Půjčka HOT půjčka

Výše půjčky: 10 000 - 500 000 Kč, doba splácení: 24 - 84 měs.

Nebankovní půjčka bez registru a bez účelu, s možností půjčit si až 500 000 Kč s dlouhou dobou splácení, a to až 7 let.

Výše půjčky10 000 - 500 000 Kč
Splatnost24 - 84 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Cresco Group s.r.o. je firma, která zprostředkovává nebankovní úvěry od vícero investorů. HOT půjčka je produktem prověřené společností Home Credit, která je jedním z předních poskytovatelů nebankovních úvěrů na tuzemském trhu. Cresco group je poměrně mladá firma, která má snahu propojit finančnictví a moderní technologie. V Cresco Group proto funguje tým složený z odborníků na marketing a IT technologie, aby společnými silami vytvořili co nejlepší systém. Firma se postupně rozšiřuje i do ciziny a jejím dlouhodobým cílem je se dostat na trh ve více jak 42 zemích světa.

Webové stránky HOT půjčky jsou vizuálně skvěle vypracované a velmi přehledné, snadno se ve všem zorientujete a nemusíte mít obavu, že nebudete moct důležité informace a podmínky smlouvy najít. Pokud i přesto nenajdete odpovědi na své dotazy, neváhejte se s nimi obrátit na klientskou linku nebo je jednoduše zaslete přes email.

HOT půjčka nabízí možnost si vypůjčit od 10 000 Kč do 500 000 Kč na dobu splatnosti od 2 do 7 let. Protože se jedná už o poměrně vysoké částky, máte možnost do 1 měsíce od smlouvy odstoupit. Půjčka patří těm poměrně drahým, úroková sazba začíná na 24 %, proto je na místě si půjčku rozmyslet a půjčovat si v případě, kdy je to nezbytné, ale mám jistotu, že jsem schopen půjčku bez problémů splácet.

Půjčka je na cokoliv, takže ji lze využít třeba na rekonstrukci bytu, dovolenou v zahraničí, nákup nového vozu nebo i na rozjezd podnikání. Hlavní podmínkou je věk nad 18 let a schopnost půjčku řádně splácet. Tento úvěr lze získat se záznamem v trestním rejstříku a nepotřebujete k němu ručitele. U zájemců o půjčku společnost ověřuje registr a požaduje doložení příjmů.

Základní informace o HOT půjčce:

  • nebankovní bezúčelová půjčka
  • od 10 000 Kč do 500 000 Kč
  • doba splatnosti od 2 do 7 let
  • kontroluje registr
  • bez ručitele
  • úrok od 24 %

Co k HOT půjčce potřebujete:

  • věk minimálně 18 let
  • schopnost splácet

Žádost o půjčku

Žádost o HOT půjčku je velice jednoduchá a vyřídíte jí do několika minut. Podat ji lze pouze prostřednictvím internetových stránek, kde je nutné vyplnit registrační dotazník. Do něj doplníte své jméno, příjmení, rodné číslo, emailovou adresu a telefon, poté je potřeba uvést údaje ohledně Vašich příjmů (jejich typ a výši) a Vaše měsíční výdaje. Dále si zvolíte, kdy Vás může kontaktovat pracovník zákaznické linky a žádost odešlete.

Proces schvalování lze urychlit tím, že vyplníte i následující formulář, který není povinný. Do něj vypíšete číslo Vašeho bankovního účtu, číslo Vašeho občanského průkazu, trvalé bydliště (případně i korespondenční adresu), pár údajů o Vašem zaměstnání a vytvoříte si heslo. Tento formulář odešlete a pak musíte vyčkat než se Vám ozve operátor.

Splácení probíhá formou měsíčních splátek a neplatí se žádné poplatky za to, když půjčku celou předčasně splatíte.

O půjčku si lze také zažádat přes náš krátký online formulář (viz výše), kam doplníte pouze pár kontaktních informací a pracovník call centra se Vám pak sám ozve, aby s Vámi domluvil další postup.

Celkové hodnocení HOT půjčky

HOT půjčka je poněkud dražší než jiné nebankovní půjčky na tuzemském trhu. Půjčku je proto vhodné si dobře rozmyslet a půjčit si tehdy, kdy je to nezbytné nutné a mám jistotu, že jsem schopen své závazky řádně hradit. Velkým plusem  u této půjčky je možnost odstoupit od smlouvy do 1 měsíce. Půjčka je na cokoliv, takže peníze můžete využít zcela libovolně, například na koupi nového vozu nebo na rekonstrukci nemovitosti. U této půjčky oceníte praktické a příjemné zpracování webových stránek, kde se lehce zorientujete. O půjčku je možné zažádat pouze přes online formulář. Žadatelé musí mít věk nad 18 let a jsou povinni doložit stálý příjem. Záznam v rejstříku trestů u této půjčky není překážkou, ale společnost kontroluje registr, což může být problém pro zájemce s negativní úvěrovou minulostí.

Proč právě půjčka HOT půjčka:

můžete získat až 500 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 500 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
1. 9. 2017

Kde najít výhodnou půjčku?

Když chcete půjčku, pak zajisté chcete výhodnou půjčku, že? Pak pro Vás máme několik rad pro to, kde takovou výhodnou nebankovní půjčku najít, pojďme se na ně společně podívat v našem článku Kde najít výhodnou půjčku!
 

