčka ReRum vyhovuje. Žádost o půjčku vyřídíte jednoduše a rychle. V případě schválení Vám budou peníze poukázány na účet převodem. K žádosti o půjčku potřebujete pouze občanský průkaz.

Tuto půjčku můžete využít na cokoliv, třeba když Vám několik dní před výplatou schází menší částka na uhrazení nečekaných výdajů, nebo když si chcete něco koupit, a nechce se Vám čekat. K půjčce není třeba ručitele a nemusíte dokládat příjem. Výhodou u této půjčky je, že se při ní nekontroluje registr ani rejstřík trestů. Podmínkou pro žadatele je věk mezi 25 a 65 lety, české občanství a potřebují vlastní bankovní účet. Na žadatele nesmí být vedena exekuce nebo insolvence. Půjčit si nelze ani v případě, že dlužíte jiné úvěrové společnosti.

Základní informace o ReRum půjčce:

  • nebankovní krátkodobá půjčka
  • na cokoliv
  • bez registru a bez ručitele
  • od 500 Kč do 20 000 Kč
  • první půjčka do 8 000 Kč zdarma
  • doba splatnosti od 7 do 30 dnů

Co k ReRum půjčce potřebujete:

  • české občanství
  • bezdlužnost
  • věk do 25 do 65 let

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku je snadná a nezabere příliš času. Na stránkách firmy si na jednoduché úvěrové kalkulačce vyberete kolik si chcete půjčit v rozmezí od 500 Kč do 20 000 Kč (napoprvé maximálně 8 000 Kč), pak si nastavíte dobu splatnosti od 7 do 30 dní a rovnou se Vám ukáže, kolik za půjčku zaplatíte celkem.

Dále je nutné vyplnit krátký online formulář. Do něj vypíšete jméno, příjmení, rodné číslo, číslo Vašeho občanského průkazu, datum narození a číslo bankovního účtu. Také je potřeba vypsat kontaktní údaje jako telefon, email, adresa trvalého bydliště a pár poznámek ohledně Vašeho zaměstnání a výše příjmů. Nakonec si vytvoříte vlastní heslo a registraci odešlete. Pak se Vám načte Váš nově vytvořený uživatelský účet, který je potřeba potvrdit autorizačním kódem. Následně je nutné ověřit Váš bankovní účet, a to převedením symbolického poplatku 1 Kč na účet společnosti.

V případě schválení žádosti Vám budou peníze poukázány na účet. Rychlost, s jakou peníze dostanete závisí na tom, u jaké banky máte účet vedený – u Fio Banky, Komereční Banky, ČSOB, České spořitelny nebo  Raiffeisenbank je převod okamžitý.

O půjčku lze také jednoduše zažádat na našich internetových stránkách, a to pomocí online formuláře výše. Do něj vyplníte pouze pár základních údajů a Vaše žádost bude odeslána přímo zaměstnancům call centra, kteří Vás pak sami kontaktují a doplní s Vámi další náležitosti.

Celkové hodnocení ReRum půjčky

Krátkodobá půjčka, kterou snadno vyřídíte a můžete jí využít na cokoliv – třeba na nedoplatek za elektřinu nebo jiné výdaje, na které Vám před výplatou už nezbyly peníze. Společnost se drží zásad zodpovědného půjčování, a proto nepůjčuje těm, kteří jsou v exekuci nebo v insolvenci, protože nechce aby se její klienti chytili do dluhové pasti. Na druhou stranu u žadatelů o úvěr nekontroluje registr dlužníků, proto můžou o půjčku zažádat i ti, kteří mají špatnou úvěrovou historii. Na vyřízení žádosti o půjčku potřebujete pouze občanský průkaz, nemusíte se obávat nadměrného papírování. Žádost vyřídíte snadno pomocí internetu a když ji podáte v pracovní době, budete o případném schválení vyrozuměni ihned. Půjčit si může v podstatě každý, podmínkou je věk od 25 let do 65 let, bezdlužnost a české občanství. K tomuto úvěru nepotřebujete ručitele ani dokládat příjem. U půjčky je možnost si prodloužit dobu splatnosti, když zrovna nestíháté půjčku splatit, ale je nutné uhradit poplatek za prodloužení.

Proč právě půjčka ReRum půjčka:

můžete získat až 15 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 15 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
1. 9. 2017

Kde najít výhodnou půjčku?

Když chcete půjčku, pak zajisté chcete výhodnou půjčku, že? Pak pro Vás máme několik rad pro to, kde takovou výhodnou nebankovní půjčku najít, pojďme se na ně společně podívat v našem článku Kde najít výhodnou půjčku!
 

Individuální nebankovní půjčka

Je na českém trhu s půjčkami vůbec něco jako půjčka na míru přesně Vaší situaci a nebo je to jen mýtus a taková půjčka neexistuje? A nebo poskytovatelé nebankovních půjček nabízejí pouze několik typů půjček, jako třeba půjčka bez registru, rychlá půjčka online, které jsou standardem a mezi kterými si musíte vybrat. A pokud se do dané „škatulky“ půjčky nevejdete, získáte pouze nevýhodné podmínky půjčky, případně máte s půjčkou úplně smůlu a nezískáte žádnou půjčku?
 
