Půjčka HFS půjčka

Výše půjčky: 10 000 - 2 000 000 Kč, doba splácení: 52 týdnů - 96 měs.

Nebankovní půjčka bez registru, bez zástavy, ale také se zástavou, s možností exekuce a s dlouhou dobou splatnosti.

Výše půjčky10 000 - 2 000 000 Kč
Splatnost52 týdnů - 96 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Česká společnost HFS s.r.o., která byla založena s přispěním zahraničního investora z Velké Británie už v roce 1994, působí v různých oborech (např. dopravní služby) a kromě toho již 15 let nabízí nebankovní půjčky. Mezi přední produkty této společnosti patří rychlá nebankovní půjčka do 50 000 Kč, podnikatelská půjčka a vysoké úvěry s ručením nemovitostí. Vedle toho se firma zabývá i poradenstvím a řešením exekucí.

HFS má pro své klienty celkem přehledné webové stránky, na kterých můžete nalézt současnou nabídku finančních produktů včetně detailních údajů o poskytovaných úvěrech. Pokud na stránkách nenaleznete odpověď na svůj dotaz, nebo Vám něco přijde nejasné, můžete se obrátit na zákaznickou telefonní linku anebo poslat své otázky přes email.

Půjčky od společnosti HFS se hodí především ve chvíli, kdy sháníte vyšší úvěr, který Vám bankovní instituce odmítne poskytnout, nebo jste podnikatel a chcete si vzít úvěr na další rozvoj svého podnikání. Půjčku využijete i tehdy, když máte negativní úvěrovou historii – firma nabízí menší úvěry bez kontroly registrů. HFS má pestrou nabídku půjček, ze kterých si můžete vybírat – například půjčka bez registrů, půjčky s ručením nemovitostí, podnikatelské půjčky, zpětný leasing a konsolidace. O půjčky můžete zažádat buď telefonicky nebo přes online žádost.

Hlavní podmínkou pro získání úvěru je věk nad 18 let a schopnost splácet. Jiné požadavky se pak liší podle toho, o jaký typ úvěru máte zájem. Například u půjček se zástavou je potřeba vlastnit vhodnou nemovitost a dodat k ní všechny potřebné dokumenty, zatímco na půjčku bez registru Vám postačí mít české občanství, předložit občanský průkaz a nějaký doklad o výši příjmů.

Základní informace o HFS půjčce:

  • nebankovní úvěr
  • od 10 000 Kč do 2 000 000 Kč
  • doba splatnosti od 1 do 8 let
  • úrok od 25 %
  • bez kontroly registru

Co k HFS půjčce potřebujete:

  • věk minimálně 18 let
  • české občanství
  • schopnost splácet

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku můžete podat buď telefonicky nebo pomocí online formuláře. Na webových stránkách společnosti si zvolíte o jaký typ půjčky máte zájem a rovnou se Vám zobrazí podrobné údaje o podmínkách, co se k půjčce vážou, vyplníte formulář a vyčkáte na vyhodnocení žádosti.

U půjčky bez registru si lze půjčit od 10 000 Kč do 50 000 Kč s dobou splatnosti 1 rok. Půjčku splácíte formou týdenních splátek a úrok činí přesně 25 %, navíc neplatíte žádné poplatky předem za zřízení půjčky.

Půjčka se zástavou nabízí možnost si půjčit částku od 60 000 Kč do 2 000 000 Kč s úrokovou 15 %, doba splatnosti je až 8 let. U této půjčky je potřeba ručit nemovitostí a uhradit poplatek za sjednání.

Podnikatelský úvěr je určený pro podnikatele, kteří shánějí finance na rozjetí podnikání nebo na rozšíření podniku. Půjčit si můžete od 10 000 kč do 2 000 000 Kč s dobou splatnosti od 3 měsíců až do 8 let. Výhodou je nižší úrok než u předchozích půjček, a to 12 %.

Dále je zde možnost konsolidace nebo zpětného leasingu.

O půjčku můžete také zažádat na našich webových stránkách, a to přes online formuláře výše. Do něj stačí vyplnit pár základních údajů, zaměstnanci call centra Vás pak sami kontaktují a domluví se s Vámi na dalším postupu.

Celkové hodnocení HFS půjčky

HFS s.r.o. má v nabídce celkem pestrou nabídku finančních produktů, která může zaujmout široké spektrum zájemců o nebankovní půjčky. Úrokové sazby jsou ale vyšší než u některých jiných nebankovních úvěrů na našem trhu, proto je dobré si půjčku rozmyslet a půjčovat si zodpovědně. Úvěr využije především ten, kdo si například kvůli špatné úvěrové minulosti nemůže podat žádost o bankovní úvěr. HFS půjčka je vhodná třeba ve chvíli, kdy akutně sháníte peníze na opravu auta a máte jistotu, že půjčku zvládnete v klidu uhradit, nebo když máte vhodnou nemovitost, kterou se můžete zaručit. Nejvýhodnější úrokovou sazbu má podnikatelský úvěr, který se dá využít třeba na rozšíření podnikání do dalších oborů. Firma se kromě nebankovních úvěrů zaměřuje i na finanční poradenství a řešení exekucí, také nabízí konsolidace a zpětný leasing – vykoupí od Vás vaši nemovitost za maximální cenu, vy získáte finance na uhrazení svých závazků, ale v nemovitosti nadále můžete bydlet jako nájemce a vedle nájemného budete moci splácet určitou částku, o kterou se ve výsledku sníží kupní cena nemovitosti v případě, že budete mít finance na to ji zase odkoupit zpět.

Proč právě půjčka HFS půjčka:

můžete získat až 2 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 2 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
1. 9. 2017

Kde najít výhodnou půjčku?

