Půjčka Medvědí půjčka

Výše půjčky: 1 000 - 5 000 000 Kč, doba splácení: 12 - 240 měs.

Medvědí půjčka online je nabízena ve třech velikostech - malá, střední a velká - umožňuje půjčit si vysokou sumu peněz, navíc s garantovaným úrokem po celou dobu splácení a bez nutnosti nahlížení do registru.

Výše půjčky1 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost12 - 240 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Urso Group S.E. se specializuje především na poskytování nebankovních půjček, úvěrů a hypoték. Kromě toho nabízí i refinancování či konsolidaci stávajících půjček zákazníků. Společnost vznikla v roce 2012 a kromě poskytování nebankovních finančních služeb se specializuje i na výkup nemovitostí, lesů a nebo pozemků. Firma nabízí transparentní podmínky a férové jednání, navíc oceníte její profesionalitu a rychlost při vyřizování pohledávek.

Urso Group nabízí vícero druhů nebankovních úvěrů, díky čemuž může oslovit široké spektrum klientů. Vedle nebankovní půjčky bez zástavy nabízí také úvěry, u kterých je možné ručit nemovitostní, a tím pádem si je možné vypůjčit částky až v rozmezí několika milionů. Tato půjčka je zaměřená zejména pro žadatele, kteří jsou třeba už v exekuci a nemohou si kvůli tomu půjčit u jiných společností. Urso Group jim oproti hmotné zástavě poskytne dostatečné množství financí na vyřešení jejich kritické finanční situace a navíc jim školený poradce pomůže půjčku nastavit tak, aby se nezadlužili ještě víc.

Urso Group nabízí tři druhy nebankovních půjček a u žádné z nich se neověřuje registr. Maximální výše půjčky se odvíjí od toho, jestli můžete ručit nemovitostí.. Půjčit si tak můžete buď částku od 1 000 Kč až do 350 000 Kč bez zástavy, v případě že se zaručíte nemovitostí je maximální limit až 5 000 000 Kč. Dobou splatnosti se také liší – bez zástavy je možné si půjčit na dobu 1 rok až 5 let, se zástavou si můžete vybrat, jestli máte zájem krátkou dobu splatnosti (na 3 – 24 měsíců), nebo chcete dlouhodobý úvěr s dobou splatnosti 1 rok až 20 let.

K žádosti o půjčku je nutné být starší 18 let a doložit schopnost půjčku splácet. Dále musíte být způsobilí k právním úkonům (nesmíte být zbaveni svéprávnosti). O půjčku je možné zažádat i pokud máte záznam v rejstříku trestů nebo registru dlužníků, případně pokud jste právě v exekuci. Úroky u Medvědí půjčky začíná na 9 %.

Základní informace o Medvědí půjčce:

  • nebankovní bezúčelový úvěr
  • bez kontroly registrů
  • od 1 000 Kč až do 5 000 000 Kč
  • doba splatnosti, 3 měsíce až 20 let
  • půjčit si mohou i žadatelé v exekuci

Co k Medvědí půjčce potřebujete:

  • plnoletost
  • doložit příjem
  • u vyšších částek je třeba ručit nemovitostí

Žádost o půjčku

Nezávanou žádost o půjčku si můžete podat přímo na stránkách společnosti Urso Group. Jednoduše si v nabídce zvolíte, o jakou půjčku máte zájem a vyplníte krátký online dotazník. Je potřeba uvést jméno, příjmení, rodné číslo, email a telefonní číslo, v případě, že chcete ručit nemovitostí, je nutné doplnit pár údajů ohledně nemovitosti, kterou chcete ručit. Pokud jste zrovna v exekuci, musíte tuto skutečnost také uvést. Následně stačí žádost odeslat a vyčkat, až se Vám ozve obchodní zástupce, který Vám předestře další možnosti.

Pokud nejste vlastníkem vhodné nemovitosti, může za Vás ručit i třetí osoba. V tomto případě je třeba pak uvést i její osobní údaje a předložit náležité doklady ohledně nemovitosti.

