Půjčka Fastfin půjčka

Výše půjčky: 1 000 - 12 000 Kč, doba splácení: 7 - 28 dní

Společnost Credit Makers nabízí spotřebitelské úvěry, a to až do výše 12 000 Kč se splatností 7-28 dní, ale relativně vysokou úrokovou sazbou.

Výše půjčky1 000 - 12 000 Kč
Splatnost7 - 28 dní
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Finfast je společnost s ručením omezeným, která se specializuje zejména na poskytování krátkodobých spotřebitelských úvěrů. Pro své klienty má k dispozici přehledně zpracované internetové stránky, kde mohou využít jednoduchou úvěrovou kalkulačku, na které  si snadno ověří výši poplatků, které se vážou k dané půjčce. Pro zákazníky je zřízena i telefonní linka, na kterou se mohou kdykoliv ozvat v případě, že potřebují s výběrem půjčky poradit.

Fastfin půjčka se hodí především ve chvíli, když Vám pár dní před výplatou schází menší částka na nečekané výdaje. RPSN spojené s touto půjčkou je ale poněkud vyšší, proto se vyplatí si půjčku dobře promyslet. Finfast se snaží všem zákazníkům vyjít maximálně vstříc a zajistit především rychlé vyřízení půjčky a převod peněz. Proto má vedené účty u 6 největších českých bank – v případě, že máte účet u stejné bankovní instituce, dostanete peníze na účet obratem. K půjčce se váže minimum administrativních úkonů.

U Fastfin půjčky si můžete půjčit částku ve výši od 1 000 do 12 000 Kč s dobou splatnosti od 7 do 28 dní. Noví klienti navíc mají možnost získat první půjčku do 5 000 Kč zcela zdarma. Žádost o tuto nebankovní spotřebitelskou půjčku vyřídíte rychle a snadno online. V případě, že bude Vaše žádost schválena, budou peníze poukázány do 60 min na Váš bankovní účet. Schvalovatelnost žádostí je podprůměrná, protože společnost si zakládá na zásadách zodpovědného půjčování a všechny žádosti posuzuje individuálně.

Abyste mohli zažádat o půjčku musíte být starší 21 let, je nutné mít české občanství nebo trvalý pobyt v ČR a musíte být schopni splácet. U půjčky není nutné dokládat příjem, nicméně na informace ohledně Vašeho příjmu můžete být v rámci žádosti dotázáni. K půjčce nemusíte mít ručitele nebo hmotnou zástavu a půjčit si lze i se záznamem v rejstříku trestů. Půjčka není dostupná pro žadatele v exekuci nebo se záznamem v registru dlužníků.

Základní informace o Fastfin půjčce:

 • nebankovní půjčka na cokoliv
 • rychlé vyřízení
 • bez ručitele
 • od 1 000 Kč do 12 000 Kč
 • první půjčka do 5 000 Kč zdarma
 • kontroluje registr
 • bez doložení příjmů

Co k Fastfin půjčce potřebujete:

 • věk nejméně 21 let
 • stálý příjem
 • bankovní účet
 • trvalý pobyt v ČR/české občanství
   

Žádost o půjčku

Podat žádost o půjčku lze prostřednictvím internetu, stačí pouze vyplnit krátký online formulář na stránkách společnosti Finfast s.r.o. a počkat na vyhodnocení Vaší žádosti. Pokud bude Vaše žádost schválena, peníze budou poukázány na Vás bankovní účet do 60 minut.

Vyřízení žádosti velmi rychlé, protože nemusíte dokládat příjmy ani jiné dokumenty. O půjčku může zažádat téměř kdokoliv, podmínkou je minimální věk 21 let a čistý registr dlužníků. Žadatelé o půjčku nesmí být v exekuci.

