Půjčka Finemoney půjčka

Výše půjčky: 50 000 - 5 000 000 Kč, doba splácení: 12 - 180 měs.

Nebankovní bezúčelová půjčka s možností půjčit si až 5 000 000 Kč, nicméně s nutností ručit vlastní nemovitostí.

Výše půjčky50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost12 - 180 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registruano

Mladá evropská společnost Finemoney SE, se u nás velmi rychle dokázala prosadit a v současné době patří mezi špičkové poskytovatele nebankovních služeb na českém trhu. Klientům nabízí širokou škálu dostupných a přehledných finančních produktů – půjčky na cokoliv, úvěry na rekonstrukci, konsolidaci půjček a dokonce i speciální úvěr pro podnikatele. Firma si zakládá na osobním přístupu, solidním jednání a vysoké úrovni profesionality. Pro zákazníky je k dispozici celý tým finančních specialistů, kteří ochotně poradí s výběrem toho nejvhodnějšího produktu.

Nebankovní bezúčelová půjčka Finemoney se hodí pro každého, kdo se může zaručit vlastní nemovitostí. Navíc si mohou o půjčku zažádat i lidé se záznamem v registru dlužníků. Půjčka je na bezúčelová, můžete jí tedy využít třeba vybavení kuchyně, nákup nového auta a podobně. V případě, že máte zájem zrekonstruovat byt či dům, můžete využít přímo účelovou Finemoney půjčku na rekonstrukci. K nebankovní Finemoney půjčce se vážou nižší úroky, než bývá u nebankovních půjček zvykem.

U Finemoney si můžete vypůjčit částku od 50 000 Kč do 5 000 000 Kč s dobou splatnosti 1 rok až 15 let. O půjčku může požádat v podstatě kdokoliv, podmínkou je minimální věk 18 let a trvalý příjem. Dále je třeba vlastnit vhodnou nemovitost, kterou se můžete zaručit. O půjčku je možné zažádat i se záznamem v registru dlužníků. K vyřízení žádosti je potřeba předložit občanský průkaz, jiný  doklad totožnosti a nabývací titul k nemovitosti. Peníze jsou vypláceny převodem na účet žadatele, proto je potřeba předložit číslo bankovního účtu.

Vyřízení žádosti o půjčku netrvá dlouho, nejprve si podáte nezávaznou žádost, společnost provede odhad ceny Vaší nemovitosti a poté se Vám ozve s nabídkou. Kromě bezúčelové půjčky na cokoliv můžete využít i další produkty z nabídky, například účelový úvěr na rekonstrukci nebo konsolidaci půjček. Konsolidace se vyplatí hlavně v případě, kdy máte vícero drobných úvěrů, které chcete sloučit do jednoho, například proto, abyste snížili celkové poplatky, nebo prostě pro zjednodušení splácení. Pro začínající podnikatele je zde speciální podnikatelský úvěr, který Vám pomůže nastartovat Vaše podnikání.

Základní informace o Finemoney půjčce:

  • nebankovní půjčka na cokoliv
  • úrok začíná na 6 %
  • výše půjčky od 50 000 Kč do 5 000 000 Kč
  • doba splatnosti 1 rok až 15 let
  • i se záznamem v registru

Co k Finemoney půjčce potřebujete:

  • hmotnou zástavu
  • plnoletost
  • stálý příjem

Žádost o půjčku

Podat žádost o půjčku Finemoney můžete celkem telefonicky na bezplatné zákaznické lince, kde s pracovníkem Finemoney proberete veškeré informace ohledně úvěru, nebo pomocí online žádosti.

Na internetových stránkách společnosti si zvolíte, o jaký druh půjčky máte zájem, vyplníte a odešlete nezávaznou žádost. Výši půjčky a dobu splácení si nastavíte zcela libovolně, následně je nutné vyplnit údaje o nemovitosti, kterou chcete ručit, Vaše kontaktní údaje a další pobrobnosti (třeba informace o výši příjmů atd.). Po odeslání žádosti pak stačí počkat,  než Vás kontaktuje obchodní zástupce, který s Vámi projedná další postup. Ten Vás kontaktuje až poté, co bude Vaše nemovitost posouzena profesionálním odhadcem, a rovnou Vám sdělí maximální výši půjčky, kterou Vám na základě tohoto odhadu můžete získat.

