Půjčka Fio banka

Výše půjčky: 3 000 000 - 300 000 000 Kč, doba splácení: 12 - 93 měs.

Bankovní úvěry pro podnikatele od FIO banky nabízejí možnost získat až 300 000 000 Kč.

Výše půjčky3 000 000 - 300 000 000 Kč
Splatnost12 - 93 měs.
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registrune

FIO banka je zkušená banka v oboru poskytování finančních řešení pro soukromé osoby i podnikatele. Jedná se o ryze českou společnost s českým vlastníkem. FIO banka v minulosti získala mnoho ocenění, mezi ty nejzajímavější patří Nejvstřícnější banka roku 2015 - cenu si udržela celých 5 let. Tato neobyčejná banka si zakládá na poskytování finančních služeb bez poplatků. Stala se tak velmi vyhledávanou bankou mezi širokou veřejností, k čemuž jí jistě přispěla série vtipných televizních reklam s hercem Jakubem Kohákem.

Bankovní úvěry pro podnikatele od FIO jsou poskytovány formou úvěru nebo kontokorentního účtu - záleží na zapůjčené částce. Právnické a fyzické osoby tak získají potřebnou sumu pro financování s různými záměry. Zapůjčené peníze až do výše 300 000 000 Kč můžete využít mimo jiné na provozní financování, refinancování stávajících závazků, investiční financování nebo na developerské projekty. Pokud Vám stačí úvěr do 3 000 000 Kč, pak je pro Vás vhodnější úvěr v podobě podnikatelského kontokorentu (získáte tak finanční rezervu, kterou budete mít neustále k dispozici). Ač FIO banka poskytuje služby bez poplatku, u podnikatelských úvěrů je účtován poplatek za poskytnutí úvěru a je vždy stanoven individuálně.

Úroková sazba se též řídí konkrétním úvěrem, případně základní sazbou banky nebo se váže na tržní úrokové sazby PRIBOR nebo EURIBOR. Podnikatelský úvěr je určen pro fyzické osoby nebo právnické subjekty. Rozhodnete-li se pro kteroukoliv variantu podnikatelského úvěru od FIO banky, zažádat o ni můžete velmi rychle zde na této stránce. Vyplníte několik osobních dat a výši půjčky, a následně se Vám ozve operátor zákaznické linky nebo přímo Váš bankovní poradce.

Novým klientem FIO banky se můžete stát velmi lehce a není to nijak komplikované ani pro podnikatelské subjekty. Vždy se setkáte se vstřícným a individuálním přístupem a pracovníci FIO banky se Vám budou snažit navrhnout ideální finanční řešení. Jestliže již klientem FIO banky jste, máte cestu k podnikatelskému úvěru o trochu snažší a kratší. Informace o úvěru pro podnikatele můžete získat prostřednictvím zákaznické linky nebo online, ale finální vyřízení smlouvy je možné pouze na pobočce.

Základní informace o podnikatelské půjčce od FIO:

 • úvěr pro fyzické osoby a právnické subjekty
 • účelné vynaložení zapůjčené částky
 • možnost půjčit si 3 - 300 mil. Kč
 • doba splácení maximálně 8 let
 • individuální nebo základní úroková sazba od 5,9 %
 • poplatek za poskytnutí úvěru je vyčíslen individuálně
 • půjčka od oblíbené banky se zkušenostmi

Co k podnikatelské půjčce od FIO potřebujete:

 • ručení nemovitostí, mov. majitkem, cennými papíry, apod.
 • doložení pravidelného příjmu
 • jste fyzická nebo právnická osoba
 • čistý registr i TR, bez exekuce, bez insolvence, bez dluhů

Žádost o půjčku

Žádost o podnikatelský úvěr je jednoduchá a zabere jen pár minut. Odesláním žádosti/poptávky se k ničemu nezavazujete, pouze získáte nabídku od FIO banky, kterou můžete v klidu zvážit. Nejpohodlnějším způsobem podání žádosti je skrze online formulář zde na webu Půjčky Porovnání. Vyplníte pouze jméno, telefonní číslo, emailovou adresu, nastavíte požadovanou výši úvěru a předpokládanou dobu splácení. Po odeslání formuláře Vám zavolá operátor zákaznické linky FIO, který Vám předá stěžejní informace a dojedná s Vámi další postup.

