Půjčka Půjčka 7

Výše půjčky: 1 000 - 15 000 Kč, doba splácení: 7 - 28 dní

Nebankovní půjčka s názvem Půjčka 7 nabízí pro první klienty půjčení až 15 000 Kč, dobu splatnosti 28 dní a možné prodloužení půjčky o 14 dní.

Výše půjčky1 000 - 15 000 Kč
Splatnost7 - 28 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Nebankovní Půjčka 7 je produkt společnosti Kontex Trade International s.r.o., která je registrovaná u Státního úřadu pro ochranu osobních údajů. Díky tomu máte velkou jistotu zabezpečení jak Vašich osobních údajů, tak i při bezhotovostním styku. Cílem společnosti je nabídnout zákazníkům dostupné a férové finanční služby. Svým klientům kromě nyní již standardního internetového sjednání nabízí i telefonní liknu, kde můžete o půjčku zažádat v pracovní dny. Přes internet žádost vyřídíte kdykoliv po celý rok včetně víkendů a svátků.

Půjčka 7 je přehledná, rychlá a dostupná pro ty, kteří musí v krátké době zaplatit nenadále výdaje. Vyřízení půjčky je jednoduché a vše jde zařídit z pohodlí domova, a to buď po telefonu, nebo přes webový online formulář, který můžete využít 24 hodin denně a 7 dní v týdnu po celý rok. Na internetových stránkách si můžete v klidu přečíst veškeré informace a prohlédnout aktualizovaný ceník.

Tento nebankovní bezúčelový úvěr můžete využít na cokoliv, je vhodný například, když  znenadání musíte uhradit nečekané náklady, se kterými Váš běžný rozpočet nepočítá. Umožní Vám překlenout složité období do další výplaty. Půjčit si můžete ve výši od 1 000 Kč do 15 000 Kč s dobou splatnosti v rozmezí od 7 dní až do 28 dní. Pro nové klienty je maximální výše prvního úvěru 4 000 Kč, ale dostanou půjčku zcela zdarma. V případě schválení Vaší žádosti Vám půjčená částka bude vyplacena převodem na Váš bankovní účet.

Půjčit si může v podstatě kdokoliv, kdo má minimální věk 21 let, vlastní bankovní účet a má české občanství, nebo trvalý pobyt v ČR. K půjčce nemusíte mít ručitele, ale podmínkou je stálý měsíční příjem a čistý registr. Při žádosti o první půjčku se nejprve musíte zaregistrovat a odeslat emailem potřebné doklady jako potvrzení o příjmu (výplatní pásku, pracovní smlouvu, nebo výpis z účtu) a ověřit svůj bankovní účet, což může proces trochu natáhnout, ale o každou další půjčku pak můžete jednoduše zažádat jen prostřednictví SMS zprávy. Pro ty, kteří řádně a včas hradí splátky je zde věrností program, díky kterému můžete získat slevu na další půjčku.

Základní informace o Půjčce 7:

  • nebankovní půjčka
  • bezúčelová
  • od 1 000 Kč do 15 000 Kč
  • první půjčka maximálně do 4 000 Kč
  • žádost lze vyřídit celou online
  • výhodné slevy pro věrné zákazníky

Co k Půjčce 7 potřebujete:

  • věk minimálně 21 let
  • trvalý příjem
  • čistý registr
  • vlastní bankovní účet

Žádost o půjčku

Zažádat o Půjčku 7 můžete z pohodlí domova a vyřídit žádost netrvá dlouho. Na stránkách společnosti si nejprve vyberete jakou částku si chcete půjčit v rozmezí od 1 000 Kč až 15 000 Kč (noví klienti maximálně 4 000 Kč), pak si zvolíte dobu splatnosti od 7 do 28 dní. Zde se vyplatí kratší doba splatnosti, protože čím delší, tím vyšší jsou poplatky s půjčkou spojené. Následovně musíte vyplnit formulář, kam doplníte jméno, příjmení, rodné číslo, telefonní číslo a emailovou adresu.

Po odeslání tohoto formuláře dostanete SMS zprávu s registračním kódem, který zadáte do systému a tím se Vám zpřístupní další dotazník, kam napíšete adresu, číslo občanského průkazu, číslo bankovní účtu a údaje o Vašem zaměstnání. Poté stačí jen registraci potvrdit, do 15 minut dostanete SMS s vyhodnocením Vaší žádosti.

