Půjčka GE Money Expres půjčka

Výše půjčky: 20 000 - 800 000 Kč, doba splácení: 24 - 120 měs.

GE Money Bank se přejmenovala na Moneta Money Bank, nicméně podmínky půjčky zůstávají stejné, tj. Expres půjčka s možností získat až 800 000 Kč na 10 let.

Výše půjčky20 000 - 800 000 Kč
Splatnost24 - 120 měs.
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Pro všechny, kteří si chtějí splnit své sny, je tu rychlá půjčka GE Money Expres. Ať už se jedná o nové auto, rekonstrukci bydlení nebo exotickou dovolenou, se vším Vám Expres půjčka pomůže, aniž byste museli schovávat účtenky. Banka GE Money nyní přešla pod nového vlastníka Moneta Money Bank, ale pro stálé klienty se nic nemění. Moneta Money Bank bude nadále kráčet ve šlépějích GE Money a převezme její doposud vybudovanou stabilitu a důvěryhodnost.

Banka Vám poskytne možnost získat úvěr v rozpětí 20 000 - 800 000 Kč. Délka splácení je dostatečně dlouhá a v závislosti na výši půjčky si ji můžete rozložit až na 10 let. Úroková sazba je nízká a pohybuje se od 5,9 % a RPSN 6,1 %, obě sazby zůstanou stejné po celou dobu trvání úvěru. Pokud ještě nemáte bankovní účet u Monety, tak Vám ho bankovní poradci rádi zřídí před podepsáním smlouvy. Peníze je totiž možné čerpat pouze na bankovní účet u Monety, odkud pak i odchází měsíční splátky. Výše splátky je po celou dobu splácení neměnná, ale můžete si sami vybrat datum splatnosti a případně si ho v průběhu změnit.

Navíc Vám banka k půjčce dá různé benefity. Jedním z nich je dárek v podobě předplatného časopisu s podmínkou, že si svou půjčku sjednáte online. Dále jako bonus Vám bude aktivována doplňková služba Infolimit, která Vám spočítá konkrétně pro Vás nabídku dostupných finančních produktů (kreditní karty, refinancování, apod.).

O půjčku mohou žádat cizinci nebo občané České republiky, mohou to být podnikatelé a dokonce možnost získat půjčku mají i důchodci. Pokud žádáte o půjčku nad 300 000 Kč, budete potřebovat souhlas manžela/manželky a pokud žádáte nad 500 000 Kč, budete muset do smlouvy zapojit i spolužadatele. Díky němu, dosáhnete i na vyšší částku úvěru. Půjčka od Monety je poskytována za standardních podmínek k bankovní půjčce (tzn. bezdlužnost, čistý registr i TR, doložení příjmu).

Základní informace o Expres půjčce:

  • rychlá expresní půjčka od renomované banky
  • půjčka v hodnotě až 800 000 Kč
  • délka splatnosti až 10 let
  • možnost vybrat si den splatnosti
  • nízká úroková sazba a 5,9 % a RPSN 6,1%
  • půjčka vhodná i pro podnikatele nebo cizince

Co k Expres půjčce potřebujete:

  • doložení zdroje příjmu
  • žadatel musí být starší 18 let
  • dva průkazy totožnosti
  • nad 500 000 Kč požadován spolužadatel

Žádost o půjčku

Expres půjčka je vhodná pro zaměstnance (s plným úvazkem na dobu neurčitou, bez zkušební doby a bez výpovědní lhůty), podnikatele a živnostníky, důchodce. Žádost mohou podat i občané EU (cizinci mimo EU musí doložit více osobních dokladů a povolení k trvalému pobytu v ČR), pro které platí stejné podmínky. Jako nedostatečný příjem pro získání úvěru je podpora pro rodiče na mateřské dovolené, takže ti žádat nemohou. K žádosti je potřeba doložit svůj trvalý příjem včetně potvrzení od zaměstnavatele.

Žadatelé musí být prosti veškerých finančních závazků, tzn. neměli byste mít exekuci nebo být v insolvenci, mít záznam v registru dlužníků, půjčku u jiných bankovních či nebankovních společností a neměli byste mít záznam v trestním rejstříku. Na druhou stranu nebudete muset shánět ručitele ani zástavu.

