Půjčka Money Now

Výše půjčky: 1 000 - 12 000 Kč, doba splácení: 1 - 30 dní

Nebankovní půjčka Money Now nabízející až 12 000 Kč, se splatností 30 dní a rychlou výplatou - již od 60 minut.

Výše půjčky1 000 - 12 000 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Společnost Dollar Finacnial Czech Republic s.r.o., která se zaměřuje zejména na poskytování krátkodobých nebankovních půjček, nabízí i velmi atraktivní půjčku Money now. Své produkty neustále upravuje tak, aby co nejlépe odpovídaly požadavkům zákazníků. Zájemci o půjčku ocení nejen úroveň nabízených produktů, ale také rychlost, s jakou jsou žádosti o půjčku zpracovány. Podání žádosti o půjčku je snadné a vše lze kompletně vyřídit z pohodlí domova, buď přes online žádost nebo pomocí SMS zprávy.

Firma se specializuje především na mikropůjčky – krátkodobé půjčky ve výši pár tisíc korun. Půjčky jsou zacíleny hlavně pro ty, kteří potřebují peníze co nejdřív, nebo pro žadatele, kteří z nějakého důvodu nemají šanci získat půjčku od banky. Money now je zárukou  přímého a férového jednání, veškeré poplatky jsou přehledné a nemusíte se obávat ani extrémně vysokých úroků.

U Money now půjčky si lze vypůjčit částku od 500 Kč do 10 000 Kč na dobu splatnosti 15 nebo až 30 dní. U této půjčky si není možné dobu splatnosti prodloužit, proto je dobré neriskovat a půjčku si vzít jen tehdy, když máte jistotu, že ji zvládnete bez problému splatit. Noví klienti ocení hlavně to, že první půjčku dostanou zcela zdarma – nemusí platit žádné poplatky, prostě vrátí jen to, co si půjčili.

V rámci této půjčky se nekontroluje registr dlužníků, nemusíte mít ručitele a není nutné doložit příjem. Žadatelé o půjčku ale musí mít trvalý příjem ze zaměstnání a nesmí mít žádné nezaplacené dluhy, takže o půjčku nemůžete zažádat pokud jste v exekuci nebo v insolvenci. K zažádání o tuto půjčku musíte být ve věku od 18 do 75 let a potřebujete mít české občanství nebo trvalý pobyt v ČR. Dále je potřeba funkční mobilní telefon, občanský průkaz a vlastní bankovní účet.

Základní informace o Money Now půjčce:

  • rychlá nebankovní půjčka
  • od 500 Kč do 10 000 Kč
  • doba splatnosti buď 15 nebo 30 dní
  • bez registru
  • bez ručitele

Co k vyřízení Money Now půjčky potřebujete:

  • občanský průkaz
  • mobilní telefon
  • věk mezi 18 a 75 lety

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku je velmi rychlá a jednoduchá, stačí na webových stránkách firmy podat online žádost. Když si půjčujete poprvé, můžete získat částku ve výši 500 Kč až 4 500 Kč, při každé další půjčce je pak horní limit 10 000 Kč. Na přehledné úvěrové kalkulačce si sami zvolíte výši půjčky, pak si vyberet dobu splatnosti (15 nebo 30 dní), doplníte do dotazníku pár základních údajů jako je jméno, příjmení, rodné číslo, adresa a číslo bankovního účtu a žádost odešlete.

Po odeslání žádosti stačí počkat pár minut na SMS zprávu, kde se dozvíte, jestli byla Vaše žádost schválena. Pokud byla Vaše žádost schválena, je nutné ještě půjčku potvrdit zadáním kódu, který dostanete v SMS zprávě. Poté je potřeba ověřit Váš bankovní účet, a to tak, že na účet společnosti zašlete symbolický poplatek 1 Kč.

O půjčku lze také snadno zažádat pomocí našeho online formuláře (viz výše), kam doplnítě pouze pár základních informací a Vaše žádost bude odeslána zaměstnancům zákaznické linky, kteří Vás sami kontaktují a domluví s Vámi další postup.

Celkové hodnocení Money Now půjčky

Celkem rychlá půjčka která se hodí především ve chvíli, když Vám pár dní před výplatou dorazí složenky s nedoplatky, které je nutné zaplatit co nejdříve. Půjčku pak prostě splatíte v době, kdy už budete mít na účtu dostatek financí. U této půjčky je mínusem to, že si nelze dobu splatnosti prodloužit, proto je na místě si ji pořádně promyslet a půjčit si jen v případě, že ji zvládnu v klidu splatit. Noví klienti si mohou vypůjčit od 500 Kč do 4 500 Kč zcela zdarma, opakovných půjček je maximum 10 000 Kč. Žadatelé o půjčku musí mít české občanství nebo trvalý pobyt v ČR, musí být ve věku od 18 do 75 let a nesmí být v exekuci nebo v insolvenci. Na druhou stranu k této půjčce není nutné mít ručitele a je bez kontroly registru dlužníků, díky tomu si může půjčit i ten, kdo má špantou úvěrovou historii. V současné době je společnost Dollar Financial Czech Republic v likvidaci.

Proč právě půjčka Money Now:

můžete získat až 12 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 12 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
1. 9. 2017

Kde najít výhodnou půjčku?

Když chcete půjčku, pak zajisté chcete výhodnou půjčku, že? Pak pro Vás máme několik rad pro to, kde takovou výhodnou nebankovní půjčku najít, pojďme se na ně společně podívat v našem článku Kde najít výhodnou půjčku!
 

