Půjčka Raiffeisen Bank

Výše půjčky: 20 000 - 500 000 Kč, doba splácení: 6 - 96 měs.

Bankovní půjčka společnosti Raiffeisen Bank s možností získat až 500 000 Kč a dobou splatnosti až 96 měsíců.

Výše půjčky20 000 - 500 000 Kč
Splatnost6 - 96 měs.
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Raiffeisen Bank půjčka je rychlou půjčkou od jednoho z největších lídrů na finančním trhu v České republice. Banka v minulosti získala několik bankovních ocenění, proto si můžete být jisti, že Raifka je top volbou pro všechny, kteří chtějí silného finančního partnera. Společnost působí v ČR již 20 let a za tu dobu se u nás vypracovala na pozici páté největší banky. Raiffeisen Bank poskytuje velmi propracované finanční produkty na základě potřeb jejích klientů a nabízí jim záruku kvality a profesionality.

Na půjčku od Raifky nepotřebujete shánět ručitele ani nic do zástavy. Pořídit si za půjčené peníze můžete, co Vás jen napadne a nemusíte nic dokládat. Raifka Vám díky této půjčce zajistí prostředky v rozpětí 20 000 - 500 000 Kč a s bonusem 5 000 Kč, které obdržíte na účet ihned na začátku splácení. Úroková sazba je od 7 % a díky aktivnímu využívaní bankovního účtu od Raifky, dostanete 1 % slevu na úrok. Dobu splácení si můžete libovolně přizpůsobit svým možnostem a splátky si rozložit do období od 6 měsíců až 8 let. Dokonce máte možnost vybrat si den splatnosti podle sebe.

Za vyřízení půjčky ani za vedení úvěru nedáte ani korunu, banka totiž na poplatky nehraje. Raiffeisen Bank je prostě klientsky orientovaná banka, která se inspiruje přímo do lidí. Ke sjednané půjčce Vám Raifka zřídí osobní účet, a to zcela zdarma. Výhodou u této banky je možnost pojištění pro případ neschopnosti splácet nebo třeba delší hospitalizace. Je to situace, do které se nikdo z nás nechce dostat, ale málokdy si to člověk může vybrat. Proto je připojištění půjčky velmi doporučováno. Banka nabízí také možnost sloučení Vašich stávajících úvěrů, čímž si snížíte měsíční splátky na přijatelnější částku.

Požadavky pro získání půjčky u Raiffeisen Bank je registr dlužníků a trestní rejstřík bez záznamu. Neměli byste mít exekuci ani být v insolvenci. Musíte být očištěni od všech dluhů u jiných finančních institucí. Musíte být zaměstnaní a být starší 18 let. Pokud splníte vše potřebné a Vaše žádost bude schválena, peníze čerpáte na Váš účet u Raiffeisen Bank do 24 hodin. Půjčka bohužel nemůže být poskytnuta lidem bez stálého zaměstnání.

Základní informace o Raiffeisen Bank půjčce:

 • rychlá bankovní půjčka s vyřízením online
 • bonus 5 000 Kč zpět na účet ihned na začátku splácení
 • možnost poskytnutí úvěru v rozpětí 20 000 Kč – 500 000 Kč
 • délka splácení 6 měsíců až 8 let
 • nastavení dne splatnosti podle Vašich potřeb
 • přívětivý úrok od 7 %
 • čistý registr a trestní rejstřík
 • zřízení osobního účtu u Raifky zdarma

Co ke Raiffeisen Bank půjčce potřebujete:

 • minimální věk 18 let
 • doklad o totožnosti
 • doklad o trvalém příjmu
 • bankovní účet u Raiffeisen Bank

Žádost o půjčku

Podání žádosti o online půjčku od Raifky je velmi jednoduché a zabere pouze chviličku. Přes web Půjčky Porovnání to zvládnete rychle a pohodlně vyplněním několika údajů. A pak už jen vyčkáte než se Vám ozve operátor klientského centra, který Vás provede žádacím procesem, předá Vám důležité informace týkající se půjčky a zodpoví všechny Vaše dotazy. Během následujících několika minut Vám přijde individuální nabídka úvěru emailem. Nabídku a smluvní podmínky si pečlivě prostudujte a zkontrolujte si zadané údaje.