Požadavky pro získání úvěru jsnou následující. Musíte být ve věku nad 18 let, což platí jak pro žadatele, tak pro spolužadatele. Doklady pro žádost - občané ČR budou k žádosti potřebovat průkaz totožnosti, občané EU občanský průkaz a druhý průkaz totožnosti, cizinci mimo EU cestovní pas a povolení k trvalému pobytu v ČR. Zdroj příjmu můžete doložit podrobným výpisem z bankovního účtu za poslední 3 měsíce nebo potvrzením od zaměstnavatele. Podnikatelé předloží daňové přiznání za uplynulý rok s potvrzením o zaplacení daně, živnostenským listem nebo koncesní listinou.

Žádost lze podat online přes fomrulář zde na webu Půjčky Porovnání, nebo pomocí dotazníku na stránkách Moneta Money Bank. Po odeslání žádosti Vás do jednoho dne kontaktuje operátor zákaznické linky a ověří Vámi zadané údaje, seznámí Vás s dalšími informacemi ohledně půjčky a nakonec Vám vysvětlí, jak postupovat dál. Pokud projdete žádostí s pozitivním výsledkem, finanční prostředky budou připsány na Váš bankovní účet u Moneta Money Bank do 5 minut.

Celkové hodnocení Expres půjčky

GE Money Expres půjčka od bývalé GE Money Bank (nyní Moneta Money Bank) je mezi bankovními úvěry jedna z nejvýhodnějších půjček. umožňuje získat velkou částku až 800 000 Kč a se skvělým úrokem 5,9 % a RPSN 6,1 %. Banka zaručuje stálou výši úroku po celou dobu trvání úvěru. Délka splácení je rozložena do období až 10 let s možností určit si výši splátek a den splatnosti, který si v průběhu splácení můžete libovolně změnit. O půjčku mohou žádat nejen občané ČR, ale také občané EU i mimo EU, také soukromé osoby i podnikatelé. Vhodní žadatelé musí splňovat podmínku dostatečného příjmu, což jsou zaměstnaní, podnikatelé a důchodci. Dále je potřeba splnit podmínku bezdlužnosti a čistého registru a trestního rejstříku. Pro žádost potřebujete své osobní doklady, cizinci potřebují i pas a povolení k pobytu v ČR, a doložení příjmu. Žádost můžete podat online nejrychleji z webu Půjčky Porovnání nebo z webu Moneta Money Bank, přes telefon nebo přímo na pobočce. Jakmile je Vaše žádost posouzena, což je obvykle během chvilky po odeslání, ihned se dozvíte výsledek. Zapůjčené peníze čerpáte do 5 minut na svůj účet u Moneta Money Bank. Pokud jste novými zákazníky této banky, Váš soukromý účet Vám založí ještě před podepsáním smlouvy o úvěr.

Proč právě půjčka GE Money Expres půjčka:

můžete získat až 800 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 800 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
1. 9. 2017

Kde najít výhodnou půjčku?

Když chcete půjčku, pak zajisté chcete výhodnou půjčku, že? Pak pro Vás máme několik rad pro to, kde takovou výhodnou nebankovní půjčku najít, pojďme se na ně společně podívat v našem článku Kde najít výhodnou půjčku!
 

Individuální nebankovní půjčka

Je na českém trhu s půjčkami vůbec něco jako půjčka na míru přesně Vaší situaci a nebo je to jen mýtus a taková půjčka neexistuje? A nebo poskytovatelé nebankovních půjček nabízejí pouze několik typů půjček, jako třeba půjčka bez registru, rychlá půjčka online, které jsou standardem a mezi kterými si musíte vybrat. A pokud se do dané „škatulky“ půjčky nevejdete, získáte pouze nevýhodné podmínky půjčky, případně máte s půjčkou úplně smůlu a nezískáte žádnou půjčku?
 
Skvělá zpráva pro všechny, kdo si chtějí půjčit! A to, že půjčka výhodně na míru existuje. Lze ji navrhnout při individuálním posouzení žadatele o půjčku, jeho situace a různých faktorů, a to lze nejlépe provést s půjčkovým odborníkem, který je nezávislý (nikoli s půjčkovým poradcem z konkrétní společnosti a poskytovatele půjčky, ať už banky nebo nebankovní společnosti).
 