Když chcete půjčku, pak zajisté chcete výhodnou půjčku, že? Pak pro Vás máme několik rad pro to, kde takovou výhodnou nebankovní půjčku najít, pojďme se na ně společně podívat v našem článku Kde najít výhodnou půjčku!
 

Individuální nebankovní půjčka

Je na českém trhu s půjčkami vůbec něco jako půjčka na míru přesně Vaší situaci a nebo je to jen mýtus a taková půjčka neexistuje? A nebo poskytovatelé nebankovních půjček nabízejí pouze několik typů půjček, jako třeba půjčka bez registru, rychlá půjčka online, které jsou standardem a mezi kterými si musíte vybrat. A pokud se do dané „škatulky“ půjčky nevejdete, získáte pouze nevýhodné podmínky půjčky, případně máte s půjčkou úplně smůlu a nezískáte žádnou půjčku?
 
Skvělá zpráva pro všechny, kdo si chtějí půjčit! A to, že půjčka výhodně na míru existuje. Lze ji navrhnout při individuálním posouzení žadatele o půjčku, jeho situace a různých faktorů, a to lze nejlépe provést s půjčkovým odborníkem, který je nezávislý (nikoli s půjčkovým poradcem z konkrétní společnosti a poskytovatele půjčky, ať už banky nebo nebankovní společnosti).
 

Půjčka přesně pro Vás

Individuální přístup při zařizování půjčky získáte od nezávislého půjčkového poradce, který se orientuje na trhu s půjčkami u nás, dobře zná různé konkrétní situace půjčkových klientů a hlavně, ví, co vše společnosti u nás mohou nabídnout mimo své klasicky prezentované nabídky půjček, může tedy instituci dotlačit do výhodnějších podmínek půjček, než by Vám nabídla sama bez poradce, protože samozřejmě raději získá klienta, kterému dá půjčku dráž a vydělá na něm více, to je jasné.
 
Ovšem výhodné podmínky půjčky Vám v dané společnosti vyjedná právě půjčkový poradce, a to zcela sám, stejně jako všechnu administrativu okolo sjednání daného spotřebitelského úvěru vyřídí také bez Vás.
 

Proč spolupracovat s půjčkovým poradcem?

Je faktem, že mnoho lidí se spolupráci s půjčkovým poradcem brání, z nejrůznějších důvodů rozšířených nepravdivých mýtů, nicméně je to škoda a zbytečné, a zejména – spolupráce s půjčkovým poradcem ušetřila už mnoha klientům peníze i čas, jinak by na trhu přeci nefungovali a lidé by se na ně neobraceli zas a opět.
 
Vedletoho, že Vám půjčkový poradce vyjedná velmi výhodné podmínky půjčky online, hlavně výhodnější, než byste si zařídili sami, je výhodou spolupráce s ním také to, že je pro Vás bezplatná a zcela zdarma - tedy alespoň když zvolíte odborníky z našeho týmu půjčkových poradců.
 

Půjčkový poradce - ano nebo ne?

Není třeba se strachovat, že by byl půjčkový poradce ovlivňován výšemi provizí jednotlivých bank a nebankovních společností za to, že Vás k nim dovede, a snažil se Vám tak doporučovat pouze vybrané poskytovatele půjček, nebo jejich konkrétní nabídky půjček. Nikoli, výše provizí se u všech společností pohybují zhruba stejně, půjčkovému poradci je v podstatě úplně jedno, u které instituce si půjčku nakonec domluvíte.
 
Skutečně je to tak - půjčkový poradce se Vám vždy u jakékoli půjčkové společnosti bude snažit vyjednat ty nejvýhodnější podmínky půjčky – nejenže mají půjčkoví poradci proklientský a profesionální přístup a záleží jim na tom, abyste s půjčkou byli spokojení, ale poradce si tak také buduje svou reputaci a ví, že když budete spokojeni s jeho prací a podmínkami půjčky, které Vám vyjednal, doporučíte jej dál. Byl by sám proti sobě, kdyby Vám nevyjednal tu nejvýhodnější půjčku online a půjčku bez úroků!
 
V momentě, že tedy uvažujete o půjčce a chtěli byste půjčku přesně na míru pro sebe, doporučujeme kontaktovat některého půjčkového poradce, například z našeho týmu odborníků na půjčky. Pohybují se po celé České republice a rádi Vám vyjdou vstříc na konzultaci bezplatně a nezávazně!

Bankovní půjčky jsou populární na trhu s půjčkami, ale mají také své nevýhody. Jaké jsou výhody a nevýhody bankovních půjček, stejně jako další místa, kde si raději půjčku můžete vzít? ...více

28.7.2017

Je lepší si při půjčce nechat poradit nebo ne? ...více

25.5.2017

Bohužel, život tomu chce někdy tak, že přijde neočekávaná a nepříjemná dlouhodobá nemoc. Ta Vám může zamezit v pravidelném výdělku a Vy se můžete dostat do problémů se splácením půjčky. ...více

5.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Nova Credit
Výše půjčky:5 000 - 30 000 Kč
Splatnost:3 - 12 měs.
Název půjčky:Fajn půjčka
Výše půjčky:4 000 - 50 000 Kč
Splatnost:43 - 58 týdnů
Název půjčky:Perfect Money
Výše půjčky:1 000 - 8 000 Kč
Splatnost:5 - 42 dní
Název půjčky:Zaplo půjčka
Výše půjčky:1 000 - 12 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Money Now
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Vitacredit půjčka
Výše půjčky:50 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
Název půjčky:Sumo půjčka
Výše půjčky:4 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Via SMS
Výše půjčky:100 - 20 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:AsisTeam
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 300 měs.
Název půjčky:Aasa
Výše půjčky:5 000 - 20 000 Kč
Splatnost:6 - 12 měs.