Do 24 hodin poté Vám zavolá bankovní poradce, a pokud budete mít doplňující otázky, ochotně Vám je zodpoví. Poté spolu vyřešíte, jakým způsobem byste rádi podepsali smlouvu. Máte na výběr ze dvou variant, buď Vám smlouvu k podpisu přiveze kurýr nebo se můžete zastavit přímo v bance. Jakmile bude smlouva vyřízena, finanční prostředky poputují obratem na Váš účet, který Vám banka zřídí zdarma v průběhu žádosti. Díky tomu, máte své peníze k dispozici velmi brzy.

Raiffeisen Bank nabízí ke své online půjčce ještě navíc bonus 5 000 Kč. Tuto částku dostanete zpátky na svůj bankovní účet ihned na začátku úvěru. A pokud byste se v průběhu doby trvání půjčky ocitli ve finanční tísni, můžete banku požádat o navýšení limitu výše úvěru. Musíte se ovšem prokázat jako bezproblémový klient třeba tím, že budete vždy splácet včas.

Půjčku můžete získat, pokud jste starší 18 let a máte zaměstnání, které jste schopni doložit a zároveň je Váš stálý příjem více jak 6 250 Kč (u OSVČ se minimální příjem počítá za uplynulý rok). Dále musíte mít čistý trestní rejstřík i databázi dlužníků. Pokud nevíte, jak na tom z tohoto hlediska jste, jednoduše si to ověříte přes internet vyhledáním registr dlužníků. Závazky u jiných finančních společností musíte dokončit před podáním žádosti, v opačném případě bude nejspíše Vaše žádost zamítnuta.

Celkové hodnocení Raiffeisen Bank půjčky:

Online půjčka od Raiffeisen Bank je půjčkou od páté největší banky v České republice. Banka Vám poskytne půjčku v rozpětí 20 000 - 500 000 Kč s nízkým úrokem od 7 %. Splátky si rozložíte na dobu splácení 6 - 96 měsíců s možností určit si den splatnosti podle svých potřeb. Raifka také nabízí zřízení účtu zcela zdarma (peníze lze čerpat pouze na účet u Raifky), nabídku pojištění schopnosti splácet nebo zlevnění splátek sloučením stávajících půjček. K vyřízení půjčky nepotřebujete žádné obtížně dostupné dokumenty, potřebujete pouze občanský průkaz a doklad o zdroji příjmu. Žádost podáte online a během chvilky Vám přijde na email individuální nabídka přímo pro Vás. Na rozmyšlenou máte 24 hodin a poté Vás kontaktuje Váš bankovní poradce, který Vám zodpoví, co budete potřebovat a pokud s nabídkou souhlasíte, dojednáte podpis smlouvy. Smlouvu Vám přiveze kurýr domů nebo se můžete zastavit přímo na pobočce. Jakmile je smlouva podepsána, prostředky jsou převedeny na Váš účet do 24 hodin. A jako bonus ke sjednání půjčky Vám banka vrátí na účet 5 000 Kč ihned na začátku splácení.

Proč právě půjčka Raiffeisen Bank:

můžete získat až 500 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 500 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
1. 9. 2017

Kde najít výhodnou půjčku?

Když chcete půjčku, pak zajisté chcete výhodnou půjčku, že? Pak pro Vás máme několik rad pro to, kde takovou výhodnou nebankovní půjčku najít, pojďme se na ně společně podívat v našem článku Kde najít výhodnou půjčku!
 

Individuální nebankovní půjčka

Je na českém trhu s půjčkami vůbec něco jako půjčka na míru přesně Vaší situaci a nebo je to jen mýtus a taková půjčka neexistuje? A nebo poskytovatelé nebankovních půjček nabízejí pouze několik typů půjček, jako třeba půjčka bez registru, rychlá půjčka online, které jsou standardem a mezi kterými si musíte vybrat. A pokud se do dané „škatulky“ půjčky nevejdete, získáte pouze nevýhodné podmínky půjčky, případně máte s půjčkou úplně smůlu a nezískáte žádnou půjčku?
 
