Půjčka LB BW

Výše půjčky: 50 000 - 500 000 Kč, doba splácení: 12 - 60 měs.

Banka s názvem dříve LB BW, dnes již pojmenovaná Expobank poskytuje půjčky až do výše 500 000 Kč.

Výše půjčky50 000 - 500 000 Kč
Splatnost12 - 60 měs.
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Německá banka LBBW v České republice již nadále nepůsobí. Prodala svou pobočku novému majiteli, jímž se stal známý ruský miliardář. Pro stávající klienty se nic nemění, banka pouze přijala nový název - Expobank. Cíl bankovní společnosti se také nemění, banka se chce nadále věnovat bohatým klientům a firmám, a rozvíjet svou dobře zavedenou bankovní strukturu.

Nynější mateřská banka Expobank si dává záležet na individuálním přístupu ke každému klientovi a zaměřuje se na složitější obchodní případy. Především se specializuje na finanční styky s bonitními klienty a zajišťuje jejich transakce do zahraničí. Společnost přijala know-how, které si minulý německý vlastník LBBW budoval na mezinárodních finančních trzích dlouhá léta. Expobank se nyní může chlubit novým profesionálním managmentem, který má neocenitelné zkušeností se zahraničními obchody a transakcemi.

Stále platí, že LBBW (nyní Expobank) je bankou pro náročné domácí i zahraniční klienty. V každé situaci se na svojí banku Expobank můžete spolehnout a najdete v ní spolehlivého finančního partnera. LBBW půjčka je rychlá a jednoduchá půjčka, za kterou si můžete pořídit co budete chtít nebo potřebovat. Můžete si splnit své sny, pořídit si vlastní bydlení, rekonstruovat dům, koupit nové auto, vyplatit spoluvlastnický podíl nebo třeba refinancovat své finanční závazky. LBBW je tu pro Vás nebo Vaši firmu, navrhne ideální řešení a poskytne plný bankovní servis.

Spotřebitelský úvěr LBBW nabízí půjčky ve výši 50 000 - 500 000 Kč s velkorysou úrokovou sazbou 8 %. Půjčku můžete splácet libovolně dlouhou dobu v rozmezí 12 - 60 měsíců. Během toho období, můžete kdykoli zdarma požádat o předčasné splacení úvěru. Jediný poplatek, který banka požaduje, je měsíční poplatek za správu úvěru 50 Kč. Po schválení žádosti jsou peníze převedeny na Váš účet v bance.

Základní informace o LBBW půjčce:

  • LBBW převzala Expobank
  • rychlá půjčka, vhodný i pro cizince
  • půjčka ve výši 50 000 - 500 000 Kč
  • doba splatnosti je 12 - 60 měsíců
  • velkorysá úroková sazba 8 %
  • měsíční poplatek 50 Kč za správu

Co k LBBW půjčce potřebujete:

  • občané ČR, SR a EU
  • občanský průkaz a řidičský nebo zbrojní průkaz
  • bez záznamu v registru a bez závazků

Žádost o půjčku

Žádost o LBBW půjčku u Expobank není nijak problematická a pohodlně ji vyřídíte i z pohodlí domova. Banka nabízí možnost zjistit spoustu informací a podat samotnou žádost online, ale podepsat smlouvu musíte stejně přímo v bance. Web Půjčky Porovnání Vám ale usnadní alespoň vyplnění a odeslání žádosti. Stačí, když vyplníte pár osobních dat do formuláře na této stránce a nastavíte výši úvěru a předpokládanou délku splácení. V co nejkratší době po odeslání žádosti Vás kontaktuje operátor zákaznické linky a podá Vám informace o následujících krocích.

Jako žadatel o LBBW půjčku musíte být občanem České nebo Slovenské republiky, občanem EU a z ostatních zemí (Island, Norsko, Švýcarsko, Lichtenštejnsko), a další cizinci, kteří jsou již dlouholetými klienty LBBW nebo Expobank. Dále mohou žádat zaměstnanci, živnostníci, OSVČ, podnikatelé, důchodci i rodiče na mateřské dovolené.