U Malé Medvědí půjčky (půjčka bez zástavy) navíc Urso Group garantuje fixní úrok po celou dobu čerpání půjčky.

O půjčku můžete taky velice snadno požádat přes náš online formulář výše, kam jen doplníte pár základních údajů a Vaše žádost bude ihned odeslána pracovníkům zákaznické linky. Ti Vás pak sami kontaktují a domluví se s Vámi na dalších podrobnostech.

Celkové hodnocení Medvědí půjčky

Medvědí půjčku využijí především ti, kteří kvůli špatné úvěrové minulosti nemohou zažádat o půjčku u jiných institucí, ať už bankovních či nebankovních, nebo osoby ve složité finanční situaci. Půjčit si můžete částku ve výši od 1 000 Kč až do 5 000 000 Kč. Doba splatnosti je flexibilní a liší se podle toho, o jaký typ půjčky máte zájem (od 3 měsíců až do 20 let). U půjčky bez hmotné zástavy navíc oceníte pevný úrok 9 %, který se nemění po celou dobu splatnosti půjčky – nemusíte se tedy obávat, že se Vám půjčka prodraží víc, než s čím jste počítali při jejím zřízení. Půjčka je bezúčelová, můžete jí tedy použít na cokoliv, například na kompletní rekonstrukci bytu, nebo třeba na novou kuchyň. Zažádat o půjčku je možné i se záznamem v rejstříku trestů nebo v registru dlužníků. Medvědí půjčku můžete využít i na konsolidaci jiných úvěrů, nebo třeba na uhrazení exekuce. U společnosti Urso Group je k dispozici klientům finanční poradna, jejíž pracovníci se specializují na pomoc již zadluženým osobám, kteří si už si svou finanční situací neví rady – finanční specialisté Vám ochotně a objektivně poradí, jak se co nejlépe oddlužit, aniž byste museli použít insolvenci.

Proč právě půjčka Medvědí půjčka:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte mít pravidelný příjem
1. 9. 2017

Kde najít výhodnou půjčku?

Když chcete půjčku, pak zajisté chcete výhodnou půjčku, že? Pak pro Vás máme několik rad pro to, kde takovou výhodnou nebankovní půjčku najít, pojďme se na ně společně podívat v našem článku Kde najít výhodnou půjčku!
 

Individuální nebankovní půjčka

Je na českém trhu s půjčkami vůbec něco jako půjčka na míru přesně Vaší situaci a nebo je to jen mýtus a taková půjčka neexistuje? A nebo poskytovatelé nebankovních půjček nabízejí pouze několik typů půjček, jako třeba půjčka bez registru, rychlá půjčka online, které jsou standardem a mezi kterými si musíte vybrat. A pokud se do dané „škatulky“ půjčky nevejdete, získáte pouze nevýhodné podmínky půjčky, případně máte s půjčkou úplně smůlu a nezískáte žádnou půjčku?
 
Skvělá zpráva pro všechny, kdo si chtějí půjčit! A to, že půjčka výhodně na míru existuje. Lze ji navrhnout při individuálním posouzení žadatele o půjčku, jeho situace a různých faktorů, a to lze nejlépe provést s půjčkovým odborníkem, který je nezávislý (nikoli s půjčkovým poradcem z konkrétní společnosti a poskytovatele půjčky, ať už banky nebo nebankovní společnosti).
 

Půjčka přesně pro Vás

Individuální přístup při zařizování půjčky získáte od nezávislého půjčkového poradce, který se orientuje na trhu s půjčkami u nás, dobře zná různé konkrétní situace půjčkových klientů a hlavně, ví, co vše společnosti u nás mohou nabídnout mimo své klasicky prezentované nabídky půjček, může tedy instituci dotlačit do výhodnějších podmínek půjček, než by Vám nabídla sama bez poradce, protože samozřejmě raději získá klienta, kterému dá půjčku dráž a vydělá na něm více, to je jasné.
 