K žádosti je nutné doložit potvrzení o výši příjmu – stačí emailem poslat výpis z účtu, výplatní pásku nebo třeba pracovní smlouvu. Také je nutné ověřit Váš bankovní účet, a to převodem částky od 0,01 Kč až 1 Kč na účet společnosti. V případě, že bude Vaše žádost schválena, tak Vám peníze budou poukázány na Váš bankovní účet. K druhé a každé další žádosti o půjčku už nemusíte tento proces absolvovat, protože Vaše registrace bude již v systému zavedená a ke sjednání půjčky stačí poslat SMS zprávu a počkat na vyhodnocení Vaší žádosti.

Další způsob, jak zažádat o půjčku je přes náš online formulář výše, kam jen vyplníte základní kontaktní údaje a pracovníci zákaznické linky se Vám sami ozvou a domluví s Vámi veškeré podrobnosti.

Celkové hodnocení Půjčky 7:

Půjčka 7 je rychlá nebankovní půjčka s krátkou dobou splatnosti, kterou upotřebíte třeba v případě nečekaných výdajů. Půjčit si můžete od 1 000 Kč do 15 000 Kč, dobu splatnosti si zvolíte mezi 7 a 28 dny. K půjčce se vážou celkem vysoké poplatky, proto je vhodné jí využít jen v ty nejnutnější případy a půjčovat si zodpovědně, abyste se nechytili do dluhové pasti. Půjčit si může každý, ko má věk nad 21 let, trvalý příjem a není v registru dlužníků. K půjčce není třeba mít ručitele a postačí minimum dokladů (občanský průkaz a potvrzení příjmu – například výpis z účtu, výplatní páska apod.). Půjčku vyřídíte jednoduše přes internet a posouzení žádosti netrvá dlouho. Pokud se stane, že si budete potřebovat prodloužit dobu splatnosti, tak se stačí přihlásit na Váš účet na webových stránkách a podat žádost o prodloužení. Podmínkou je ale zaplacení poplatku za prodloužení. Splátky se vyplatí hradit včas, protože pokud si chcete půjčovat častěji a včas hradíte splátky, můžete využít věrnostní program, díky kterému můžete další půjčky získat se slevou.

Proč právě půjčka Půjčka 7:

můžete získat až 15 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 15 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
1. 9. 2017

Kde najít výhodnou půjčku?

Když chcete půjčku, pak zajisté chcete výhodnou půjčku, že? Pak pro Vás máme několik rad pro to, kde takovou výhodnou nebankovní půjčku najít, pojďme se na ně společně podívat v našem článku Kde najít výhodnou půjčku!
 

Individuální nebankovní půjčka

Je na českém trhu s půjčkami vůbec něco jako půjčka na míru přesně Vaší situaci a nebo je to jen mýtus a taková půjčka neexistuje? A nebo poskytovatelé nebankovních půjček nabízejí pouze několik typů půjček, jako třeba půjčka bez registru, rychlá půjčka online, které jsou standardem a mezi kterými si musíte vybrat. A pokud se do dané „škatulky“ půjčky nevejdete, získáte pouze nevýhodné podmínky půjčky, případně máte s půjčkou úplně smůlu a nezískáte žádnou půjčku?
 
Skvělá zpráva pro všechny, kdo si chtějí půjčit! A to, že půjčka výhodně na míru existuje. Lze ji navrhnout při individuálním posouzení žadatele o půjčku, jeho situace a různých faktorů, a to lze nejlépe provést s půjčkovým odborníkem, který je nezávislý (nikoli s půjčkovým poradcem z konkrétní společnosti a poskytovatele půjčky, ať už banky nebo nebankovní společnosti).
 

Půjčka přesně pro Vás

Individuální přístup při zařizování půjčky získáte od nezávislého půjčkového poradce, který se orientuje na trhu s půjčkami u nás, dobře zná různé konkrétní situace půjčkových klientů a hlavně, ví, co vše společnosti u nás mohou nabídnout mimo své klasicky prezentované nabídky půjček, může tedy instituci dotlačit do výhodnějších podmínek půjček, než by Vám nabídla sama bez poradce, protože samozřejmě raději získá klienta, kterému dá půjčku dráž a vydělá na něm více, to je jasné.
 