Půjčka přesně pro Vás

Individuální přístup při zařizování půjčky získáte od nezávislého půjčkového poradce, který se orientuje na trhu s půjčkami u nás, dobře zná různé konkrétní situace půjčkových klientů a hlavně, ví, co vše společnosti u nás mohou nabídnout mimo své klasicky prezentované nabídky půjček, může tedy instituci dotlačit do výhodnějších podmínek půjček, než by Vám nabídla sama bez poradce, protože samozřejmě raději získá klienta, kterému dá půjčku dráž a vydělá na něm více, to je jasné.
 
Ovšem výhodné podmínky půjčky Vám v dané společnosti vyjedná právě půjčkový poradce, a to zcela sám, stejně jako všechnu administrativu okolo sjednání daného spotřebitelského úvěru vyřídí také bez Vás.
 

Proč spolupracovat s půjčkovým poradcem?

Je faktem, že mnoho lidí se spolupráci s půjčkovým poradcem brání, z nejrůznějších důvodů rozšířených nepravdivých mýtů, nicméně je to škoda a zbytečné, a zejména – spolupráce s půjčkovým poradcem ušetřila už mnoha klientům peníze i čas, jinak by na trhu přeci nefungovali a lidé by se na ně neobraceli zas a opět.
 
Vedletoho, že Vám půjčkový poradce vyjedná velmi výhodné podmínky půjčky online, hlavně výhodnější, než byste si zařídili sami, je výhodou spolupráce s ním také to, že je pro Vás bezplatná a zcela zdarma - tedy alespoň když zvolíte odborníky z našeho týmu půjčkových poradců.
 

Půjčkový poradce - ano nebo ne?

Není třeba se strachovat, že by byl půjčkový poradce ovlivňován výšemi provizí jednotlivých bank a nebankovních společností za to, že Vás k nim dovede, a snažil se Vám tak doporučovat pouze vybrané poskytovatele půjček, nebo jejich konkrétní nabídky půjček. Nikoli, výše provizí se u všech společností pohybují zhruba stejně, půjčkovému poradci je v podstatě úplně jedno, u které instituce si půjčku nakonec domluvíte.
 
Skutečně je to tak - půjčkový poradce se Vám vždy u jakékoli půjčkové společnosti bude snažit vyjednat ty nejvýhodnější podmínky půjčky – nejenže mají půjčkoví poradci proklientský a profesionální přístup a záleží jim na tom, abyste s půjčkou byli spokojení, ale poradce si tak také buduje svou reputaci a ví, že když budete spokojeni s jeho prací a podmínkami půjčky, které Vám vyjednal, doporučíte jej dál. Byl by sám proti sobě, kdyby Vám nevyjednal tu nejvýhodnější půjčku online a půjčku bez úroků!
 
V momentě, že tedy uvažujete o půjčce a chtěli byste půjčku přesně na míru pro sebe, doporučujeme kontaktovat některého půjčkového poradce, například z našeho týmu odborníků na půjčky. Pohybují se po celé České republice a rádi Vám vyjdou vstříc na konzultaci bezplatně a nezávazně!

Půjčka nebo jakýkoli jiný úvěr je dobrý sluha, ale zlý pán. Jak to udělat, aby se Vaše půjčka nikdy nestala utrpením a neobrátila se proti Vám? ...více

3.7.2017

Jste už dlužníky se záznamem v registru dlužníků? ...více

29.3.2017

Proč je tak důležité provést si neustále omílané srovnání půjček online? Není nad to být si jistí, že jste si vybrali tu nejvýhodnější půjčku na trhu s půjčkami! ...více

29.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Bubbli půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Click Credit
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:30 dní
Název půjčky:HK Investment
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:GE Money Expres půjčka
Výše půjčky:20 000 - 800 000 Kč
Splatnost:24 - 120 měs.
Název půjčky:Půjčka Liška
Výše půjčky:1 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Kredito24
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:ACEMA Credit
Výše půjčky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Medvědí půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
Název půjčky:Česká spořitelna
Výše půjčky:20 000 - 2 500 000 Kč
Splatnost:120 měs.
Název půjčky:Hit partners půjčka
Výše půjčky:300 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.