Pokud byste se rozhodli žádat o podnikatelský úvěr prostřednictvím webu FIO banky, budete muset vyplnit delší dotazník. Obsahuje několik částí, kde budete muset uvést detailní údaje, potřebné pro posouzení Vaší poptávky. Banka potřebuje vědět základní údaje o žadateli, předpokládané nastavení úvěru, zdroj stálého příjmu a Vaše dostupné možnosti pro ručení úvěru. Po posouzení a zpracování poptávky Vás FIO banka bude kontaktovat s nabídkou na podnikatelský úvěr.

Základní požadavky na žadetele se nijak neliší od běžných bankovních úvěrů pro soukromé osoby. Jako fyzická nebo právnická osoba nesmíte mít záznam v registru dlužníků, nesmíte mít exekuci ani být v insolvenci. Jestliže byste měli závazky u jiné bankovní či nebankovní instituce, budete je nejprve muset zlikvidovat nebo požádat FIO banku o návrh řešení situace. Další podmínky jsou čistý trestní rejstřík a stálý příjem, který je nnutné doložit.

Zásadní podmínkou pro získání podnikatelského úvěru je potřeba ručení. FIO dává přednost ručení nemovitostí, movitým majetkem nebo bonitními pohledávkami. Můžete případně zkombinovat různé druhy ručení. Například můžete použít i méně obvyklé způsoby jako jsou ručení cennými papíry, stroji nebo dopravní technikou. Výše úvěru je pak stanovena podle kvality a výše poskytnutého zajištění.

Celkové hodnocení podnikatelské půjčky od FIO

Podnikatelský úvěr od FIO banky je skvělým finančním řešením pro fyzické osoby a právnické subjekty. FIO má bohaté zkušenosti v poskytování podnikatelských úvěrů a vždy Vám navrhne ideální půjčku na míru. Podnikatelský úvěr lze mimo jiné využít na investiční financování, refinancování stávajících závazků nebo na developerské projekty. FIO banka nabízí úvěr v rozpětí 3 - 300 mil. Kč, s maximální dobou splácení na 8 let, pokud není dohodnuto jinak. Výše úrokové sazby se řídí základní sazbou banky (tj. 5,9 %) nebo tržní úrokovou sazbou PRIBOR či EURIBOR. Veškeré poplatky spojené s vedením účtu jsou zdarma, avšak poplatek za poskytnutí úvěru je u podnikatelských úvěrů stanoven individuálně. Nezávaznou žádost můžete podat přes online formulář, nejsnáze na těchto stránkách, a vyčkáte na hovor Vašeho bankovního poradce, který Vám poskytne všechny zásadní informace a zodpoví všechny Vaše dotazy. Mnoho úkonů lze vyřídit online, ale podpis smlouvy je vyžadován vždy na pobočce. Úvěr musí být samozřejmě adekvátně zajištěn, k tomu lze použít běžné i neobvyklé zástavy či způsoby ručení. Jestliže Vám stačí podnikatelský úvěr nižší než 3 000 000 Kč, je Vám k dispozici výhodný podnikatelský kontokorent.

Proč právě půjčka Fio banka:

můžete získat až 300 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 300 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
1. 9. 2017

Kde najít výhodnou půjčku?

Když chcete půjčku, pak zajisté chcete výhodnou půjčku, že? Pak pro Vás máme několik rad pro to, kde takovou výhodnou nebankovní půjčku najít, pojďme se na ně společně podívat v našem článku Kde najít výhodnou půjčku!
 

Individuální nebankovní půjčka

Je na českém trhu s půjčkami vůbec něco jako půjčka na míru přesně Vaší situaci a nebo je to jen mýtus a taková půjčka neexistuje? A nebo poskytovatelé nebankovních půjček nabízejí pouze několik typů půjček, jako třeba půjčka bez registru, rychlá půjčka online, které jsou standardem a mezi kterými si musíte vybrat. A pokud se do dané „škatulky“ půjčky nevejdete, získáte pouze nevýhodné podmínky půjčky, případně máte s půjčkou úplně smůlu a nezískáte žádnou půjčku?
 
Skvělá zpráva pro všechny, kdo si chtějí půjčit! A to, že půjčka výhodně na míru existuje. Lze ji navrhnout při individuálním posouzení žadatele o půjčku, jeho situace a různých faktorů, a to lze nejlépe provést s půjčkovým odborníkem, který je nezávislý (nikoli s půjčkovým poradcem z konkrétní společnosti a poskytovatele půjčky, ať už banky nebo nebankovní společnosti).
 

