Půjčka Minutová půjčka Equa Bank

Výše půjčky: 5 000 - 600 000 Kč, doba splácení: 3 - 84 měs.

Bankovní rychlá půjčka s předčasným splacením zdarma, bez poplatků a zdarma.

Výše půjčky5 000 - 600 000 Kč
Splatnost3 - 84 měs.
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Banka Equa bank poskytuje jednoduché a srozumitelné bankovní služby pro soukromé osoby i podnikatele. U Equa bank se setkáte s přátelským a zároveň odborným přístupem a naleznete chytrá finanční řešení pro všechny situace. Smluvní podmínky jsou vždy transparentní a nenarazíte v nich na žádné skryté poplatky nebo další nemilá překvapení.

Minutová půjčka Vám pomůže splnit si své sny i překonat tíživá životní období. Nabízí 5 000 - 600 000 Kč a peníze můžete využít na co zrovna potřebujete. Equa bank se pyšní skvělým úrokem od 5,7 % a RPSN 5,9 %, což jsou v porovnání s jinými půjčkami velmi nízká čísla. Splátky si navolíte podle svých potřeb. Můžete si sami určit kdy a kolik budete chtít splácet. Délka splácení je nastavena v rozmezí od 3 měsíců do 7 let. Peníze můžete čerpat ihned nebo do dvou dnů podle toho, u jaké instituce máte bankovní účet.

Výhodou Minutové půjčky od Equa bank je možnost půjčku předčasně splatit a bez sankcí. Můžete tak učinit kdykoliv během období splácení, jestliže už půjčku nepotřebujete. Nečekají Vás žádné poplatky za zřízení a správu úvěru nebo za mimořádné splátky. Dále si můžete půjčku pojistit pro případ platební neschopnosti. A největší výhodou Minutové půjčky je již výše zmíněné variabilní nastavení splátek, které Vám dovoluje zvolit si i konkrétní datum splátky.

Jako žadatel o půjčku musíte splňovat určité podmínky, které jsou totožné u každého bankovního úvěru. Musíte být bez veškerých dluhů, tzn. neměli byste již splácet jinde, nesmíte mít exekuci ani být v insolvenci, a neměli byste mít záznam v registru. Na druhou stranu záznam v trestním rejstříku nevadí. K půjčce nepotřebujte ručitele ani shánět zástavu. A jako u jiných bank byste měli mít pravidelný příjem a měli byste být schopni ho doložit.

Základní informace o Minutové půjčce Equa bank:

 • bankovní půjčka s dobrými podmínkami
 • úroková sazba 5,7 % a RPSN 5,9 %
 • půjčka ve výši 5 000 - 600 000 Kč
 • dlouhá doba splatnosti 3 měsíce až 7 let
 • variabilní nastavení splátek
 • běžné bankovní podmínky pro žadatele
 • bez poplatků za správu úvěru a mimořádné splátky

Co k Minutové půjčce Equa bank potřebujete:

 • občan ČR
 • nutný stálý příjem a doložení zdroje příjmu
 • posouzení úvěruschopnosti
 • občanský průkaz

Žádost o půjčku

Jakým způsobem budete chtít žádat si zvolíte sami podle toho, jak rychle potřebujete čerpat peníze. Nicméně začátek pro oba způsoby je stejný. Podání žádosti je možné z pohodlí domova prostřednictvím online formuláře. Jednoduše vyplníte několik osobních dat zde na webu Půjčky Porovnání a žádost odešlete s tím, že budete v co nejkratší možné době kontaktování zákaznickým centrem. Budete obeznámeni se všemi náležitostmi půjčky a dalším postupem. 

Pokud se rozhodnete žádat přímo na webových stránkách Equa bank, vyhledejte formulář pro žádost o Minutovou půjčku, kde budete muset vyplnit žádost o šesti krocích. V prvním si navolíte parametry půjčky, v druhé zadáte Vaše kontaktní data, v třetím další osobní data. Ve čtvrtém kroce přiložíte kopii občanského průkazu a vyplníte trvalé bydliště. Pátý krok je věnován posouzení úvěruschopnosti, takže pravdivě vyplníte položky týkající se Vašich příjmů a výdajů. V konečném šestém kroce si zkontrolujete, co jste zadali a pečlivě si prostudujte podmínky pro žadatele. Jakmile formulář odešlete, pracovníci banky Vaši žádost vyhodnotí do 3 minut. Žádost je možné podat také přímo na pobočce nebo telefonicky přes zákaznické centrum.

