Půjčka Mutuo půjčka

Výše půjčky: 1 000 - 5 000 Kč, doba splácení: 22 - 22 dní

Mutuo půjčka patří mezi SMS půjčky a nabízí svým klientům 1 000 Kč až 5 000 Kč s dobou splatnosti 22 dní.

Výše půjčky1 000 - 5 000 Kč
Splatnost22 - 22 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Mutuo s.r.o. je jedním z poskytovatelů rychlých nebankovních úvěrů, které můžete kompletně vyřídit online. Ušetříte si tak starosti s papírováním a obíhání různých poboček, což zabírá spoustu času. Společnost sází zejména na rychlost posuzování a vyhodnocování žádostí – po odeslání je žádost téměř ihned zhodnocena na centrále a vyrozumění o schválení či zamítnutí se dozvíte prakticky obratem.V případě schválení jsou pak peníze odesílány expresně.

Mutuo je latinské slovo, které znamená v překladu půjčka nebo úvěr. Firma se snaží o co největší dostupnost svých produktů a zároveň si zakládá na vysoké kvalitě a přehledných podmínkách. Pro své zákazníky má zřízenou telefonní linku a navíc je zde možnost zavolat zdarma pomocí Skype. Dále můžete své dotazy zaslat písemně přes email.

Mutuo je krátkodobá nebankovní půjčka, která je dostupná skoro pro každého. Půjčit si můžete částku v rozmezí od 1 000 Kč do 5 000 Kč na dobu splatnosti 22 dní (doba splatnosti je fixní, nelze ji pozměnit). Na poprvé si můžete půjčit jen 1 000 Kč, ale při každé další půjčce se horní limit navýší. Půjčka je bezúčelová, můžete tedy s penězmi naložit dle libosti. Půjčku můžete využít zejména ve chvíli, kdy Vám pár dní před výplatou přišla složenka s nedoplatkem za plyn.

Půjčit si může ten, kdo má věk nad 20 let, české občanství a trvalé bydliště mimo obecní úřad. Také je nutné mít vlastní bankovní účet. U této půjčky se nekontroluje registr a nepotřebujete k ní ručitele, zažádat o ni lze i se záznamem v trestním rejstříku. Žadatelé o půjčk ale nesmí být v exekuci nebo v insolvenčním řízení. V případě schválení žádosti Vám budou peníze poukázány na účet, rychlost převodu se odvíjí od toho, u jaké banky ho máte vedený účet.

Základní informace o Mutuo půjčce:

  • krátkodobý nebankovní úvěr
  • na cokoliv
  • od 1 000 Kč do 5 000 Kč
  • fixní doba splatnosti 22 dní
  • bez registrů
  • bez ručitele

Co k vyřízení Mutuo půjčky potřebujete:

  • věk minimálně 20 let
  • české občanství
  • bankovní účet

Žádost o půjčku

V případě, že žádáte o půjčku Mutuo poprvé, si můžete půjčit pouze částku 1 000 Kč. Při každé další půjčce se Vám tento limit postupně zvyšuje až na maximum 5 000 Kč. Doba splatnosti je fixní, půjčku dostanete na 22 dní.

Vyřízení žádosti je snadné a netrvá dlouho. Na stránkách firmy Mutuo si rozkliknete záložku "Nový klient", kliknete na tlačítko "Půjčit" a pak se dostanete na stránku s krátkým online dotazníkem, který je nutné vyplnit. Je potřeba do něj uvést jméno, příjmení, rodné číslo, trvalé bydliště, číslo občanského průkazu, telefonní kontakt, emailovou adresu a také číslo bankovního účtu. Následně je nutné doplnit pár údajů ohledně Vašich příjmů, a to zdroj příjmů a čistý měsíční příjem. Poté stačí žádost odeslat a vyčkat na její zpracování. O půjčku lze zažádat i telefonicky.

Pokud se stane, že nestíháte půjčku splatit, můžete si podat žádost o její prodloužení. Dobu splatnosti je možné prodloužit o 7 nebo 14 dní, vždy je ale nutné si žádost podat včas a předem uhradit poplatek za prodloužení.

O půjčku Mutuo lze zažádat i prostřednictvím našich internetových stránek. Do online formuláře výše stačí doplnit pár základních údajů a zaměstnanci zákaznického servisu Vás pak sami kontaktují a domluví se s Vámi na dalším postupu.

Celkové hodnocení Mutuo půjčky

Nebankovní půjčka s pevně danou dobou splatnosti na 22 dní, kterou vyřídíte snadno a rychle online. Napoprvé si lze půjčit pouze 1 000 Kč, tento limit s každou další půjčkou stoupá až na maximum 5 000 Kč. Půjčka je na cokoliv, peníze tedy můžete využít dle libosti, třeba na uhrazení nenadálých výdajů, které Vás zaskočily pár dní před výplatou. Nebo si jen chcete pořídit nový spotřebič dokud je v akci. Vyřízení žádosti netrvá dlouho, už jen proto, že se k němu nevážou zdlouhavé administrativní úkony. K žádosti je nutný pouze občanský průkaz, jiné doklady nejsou potřeba a žádost kompletně vyřídíte z pohodlí domova. Zažádat o půjčku může každý, komu bylo nejméně 20 let, má české občanství a vlastní bankovní účet. Tato půjčka je bez kontroly registrů a není k ní potřeba mít ručitele. Zažádat můžete i se záznamem v rejstříku trestů, jedinou podmínkou je, že žadatel není v insolvenci nebo v exekučním řízení. O tuto půjčku v současnosti nelze zažádat, společnost Mutuo s.r.o. ke dni 28.2.2017 svou činnost pozastavila.

