Půjčka Kredito24

Výše půjčky: 1 000 - 20 000 Kč, doba splácení: 1 - 30 dní

Rychlá nebankovní půjčka s možností půjčit si až 20 000 Kč, pro první klienty 8 500 Kč, půjčka bez doložení příjmů s vyřízením online a výplatou na bankovní účet.

Výše půjčky1 000 - 20 000 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Rychlá půjčka Kredito24 patří mezi půjčky, které vyřídíte přes internet. Půjčku zprostředkovává společnost Kreditech Česká republika s.r.o, která je součástí velké německé firmy Kreditech SSL Holding GmbH. Půjčka se hodí zejména pro lidi, kteří si rychle potřebují půjčit peníze na pokrytí nečekaných výdajů před výplatou. Vyřízení žádostí o půjčku je vskutnu expresní, protože žádosti zpracovává plně automatizovaný systém.

Jak peníze od Kredito24 využijete, to je jen na Vás. Kredito24 se drží zásad zodpovědného půjčování a mají systém navržený tak, aby Vám pomohl uhradit nečekané výdaje, ale přitom jste si nevytvořili dlouhodobý dluh. Rovněž se nemusíte bát žádných skrytých poplatků a vždy se dozvíte předem výši splátky, nebo se můžete podívat do tabulky poplatků. Žádost o půjčku vyřídíte snadno přes internet a můžete dokonce využít i speciální applikaci v rámci sítě Facebook.

Nebankovní půjčku Kredito24 si snadno sjednáte přes internet. Je to bezúčelová půjčka, peníze tedy můžete využít na cokoliv. Výše půjčky je od 1 000 Kč do 20 000 Kč pro stávající zákazníky (noví klienti si můžou půjčit maximálně 8 500 Kč), dobu splatnosti si nastavíte v rozmezí 1 – 30 dní. Po schválení půjčky dostanete peníze převodem na účet již do 15 minut, ale k tomu je nutné ověření účtu, což můžete udělat buď převodem 1 Kč, nebo skrz službu KontoConnect.

Půjčku vyřídíte bez zbytečné administrace a musíte splnit pouze pár podmínek –  věk 18 až 65 let, mít české občanství nebo trvalý pobyt v ČR, vlastní bankovní účet a mobilní telefon. K půjčce nemusíte doložit trvalý příjem a nepotřebujete ručitele. Půjčka je bez registru a půjčit si můžete i když máte záznam v trestním rejstříku. Podmínkou je, že nesmíte být v exekuci.

Základní informace o Kredito24 půjčce:

  • rychlá půjčka online
  • 1 000 Kč – 20 000 Kč (noví zákazníci max. 8 500 Kč)
  • doba splatnosti 1 – 30 dní
  • netřeba doložit příjem
  • bez registru
  • bez ručitele

Co ke Kredito24 půjčce potřebujete:

  • občanský průkaz
  • telefon
  • bankovní účet

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku Kredit24 vyřídíte rychle a snadno pomocí internetu. Potřebovat budete pouze občanský průkaz, mobilní telefon a bankovní účet na Vaše jméno. Libovolně si zvolíte výši půjčky a to od 1 000 Kč do 20 000 Kč a dobu splatnosti od 1 až do 30 dní. Poté vyplníte formulář s kontaktními údaji jako jméno, příjmení, pohlaví, email a telefon. Také si musíte nastavit vlastní heslo. Po odeslání toho formuláře dostanete SMS s kódem, po jehož zadání se dostanete na další formulář, kde vyplníte údaje ohledně Vašeho občanského průkazu a trvalou adresu (musíte úvést tu, která je na Vašem občanském průkazu).

V třetím formuláři zadáte informace ohledně nejvyššího stupně Vašeho vzdělání, oboru studia a zaměstnání. Také musíte uvést Váš čistý příjem, datum následující výplaty a druh bydlení. Poté jen vyplníte číslo účtu, který musí být vedený na Vaše jméno. V následujícím kroku je třeba bankovní účet ověřit (prevence proti zneužití). To můžete udělat dvěma způsoby, buď převodem 1 Kč (to může trvat 1 – 2 pracovní dny), nebo přes službu KontoConnect (u této možnosti je účet ověřen do 20 sekund).