Individuální nebankovní půjčka

Je na českém trhu s půjčkami vůbec něco jako půjčka na míru přesně Vaší situaci a nebo je to jen mýtus a taková půjčka neexistuje? A nebo poskytovatelé nebankovních půjček nabízejí pouze několik typů půjček, jako třeba půjčka bez registru, rychlá půjčka online, které jsou standardem a mezi kterými si musíte vybrat. A pokud se do dané „škatulky“ půjčky nevejdete, získáte pouze nevýhodné podmínky půjčky, případně máte s půjčkou úplně smůlu a nezískáte žádnou půjčku?
 
Skvělá zpráva pro všechny, kdo si chtějí půjčit! A to, že půjčka výhodně na míru existuje. Lze ji navrhnout při individuálním posouzení žadatele o půjčku, jeho situace a různých faktorů, a to lze nejlépe provést s půjčkovým odborníkem, který je nezávislý (nikoli s půjčkovým poradcem z konkrétní společnosti a poskytovatele půjčky, ať už banky nebo nebankovní společnosti).
 

Půjčka přesně pro Vás

Individuální přístup při zařizování půjčky získáte od nezávislého půjčkového poradce, který se orientuje na trhu s půjčkami u nás, dobře zná různé konkrétní situace půjčkových klientů a hlavně, ví, co vše společnosti u nás mohou nabídnout mimo své klasicky prezentované nabídky půjček, může tedy instituci dotlačit do výhodnějších podmínek půjček, než by Vám nabídla sama bez poradce, protože samozřejmě raději získá klienta, kterému dá půjčku dráž a vydělá na něm více, to je jasné.
 
Ovšem výhodné podmínky půjčky Vám v dané společnosti vyjedná právě půjčkový poradce, a to zcela sám, stejně jako všechnu administrativu okolo sjednání daného spotřebitelského úvěru vyřídí také bez Vás.
 

Proč spolupracovat s půjčkovým poradcem?

Je faktem, že mnoho lidí se spolupráci s půjčkovým poradcem brání, z nejrůznějších důvodů rozšířených nepravdivých mýtů, nicméně je to škoda a zbytečné, a zejména – spolupráce s půjčkovým poradcem ušetřila už mnoha klientům peníze i čas, jinak by na trhu přeci nefungovali a lidé by se na ně neobraceli zas a opět.
 
Vedletoho, že Vám půjčkový poradce vyjedná velmi výhodné podmínky půjčky online, hlavně výhodnější, než byste si zařídili sami, je výhodou spolupráce s ním také to, že je pro Vás bezplatná a zcela zdarma - tedy alespoň když zvolíte odborníky z našeho týmu půjčkových poradců.
 

Půjčkový poradce - ano nebo ne?

Není třeba se strachovat, že by byl půjčkový poradce ovlivňován výšemi provizí jednotlivých bank a nebankovních společností za to, že Vás k nim dovede, a snažil se Vám tak doporučovat pouze vybrané poskytovatele půjček, nebo jejich konkrétní nabídky půjček. Nikoli, výše provizí se u všech společností pohybují zhruba stejně, půjčkovému poradci je v podstatě úplně jedno, u které instituce si půjčku nakonec domluvíte.
 
Skutečně je to tak - půjčkový poradce se Vám vždy u jakékoli půjčkové společnosti bude snažit vyjednat ty nejvýhodnější podmínky půjčky – nejenže mají půjčkoví poradci proklientský a profesionální přístup a záleží jim na tom, abyste s půjčkou byli spokojení, ale poradce si tak také buduje svou reputaci a ví, že když budete spokojeni s jeho prací a podmínkami půjčky, které Vám vyjednal, doporučíte jej dál. Byl by sám proti sobě, kdyby Vám nevyjednal tu nejvýhodnější půjčku online a půjčku bez úroků!
 
V momentě, že tedy uvažujete o půjčce a chtěli byste půjčku přesně na míru pro sebe, doporučujeme kontaktovat některého půjčkového poradce, například z našeho týmu odborníků na půjčky. Pohybují se po celé České republice a rádi Vám vyjdou vstříc na konzultaci bezplatně a nezávazně!

Vyhněte se podvodníkům tak, že poznáte jejich podvodné praktiky! ...více

25.4.2017

Půjčky nebankovní jsou jedním z nejžádanějších půjčkových produktů na Českém trhu, například vedle hypoték. Ovšem jak přesně nebankovní půjčky fungují? Napoví náš článek. ...více

4.8.2017

Pokud uvažujete o půjčce, jistě víte, že jediným způsobem, jak si být jistí výhodným výběrem půjčky je udělat si srovnání půjček online. Ovšem na jakém srovnávači půjček online byste to měli udělat? ...více

1.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Smart půjčka
Výše půjčky:5 000 - 70 000 Kč
Splatnost:13 - 16 měs.
Název půjčky:Air Bank půjčka
Výše půjčky:5 000 - 900 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
Název půjčky:Finemoney půjčka
Výše půjčky:50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 180 měs.
Název půjčky:Žlutý meloun
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:3 - 60 měs.
Název půjčky:Cofidis partnerská půjčka
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Zaimo
Výše půjčky:25 000 - 108 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Půjčka 365
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:10 - 30 dní
Název půjčky:Netcredit
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Triangl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 30 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:Viva Credit
Výše půjčky:500 - 20 000 Kč
Splatnost:7 - 35 dní