Na stránkách společnosti můžete použít přehledou úvěrovou kalkulačku, kde si sami nastavíte výši půjčky od 1 000 Kč do 12 000 Kč, pak si vyberete dobu splatnosti od 7 do 28 dní a rovnou se Vám zobrazí veškeré poplatky s půjčkou spojené a výše splátky. První půjčku u společnosti Finfast můžete získat zcela zdarma a půjčit si můžete až 5 000 Kč. K půjčce není nutné mít ručitele ani hmotnou zástavu.

Zažádat o půjčku lze také pomocí našeho online formuláře výše, kam stačí zadat základní informace a Vaše žádost bude odeslána přímo k pracovníkům zákaznického servisu, kteří Vás posléze sami kontaktují a domluví se s Vámi na dalším postupu.

Celkové hodnocení Fastfin půjčky:

Jedna z dražších nebankovních půjček na tuzemském trhu, kterou ale snadno a lehce vyřídíte z pohodlí domova. Tato půjčka má nižší schvalovatelnost žádostí, jelikož se Finfast drží zásad etického a zodpovědného půjčování a veškeré žádosti posuzuje i s ohledem na danou finanční situaci žadatele. K půjčce se totiž váže celkem vysoký úrok a je vhodné si půjčku dobře promyslet a nepůjčovat si na zbytečnosti, bez kterých se lze obejít. Fastfin půjčka se vyplatí třeba v případě, že si opravdu akutně potřebujete půjčit například na uhrazení nedoplatku za elektřinu, což nepočká do další výplaty. Půjčku vyřídíte rychle a bez zbytečné administrace, což Vám ušetří spoustu času. V současné době společnost Finfast s.r.o. tento bezúčelový úvěr neposkytuje a místo něj chystá do nabídky nový podnikatelský úvěr.

Proč právě půjčka Fastfin půjčka:

můžete získat až 12 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 12 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
1. 9. 2017

Kde najít výhodnou půjčku?

Když chcete půjčku, pak zajisté chcete výhodnou půjčku, že? Pak pro Vás máme několik rad pro to, kde takovou výhodnou nebankovní půjčku najít, pojďme se na ně společně podívat v našem článku Kde najít výhodnou půjčku!
 

Individuální nebankovní půjčka

Je na českém trhu s půjčkami vůbec něco jako půjčka na míru přesně Vaší situaci a nebo je to jen mýtus a taková půjčka neexistuje? A nebo poskytovatelé nebankovních půjček nabízejí pouze několik typů půjček, jako třeba půjčka bez registru, rychlá půjčka online, které jsou standardem a mezi kterými si musíte vybrat. A pokud se do dané „škatulky“ půjčky nevejdete, získáte pouze nevýhodné podmínky půjčky, případně máte s půjčkou úplně smůlu a nezískáte žádnou půjčku?
 
Skvělá zpráva pro všechny, kdo si chtějí půjčit! A to, že půjčka výhodně na míru existuje. Lze ji navrhnout při individuálním posouzení žadatele o půjčku, jeho situace a různých faktorů, a to lze nejlépe provést s půjčkovým odborníkem, který je nezávislý (nikoli s půjčkovým poradcem z konkrétní společnosti a poskytovatele půjčky, ať už banky nebo nebankovní společnosti).
 

Půjčka přesně pro Vás

Individuální přístup při zařizování půjčky získáte od nezávislého půjčkového poradce, který se orientuje na trhu s půjčkami u nás, dobře zná různé konkrétní situace půjčkových klientů a hlavně, ví, co vše společnosti u nás mohou nabídnout mimo své klasicky prezentované nabídky půjček, může tedy instituci dotlačit do výhodnějších podmínek půjček, než by Vám nabídla sama bez poradce, protože samozřejmě raději získá klienta, kterému dá půjčku dráž a vydělá na něm více, to je jasné.
 
Ovšem výhodné podmínky půjčky Vám v dané společnosti vyjedná právě půjčkový poradce, a to zcela sám, stejně jako všechnu administrativu okolo sjednání daného spotřebitelského úvěru vyřídí také bez Vás.
 