Skvělá zpráva pro všechny, kdo si chtějí půjčit! A to, že půjčka výhodně na míru existuje. Lze ji navrhnout při individuálním posouzení žadatele o půjčku, jeho situace a různých faktorů, a to lze nejlépe provést s půjčkovým odborníkem, který je nezávislý (nikoli s půjčkovým poradcem z konkrétní společnosti a poskytovatele půjčky, ať už banky nebo nebankovní společnosti).
 

Půjčka přesně pro Vás

Individuální přístup při zařizování půjčky získáte od nezávislého půjčkového poradce, který se orientuje na trhu s půjčkami u nás, dobře zná různé konkrétní situace půjčkových klientů a hlavně, ví, co vše společnosti u nás mohou nabídnout mimo své klasicky prezentované nabídky půjček, může tedy instituci dotlačit do výhodnějších podmínek půjček, než by Vám nabídla sama bez poradce, protože samozřejmě raději získá klienta, kterému dá půjčku dráž a vydělá na něm více, to je jasné.
 
Ovšem výhodné podmínky půjčky Vám v dané společnosti vyjedná právě půjčkový poradce, a to zcela sám, stejně jako všechnu administrativu okolo sjednání daného spotřebitelského úvěru vyřídí také bez Vás.
 

Proč spolupracovat s půjčkovým poradcem?

Je faktem, že mnoho lidí se spolupráci s půjčkovým poradcem brání, z nejrůznějších důvodů rozšířených nepravdivých mýtů, nicméně je to škoda a zbytečné, a zejména – spolupráce s půjčkovým poradcem ušetřila už mnoha klientům peníze i čas, jinak by na trhu přeci nefungovali a lidé by se na ně neobraceli zas a opět.
 
Vedletoho, že Vám půjčkový poradce vyjedná velmi výhodné podmínky půjčky online, hlavně výhodnější, než byste si zařídili sami, je výhodou spolupráce s ním také to, že je pro Vás bezplatná a zcela zdarma - tedy alespoň když zvolíte odborníky z našeho týmu půjčkových poradců.
 

Půjčkový poradce - ano nebo ne?

Není třeba se strachovat, že by byl půjčkový poradce ovlivňován výšemi provizí jednotlivých bank a nebankovních společností za to, že Vás k nim dovede, a snažil se Vám tak doporučovat pouze vybrané poskytovatele půjček, nebo jejich konkrétní nabídky půjček. Nikoli, výše provizí se u všech společností pohybují zhruba stejně, půjčkovému poradci je v podstatě úplně jedno, u které instituce si půjčku nakonec domluvíte.
 
Skutečně je to tak - půjčkový poradce se Vám vždy u jakékoli půjčkové společnosti bude snažit vyjednat ty nejvýhodnější podmínky půjčky – nejenže mají půjčkoví poradci proklientský a profesionální přístup a záleží jim na tom, abyste s půjčkou byli spokojení, ale poradce si tak také buduje svou reputaci a ví, že když budete spokojeni s jeho prací a podmínkami půjčky, které Vám vyjednal, doporučíte jej dál. Byl by sám proti sobě, kdyby Vám nevyjednal tu nejvýhodnější půjčku online a půjčku bez úroků!
 
V momentě, že tedy uvažujete o půjčce a chtěli byste půjčku přesně na míru pro sebe, doporučujeme kontaktovat některého půjčkového poradce, například z našeho týmu odborníků na půjčky. Pohybují se po celé České republice a rádi Vám vyjdou vstříc na konzultaci bezplatně a nezávazně!

Víte, že existuje půjčka, která je zcela zdarma a bez poplatků, bez úroků a bez jakýchkoli dalších investic? Jde totiž o první půjčku zdarma a my Vám můžeme s radostí říct, že skutečně nejde o mýtus, ale že první půjčka zdarma existuje! ...více

14.8.2017

Jestliže se chystáte vzít si jakoukoli půjčku, ať již malou či velkou, určitě je Vám jasné, že jde o zásadní životní rozhodnutí. Váš život toto rozhodnutí o půjčce může ovlivnit na mnoho let a případné problémy by se s Vámi mohly táhnout až do konce života! ...více

26.7.2017

Před podepsáním smlouvy o půjčce byste měli dobře vědět, co bude následovat a kolik zaplatíte, když svou půjčku nebudete včas splácet! ...více

17.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Pronto půjčka
Výše půjčky:10 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Perfect Money
Výše půjčky:1 000 - 8 000 Kč
Splatnost:5 - 42 dní
Název půjčky:CZ Mini Credit
Výše půjčky:1 000 - 12 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Fér půjčka Sberbank
Výše půjčky:30 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Cofidis partnerská půjčka
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Kesh půjčka
Výše půjčky:20 000 - 700 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:HOT půjčka
Výše půjčky:10 000 - 500 000 Kč
Splatnost:24 - 84 měs.
Název půjčky:Půjčka 7
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Creditstar půjčka
Výše půjčky:1 000 - 13 000 Kč
Splatnost:5 dní - 3 měs.
Název půjčky:Grand půjčky
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:30 dní - 360 měs.