Individuální nebankovní půjčka

Je na českém trhu s půjčkami vůbec něco jako půjčka na míru přesně Vaší situaci a nebo je to jen mýtus a taková půjčka neexistuje? A nebo poskytovatelé nebankovních půjček nabízejí pouze několik typů půjček, jako třeba půjčka bez registru, rychlá půjčka online, které jsou standardem a mezi kterými si musíte vybrat. A pokud se do dané „škatulky“ půjčky nevejdete, získáte pouze nevýhodné podmínky půjčky, případně máte s půjčkou úplně smůlu a nezískáte žádnou půjčku?
 
Skvělá zpráva pro všechny, kdo si chtějí půjčit! A to, že půjčka výhodně na míru existuje. Lze ji navrhnout při individuálním posouzení žadatele o půjčku, jeho situace a různých faktorů, a to lze nejlépe provést s půjčkovým odborníkem, který je nezávislý (nikoli s půjčkovým poradcem z konkrétní společnosti a poskytovatele půjčky, ať už banky nebo nebankovní společnosti).
 

Půjčka přesně pro Vás

Individuální přístup při zařizování půjčky získáte od nezávislého půjčkového poradce, který se orientuje na trhu s půjčkami u nás, dobře zná různé konkrétní situace půjčkových klientů a hlavně, ví, co vše společnosti u nás mohou nabídnout mimo své klasicky prezentované nabídky půjček, může tedy instituci dotlačit do výhodnějších podmínek půjček, než by Vám nabídla sama bez poradce, protože samozřejmě raději získá klienta, kterému dá půjčku dráž a vydělá na něm více, to je jasné.
 
Ovšem výhodné podmínky půjčky Vám v dané společnosti vyjedná právě půjčkový poradce, a to zcela sám, stejně jako všechnu administrativu okolo sjednání daného spotřebitelského úvěru vyřídí také bez Vás.
 

Proč spolupracovat s půjčkovým poradcem?

Je faktem, že mnoho lidí se spolupráci s půjčkovým poradcem brání, z nejrůznějších důvodů rozšířených nepravdivých mýtů, nicméně je to škoda a zbytečné, a zejména – spolupráce s půjčkovým poradcem ušetřila už mnoha klientům peníze i čas, jinak by na trhu přeci nefungovali a lidé by se na ně neobraceli zas a opět.
 
Vedletoho, že Vám půjčkový poradce vyjedná velmi výhodné podmínky půjčky online, hlavně výhodnější, než byste si zařídili sami, je výhodou spolupráce s ním také to, že je pro Vás bezplatná a zcela zdarma - tedy alespoň když zvolíte odborníky z našeho týmu půjčkových poradců.
 

Půjčkový poradce - ano nebo ne?

Není třeba se strachovat, že by byl půjčkový poradce ovlivňován výšemi provizí jednotlivých bank a nebankovních společností za to, že Vás k nim dovede, a snažil se Vám tak doporučovat pouze vybrané poskytovatele půjček, nebo jejich konkrétní nabídky půjček. Nikoli, výše provizí se u všech společností pohybují zhruba stejně, půjčkovému poradci je v podstatě úplně jedno, u které instituce si půjčku nakonec domluvíte.
 
Skutečně je to tak - půjčkový poradce se Vám vždy u jakékoli půjčkové společnosti bude snažit vyjednat ty nejvýhodnější podmínky půjčky – nejenže mají půjčkoví poradci proklientský a profesionální přístup a záleží jim na tom, abyste s půjčkou byli spokojení, ale poradce si tak také buduje svou reputaci a ví, že když budete spokojeni s jeho prací a podmínkami půjčky, které Vám vyjednal, doporučíte jej dál. Byl by sám proti sobě, kdyby Vám nevyjednal tu nejvýhodnější půjčku online a půjčku bez úroků!
 
V momentě, že tedy uvažujete o půjčce a chtěli byste půjčku přesně na míru pro sebe, doporučujeme kontaktovat některého půjčkového poradce, například z našeho týmu odborníků na půjčky. Pohybují se po celé České republice a rádi Vám vyjdou vstříc na konzultaci bezplatně a nezávazně!

V posledních letech se s nebankovními poskytovateli půjček roztrhl pytel. ...více

16.6.2017

Bohužel, život tomu chce někdy tak, že přijde neočekávaná a nepříjemná dlouhodobá nemoc. Ta Vám může zamezit v pravidelném výdělku a Vy se můžete dostat do problémů se splácením půjčky. ...více

5.7.2017

Jste už dlužníky se záznamem v registru dlužníků? ...více

29.3.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Grand půjčky
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:30 dní - 360 měs.
Název půjčky:Money Now
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:ZUNO půjčka online
Výše půjčky:15 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.
Název půjčky:Triangl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 30 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:CZ Mini Credit
Výše půjčky:1 000 - 12 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Česká spořitelna
Výše půjčky:20 000 - 2 500 000 Kč
Splatnost:120 měs.
Název půjčky:Fajn půjčka
Výše půjčky:4 000 - 50 000 Kč
Splatnost:43 - 58 týdnů
Název půjčky:SOS credit
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Home Credit půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:HFS půjčka
Výše půjčky:10 000 - 2 000 000 Kč
Splatnost:52 týdnů - 96 měs.