Potřebné podklady pro žádost - občanský průkaz a druhý průkaz totožnosti (řidičský průkaz, zbrojní průkaz, cestovní pas, rodný list - neplatí u cizinců), doklad na kontrolu adresy (např. nájemní smlouva), výpis z účtu (na který Vám alespoň 3 měsíce chodí příjem). Jako doložení zdroje příjmu poslouží i platební výměr pro důchod nebo sociální dávky a pro OSVČ daňové přiznání za poslední rok. Potvrzení o výši příjmu by nemělo být starší než 1 měsíc.

Abyste byli přijati jako žadatelé, musíte být bez exekuce a nesmíte být v insolvenci. Nemůžete splácet u jiných finančních institucí, nemůžete mít záznam v databázi dlužníků a máte čistý trestní rejstřík. Pokud splňujtete všechna kritéria na vhodného žadatele, pak máte poměrně dobrou šanci na získání úvěru. V případě, že Vaše žádost projde schvalovacím procesem s pozitivním výsledkem, peníze budou převedeny na Váš bankovní účet do 3 dnů.

Celkové hodnocení LBBW půjčky

Spotřebitelský úvěr LBBW je bankovním úvěrem, který nyní poskytuje nový vlastník banka Expobank. Jedná se o prověřenou společnost, která poskytuje podobné služby jako LBBW a tak je pro Vás skvělou volbou stejně jako bývalá LBBW. Využití půjčky je vhodné na cokoliv potřebujete (máte také možnost refinancování). Půjčka je poskytována ve výši 50 000 - 500 000 Kč s velkorysým úrokem 8 % a doba splácení je nastavena na 12 - 60 měsíců. Během období splácení máte možnost kdykoliv požádat o předčasné splacení, což je možné zcela zdarma. Jediný poplatek, který si banka účtuje, je měsíční poplatek 50 Kč za správu úvěru. O půjčku může žádat každý, kdo má pravidelný příjem v odpovídající výši (zaměstnanci, OSVČ, důchodci, rodiče na MD) a zvládne svůj zdroj příjmu doložit. Žadatel musí mít také čistý trestní rejstřík, stejně jako v databázi dlužníků musí mít bez záznamu. Nesmí mít exekuci ani být v insolvenci, případně splácet u jiné finanční instituce. K žádosti budete potřebovat podklady na prokázání zdroje příjmu a dva doklady totožnosti. Půjčku je možné sjednat online, ale podpis smlouvy provádíte na pobočce. Po vyřízení smlouvy čerpáte peníze na bankovní účet do 3 pracovních dnů. Expobank je stejně jako LBBW na předních pozicích na mezinárodním finančním trhu.

Proč právě půjčka LB BW:

můžete získat až 500 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 500 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
1. 9. 2017

Kde najít výhodnou půjčku?

Když chcete půjčku, pak zajisté chcete výhodnou půjčku, že? Pak pro Vás máme několik rad pro to, kde takovou výhodnou nebankovní půjčku najít, pojďme se na ně společně podívat v našem článku Kde najít výhodnou půjčku!
 

Individuální nebankovní půjčka

Je na českém trhu s půjčkami vůbec něco jako půjčka na míru přesně Vaší situaci a nebo je to jen mýtus a taková půjčka neexistuje? A nebo poskytovatelé nebankovních půjček nabízejí pouze několik typů půjček, jako třeba půjčka bez registru, rychlá půjčka online, které jsou standardem a mezi kterými si musíte vybrat. A pokud se do dané „škatulky“ půjčky nevejdete, získáte pouze nevýhodné podmínky půjčky, případně máte s půjčkou úplně smůlu a nezískáte žádnou půjčku?
 
Skvělá zpráva pro všechny, kdo si chtějí půjčit! A to, že půjčka výhodně na míru existuje. Lze ji navrhnout při individuálním posouzení žadatele o půjčku, jeho situace a různých faktorů, a to lze nejlépe provést s půjčkovým odborníkem, který je nezávislý (nikoli s půjčkovým poradcem z konkrétní společnosti a poskytovatele půjčky, ať už banky nebo nebankovní společnosti).
 

