Půjčka Kredito24

Výše půjčky: 1 000 - 20 000 Kč, doba splácení: 1 - 30 dní

Rychlá nebankovní půjčka s možností půjčit si až 20 000 Kč, pro první klienty 8 500 Kč, půjčka bez doložení příjmů s vyřízením online a výplatou na bankovní účet.

Výše půjčky1 000 - 20 000 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Rychlá půjčka Kredito24 patří mezi půjčky, které vyřídíte přes internet. Půjčku zprostředkovává společnost Kreditech Česká republika s.r.o, která je součástí velké německé firmy Kreditech SSL Holding GmbH. Půjčka se hodí zejména pro lidi, kteří si rychle potřebují půjčit peníze na pokrytí nečekaných výdajů před výplatou. Vyřízení žádostí o půjčku je vskutnu expresní, protože žádosti zpracovává plně automatizovaný systém.

Jak peníze od Kredito24 využijete, to je jen na Vás. Kredito24 se drží zásad zodpovědného půjčování a mají systém navržený tak, aby Vám pomohl uhradit nečekané výdaje, ale přitom jste si nevytvořili dlouhodobý dluh. Rovněž se nemusíte bát žádných skrytých poplatků a vždy se dozvíte předem výši splátky, nebo se můžete podívat do tabulky poplatků. Žádost o půjčku vyřídíte snadno přes internet a můžete dokonce využít i speciální applikaci v rámci sítě Facebook.

Nebankovní půjčku Kredito24 si snadno sjednáte přes internet. Je to bezúčelová půjčka, peníze tedy můžete využít na cokoliv. Výše půjčky je od 1 000 Kč do 20 000 Kč pro stávající zákazníky (noví klienti si můžou půjčit maximálně 8 500 Kč), dobu splatnosti si nastavíte v rozmezí 1 – 30 dní. Po schválení půjčky dostanete peníze převodem na účet již do 15 minut, ale k tomu je nutné ověření účtu, což můžete udělat buď převodem 1 Kč, nebo skrz službu KontoConnect.

Půjčku vyřídíte bez zbytečné administrace a musíte splnit pouze pár podmínek –  věk 18 až 65 let, mít české občanství nebo trvalý pobyt v ČR, vlastní bankovní účet a mobilní telefon. K půjčce nemusíte doložit trvalý příjem a nepotřebujete ručitele. Půjčka je bez registru a půjčit si můžete i když máte záznam v trestním rejstříku. Podmínkou je, že nesmíte být v exekuci.

Základní informace o Kredito24 půjčce:

  • rychlá půjčka online
  • 1 000 Kč – 20 000 Kč (noví zákazníci max. 8 500 Kč)
  • doba splatnosti 1 – 30 dní
  • netřeba doložit příjem
  • bez registru
  • bez ručitele

Co ke Kredito24 půjčce potřebujete:

  • občanský průkaz
  • telefon
  • bankovní účet

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku Kredit24 vyřídíte rychle a snadno pomocí internetu. Potřebovat budete pouze občanský průkaz, mobilní telefon a bankovní účet na Vaše jméno. Libovolně si zvolíte výši půjčky a to od 1 000 Kč do 20 000 Kč a dobu splatnosti od 1 až do 30 dní. Poté vyplníte formulář s kontaktními údaji jako jméno, příjmení, pohlaví, email a telefon. Také si musíte nastavit vlastní heslo. Po odeslání toho formuláře dostanete SMS s kódem, po jehož zadání se dostanete na další formulář, kde vyplníte údaje ohledně Vašeho občanského průkazu a trvalou adresu (musíte úvést tu, která je na Vašem občanském průkazu).

V třetím formuláři zadáte informace ohledně nejvyššího stupně Vašeho vzdělání, oboru studia a zaměstnání. Také musíte uvést Váš čistý příjem, datum následující výplaty a druh bydlení. Poté jen vyplníte číslo účtu, který musí být vedený na Vaše jméno. V následujícím kroku je třeba bankovní účet ověřit (prevence proti zneužití). To můžete udělat dvěma způsoby, buď převodem 1 Kč (to může trvat 1 – 2 pracovní dny), nebo přes službu KontoConnect (u této možnosti je účet ověřen do 20 sekund).

Další krok je nepovinný, nabízí Vám možnost propojení Vaší registrace u Kredtio24 s účtem na Facebooku, díky čemuž můžete ušetřit 200 Kč z poplatků. Na poslední stránce je shrnutí – základní údaje a výše částky ke splacení, všechny poplatky a doba splatnosti. Po odeslání žádosti Vám se výsledek zobrazí na té poslední stránce, ale také přijde přes email. Po získání výsledku je třeba se přihlásit na stránky Kredit24.cz, tam výsledek zadat a počkat na SMS kód, kterým to potvrdíte, pak stačí stvrdit smlouvu a poté budou peníze odeslány.

Zažádat o půjčku lze i jednodušše na našich webovkách přes formulář výše, kam stačí vyplnit konktaktní údaje a pracovníci zákaznické linky se Vám sami ozvou, aby s Vámi dojednali další detaily.