Půjčka přesně pro Vás

Individuální přístup při zařizování půjčky získáte od nezávislého půjčkového poradce, který se orientuje na trhu s půjčkami u nás, dobře zná různé konkrétní situace půjčkových klientů a hlavně, ví, co vše společnosti u nás mohou nabídnout mimo své klasicky prezentované nabídky půjček, může tedy instituci dotlačit do výhodnějších podmínek půjček, než by Vám nabídla sama bez poradce, protože samozřejmě raději získá klienta, kterému dá půjčku dráž a vydělá na něm více, to je jasné.
 
Ovšem výhodné podmínky půjčky Vám v dané společnosti vyjedná právě půjčkový poradce, a to zcela sám, stejně jako všechnu administrativu okolo sjednání daného spotřebitelského úvěru vyřídí také bez Vás.
 

Proč spolupracovat s půjčkovým poradcem?

Je faktem, že mnoho lidí se spolupráci s půjčkovým poradcem brání, z nejrůznějších důvodů rozšířených nepravdivých mýtů, nicméně je to škoda a zbytečné, a zejména – spolupráce s půjčkovým poradcem ušetřila už mnoha klientům peníze i čas, jinak by na trhu přeci nefungovali a lidé by se na ně neobraceli zas a opět.
 
Vedletoho, že Vám půjčkový poradce vyjedná velmi výhodné podmínky půjčky online, hlavně výhodnější, než byste si zařídili sami, je výhodou spolupráce s ním také to, že je pro Vás bezplatná a zcela zdarma - tedy alespoň když zvolíte odborníky z našeho týmu půjčkových poradců.
 

Půjčkový poradce - ano nebo ne?

Není třeba se strachovat, že by byl půjčkový poradce ovlivňován výšemi provizí jednotlivých bank a nebankovních společností za to, že Vás k nim dovede, a snažil se Vám tak doporučovat pouze vybrané poskytovatele půjček, nebo jejich konkrétní nabídky půjček. Nikoli, výše provizí se u všech společností pohybují zhruba stejně, půjčkovému poradci je v podstatě úplně jedno, u které instituce si půjčku nakonec domluvíte.
 
Skutečně je to tak - půjčkový poradce se Vám vždy u jakékoli půjčkové společnosti bude snažit vyjednat ty nejvýhodnější podmínky půjčky – nejenže mají půjčkoví poradci proklientský a profesionální přístup a záleží jim na tom, abyste s půjčkou byli spokojení, ale poradce si tak také buduje svou reputaci a ví, že když budete spokojeni s jeho prací a podmínkami půjčky, které Vám vyjednal, doporučíte jej dál. Byl by sám proti sobě, kdyby Vám nevyjednal tu nejvýhodnější půjčku online a půjčku bez úroků!
 
V momentě, že tedy uvažujete o půjčce a chtěli byste půjčku přesně na míru pro sebe, doporučujeme kontaktovat některého půjčkového poradce, například z našeho týmu odborníků na půjčky. Pohybují se po celé České republice a rádi Vám vyjdou vstříc na konzultaci bezplatně a nezávazně!

Zní to zcela logicky, že splatit půjčku včas je výhodné. Ale proč přesně? ...více

8.5.2017

Ano, bohužel je to tak, že někteří poskytovatelé nebankovních půjček obcházejí zákon a nabízejí půjčky nelegálně. Proč a jak se jim vyhnout? To napoví náš článek o nebankovních půjčkách. ...více

21.7.2017

Proč byste se vůbec měli připravovat na půjčku? Vždyť se to zdá být tak jednoduché - přeci ji zase bez problému splatíte, že? Ovšem příprava na půjčku je zcela na místě. ...více

30.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Via SMS
Výše půjčky:100 - 20 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:ReRum půjčka
Výše půjčky:500 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:CreditOn půjčka
Výše půjčky:500 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Kredia půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:15 - 30 dní
Název půjčky:Ovečka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:CZ Mini Credit
Výše půjčky:1 000 - 12 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Kesh půjčka
Výše půjčky:20 000 - 700 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:JKL půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:21 dní
Název půjčky:Fastfin půjčka
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Aasa
Výše půjčky:5 000 - 20 000 Kč
Splatnost:6 - 12 měs.