Proč právě půjčka Mutuo půjčka:

můžete získat až 5 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 5 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
1. 9. 2017

Kde najít výhodnou půjčku?

Když chcete půjčku, pak zajisté chcete výhodnou půjčku, že? Pak pro Vás máme několik rad pro to, kde takovou výhodnou nebankovní půjčku najít, pojďme se na ně společně podívat v našem článku Kde najít výhodnou půjčku!
 

Individuální nebankovní půjčka

Je na českém trhu s půjčkami vůbec něco jako půjčka na míru přesně Vaší situaci a nebo je to jen mýtus a taková půjčka neexistuje? A nebo poskytovatelé nebankovních půjček nabízejí pouze několik typů půjček, jako třeba půjčka bez registru, rychlá půjčka online, které jsou standardem a mezi kterými si musíte vybrat. A pokud se do dané „škatulky“ půjčky nevejdete, získáte pouze nevýhodné podmínky půjčky, případně máte s půjčkou úplně smůlu a nezískáte žádnou půjčku?
 
Skvělá zpráva pro všechny, kdo si chtějí půjčit! A to, že půjčka výhodně na míru existuje. Lze ji navrhnout při individuálním posouzení žadatele o půjčku, jeho situace a různých faktorů, a to lze nejlépe provést s půjčkovým odborníkem, který je nezávislý (nikoli s půjčkovým poradcem z konkrétní společnosti a poskytovatele půjčky, ať už banky nebo nebankovní společnosti).
 

Půjčka přesně pro Vás

Individuální přístup při zařizování půjčky získáte od nezávislého půjčkového poradce, který se orientuje na trhu s půjčkami u nás, dobře zná různé konkrétní situace půjčkových klientů a hlavně, ví, co vše společnosti u nás mohou nabídnout mimo své klasicky prezentované nabídky půjček, může tedy instituci dotlačit do výhodnějších podmínek půjček, než by Vám nabídla sama bez poradce, protože samozřejmě raději získá klienta, kterému dá půjčku dráž a vydělá na něm více, to je jasné.
 
Ovšem výhodné podmínky půjčky Vám v dané společnosti vyjedná právě půjčkový poradce, a to zcela sám, stejně jako všechnu administrativu okolo sjednání daného spotřebitelského úvěru vyřídí také bez Vás.
 

Proč spolupracovat s půjčkovým poradcem?

Je faktem, že mnoho lidí se spolupráci s půjčkovým poradcem brání, z nejrůznějších důvodů rozšířených nepravdivých mýtů, nicméně je to škoda a zbytečné, a zejména – spolupráce s půjčkovým poradcem ušetřila už mnoha klientům peníze i čas, jinak by na trhu přeci nefungovali a lidé by se na ně neobraceli zas a opět.
 
Vedletoho, že Vám půjčkový poradce vyjedná velmi výhodné podmínky půjčky online, hlavně výhodnější, než byste si zařídili sami, je výhodou spolupráce s ním také to, že je pro Vás bezplatná a zcela zdarma - tedy alespoň když zvolíte odborníky z našeho týmu půjčkových poradců.
 

Půjčkový poradce - ano nebo ne?

Není třeba se strachovat, že by byl půjčkový poradce ovlivňován výšemi provizí jednotlivých bank a nebankovních společností za to, že Vás k nim dovede, a snažil se Vám tak doporučovat pouze vybrané poskytovatele půjček, nebo jejich konkrétní nabídky půjček. Nikoli, výše provizí se u všech společností pohybují zhruba stejně, půjčkovému poradci je v podstatě úplně jedno, u které instituce si půjčku nakonec domluvíte.
 
Skutečně je to tak - půjčkový poradce se Vám vždy u jakékoli půjčkové společnosti bude snažit vyjednat ty nejvýhodnější podmínky půjčky – nejenže mají půjčkoví poradci proklientský a profesionální přístup a záleží jim na tom, abyste s půjčkou byli spokojení, ale poradce si tak také buduje svou reputaci a ví, že když budete spokojeni s jeho prací a podmínkami půjčky, které Vám vyjednal, doporučíte jej dál. Byl by sám proti sobě, kdyby Vám nevyjednal tu nejvýhodnější půjčku online a půjčku bez úroků!
 
V momentě, že tedy uvažujete o půjčce a chtěli byste půjčku přesně na míru pro sebe, doporučujeme kontaktovat některého půjčkového poradce, například z našeho týmu odborníků na půjčky. Pohybují se po celé České republice a rádi Vám vyjdou vstříc na konzultaci bezplatně a nezávazně!

Už máte své peníze z výhodné půjčky a teď Vás čeká důležitý krok - půjčku splatit! Poradíme, jak to udělat levou zadní! ...více

23.6.2017

Půjčka bez registru je dlouhodobě nejžádanější nebankovní půjčkou, protože je dostupná skutečně pro všechny žadatele o půjčku a zároveň i pro problémové klienty, které jinak banka odmítne a s půjčkou tak mají smůlu. ...více

28.8.2017

Zajímá Vás půjčka a nevíte, kde sehnat výhodnou půjčku? Řešením může být jednoduše získatelná nebankovní půjčka, která je dostupná pro všechny, navíc dokonce zcela zdarma i s mnoha výhodami. ...více

25.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Fastfin půjčka
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Kredito24
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Everyday plus
Výše půjčky:100 - 35 000 Kč
Splatnost:61 dní - 12 měs.
Název půjčky:Sumo půjčka
Výše půjčky:4 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Oberbank
Výše půjčky:50 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Bankerat
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.
Název půjčky:Netcredit
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:8000 bezúročně
Výše půjčky:1 000 - 8 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:SIM půjčka
Výše půjčky:1 000 - 11 500 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Help Financial
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:60 týdnů