Aby Vaše žádost byla vyřízena kladně, musíte mít dostatečný a pravidelný příjem, který je potřeba doložit. Nesmíte mít závazky u jiných bankovních či nebankovních institucí a nesmíte mít záznam v registru dlužníků. Pokud tyto podmínky splňujete, máte poměrně dobrou šanci na získání úvěru.

Jestliže bude Vaše žádost o půjčku schválena, pak finanční prostředky čerpáte ihned po uzavření smlouvy. Pak už jen záleží u jaké banky máte účet. Pokud jste klientem Equa bank, peníze máte přístupné na svém účtu ihned. Pokud máte bankovní účet u jiné banky, peníze jsou převedeny ihned, ale k dispozici je budete mít až během následujících 2 pracovních dnů.

Celkové hodnocení Minutové půjčky Equa bank

Skvělá Minutová půjčka od Equa bank má výhodné podmínky a mnoho výhod. Máte možnost půjčit si 5 000 - 600 000 Kč se skvělým úrokem 5,7 % a RPSN 5,9%. Splátky jsou variabilní a můžete si je nastavit přesně podle Vašich potřeb. Kolik, jak dlouho a v který den budete splácet je zcela na Vás. Nemusíte dokládat, na co jste půjčku použili a oproti jiným bankám, neplatíte vůbec žádné poplatky. Půjčka má standardní požadavky na žadetele vzhledem k tomu, že se jedná o bankovní půjčku. Nemůžete mít žádné dluhy u jiných bankovních či nebankovních institucí, nesmíte mít exekuci ani být v insolvenci. V databázi dlužníků byste neměli mít žádný záznam. K půjčce nepotřebujete ručitele ani zástavu, ale budete dokládat zdroj příjmu. Jakmile žádost odešlete, je zpracována do 3 minut, takže výsledek znáte okamžitě. Pokud jste prošli posouzením schopnosti splácet kladně, pak je půjčka Vaše. Peníze čerpáte ihned po podpisu smlouvy na Váš bankovní účet. Equa bank nabízí také možnost připojistit si svou půjčku pro případ, že byste se nečekaně dostali do finančních potíží.

Proč právě půjčka Minutová půjčka Equa Bank:

můžete získat až 600 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 600 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
1. 9. 2017

Kde najít výhodnou půjčku?

Když chcete půjčku, pak zajisté chcete výhodnou půjčku, že? Pak pro Vás máme několik rad pro to, kde takovou výhodnou nebankovní půjčku najít, pojďme se na ně společně podívat v našem článku Kde najít výhodnou půjčku!
 

Individuální nebankovní půjčka

Je na českém trhu s půjčkami vůbec něco jako půjčka na míru přesně Vaší situaci a nebo je to jen mýtus a taková půjčka neexistuje? A nebo poskytovatelé nebankovních půjček nabízejí pouze několik typů půjček, jako třeba půjčka bez registru, rychlá půjčka online, které jsou standardem a mezi kterými si musíte vybrat. A pokud se do dané „škatulky“ půjčky nevejdete, získáte pouze nevýhodné podmínky půjčky, případně máte s půjčkou úplně smůlu a nezískáte žádnou půjčku?
 
Skvělá zpráva pro všechny, kdo si chtějí půjčit! A to, že půjčka výhodně na míru existuje. Lze ji navrhnout při individuálním posouzení žadatele o půjčku, jeho situace a různých faktorů, a to lze nejlépe provést s půjčkovým odborníkem, který je nezávislý (nikoli s půjčkovým poradcem z konkrétní společnosti a poskytovatele půjčky, ať už banky nebo nebankovní společnosti).
 

Půjčka přesně pro Vás

Individuální přístup při zařizování půjčky získáte od nezávislého půjčkového poradce, který se orientuje na trhu s půjčkami u nás, dobře zná různé konkrétní situace půjčkových klientů a hlavně, ví, co vše společnosti u nás mohou nabídnout mimo své klasicky prezentované nabídky půjček, může tedy instituci dotlačit do výhodnějších podmínek půjček, než by Vám nabídla sama bez poradce, protože samozřejmě raději získá klienta, kterému dá půjčku dráž a vydělá na něm více, to je jasné.
 