Celkové hodnocení Kredito24 půjčky:

Kredito24 je rychlá nebankovní půjčka, kterou využijete třeba na uhrazení nečekaných výdajů, a můžete jí vyřídít do několika minut přes internet z pohodlí domova. O všech poplatcích se dozvíte předem, společnost si zakládá na transparentnosti svých služeb. Půjčit si může v podstatě každý, protože není třeba dokládat příjmy, půjčka je bez kontroly registru a bez ručitele. O půjčku lze žádat i se záznamem v trestním rejstříku. Jedinou podmínkou je, že nesmíte být v exekuci. Výši půjčky si sami nastavíte od 1 000 Kč do 20 000 Kč (noví zákazníci mají horní limit 8 500 Kč) a dobu splatnosti si vyberete od 1 do 30 dnů. K vyřízení půjčky stačí občanský průkaz, žádné jiné doklady nepotřebujete. Posuzování žádosti provádí automatizovaný systém, který spravedlivě vyhodnotí všechny zadané údaje. Proto je vyřízení půjčky opravdu rychlé. V případě,že máte účet u některé velké banky (Komereční banka, GE Money Bank, Česká spořitelna), získáte peníze na účet již do 15 minut od schválení Vaší žádosti.

Proč právě půjčka Kredito24:

můžete získat až 20 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 20 000 Kč
27. 6. 2017

5 kroků k finanční svobodě

Rádi byste byli více finančně nezávislí a měli takzvanou finanční svobodu? Poradíme Vám několik tipů, jak toho docílit! Není totiž lepšího pocitu, než nebýt ve stresu každý měsíc, jak finančně vyjdete nebo být v pohodě, když se Vám o pár dní opozdí výplata!

 

1. Zbavte se nevýhodných půjček a konsolidujte

Jestliže máte nějaké půjčky, ujistěte se, že jsou výhodné - to zjistíte srovnáním půjček např. skrze kalkulačku půjček online. Dále také zjistěte, zda byste svých několik úvěrů nemohli konsolidovat do jednoho mnohem výhodnějšího. Konsolidací ušetříte v dlouhodobém horizontu nejen na úrocích, ale sníží se Vám také měsíční pravidelná splátka. Více se konsolidaci věnuje náš článek zde.

 

2. Tvořte rezervy

Jestliže jste ještě nezačali tvořit pravidelné rezervy, začněte, včera bylo pozdě! Rezervy byste měli tvořit každý měsíc, nezávisle na tom, jaké máte aktuálně příjmy. Měsíčně byste měli celých 10 %, ideálně však 20 % odkládat bokem a tvořit si tak finanční polštář na pozdější dobu nebo neočekávané výdaje.

 

3. Pojistka nadevše!

Pojistit se je vždy na místě, zvlášť když máte rodinu, ženu s dětmi na mateřské dovolené nebo dokonce splácíte hypotéku. Při jakémkoli neštěstí byste o vše mohli přijít a dostat se do finančních problémů. Stačí jedna autonehoda, uklouznutí na ledu a dlouhodobý úraz, nebo dokonce smrt. Správně nastavené pojištění všechny tyto situace pokryje a zajistí financování Vaší rodiny i splacení hypotéky.

 

4. Pořiďte si vlastní bydlení!

Jestliže ještě nebydlíte ve vlastním, tak to urychleně udělejte. Přeci nebudete každý měsíc pravidelně splácet nájem někomu cizímu! Naopak - hypotéka na vlastní bydlení Vás měsíčně bude stát úplně stejnou částku, ale budete investovat do vlastního majetku, který Vám už nikdo nevezme. Jestliže nemůžete z nějakých důvodů získat hypotéku v bance, půjčit si můžete i u nebankovní společnosti, a to díky hypotéce bez registru.

 

5. Mějte své finance pod kontrolou

Abyste dosáhli finanční svobody, musíte mít pod kontrolou jak své výdaje, tak své příjmy. Dejte tedy s celou rodinou hlavy dohromady a sepište své měsíční výdaje několik měsíců zpátky, ideálně celý rok zpětně. Budete tak vědět, kde máte rezervy a kde Vám utíkají peníze.

Jaké jsou výhody konsolidace půjček a proč byste své půjčky měli konsolidovat? ...více

5.6.2017

Víte, že taková půjčka před výplatou patří mezi dlouhodobě nejžádanější produkty v oblasti krátkodobých nebankovních půjček? ...více

13.6.2017

V dnešní době je půjčování si stále populárnější, ať již dlouhodobých půjček a úvěrů jako např. hypoték, nebo těch krátkodobých, jako jsou mikro půjčky, rychlá půjčka online apod. ...více

15.6.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Medvědí půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
Název půjčky:Fajn půjčka
Výše půjčky:4 000 - 50 000 Kč
Splatnost:43 - 58 týdnů
Název půjčky:Aasa
Výše půjčky:5 000 - 20 000 Kč
Splatnost:6 - 12 měs.
Název půjčky:Everyday plus
Výše půjčky:100 - 35 000 Kč
Splatnost:61 dní - 12 měs.
Název půjčky:Door Financial
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:45 - 60 týdnů
Název půjčky:Unicredit Bank Presto půjčka
Výše půjčky:30 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Bankerat
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.
Název půjčky:Ninja půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 23 dní
Název půjčky:GE Money Expres půjčka
Výše půjčky:20 000 - 800 000 Kč
Splatnost:24 - 120 měs.
Název půjčky:Omega půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní