Půjčka Půjčka Liška

Výše půjčky: 1 000 - 100 000 Kč, doba splácení: 12 - 84 měs.

Nebankovní půjčka Liška Vám umožní získat od 1 000 Kč do 100 000 Kč, a to bez registru, sjednáním online a s velmi dlouhou dobou splatnosti, dokonce až 84 měsíců!

Výše půjčky1 000 - 100 000 Kč
Splatnost12 - 84 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Nebojte se vlka nic a zkuste chytrou Půjčku Liška. Je to půjčka poskytovaná nebankovní společností DS Credit, která se poskytováním finančích prostředků zabývá už řadu let. Má za sebou již mnoho spokojených zákazníků a každý den jich přibude více jak dvě stovky. Zákazníci si nejvíce cení rychlosti a hladkého průběhu vyřízení žádosti. Nebo mají lidé negativní zkušenosti s jinými nebankovními společnostmi a Půjčka Liška jim vyšla maximálně vstříc.

V současné době je vyřizování různých administrativních záležitostí přes internet již normální věcí. Papírování se stává minulostí, stejně jako dlouhé cestování například do banky a stání nekonečných front u přepážky. Přes internet vyřídíte vše hladce a jednoduše a navíc z pohodlí svého domova. Stačí, jestli máte přístup na internet a chytrý telefon, notebook nebo tablet. Určitě jste už někdy nakupovali něco přes internet a tak víte, že to je úplnou hračkou. Žádosti o půjčku dnes již probíhají stejně jednoduše a tak je zvládne úplně každý.

Žádost o Půjčku Liška se podává tak, že vyplníte pár osobních údajů do online formuláře a žádost odešlete. Po krátké chvilce znáte výsledek a už se jen rozhodujete, jestli Vám podmínky půjčky vyhovují. Převod peněz na účet je také záležitostí pouze chvilky a tak než se nadějete, peníze máte k dispozici na bankovním účtu.

U Půjčky Liška můžete žádat o částku v rozmezí 1 000 - 100 000 Kč a dobu splácení si nastavíte dokonce až na 7 let. Úroková sazba je poměrně dobrá a začíná na 12 %. Půjčka neskrývá žádné poplatky a je poskytována za jasných a transparentních podmínek. Musí Vám být více než 18 let, nesmíte mít záznam v registru dlužníků a musíte mít stálý příjem, který jste schopni prokázat. Půjčka je tedy vhodná pro zaměstnance, důchodce, ale i rodiče na mateřské dovolené.

Základní informace o Půjčce Liška:

  • rychlá online půjčka
  • výsledek žádosti znáte hned
  • možnost půjčit peníze v rozpětí 1 000 - 100 000 Kč
  • dobrá úroková sazba od 12 %
  • doba splácení 1 - 7 let
  • možnost odložení několika splátek bez poplatku

Co k Půjčce Liška potřebujete:

  • stálý příjem s doložením
  • občané starší 18 let
  • nemáte exekuci a nejste v insolvenci
  • bez záznamu v registru a v trestním rejstříku

Žádost o půjčku

Snadné podání žádosti můžete provést klidně hned přes tyto stránky Půjčky Porovnání. Pouze vyplníte své jméno, telefonní kontakt, emailovou adresu a nastavíte si požadované parametry půjčky. Žádost odešlete a vyčkáte než Vás kontaktují operátoři zákaznické linky a domluvíte s nimi veškeré podrobnosti.

Druhou možností je přímo na stránkách Půjčky Liška. Tam mimo jiné vyplníte ještě svá osobní údaje, adresu, rodné číslo, výši a původ svého stálého příjmu a po prostudování obchodních podmínek odešlete žádost. Poté budete kontaktováni operátorem zákaznické linky, který Vás seznámí s podmínkami půjčky a sdělí Vám další náležitosti. Jestliže se rozhodnete půjčku si vzít, domluvíte se s operátorem, jak byste měli postupovat.