V případě, že bude Vaše žádost schválena, můžete přistoupit k uzavření smlouvy, po jejímž podpisu Vám bude na ruku vyplacena záloha, zbytek peněz Vám bude poukázán na bankovní účet po přepisu zástavního práva do katastru nemovitostí.

Velmi jednoduše můžete o půjčku zažádat i pomocí našich internetových stránek, a to přes online formuláře výše. Je nutné vyplnit pár základních informací a Vaše žádost bude odeslána zaměstnancům zákaznické linky, kteří Vás pak sami kontaktují.

Celkové hodnocení Finemoney půjčky

Půjčka Finemoney je vhodná pro každého, kdo potřebuje půjčit větší sumu peněz a může se zaručit nemovitostí, ale z nějakého důvodu není atraktivním zákazníkem pro bankovní instituce. Půjčit si může téměř každý, podmínkou je věk nad 18 let a hmotná zástava. Půjčit si můžete i celkem vysokou částku – od 50 000 Kč do 5 000 000 Kč  s flexibilní dobou splatnosti od 1 roku do 15 let. Výše půjčky, kterou Vám společnost může dát se odvíjí podle toho, jakou cenu má nemovitost, kterou budete ručit. Vyřízení půjčky je jednoduché, rychlé a nepotřebujete k němu mnoho dokumentů, stačí občaský průkaz, jiný doklad totožnosti a dokumenty od nemovitosti. Pokud se dostanete do komplikované finanční situace, která ovlivní Vaší schopnost řádně splácet, neváhejte kontaktovat svého finančního poradce, který s Vámi vniklou situaci probere a navrhne Vám vhodné řešení. I když se jedná o nebankovní půjčku, poplatky a úroky s ní spojené jsou nižší, než je obvyklé. Pro některé žadatele může být vyhodou i to, že o půjčku lze zažádat i se záznamem v registru dlužníků.

Proč právě půjčka Finemoney půjčka:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
1. 9. 2017

Kde najít výhodnou půjčku?

Když chcete půjčku, pak zajisté chcete výhodnou půjčku, že? Pak pro Vás máme několik rad pro to, kde takovou výhodnou nebankovní půjčku najít, pojďme se na ně společně podívat v našem článku Kde najít výhodnou půjčku!
 

Individuální nebankovní půjčka

Je na českém trhu s půjčkami vůbec něco jako půjčka na míru přesně Vaší situaci a nebo je to jen mýtus a taková půjčka neexistuje? A nebo poskytovatelé nebankovních půjček nabízejí pouze několik typů půjček, jako třeba půjčka bez registru, rychlá půjčka online, které jsou standardem a mezi kterými si musíte vybrat. A pokud se do dané „škatulky“ půjčky nevejdete, získáte pouze nevýhodné podmínky půjčky, případně máte s půjčkou úplně smůlu a nezískáte žádnou půjčku?
 
Skvělá zpráva pro všechny, kdo si chtějí půjčit! A to, že půjčka výhodně na míru existuje. Lze ji navrhnout při individuálním posouzení žadatele o půjčku, jeho situace a různých faktorů, a to lze nejlépe provést s půjčkovým odborníkem, který je nezávislý (nikoli s půjčkovým poradcem z konkrétní společnosti a poskytovatele půjčky, ať už banky nebo nebankovní společnosti).
 

Půjčka přesně pro Vás

Individuální přístup při zařizování půjčky získáte od nezávislého půjčkového poradce, který se orientuje na trhu s půjčkami u nás, dobře zná různé konkrétní situace půjčkových klientů a hlavně, ví, co vše společnosti u nás mohou nabídnout mimo své klasicky prezentované nabídky půjček, může tedy instituci dotlačit do výhodnějších podmínek půjček, než by Vám nabídla sama bez poradce, protože samozřejmě raději získá klienta, kterému dá půjčku dráž a vydělá na něm více, to je jasné.
 