Půjčka přesně pro Vás

Individuální přístup při zařizování půjčky získáte od nezávislého půjčkového poradce, který se orientuje na trhu s půjčkami u nás, dobře zná různé konkrétní situace půjčkových klientů a hlavně, ví, co vše společnosti u nás mohou nabídnout mimo své klasicky prezentované nabídky půjček, může tedy instituci dotlačit do výhodnějších podmínek půjček, než by Vám nabídla sama bez poradce, protože samozřejmě raději získá klienta, kterému dá půjčku dráž a vydělá na něm více, to je jasné.
 
Ovšem výhodné podmínky půjčky Vám v dané společnosti vyjedná právě půjčkový poradce, a to zcela sám, stejně jako všechnu administrativu okolo sjednání daného spotřebitelského úvěru vyřídí také bez Vás.
 

Proč spolupracovat s půjčkovým poradcem?

Je faktem, že mnoho lidí se spolupráci s půjčkovým poradcem brání, z nejrůznějších důvodů rozšířených nepravdivých mýtů, nicméně je to škoda a zbytečné, a zejména – spolupráce s půjčkovým poradcem ušetřila už mnoha klientům peníze i čas, jinak by na trhu přeci nefungovali a lidé by se na ně neobraceli zas a opět.
 
Vedletoho, že Vám půjčkový poradce vyjedná velmi výhodné podmínky půjčky online, hlavně výhodnější, než byste si zařídili sami, je výhodou spolupráce s ním také to, že je pro Vás bezplatná a zcela zdarma - tedy alespoň když zvolíte odborníky z našeho týmu půjčkových poradců.
 

Půjčkový poradce - ano nebo ne?

Není třeba se strachovat, že by byl půjčkový poradce ovlivňován výšemi provizí jednotlivých bank a nebankovních společností za to, že Vás k nim dovede, a snažil se Vám tak doporučovat pouze vybrané poskytovatele půjček, nebo jejich konkrétní nabídky půjček. Nikoli, výše provizí se u všech společností pohybují zhruba stejně, půjčkovému poradci je v podstatě úplně jedno, u které instituce si půjčku nakonec domluvíte.
 
Skutečně je to tak - půjčkový poradce se Vám vždy u jakékoli půjčkové společnosti bude snažit vyjednat ty nejvýhodnější podmínky půjčky – nejenže mají půjčkoví poradci proklientský a profesionální přístup a záleží jim na tom, abyste s půjčkou byli spokojení, ale poradce si tak také buduje svou reputaci a ví, že když budete spokojeni s jeho prací a podmínkami půjčky, které Vám vyjednal, doporučíte jej dál. Byl by sám proti sobě, kdyby Vám nevyjednal tu nejvýhodnější půjčku online a půjčku bez úroků!
 
V momentě, že tedy uvažujete o půjčce a chtěli byste půjčku přesně na míru pro sebe, doporučujeme kontaktovat některého půjčkového poradce, například z našeho týmu odborníků na půjčky. Pohybují se po celé České republice a rádi Vám vyjdou vstříc na konzultaci bezplatně a nezávazně!

Mnoho lidí si neumí spolupráci s půjčkovým poradcem představit a tak se jí mohou bránit. Ovšem zcela zbytečně! ...více

7.7.2017

Už máte své peníze z výhodné půjčky a teď Vás čeká důležitý krok - půjčku splatit! Poradíme, jak to udělat levou zadní! ...více

23.6.2017

Půjčka nebo jakýkoli jiný úvěr je dobrý sluha, ale zlý pán. Jak to udělat, aby se Vaše půjčka nikdy nestala utrpením a neobrátila se proti Vám? ...více

3.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Supermoney půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:13 - 30 dní
Název půjčky:BB půjčka
Výše půjčky:1 000 - 45 000 Kč
Splatnost:7 dní - 3 měs.
Název půjčky:Benefi půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Zonky
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 84 měs.
Název půjčky:Fér půjčka Sberbank
Výše půjčky:30 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Oberbank
Výše půjčky:50 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Cofidis partnerská půjčka
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Kredito24
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Moment půjčka
Výše půjčky:1 000 - 4 999 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:HK Investment
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.