Podmínkou pro získání Půjčky Liška jsou následující fakta - jste starší 18 let, máte stálý příjem (mzdu, starobní důchod, dávky pro rodiče na MD), nemáte záznam v registru ani v trestním rejstříku, nemáte exekuci a nejste v insolvenci. Půjčka je poskytována bez ručitele, avšak v závislosti na výši půjčky, budete potřebovat něčím jistit. Půjčka Liška má poměrně přísná pravidla, ale na druhou stranu to vynahrazuje nízkým úrokem a rychlostí čerpání prostředků.

Peníze je možné čerpat ihned po podpisu smlouvy na Váš účet v bance, ze kterého později začnete svou půjčku splácet. Pokud by Vám někdy v průběhu splácení hrozilo, že nebudete schopni splácet, vždy je lepší řešit problém s předstihem. Operátoři na zákaznické lince se k Vám neobrátí zády, naopak Vám pomohou situaci vyřešit. Můžete například požádat o prodloužení splatnosti nebo využít další skvělou možnost - odložit několik splátek na později bez poplatku.

Půjčka Liška Vám bude finančním partnerem vždy a v každé situaci. Můžete se na ni spolehnout i z hlediska bezpečnosti. Společnost si velmi zakládá na bezpečnosti uložení Vašich personálních dat. Nemusíte se tak obávat, že se dostanou k rukám třetí osoby. Pokud byste kdykoli měli nějaké otázky k produktu, operátoři jsou připraveni Vám sdělit vše, co Vás bude zajímat.

Celkové hodnocení Půjčky Liška

Inteligentní rychlá Půjčka Liška je vhodná pro zaměstnané, důchodce nebo rodiče na mateřské dovolené. Nabízí možnost půjčit si 1 000 - 100 000 Kč s dobrým úrokem a dlouhou dobou splácení až 7 let. Peníze čerpáte na bankovní účet ihned po podpisu smlouvy. Podmínkou pro získání půjčky je Váš věk nad 18 let, pravidelný příjem (stálý plat, starobní důchod, sociální dávky na mateřské dovolené), máte čistý registr dlužníků i trestní rejstřík, nemáte exekuci a nejste v insolvenci. K půjčce nepotřebujete ručitele, ale v závislosti na výši půjčky budete možná potřebovat zástavu. Přísné podmínky pro schválení úvěru vynahrazuje Půjčka Liška rychlostí a hladkým průběhem žádacího procesu a především dobrým úrokem. Pokud splníte vvšechny podmínky, tak máte vysokou šanci na schválení. Výhodou Půjčky Liška je možnost bezplatného odložení několika splátek nebo prodloužení splatnosti - obojí bez poplatku.

Proč právě půjčka Půjčka Liška:

můžete získat až 100 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 100 000 Kč

Nevýhody produktu:

musíte být schopni tento příjem doložit
1. 9. 2017

Kde najít výhodnou půjčku?

Když chcete půjčku, pak zajisté chcete výhodnou půjčku, že? Pak pro Vás máme několik rad pro to, kde takovou výhodnou nebankovní půjčku najít, pojďme se na ně společně podívat v našem článku Kde najít výhodnou půjčku!
 

Individuální nebankovní půjčka

Je na českém trhu s půjčkami vůbec něco jako půjčka na míru přesně Vaší situaci a nebo je to jen mýtus a taková půjčka neexistuje? A nebo poskytovatelé nebankovních půjček nabízejí pouze několik typů půjček, jako třeba půjčka bez registru, rychlá půjčka online, které jsou standardem a mezi kterými si musíte vybrat. A pokud se do dané „škatulky“ půjčky nevejdete, získáte pouze nevýhodné podmínky půjčky, případně máte s půjčkou úplně smůlu a nezískáte žádnou půjčku?
 
Skvělá zpráva pro všechny, kdo si chtějí půjčit! A to, že půjčka výhodně na míru existuje. Lze ji navrhnout při individuálním posouzení žadatele o půjčku, jeho situace a různých faktorů, a to lze nejlépe provést s půjčkovým odborníkem, který je nezávislý (nikoli s půjčkovým poradcem z konkrétní společnosti a poskytovatele půjčky, ať už banky nebo nebankovní společnosti).
 