Skvělá zpráva pro všechny, kdo si chtějí půjčit! A to, že půjčka výhodně na míru existuje. Lze ji navrhnout při individuálním posouzení žadatele o půjčku, jeho situace a různých faktorů, a to lze nejlépe provést s půjčkovým odborníkem, který je nezávislý (nikoli s půjčkovým poradcem z konkrétní společnosti a poskytovatele půjčky, ať už banky nebo nebankovní společnosti).
 

Půjčka přesně pro Vás

Individuální přístup při zařizování půjčky získáte od nezávislého půjčkového poradce, který se orientuje na trhu s půjčkami u nás, dobře zná různé konkrétní situace půjčkových klientů a hlavně, ví, co vše společnosti u nás mohou nabídnout mimo své klasicky prezentované nabídky půjček, může tedy instituci dotlačit do výhodnějších podmínek půjček, než by Vám nabídla sama bez poradce, protože samozřejmě raději získá klienta, kterému dá půjčku dráž a vydělá na něm více, to je jasné.
 
Ovšem výhodné podmínky půjčky Vám v dané společnosti vyjedná právě půjčkový poradce, a to zcela sám, stejně jako všechnu administrativu okolo sjednání daného spotřebitelského úvěru vyřídí také bez Vás.
 

Proč spolupracovat s půjčkovým poradcem?

Je faktem, že mnoho lidí se spolupráci s půjčkovým poradcem brání, z nejrůznějších důvodů rozšířených nepravdivých mýtů, nicméně je to škoda a zbytečné, a zejména – spolupráce s půjčkovým poradcem ušetřila už mnoha klientům peníze i čas, jinak by na trhu přeci nefungovali a lidé by se na ně neobraceli zas a opět.
 
Vedletoho, že Vám půjčkový poradce vyjedná velmi výhodné podmínky půjčky online, hlavně výhodnější, než byste si zařídili sami, je výhodou spolupráce s ním také to, že je pro Vás bezplatná a zcela zdarma - tedy alespoň když zvolíte odborníky z našeho týmu půjčkových poradců.
 

Půjčkový poradce - ano nebo ne?

Není třeba se strachovat, že by byl půjčkový poradce ovlivňován výšemi provizí jednotlivých bank a nebankovních společností za to, že Vás k nim dovede, a snažil se Vám tak doporučovat pouze vybrané poskytovatele půjček, nebo jejich konkrétní nabídky půjček. Nikoli, výše provizí se u všech společností pohybují zhruba stejně, půjčkovému poradci je v podstatě úplně jedno, u které instituce si půjčku nakonec domluvíte.
 
Skutečně je to tak - půjčkový poradce se Vám vždy u jakékoli půjčkové společnosti bude snažit vyjednat ty nejvýhodnější podmínky půjčky – nejenže mají půjčkoví poradci proklientský a profesionální přístup a záleží jim na tom, abyste s půjčkou byli spokojení, ale poradce si tak také buduje svou reputaci a ví, že když budete spokojeni s jeho prací a podmínkami půjčky, které Vám vyjednal, doporučíte jej dál. Byl by sám proti sobě, kdyby Vám nevyjednal tu nejvýhodnější půjčku online a půjčku bez úroků!
 
V momentě, že tedy uvažujete o půjčce a chtěli byste půjčku přesně na míru pro sebe, doporučujeme kontaktovat některého půjčkového poradce, například z našeho týmu odborníků na půjčky. Pohybují se po celé České republice a rádi Vám vyjdou vstříc na konzultaci bezplatně a nezávazně!

Vyhněte se podvodníkům tak, že poznáte jejich podvodné praktiky! ...více

25.4.2017

Pokud zvažujete půjčku, máme pro Vás několik tipů... ...více

25.5.2017

Proč je vhodné si půjčky porovnat online? Co tím získáte a kolik ušetříte? ...více

13.4.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Vitacredit půjčka
Výše půjčky:50 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
Název půjčky:CZ Mini Credit
Výše půjčky:1 000 - 12 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:WOW Finance
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Půjčka 7
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:AsisTeam
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 300 měs.
Název půjčky:Omega půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Fér půjčka Sberbank
Výše půjčky:30 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:CreditOn půjčka
Výše půjčky:500 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Netcredit
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Bankerat
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.