Půjčka Hit partners půjčka

Výše půjčky: 300 000 - 20 000 000 Kč, doba splácení: 12 - 240 měs.

Nebankovní půjčka Hit partners bez nahlížení do registru, s nutností zástavou nemovitosti, s doložením příjmů a výplatou na bankovní účet žadatele.

Výše půjčky300 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost12 - 240 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručitelene
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registruano

Hit Partners s.r.o. v roce 2013 odkoupili její současní jednatelé, kteří do této dynamicky se rozvíjející firmy investovali nejen své finanční prostředky, ale především svoje dlouholeté zkušenosti v oboru poskytování nebankovních finančních služeb. Proto se jim během pouhých pár let podařilo firmu rozšířit a navýšit její kapitál na tolik, aby se z ní mohla stát akciová společnost. HIT Partners se během velmi krátkého období podařilo prosadit na českém trhu, kterému dominují zejména zavedené společnosti s dlouhodobou tradicí.

HIT Partners a.s. se specializuje především na krizové finanční poradenství s cílem pomoci klientům překonat náročné období, kdy jim hrozí třeba i střechy nad hlavou, a to třeba i kvůli půjčce vesměs banální částky, ke které se vázaly vskutku lichevní podmínky. Zákazníkům radí jak postupovat při oddlužení a pomáhá jim zachovat jejich nemovitost, například pomocí refinancování nevýhodných úvěrů. Vždy se snaží klientům poradit, jak postupovat, aniž by bylo nutné použít insolvenci. Vedle finančního poradenství nabízí také kompletní realitní služby a právní servis.

HIT Partners půjčka je nebankovní půjčka na cokoliv, který můžete využít například na refinancování hypotéky, nebo na konsolidaci jiných úvěrů. Bezúčelovou půjčku můžete použít i na nákup auta nebo nové nemovitosti. Půjčit si je možné částku ve výši od 300 000 Kč až do 22 000 000 Kč s dobou splatnosti od 1 roku do 20 let. Roční úrok začíná na 5,99 %, takže tato půjčka je poměrně levnější, než jiné nebankovní půjčky, a proto může být dobrou volbou pro zájemce, kteří nesplňují přísná kritéria bankovních institucí.

Žadatelé o půjčku HIT Partners musí být plnoletí, musí prokázat schopnost půjčku řádně splácet a navíc musí být vlastníkem vhodné nemovitosti, kterou budou ručit. Podmínkou je také beztrestnost. HIT Partners u všech žadatelů prověřuje jejich úvěrovou minulost, nicméně půjčuje i žadatelům, kteří mají záznam v registru dlužníků, nebo těm, co jsou právě v exekuci. K žádosti o půjčku je nutné doložit veškeré požadované dokumenty (např. doklad o vlastnictví nemovitosti).

Základní informace o Hit Partners půjčce:

  • nebankovní půjčka na cokoliv
  • výše půjčky od 300 000 Kč do 22 000 000 Kč
  • dlouhá doba splatnosti (1 – 20 let)
  • celkem nízký úrok
  • půjčit si lze i v exekuci

Co k Hit Partners půjčce potřebujete:

  • hmotnou zástavu
  • věk minimálně 18 let
  • doložit trvalý příjem

Žádost o půjčku

Nezávaznou žádost o tuto půjčku si můžete podat na stránkách společnosti HIT Partners, kde do jednoduchého formuláře vypíšte jméno, příjmení, email a telefonní číslo, dále informace ohledně nemovitosti, kterou se chcete zaručit (adresa, druh nemovitosti, typ vlastnictví) a případně počet a druh vašich závazků nebo hypoték. V tomto kroku můžete rovnou přiložit fotku Vaší nemovitosti a pak formulář jednoduše odešlete.

Po zpracování Vaší žádosti Vás kontaktuje profesionální úvěrový poradce, který Vám předestře možnou nabídku a domluví se Vámi na dalším postupu. Na internetových stránkách můžete využít i jednoduchou úvěrovou kalkulačku, která Vám nastíní orientační výši splátky.

Kromě bezúčelových půjček můžete také zažádat o klasickou hypotéku s úroková sazbou od 2,3 % p.a., s dobou splatosti až 30 let. HIT Partners dále nabízí i výhodné konsolidace stávajích půjček, profesionální pomoc při oddlužení, refinancování, vyplácení exekucí či dražeb a nebo speciální produkty pro podnikatele.

O půjčku HIT Partners lze také zažádat prostřednictvím našich webových stránek. Vyplníte pár základních informací do krátkého formuláře výše a žádost odešlete. Zaměstnanci zákaznického servisu se Vám pak sami ozvou a domluví se s Vámi na dalších náležitostech.

Celkové hodnocení Hit Partners půjčky

Půjčka HIT Partners může být vhodným řešením, jak se vysvobodit z koloběhu dluhů, aniž byste přitom přišli o nemovitost v rámci exekuce a neférové dražby. Kromě krizového finančního poradenství se společnost zaměřuje také na poskytování dostupných a transparentních produktů v oblasti zajištěných nebankovních půjček. Pro zákazníky má navíc k dispozici tým školených finančních poradců, kteří se zaměřují na problematiku oddlužení bez použití insolvence. Podmínkou pro získání půjčky je čistý trestní rejstřík, být schopný půjčku splácet a zaručit se vhodnou nemovitostí. Záznam v registru dlužníků nebo právě probíhající exekuce není u žádosti o půjčku překážkou. V porovnání s jinými nebankovními půjčkami je u půjčky HIT Parnters poměrně nízká úroková sazba. Vedle finanční poradny můžete využít i právní servis, nebo realitní služby.

Proč právě půjčka Hit partners půjčka:

můžete získat až 20 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 20 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
1. 9. 2017

Kde najít výhodnou půjčku?