Půjčka přesně pro Vás

Individuální přístup při zařizování půjčky získáte od nezávislého půjčkového poradce, který se orientuje na trhu s půjčkami u nás, dobře zná různé konkrétní situace půjčkových klientů a hlavně, ví, co vše společnosti u nás mohou nabídnout mimo své klasicky prezentované nabídky půjček, může tedy instituci dotlačit do výhodnějších podmínek půjček, než by Vám nabídla sama bez poradce, protože samozřejmě raději získá klienta, kterému dá půjčku dráž a vydělá na něm více, to je jasné.
 
Ovšem výhodné podmínky půjčky Vám v dané společnosti vyjedná právě půjčkový poradce, a to zcela sám, stejně jako všechnu administrativu okolo sjednání daného spotřebitelského úvěru vyřídí také bez Vás.
 

Proč spolupracovat s půjčkovým poradcem?

Je faktem, že mnoho lidí se spolupráci s půjčkovým poradcem brání, z nejrůznějších důvodů rozšířených nepravdivých mýtů, nicméně je to škoda a zbytečné, a zejména – spolupráce s půjčkovým poradcem ušetřila už mnoha klientům peníze i čas, jinak by na trhu přeci nefungovali a lidé by se na ně neobraceli zas a opět.
 
Vedletoho, že Vám půjčkový poradce vyjedná velmi výhodné podmínky půjčky online, hlavně výhodnější, než byste si zařídili sami, je výhodou spolupráce s ním také to, že je pro Vás bezplatná a zcela zdarma - tedy alespoň když zvolíte odborníky z našeho týmu půjčkových poradců.
 

Půjčkový poradce - ano nebo ne?

Není třeba se strachovat, že by byl půjčkový poradce ovlivňován výšemi provizí jednotlivých bank a nebankovních společností za to, že Vás k nim dovede, a snažil se Vám tak doporučovat pouze vybrané poskytovatele půjček, nebo jejich konkrétní nabídky půjček. Nikoli, výše provizí se u všech společností pohybují zhruba stejně, půjčkovému poradci je v podstatě úplně jedno, u které instituce si půjčku nakonec domluvíte.
 
Skutečně je to tak - půjčkový poradce se Vám vždy u jakékoli půjčkové společnosti bude snažit vyjednat ty nejvýhodnější podmínky půjčky – nejenže mají půjčkoví poradci proklientský a profesionální přístup a záleží jim na tom, abyste s půjčkou byli spokojení, ale poradce si tak také buduje svou reputaci a ví, že když budete spokojeni s jeho prací a podmínkami půjčky, které Vám vyjednal, doporučíte jej dál. Byl by sám proti sobě, kdyby Vám nevyjednal tu nejvýhodnější půjčku online a půjčku bez úroků!
 
V momentě, že tedy uvažujete o půjčce a chtěli byste půjčku přesně na míru pro sebe, doporučujeme kontaktovat některého půjčkového poradce, například z našeho týmu odborníků na půjčky. Pohybují se po celé České republice a rádi Vám vyjdou vstříc na konzultaci bezplatně a nezávazně!

Proč je vhodné si půjčky porovnat online? Co tím získáte a kolik ušetříte? ...více

13.4.2017

Vaše půjčka by za všech okolností měla být výhodná hlavně pro Vás. A abyste věděli, jak si vybrat půjčku, pak si přečtěte náš článek s tipy, jak na to! ...více

21.8.2017

Jedním z rizik při půjčce je, že se Vám a Vaší rodině sníží příjem, což může zapřičinit to, že již nebudete schopni splácet svou půjčku. ...více

4.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:HFS půjčka
Výše půjčky:10 000 - 2 000 000 Kč
Splatnost:52 týdnů - 96 měs.
Název půjčky:Půjčka na cokoliv ČSOB
Výše půjčky:20 000 - 800 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:HK Investment
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:Bubbli půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:CreditAir
Výše půjčky:1 500 - 30 000 Kč
Splatnost:5 - 75 dní
Název půjčky:AAAkapital půjčka
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:Fér půjčka Sberbank
Výše půjčky:30 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Everyday plus
Výše půjčky:100 - 35 000 Kč
Splatnost:61 dní - 12 měs.
Název půjčky:Kamali
Výše půjčky:1 000 - 249 997 Kč
Splatnost:30 dní - 96 měs.
Název půjčky:Zonky
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 84 měs.