Ovšem výhodné podmínky půjčky Vám v dané společnosti vyjedná právě půjčkový poradce, a to zcela sám, stejně jako všechnu administrativu okolo sjednání daného spotřebitelského úvěru vyřídí také bez Vás.
 

Proč spolupracovat s půjčkovým poradcem?

Je faktem, že mnoho lidí se spolupráci s půjčkovým poradcem brání, z nejrůznějších důvodů rozšířených nepravdivých mýtů, nicméně je to škoda a zbytečné, a zejména – spolupráce s půjčkovým poradcem ušetřila už mnoha klientům peníze i čas, jinak by na trhu přeci nefungovali a lidé by se na ně neobraceli zas a opět.
 
Vedletoho, že Vám půjčkový poradce vyjedná velmi výhodné podmínky půjčky online, hlavně výhodnější, než byste si zařídili sami, je výhodou spolupráce s ním také to, že je pro Vás bezplatná a zcela zdarma - tedy alespoň když zvolíte odborníky z našeho týmu půjčkových poradců.
 

Půjčkový poradce - ano nebo ne?

Není třeba se strachovat, že by byl půjčkový poradce ovlivňován výšemi provizí jednotlivých bank a nebankovních společností za to, že Vás k nim dovede, a snažil se Vám tak doporučovat pouze vybrané poskytovatele půjček, nebo jejich konkrétní nabídky půjček. Nikoli, výše provizí se u všech společností pohybují zhruba stejně, půjčkovému poradci je v podstatě úplně jedno, u které instituce si půjčku nakonec domluvíte.
 
Skutečně je to tak - půjčkový poradce se Vám vždy u jakékoli půjčkové společnosti bude snažit vyjednat ty nejvýhodnější podmínky půjčky – nejenže mají půjčkoví poradci proklientský a profesionální přístup a záleží jim na tom, abyste s půjčkou byli spokojení, ale poradce si tak také buduje svou reputaci a ví, že když budete spokojeni s jeho prací a podmínkami půjčky, které Vám vyjednal, doporučíte jej dál. Byl by sám proti sobě, kdyby Vám nevyjednal tu nejvýhodnější půjčku online a půjčku bez úroků!
 
V momentě, že tedy uvažujete o půjčce a chtěli byste půjčku přesně na míru pro sebe, doporučujeme kontaktovat některého půjčkového poradce, například z našeho týmu odborníků na půjčky. Pohybují se po celé České republice a rádi Vám vyjdou vstříc na konzultaci bezplatně a nezávazně!

Češi se často brání spolupráci s odborníkem, tzv. poradcem v oblasti půjček. Přitom k tomu není jediný důvod, naopak! Spoluprací s ním můžete mnoho získat! ...více

26.6.2017

Když chcete půjčku, pak zajisté chcete výhodnou půjčku, že? Pak pro Vás máme několik rad pro to, kde takovou výhodnou nebankovní půjčku najít, pojďme se na ně společně podívat v našem článku Kde najít výhodnou půjčku! ...více

1.9.2017

Už jste o něm určitě slyšeli, ale proč srovnávač půjček online využít? ...více

31.5.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Kredito24
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Veselá půjčka
Výše půjčky:10 000 - 100 000 Kč
Splatnost:1 - 12 měs.
Název půjčky:HOT půjčka
Výše půjčky:10 000 - 500 000 Kč
Splatnost:24 - 84 měs.
Název půjčky:CreditPortal půjčka
Výše půjčky:500 - 30 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
Název půjčky:Fajn půjčka
Výše půjčky:4 000 - 50 000 Kč
Splatnost:43 - 58 týdnů
Název půjčky:Zaimo
Výše půjčky:25 000 - 108 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Kouzelná půjčka
Výše půjčky:
Splatnost:
Název půjčky:Creditstar půjčka
Výše půjčky:1 000 - 13 000 Kč
Splatnost:5 dní - 3 měs.
Název půjčky:Švýcarská půjčka
Výše půjčky:3 000 - 7 000 Kč
Splatnost:10 - 30 dní
Název půjčky:Finemoney půjčka
Výše půjčky:50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 180 měs.