Ovšem výhodné podmínky půjčky Vám v dané společnosti vyjedná právě půjčkový poradce, a to zcela sám, stejně jako všechnu administrativu okolo sjednání daného spotřebitelského úvěru vyřídí také bez Vás.
 

Proč spolupracovat s půjčkovým poradcem?

Je faktem, že mnoho lidí se spolupráci s půjčkovým poradcem brání, z nejrůznějších důvodů rozšířených nepravdivých mýtů, nicméně je to škoda a zbytečné, a zejména – spolupráce s půjčkovým poradcem ušetřila už mnoha klientům peníze i čas, jinak by na trhu přeci nefungovali a lidé by se na ně neobraceli zas a opět.
 
Vedletoho, že Vám půjčkový poradce vyjedná velmi výhodné podmínky půjčky online, hlavně výhodnější, než byste si zařídili sami, je výhodou spolupráce s ním také to, že je pro Vás bezplatná a zcela zdarma - tedy alespoň když zvolíte odborníky z našeho týmu půjčkových poradců.
 

Půjčkový poradce - ano nebo ne?

Není třeba se strachovat, že by byl půjčkový poradce ovlivňován výšemi provizí jednotlivých bank a nebankovních společností za to, že Vás k nim dovede, a snažil se Vám tak doporučovat pouze vybrané poskytovatele půjček, nebo jejich konkrétní nabídky půjček. Nikoli, výše provizí se u všech společností pohybují zhruba stejně, půjčkovému poradci je v podstatě úplně jedno, u které instituce si půjčku nakonec domluvíte.
 
Skutečně je to tak - půjčkový poradce se Vám vždy u jakékoli půjčkové společnosti bude snažit vyjednat ty nejvýhodnější podmínky půjčky – nejenže mají půjčkoví poradci proklientský a profesionální přístup a záleží jim na tom, abyste s půjčkou byli spokojení, ale poradce si tak také buduje svou reputaci a ví, že když budete spokojeni s jeho prací a podmínkami půjčky, které Vám vyjednal, doporučíte jej dál. Byl by sám proti sobě, kdyby Vám nevyjednal tu nejvýhodnější půjčku online a půjčku bez úroků!
 
V momentě, že tedy uvažujete o půjčce a chtěli byste půjčku přesně na míru pro sebe, doporučujeme kontaktovat některého půjčkového poradce, například z našeho týmu odborníků na půjčky. Pohybují se po celé České republice a rádi Vám vyjdou vstříc na konzultaci bezplatně a nezávazně!

Jedním z rizik při půjčce je, že se Vám a Vaší rodině sníží příjem, což může zapřičinit to, že již nebudete schopni splácet svou půjčku. ...více

4.7.2017

Nebankovní půjčky recenze jsou spolehlivý způsob, jak si při výběru půjčky zjistit, zda jde o férovou nabídku a spolehlivého poskytovatele půjčky. Zjistěte si nebankovní půjčky recenze a buďte si jistí výhodným výběrem půjčky! ...více

31.7.2017

I když se Vám teď může zdát Vaše zaměstnání jako ta největší jistota a záruka v životě, život tomu chce někdy tak, že přijde neočekávaná a nepříjemná situace, která to ze dne na den změní. ...více

6.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Půjčkomat půjčka
Výše půjčky:500 - 22 000 Kč
Splatnost:5 - 31 dní
Název půjčky:Simple půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:2 - 30 dní
Název půjčky:Moment půjčka
Výše půjčky:1 000 - 4 999 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Ferratum půjčka
Výše půjčky:500 - 10 000 Kč
Splatnost:7 - 45 dní
Název půjčky:Express Cash
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:14 - 20 měs.
Název půjčky:Aktivafin půjčky
Výše půjčky:50 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:6 - 240 měs.
Název půjčky:Bezva půjčka
Výše půjčky:15 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost:12 - 72 měs.
Název půjčky:Green půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:ZUNO půjčka online
Výše půjčky:15 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.
Název půjčky:Anděl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:36 měs.