Ovšem výhodné podmínky půjčky Vám v dané společnosti vyjedná právě půjčkový poradce, a to zcela sám, stejně jako všechnu administrativu okolo sjednání daného spotřebitelského úvěru vyřídí také bez Vás.
 

Proč spolupracovat s půjčkovým poradcem?

Je faktem, že mnoho lidí se spolupráci s půjčkovým poradcem brání, z nejrůznějších důvodů rozšířených nepravdivých mýtů, nicméně je to škoda a zbytečné, a zejména – spolupráce s půjčkovým poradcem ušetřila už mnoha klientům peníze i čas, jinak by na trhu přeci nefungovali a lidé by se na ně neobraceli zas a opět.
 
Vedletoho, že Vám půjčkový poradce vyjedná velmi výhodné podmínky půjčky online, hlavně výhodnější, než byste si zařídili sami, je výhodou spolupráce s ním také to, že je pro Vás bezplatná a zcela zdarma - tedy alespoň když zvolíte odborníky z našeho týmu půjčkových poradců.
 

Půjčkový poradce - ano nebo ne?

Není třeba se strachovat, že by byl půjčkový poradce ovlivňován výšemi provizí jednotlivých bank a nebankovních společností za to, že Vás k nim dovede, a snažil se Vám tak doporučovat pouze vybrané poskytovatele půjček, nebo jejich konkrétní nabídky půjček. Nikoli, výše provizí se u všech společností pohybují zhruba stejně, půjčkovému poradci je v podstatě úplně jedno, u které instituce si půjčku nakonec domluvíte.
 
Skutečně je to tak - půjčkový poradce se Vám vždy u jakékoli půjčkové společnosti bude snažit vyjednat ty nejvýhodnější podmínky půjčky – nejenže mají půjčkoví poradci proklientský a profesionální přístup a záleží jim na tom, abyste s půjčkou byli spokojení, ale poradce si tak také buduje svou reputaci a ví, že když budete spokojeni s jeho prací a podmínkami půjčky, které Vám vyjednal, doporučíte jej dál. Byl by sám proti sobě, kdyby Vám nevyjednal tu nejvýhodnější půjčku online a půjčku bez úroků!
 
V momentě, že tedy uvažujete o půjčce a chtěli byste půjčku přesně na míru pro sebe, doporučujeme kontaktovat některého půjčkového poradce, například z našeho týmu odborníků na půjčky. Pohybují se po celé České republice a rádi Vám vyjdou vstříc na konzultaci bezplatně a nezávazně!

Češi se často brání spolupráci s odborníkem, tzv. poradcem v oblasti půjček. Přitom k tomu není jediný důvod, naopak! Spoluprací s ním můžete mnoho získat! ...více

26.6.2017

Jste už dlužníky se záznamem v registru dlužníků? ...více

29.3.2017

Když si berete půjčku v bance, banka si pořádně pohlídá výši Vašich příjmů, proto je doložení příjmů při bankovní půjčce nutností. Ovšem co dělat, když příjmy doložit nechcete nebo nemůžete? No přeci vzít si půjčku bez doložení příjmů? ...více

16.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:LB BW
Výše půjčky:50 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Cofidis partnerská půjčka
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Kredia půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:15 - 30 dní
Název půjčky:CreditOn půjčka
Výše půjčky:500 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Nova Credit
Výše půjčky:5 000 - 30 000 Kč
Splatnost:3 - 12 měs.
Název půjčky:CreditPortal půjčka
Výše půjčky:500 - 30 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
Název půjčky:Comfort Money
Výše půjčky:50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:24 - 360 měs.
Název půjčky:AsisTeam
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 300 měs.
Název půjčky:Ber půjčku
Výše půjčky:1 000 - 35 000 Kč
Splatnost:1 dní - 12 měs.
Název půjčky:Mobil půjčka
Výše půjčky:2 000 - 10 000 Kč
Splatnost:21 - 21 dní