Půjčka Kredito24

Výše půjčky: 1 000 - 20 000 Kč, doba splácení: 1 - 30 dní

Rychlá nebankovní půjčka s možností půjčit si až 20 000 Kč, pro první klienty 8 500 Kč, půjčka bez doložení příjmů s vyřízením online a výplatou na bankovní účet.

Výše půjčky1 000 - 20 000 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Rychlá půjčka Kredito24 patří mezi půjčky, které vyřídíte přes internet. Půjčku zprostředkovává společnost Kreditech Česká republika s.r.o, která je součástí velké německé firmy Kreditech SSL Holding GmbH. Půjčka se hodí zejména pro lidi, kteří si rychle potřebují půjčit peníze na pokrytí nečekaných výdajů před výplatou. Vyřízení žádostí o půjčku je vskutnu expresní, protože žádosti zpracovává plně automatizovaný systém.

Jak peníze od Kredito24 využijete, to je jen na Vás. Kredito24 se drží zásad zodpovědného půjčování a mají systém navržený tak, aby Vám pomohl uhradit nečekané výdaje, ale přitom jste si nevytvořili dlouhodobý dluh. Rovněž se nemusíte bát žádných skrytých poplatků a vždy se dozvíte předem výši splátky, nebo se můžete podívat do tabulky poplatků. Žádost o půjčku vyřídíte snadno přes internet a můžete dokonce využít i speciální applikaci v rámci sítě Facebook.

Nebankovní půjčku Kredito24 si snadno sjednáte přes internet. Je to bezúčelová půjčka, peníze tedy můžete využít na cokoliv. Výše půjčky je od 1 000 Kč do 20 000 Kč pro stávající zákazníky (noví klienti si můžou půjčit maximálně 8 500 Kč), dobu splatnosti si nastavíte v rozmezí 1 – 30 dní. Po schválení půjčky dostanete peníze převodem na účet již do 15 minut, ale k tomu je nutné ověření účtu, což můžete udělat buď převodem 1 Kč, nebo skrz službu KontoConnect.

Půjčku vyřídíte bez zbytečné administrace a musíte splnit pouze pár podmínek –  věk 18 až 65 let, mít české občanství nebo trvalý pobyt v ČR, vlastní bankovní účet a mobilní telefon. K půjčce nemusíte doložit trvalý příjem a nepotřebujete ručitele. Půjčka je bez registru a půjčit si můžete i když máte záznam v trestním rejstříku. Podmínkou je, že nesmíte být v exekuci.

Základní informace o Kredito24 půjčce:

  • rychlá půjčka online
  • 1 000 Kč – 20 000 Kč (noví zákazníci max. 8 500 Kč)
  • doba splatnosti 1 – 30 dní
  • netřeba doložit příjem
  • bez registru
  • bez ručitele

Co ke Kredito24 půjčce potřebujete:

  • občanský průkaz
  • telefon
  • bankovní účet

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku Kredit24 vyřídíte rychle a snadno pomocí internetu. Potřebovat budete pouze občanský průkaz, mobilní telefon a bankovní účet na Vaše jméno. Libovolně si zvolíte výši půjčky a to od 1 000 Kč do 20 000 Kč a dobu splatnosti od 1 až do 30 dní. Poté vyplníte formulář s kontaktními údaji jako jméno, příjmení, pohlaví, email a telefon. Také si musíte nastavit vlastní heslo. Po odeslání toho formuláře dostanete SMS s kódem, po jehož zadání se dostanete na další formulář, kde vyplníte údaje ohledně Vašeho občanského průkazu a trvalou adresu (musíte úvést tu, která je na Vašem občanském průkazu).

V třetím formuláři zadáte informace ohledně nejvyššího stupně Vašeho vzdělání, oboru studia a zaměstnání. Také musíte uvést Váš čistý příjem, datum následující výplaty a druh bydlení. Poté jen vyplníte číslo účtu, který musí být vedený na Vaše jméno. V následujícím kroku je třeba bankovní účet ověřit (prevence proti zneužití). To můžete udělat dvěma způsoby, buď převodem 1 Kč (to může trvat 1 – 2 pracovní dny), nebo přes službu KontoConnect (u této možnosti je účet ověřen do 20 sekund).

Další krok je nepovinný, nabízí Vám možnost propojení Vaší registrace u Kredtio24 s účtem na Facebooku, díky čemuž můžete ušetřit 200 Kč z poplatků. Na poslední stránce je shrnutí – základní údaje a výše částky ke splacení, všechny poplatky a doba splatnosti. Po odeslání žádosti Vám se výsledek zobrazí na té poslední stránce, ale také přijde přes email. Po získání výsledku je třeba se přihlásit na stránky Kredit24.cz, tam výsledek zadat a počkat na SMS kód, kterým to potvrdíte, pak stačí stvrdit smlouvu a poté budou peníze odeslány.

Zažádat o půjčku lze i jednodušše na našich webovkách přes formulář výše, kam stačí vyplnit konktaktní údaje a pracovníci zákaznické linky se Vám sami ozvou, aby s Vámi dojednali další detaily.