Ovšem výhodné podmínky půjčky Vám v dané společnosti vyjedná právě půjčkový poradce, a to zcela sám, stejně jako všechnu administrativu okolo sjednání daného spotřebitelského úvěru vyřídí také bez Vás.
 

Proč spolupracovat s půjčkovým poradcem?

Je faktem, že mnoho lidí se spolupráci s půjčkovým poradcem brání, z nejrůznějších důvodů rozšířených nepravdivých mýtů, nicméně je to škoda a zbytečné, a zejména – spolupráce s půjčkovým poradcem ušetřila už mnoha klientům peníze i čas, jinak by na trhu přeci nefungovali a lidé by se na ně neobraceli zas a opět.
 
Vedletoho, že Vám půjčkový poradce vyjedná velmi výhodné podmínky půjčky online, hlavně výhodnější, než byste si zařídili sami, je výhodou spolupráce s ním také to, že je pro Vás bezplatná a zcela zdarma - tedy alespoň když zvolíte odborníky z našeho týmu půjčkových poradců.
 

Půjčkový poradce - ano nebo ne?

Není třeba se strachovat, že by byl půjčkový poradce ovlivňován výšemi provizí jednotlivých bank a nebankovních společností za to, že Vás k nim dovede, a snažil se Vám tak doporučovat pouze vybrané poskytovatele půjček, nebo jejich konkrétní nabídky půjček. Nikoli, výše provizí se u všech společností pohybují zhruba stejně, půjčkovému poradci je v podstatě úplně jedno, u které instituce si půjčku nakonec domluvíte.
 
Skutečně je to tak - půjčkový poradce se Vám vždy u jakékoli půjčkové společnosti bude snažit vyjednat ty nejvýhodnější podmínky půjčky – nejenže mají půjčkoví poradci proklientský a profesionální přístup a záleží jim na tom, abyste s půjčkou byli spokojení, ale poradce si tak také buduje svou reputaci a ví, že když budete spokojeni s jeho prací a podmínkami půjčky, které Vám vyjednal, doporučíte jej dál. Byl by sám proti sobě, kdyby Vám nevyjednal tu nejvýhodnější půjčku online a půjčku bez úroků!
 
V momentě, že tedy uvažujete o půjčce a chtěli byste půjčku přesně na míru pro sebe, doporučujeme kontaktovat některého půjčkového poradce, například z našeho týmu odborníků na půjčky. Pohybují se po celé České republice a rádi Vám vyjdou vstříc na konzultaci bezplatně a nezávazně!

Zní to zcela logicky, že splatit půjčku včas je výhodné. Ale proč přesně? ...více

8.5.2017

Chcete si půjčit, ale patříte mezi tzv. problémové klienty, kterým banka nepůjčí? Problémoví klienti jsou například ti, kteří mají záznam v registru dlužníků, mají exekuci, jsou v insolvenci, a nebo nemají dostatečný příjem. ...více

27.7.2017

Pokud se zajímáte o půjčku, pak je jasné, že Vás zajímá také výpočet půjčky a výpočet úroků půjčky, protože chcete vědět, kolik při půjčce zaplatíte. S tím Vám pomůže například kalkulačka půjček online! ...více

25.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Pronto půjčka
Výše půjčky:10 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Fajn půjčka
Výše půjčky:4 000 - 50 000 Kč
Splatnost:43 - 58 týdnů
Název půjčky:Green půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Mutuo půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:22 - 22 dní
Název půjčky:SOS credit
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:SIM půjčka
Výše půjčky:1 000 - 11 500 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:MK Credit
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:48 měs.
Název půjčky:Cofidis partnerská půjčka
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Bankerat
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.
Název půjčky:Benefi půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.