Další krok je nepovinný, nabízí Vám možnost propojení Vaší registrace u Kredtio24 s účtem na Facebooku, díky čemuž můžete ušetřit 200 Kč z poplatků. Na poslední stránce je shrnutí – základní údaje a výše částky ke splacení, všechny poplatky a doba splatnosti. Po odeslání žádosti Vám se výsledek zobrazí na té poslední stránce, ale také přijde přes email. Po získání výsledku je třeba se přihlásit na stránky Kredit24.cz, tam výsledek zadat a počkat na SMS kód, kterým to potvrdíte, pak stačí stvrdit smlouvu a poté budou peníze odeslány.

Zažádat o půjčku lze i jednodušše na našich webovkách přes formulář výše, kam stačí vyplnit konktaktní údaje a pracovníci zákaznické linky se Vám sami ozvou, aby s Vámi dojednali další detaily.

Celkové hodnocení Kredito24 půjčky:

Kredito24 je rychlá nebankovní půjčka, kterou využijete třeba na uhrazení nečekaných výdajů, a můžete jí vyřídít do několika minut přes internet z pohodlí domova. O všech poplatcích se dozvíte předem, společnost si zakládá na transparentnosti svých služeb. Půjčit si může v podstatě každý, protože není třeba dokládat příjmy, půjčka je bez kontroly registru a bez ručitele. O půjčku lze žádat i se záznamem v trestním rejstříku. Jedinou podmínkou je, že nesmíte být v exekuci. Výši půjčky si sami nastavíte od 1 000 Kč do 20 000 Kč (noví zákazníci mají horní limit 8 500 Kč) a dobu splatnosti si vyberete od 1 do 30 dnů. K vyřízení půjčky stačí občanský průkaz, žádné jiné doklady nepotřebujete. Posuzování žádosti provádí automatizovaný systém, který spravedlivě vyhodnotí všechny zadané údaje. Proto je vyřízení půjčky opravdu rychlé. V případě,že máte účet u některé velké banky (Komereční banka, GE Money Bank, Česká spořitelna), získáte peníze na účet již do 15 minut od schválení Vaší žádosti.

Proč právě půjčka Kredito24:

můžete získat až 20 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 20 000 Kč
1. 9. 2017

Kde najít výhodnou půjčku?

Když chcete půjčku, pak zajisté chcete výhodnou půjčku, že? Pak pro Vás máme několik rad pro to, kde takovou výhodnou nebankovní půjčku najít, pojďme se na ně společně podívat v našem článku Kde najít výhodnou půjčku!
 

Individuální nebankovní půjčka

Je na českém trhu s půjčkami vůbec něco jako půjčka na míru přesně Vaší situaci a nebo je to jen mýtus a taková půjčka neexistuje? A nebo poskytovatelé nebankovních půjček nabízejí pouze několik typů půjček, jako třeba půjčka bez registru, rychlá půjčka online, které jsou standardem a mezi kterými si musíte vybrat. A pokud se do dané „škatulky“ půjčky nevejdete, získáte pouze nevýhodné podmínky půjčky, případně máte s půjčkou úplně smůlu a nezískáte žádnou půjčku?
 
Skvělá zpráva pro všechny, kdo si chtějí půjčit! A to, že půjčka výhodně na míru existuje. Lze ji navrhnout při individuálním posouzení žadatele o půjčku, jeho situace a různých faktorů, a to lze nejlépe provést s půjčkovým odborníkem, který je nezávislý (nikoli s půjčkovým poradcem z konkrétní společnosti a poskytovatele půjčky, ať už banky nebo nebankovní společnosti).
 

Půjčka přesně pro Vás

Individuální přístup při zařizování půjčky získáte od nezávislého půjčkového poradce, který se orientuje na trhu s půjčkami u nás, dobře zná různé konkrétní situace půjčkových klientů a hlavně, ví, co vše společnosti u nás mohou nabídnout mimo své klasicky prezentované nabídky půjček, může tedy instituci dotlačit do výhodnějších podmínek půjček, než by Vám nabídla sama bez poradce, protože samozřejmě raději získá klienta, kterému dá půjčku dráž a vydělá na něm více, to je jasné.
 
Ovšem výhodné podmínky půjčky Vám v dané společnosti vyjedná právě půjčkový poradce, a to zcela sám, stejně jako všechnu administrativu okolo sjednání daného spotřebitelského úvěru vyřídí také bez Vás.
 

Proč spolupracovat s půjčkovým poradcem?

Je faktem, že mnoho lidí se spolupráci s půjčkovým poradcem brání, z nejrůznějších důvodů rozšířených nepravdivých mýtů, nicméně je to škoda a zbytečné, a zejména – spolupráce s půjčkovým poradcem ušetřila už mnoha klientům peníze i čas, jinak by na trhu přeci nefungovali a lidé by se na ně neobraceli zas a opět.
 
Vedletoho, že Vám půjčkový poradce vyjedná velmi výhodné podmínky půjčky online, hlavně výhodnější, než byste si zařídili sami, je výhodou spolupráce s ním také to, že je pro Vás bezplatná a zcela zdarma - tedy alespoň když zvolíte odborníky z našeho týmu půjčkových poradců.
 

Půjčkový poradce - ano nebo ne?

Není třeba se strachovat, že by byl půjčkový poradce ovlivňován výšemi provizí jednotlivých bank a nebankovních společností za to, že Vás k nim dovede, a snažil se Vám tak doporučovat pouze vybrané poskytovatele půjček, nebo jejich konkrétní nabídky půjček. Nikoli, výše provizí se u všech společností pohybují zhruba stejně, půjčkovému poradci je v podstatě úplně jedno, u které instituce si půjčku nakonec domluvíte.
 
Skutečně je to tak - půjčkový poradce se Vám vždy u jakékoli půjčkové společnosti bude snažit vyjednat ty nejvýhodnější podmínky půjčky – nejenže mají půjčkoví poradci proklientský a profesionální přístup a záleží jim na tom, abyste s půjčkou byli spokojení, ale poradce si tak také buduje svou reputaci a ví, že když budete spokojeni s jeho prací a podmínkami půjčky, které Vám vyjednal, doporučíte jej dál. Byl by sám proti sobě, kdyby Vám nevyjednal tu nejvýhodnější půjčku online a půjčku bez úroků!
 
V momentě, že tedy uvažujete o půjčce a chtěli byste půjčku přesně na míru pro sebe, doporučujeme kontaktovat některého půjčkového poradce, například z našeho týmu odborníků na půjčky. Pohybují se po celé České republice a rádi Vám vyjdou vstříc na konzultaci bezplatně a nezávazně!

Proč byste se vůbec měli připravovat na půjčku? Vždyť se to zdá být tak jednoduché - přeci ji zase bez problému splatíte, že? Ovšem příprava na půjčku je zcela na místě. ...více

30.8.2017

Lidé při půjčování si dělají mnoho chyb. A tou nejčastější je, že si neprovádí dostatečné porovnání půjček skrze kalkulačku půjček online. ...více

14.7.2017

Pokud zvažujete půjčku, máme pro Vás několik tipů... ...více

25.5.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Via SMS
Výše půjčky:100 - 20 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:AsisTeam
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 300 měs.
Název půjčky:Ninja půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 23 dní
Název půjčky:JKL půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:21 dní
Název půjčky:HK Investment
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:Vitacredit půjčka
Výše půjčky:50 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
Název půjčky:CreditKasa
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Anděl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:36 měs.
Název půjčky:HOT půjčka
Výše půjčky:10 000 - 500 000 Kč
Splatnost:24 - 84 měs.
Název půjčky:CreditAir
Výše půjčky:1 500 - 30 000 Kč
Splatnost:5 - 75 dní