Celkové hodnocení Kredito24 půjčky:

Kredito24 je rychlá nebankovní půjčka, kterou využijete třeba na uhrazení nečekaných výdajů, a můžete jí vyřídít do několika minut přes internet z pohodlí domova. O všech poplatcích se dozvíte předem, společnost si zakládá na transparentnosti svých služeb. Půjčit si může v podstatě každý, protože není třeba dokládat příjmy, půjčka je bez kontroly registru a bez ručitele. O půjčku lze žádat i se záznamem v trestním rejstříku. Jedinou podmínkou je, že nesmíte být v exekuci. Výši půjčky si sami nastavíte od 1 000 Kč do 20 000 Kč (noví zákazníci mají horní limit 8 500 Kč) a dobu splatnosti si vyberete od 1 do 30 dnů. K vyřízení půjčky stačí občanský průkaz, žádné jiné doklady nepotřebujete. Posuzování žádosti provádí automatizovaný systém, který spravedlivě vyhodnotí všechny zadané údaje. Proto je vyřízení půjčky opravdu rychlé. V případě,že máte účet u některé velké banky (Komereční banka, GE Money Bank, Česká spořitelna), získáte peníze na účet již do 15 minut od schválení Vaší žádosti.

Proč právě půjčka Kredito24:

můžete získat až 20 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 20 000 Kč
23. 8. 2017

Mám šanci dostat půjčku?

Zajímá Vás, zda máte šanci dostat půjčku? A jak vysokou půjčku dostanete? Pak Vám poradíme, jak to zjistit a jak si zajistit skutečně výhodnou půjčku.
 

Máte vůbec šanci dostat půjčku?

K tomu, abyste se dozvěděli, zda dostanete půjčku a kolik přesně Vám banka půjčí, musíte vědět, jakým způsobem probíhá schvalování půjčky a jak při něm společnosti při posuzování žádostí o půjčku postupují.

Bankovní instituce zpravidla posuzují žadatele o půjčky dle různých kritérií. Například banky zjišťují, jak moc jste rizikový klient a jak jste pro banku zajímavý - to znamená, že banka bude posuzovat Vaši úvěrovou historii, kde se podívá na to, jak spolehlivě jste v minulosti spláceli jednotlivé spotřebitelské půjčky, např. zda jste byli někdy ve zpoždění se splátkou půjčky nebo zda jste dokonce v minulosti měli půjčku a jak jste ji spláceli / splatili zcela. 

Nebankovní společnosti jsou v tomto posuzování žadatelů o půjčky mírnější a neposuzují je tak tvrdě. Proto pokud Vás u banky s půjčkou odmítli, u nebankovní společnosti máte šanci půjčku získat.

Je v pořádku, když máte záznam v registru dlužníků, když nemáte zaměstnání, nebo dokonce když jste v exekuci nebo osobním bankrotu. Finance díky rychlé půjčce online můžete mít ihned!

 

Jak vysokou půjčku dostanu?

Zajímá Vás, jak vysokou půjčku získáte? Banka posuzuje to, zda Vám hypotéku poskytne podle toho, jak moc jste zadlužení. Posuzují, zda máte kreditní karty, kontokorenty, nebo nesplacené spotřebitelské úvěry a půjčky. Samozřejmě banka vidí pouze oficiální půjčky, nikoli ty, které jste si vzali bokem nebo na smlouvu o půjčce třeba v rodině nebo u přátel.
 
Jestliže byste rádi získali půjčku u banky, raději co nejvyšší hodnotu těchto úvěrů splaťte před žádostí o půjčku a nebo kontokorenty a kreditní karty, které nevyužíváte, vypovězte a zrušte. Hodně Vám to při schálení půjčky pomůže, a odpověd na otázku "dostanu půjčku" bude mnohem pravděpodobněji kladná.
 
Ovšem jestli požadujete půjčku u nebankovní společnosti, o nic podobného se starat není třeba - nebankovní poskytovatelé půjček jsou zpravidla v posuzování žadatelů mnohem shovívavější. Nevadí, pokud máte záznam v registru dlužníků, můžete mít dluhy, stejně jako nemusíte být zaměstnaní a nemít pravidelný příjem, zkrátka můžete být klidně na úřadu práce.
 

Nebankovní půjčky jsou vhodné pro všechny, i pro problémové klienty, které banka běžně odmítá.

 

Poraďte se ještě před žádostí o půjčku s odborníkem!

Nutně potřebujete dostat kladnou odpověď na otázku Dostanu půjčku? Pak se rozhodně poraďte s odborníkem ještě před podáním žádosti o půjčku. Konzultujte vše BEZPLATNĚ s našimi půjčkovými odborníky, kteří se pohybují po celé České republice a konzultace s nimi jsou zcela bezplatné a k ničemu Vás nezavazují!
 

V posledních letech se s nebankovními poskytovateli půjček roztrhl pytel. ...více

16.6.2017

Už jste o něm určitě slyšeli, ale proč srovnávač půjček online využít? ...více

31.5.2017

Jaké jsou výhody konsolidace půjček a proč byste své půjčky měli konsolidovat? ...více

5.6.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Viva Credit
Výše půjčky:500 - 20 000 Kč
Splatnost:7 - 35 dní
Název půjčky:Creditstar půjčka
Výše půjčky:1 000 - 13 000 Kč
Splatnost:5 dní - 3 měs.
Název půjčky:AAAkapital půjčka
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:Benefi půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Netcredit
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Ferratum půjčka
Výše půjčky:500 - 10 000 Kč
Splatnost:7 - 45 dní
Název půjčky:CreditPortal půjčka
Výše půjčky:500 - 30 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
Název půjčky:Zaplo půjčka
Výše půjčky:1 000 - 12 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Švýcarská půjčka
Výše půjčky:3 000 - 7 000 Kč
Splatnost:10 - 30 dní
Název půjčky:Veselá půjčka
Výše půjčky:10 000 - 100 000 Kč
Splatnost:1 - 12 měs.