Když chcete půjčku, pak zajisté chcete výhodnou půjčku, že? Pak pro Vás máme několik rad pro to, kde takovou výhodnou nebankovní půjčku najít, pojďme se na ně společně podívat v našem článku Kde najít výhodnou půjčku!
 

Individuální nebankovní půjčka

Je na českém trhu s půjčkami vůbec něco jako půjčka na míru přesně Vaší situaci a nebo je to jen mýtus a taková půjčka neexistuje? A nebo poskytovatelé nebankovních půjček nabízejí pouze několik typů půjček, jako třeba půjčka bez registru, rychlá půjčka online, které jsou standardem a mezi kterými si musíte vybrat. A pokud se do dané „škatulky“ půjčky nevejdete, získáte pouze nevýhodné podmínky půjčky, případně máte s půjčkou úplně smůlu a nezískáte žádnou půjčku?
 
Skvělá zpráva pro všechny, kdo si chtějí půjčit! A to, že půjčka výhodně na míru existuje. Lze ji navrhnout při individuálním posouzení žadatele o půjčku, jeho situace a různých faktorů, a to lze nejlépe provést s půjčkovým odborníkem, který je nezávislý (nikoli s půjčkovým poradcem z konkrétní společnosti a poskytovatele půjčky, ať už banky nebo nebankovní společnosti).
 

Půjčka přesně pro Vás

Individuální přístup při zařizování půjčky získáte od nezávislého půjčkového poradce, který se orientuje na trhu s půjčkami u nás, dobře zná různé konkrétní situace půjčkových klientů a hlavně, ví, co vše společnosti u nás mohou nabídnout mimo své klasicky prezentované nabídky půjček, může tedy instituci dotlačit do výhodnějších podmínek půjček, než by Vám nabídla sama bez poradce, protože samozřejmě raději získá klienta, kterému dá půjčku dráž a vydělá na něm více, to je jasné.
 
Ovšem výhodné podmínky půjčky Vám v dané společnosti vyjedná právě půjčkový poradce, a to zcela sám, stejně jako všechnu administrativu okolo sjednání daného spotřebitelského úvěru vyřídí také bez Vás.
 

Proč spolupracovat s půjčkovým poradcem?

Je faktem, že mnoho lidí se spolupráci s půjčkovým poradcem brání, z nejrůznějších důvodů rozšířených nepravdivých mýtů, nicméně je to škoda a zbytečné, a zejména – spolupráce s půjčkovým poradcem ušetřila už mnoha klientům peníze i čas, jinak by na trhu přeci nefungovali a lidé by se na ně neobraceli zas a opět.
 
Vedletoho, že Vám půjčkový poradce vyjedná velmi výhodné podmínky půjčky online, hlavně výhodnější, než byste si zařídili sami, je výhodou spolupráce s ním také to, že je pro Vás bezplatná a zcela zdarma - tedy alespoň když zvolíte odborníky z našeho týmu půjčkových poradců.
 

Půjčkový poradce - ano nebo ne?

Není třeba se strachovat, že by byl půjčkový poradce ovlivňován výšemi provizí jednotlivých bank a nebankovních společností za to, že Vás k nim dovede, a snažil se Vám tak doporučovat pouze vybrané poskytovatele půjček, nebo jejich konkrétní nabídky půjček. Nikoli, výše provizí se u všech společností pohybují zhruba stejně, půjčkovému poradci je v podstatě úplně jedno, u které instituce si půjčku nakonec domluvíte.
 
Skutečně je to tak - půjčkový poradce se Vám vždy u jakékoli půjčkové společnosti bude snažit vyjednat ty nejvýhodnější podmínky půjčky – nejenže mají půjčkoví poradci proklientský a profesionální přístup a záleží jim na tom, abyste s půjčkou byli spokojení, ale poradce si tak také buduje svou reputaci a ví, že když budete spokojeni s jeho prací a podmínkami půjčky, které Vám vyjednal, doporučíte jej dál. Byl by sám proti sobě, kdyby Vám nevyjednal tu nejvýhodnější půjčku online a půjčku bez úroků!
 
V momentě, že tedy uvažujete o půjčce a chtěli byste půjčku přesně na míru pro sebe, doporučujeme kontaktovat některého půjčkového poradce, například z našeho týmu odborníků na půjčky. Pohybují se po celé České republice a rádi Vám vyjdou vstříc na konzultaci bezplatně a nezávazně!

Jestliže se chystáte vzít si jakoukoli půjčku, ať již malou či velkou, určitě je Vám jasné, že jde o zásadní životní rozhodnutí. Váš život toto rozhodnutí o půjčce může ovlivnit na mnoho let a případné problémy by se s Vámi mohly táhnout až do konce života! ...více

26.7.2017

V posledních letech se s nebankovními poskytovateli půjček roztrhl pytel. ...více

16.6.2017

Pokud uvažujete o půjčce, jistě víte, že jediným způsobem, jak si být jistí výhodným výběrem půjčky je udělat si srovnání půjček online. Ovšem na jakém srovnávači půjček online byste to měli udělat? ...více

1.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Green půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Kamali
Výše půjčky:1 000 - 249 997 Kč
Splatnost:30 dní - 96 měs.
Název půjčky:CreditOn půjčka
Výše půjčky:500 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:HK Investment
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:Volsor půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Raiffeisen Bank
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
Název půjčky:Anděl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:36 měs.
Název půjčky:Tommy Stachi půjčka
Výše půjčky:5 000 - 150 000 Kč
Splatnost:12 - 36 měs.
Název půjčky:CreditPortal půjčka
Výše půjčky:500 - 30 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
Název půjčky:Credit Limit
Výše půjčky:2 500 - 35 000 Kč
Splatnost:30 - 30 dní