Proč spolupracovat s půjčkovým poradcem?

Je faktem, že mnoho lidí se spolupráci s půjčkovým poradcem brání, z nejrůznějších důvodů rozšířených nepravdivých mýtů, nicméně je to škoda a zbytečné, a zejména – spolupráce s půjčkovým poradcem ušetřila už mnoha klientům peníze i čas, jinak by na trhu přeci nefungovali a lidé by se na ně neobraceli zas a opět.
 
Vedletoho, že Vám půjčkový poradce vyjedná velmi výhodné podmínky půjčky online, hlavně výhodnější, než byste si zařídili sami, je výhodou spolupráce s ním také to, že je pro Vás bezplatná a zcela zdarma - tedy alespoň když zvolíte odborníky z našeho týmu půjčkových poradců.
 

Půjčkový poradce - ano nebo ne?

Není třeba se strachovat, že by byl půjčkový poradce ovlivňován výšemi provizí jednotlivých bank a nebankovních společností za to, že Vás k nim dovede, a snažil se Vám tak doporučovat pouze vybrané poskytovatele půjček, nebo jejich konkrétní nabídky půjček. Nikoli, výše provizí se u všech společností pohybují zhruba stejně, půjčkovému poradci je v podstatě úplně jedno, u které instituce si půjčku nakonec domluvíte.
 
Skutečně je to tak - půjčkový poradce se Vám vždy u jakékoli půjčkové společnosti bude snažit vyjednat ty nejvýhodnější podmínky půjčky – nejenže mají půjčkoví poradci proklientský a profesionální přístup a záleží jim na tom, abyste s půjčkou byli spokojení, ale poradce si tak také buduje svou reputaci a ví, že když budete spokojeni s jeho prací a podmínkami půjčky, které Vám vyjednal, doporučíte jej dál. Byl by sám proti sobě, kdyby Vám nevyjednal tu nejvýhodnější půjčku online a půjčku bez úroků!
 
V momentě, že tedy uvažujete o půjčce a chtěli byste půjčku přesně na míru pro sebe, doporučujeme kontaktovat některého půjčkového poradce, například z našeho týmu odborníků na půjčky. Pohybují se po celé České republice a rádi Vám vyjdou vstříc na konzultaci bezplatně a nezávazně!

Jaké jsou výhody konsolidace půjček a proč byste své půjčky měli konsolidovat? ...více

5.6.2017

Když chcete půjčku, pak zajisté chcete výhodnou půjčku, že? Pak pro Vás máme několik rad pro to, kde takovou výhodnou nebankovní půjčku najít, pojďme se na ně společně podívat v našem článku Kde najít výhodnou půjčku! ...více

1.9.2017

Půjčka je závazek, a to i když jde "jen" o krátkodobou půjčku. Není radno si zahrávat, pokud jde o půjčené peníze! ...více

8.6.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Tesco půjčka
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:36 - 84 měs.
Název půjčky:Půjčka plus
Výše půjčky:500 - 250 000 Kč
Splatnost:1 dní - 84 měs.
Název půjčky:Simple půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:2 - 30 dní
Název půjčky:Veselá půjčka
Výše půjčky:10 000 - 100 000 Kč
Splatnost:1 - 12 měs.
Název půjčky:Credit Limit
Výše půjčky:2 500 - 35 000 Kč
Splatnost:30 - 30 dní
Název půjčky:Ferratum půjčka
Výše půjčky:500 - 10 000 Kč
Splatnost:7 - 45 dní
Název půjčky:Rychlá půjčka 24
Výše půjčky:500 - 10 000 Kč
Splatnost:5 - 45 dní
Název půjčky:Vitacredit půjčka
Výše půjčky:50 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
Název půjčky:Zaplo půjčka
Výše půjčky:1 000 - 12 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Ovečka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní