Půjčka Expobank půjčka

Výše půjčky: 50 000 - 500 000 Kč, doba splácení: 12 - 60 měs.

Banka Expobank, dříve LBBW, poskytuje půjčky až do výše 500 000 Kč s dobou splatnosti až 5 let.

Výše půjčky50 000 - 500 000 Kč
Splatnost12 - 60 měs.
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Specializovaná banka Expobank klade důraz na individuální přístup ke každému klientovi a zaměřuje se na složitější obchodní případy. Společnost navázala na know-how původního německého majitele LBBW, který si za léta na mezinárodních finančních trzích vybudoval pozici předního lídra. Může se chlubit mezinárodním managmentem a léty zkušeností se zahraničními obchody a transakcemi.

Banka Expobank je bankou pro náročné. Vždy se na svojí banku Expobank můžete spolehnout a najdete v ní skvělého finančního partnera. Expo půjčka je rychlá a snadná půjčka, kterou můžete využít na cokoliv. Můžete si splnit své sny, pořídit si vlastní bydlení, rekonstruovat dům či byt, koupit nové auto, vyplatit spoluvlastnický podíl nebo třeba refinancovat své finanční závazky. Expobank banka je tu pro Vás, aby Vám navrhla inteligentní řešení přesně podle Vašich potřeb.

Spotřebitlský úvěr je nabízen v rozpětí 50 000 - 500 000 Kč s velmi dobrým úrokem okolo 8 %. Půjčku můžete splácet libovolně dlouhou dobu v období 1 - 5 let. V průběhu této doby, pokud již půjčku nebudete potřebovat, můžete požádat o předčasné splacení. Za předčasné splacení nezaplatíte žádný poplatek. Platíte pouze poplatek za vedení úvěru - 50 Kč měsíčně.

Půjčka je vhodná pro všechny, kteří mají pravidelný příjem v rozumné výši a jsou jej schopni doložit. Platí to pro zaměstnance, OSVČ, důchodce a rodiče na mateřské dovolené. Žadatel by měl mít čistý trestní rejstřík, bez záznamu v registru dlužníků, musí být bez exekuce a insolvence, bez dluhů vůči jiným společnostem. O půjčku lze žádat online, ale poslendní fáze proběhne na pobočce. Expobak má střední schvalovatelnost žádostí a peníze Vám převede na účet do 3 dnů.

Základní informace o Expobank půjčce:

 • spotřebitelský úvěr bez dokládání účelu
 • půjčka pro občany ČR, SR a EU
 • úvěr v rozpětí 50 000 - 500 000 Kč
 • doba splatnosti je 1 - 5 let
 • velmi dobrá úroková sazba 8 %
 • měsíční poplatek 50 Kč za vedení úvěru
 • individuální přístup ke každému klientovi
 • banka se zkušenostmi v mezinárodním prostředí

Co k Expobank půjčce potřebujete:

 • občanský průkaz a druhý průkaz totožnosti
 • doložení příjmu (výpis z bankovního účtu za 3 měsíce)
 • čistý registr a TR, bez exekuce a insolvence

Žádost o půjčku

Podání žádosti u Expobank není nijak komplikované a pohodlně je zvládnete i z domova. Banka nabízí možnost zažádat o půjčku a zjistit spoustu informací online. Budete však muset absolvovat cestu na pobočku. Web Půjčky Porovnání Vám ale usnadní alespoň vyplnění a odeslání žádosti. Stačí, když zadáte několik údajů do krátkého formuláře na této stránce a nastavíte výši úvěru a dobu splatnosti. Po odeslání Vás kontaktuje operátor zákaznické linky a informuje Vás o dalším postupu. Zároveň, pokud máte nějaké dotazy, můžete se od operátora dozvědět více.

Vhodným žadatelem o Expo půjčku jsou občané České nebo Slovenské republiky, občané EU a z dalších zemí (Island, Norsko, Švýcarsko, Lichtenštejnsko), a ostatní cizinci, kteří jsou již ověřenými klienty Expobank. Dále mohou žádat zaměstnanci, OSVČ a podnikatelé, důchodci a ženy na mateřské dovolené.

Doklady, které budete potřebovat pro žádost jsou - občanský průkaz a druhý průkaz totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas, zbrojní průkaz, rodný list - neplatí u cizinců), doklad na ověření adresy (např. nájemní smlouva), výpis z bankovního účtu (na který Vám alespoň 3 měsíce chodí stálý příjem). Jako doložení příjmu lze použít i platební výměr pro důchod nebo sociální dávky a pro OSVČ daňové přiznání za poslední rok. Potvrzení o výši příjmu nesmí být starší než 1 měsíc.

Způsobilý žadatel nemá exekuci a není v insolvenci, nemá závazky u jiných finančních institucí, nemá záznam v registru dlužníků a má čistý trestní rejstřík. Jestliže splňujtete všechny podmínky pro získání půjčky, pak máte poměrně dobrou šanci na získání úvěru. V případě, že bude Vaše žádost schválena, peníze obdržíte na Váš bankovní účet do 3 dnů.

Celkové hodnocení Expobank půjčky

Spotřebitelský úvěr Expo půjčka, poskytovaný profesionální bankou Expobank, je skvělou volbou, pokud si chcete splnit své sny, pořídit nové auto, rekonstruovat nebo třeba refinancovat. Využití je zkrátka vhodné na cokoliv. Půjčit si můžete v rozpětí 50 000 - 500 000 Kč s velmi dobrým úrokem okolo 8 % a dlouhou dobou splácení 1 - 5 let. V průběhu splácení máte možnost kdykoliv požádat o předčasné splacení. Splacení je možné zdarma, avšak banka si účtuje měsíční poplatek 50 Kč za správu úvěru. O půjčku může žádat každý, kdo má alespoň minimální příjem (zaměstnaní, OSVČ, důchodci, rodiče na MD) a zvládne příjem doložit. Žadatel musí mít také čistý trestní rejstřík, stejně jako v databázi dlužníků musí být bez záznamu. Nesmí mít exekuci ani být v insolvenci, případně splácet u jiné finanční instituce. K žádosti budete potřebovat doložení zdroje příjmu a dva doklady totožnosti. Půjčku je možné sjednat online, ale na konečné vyřízení musíte do banky. Po podpisu smlouvy čerpáte peníze na účet do 3 pracovních dnů. Expobank banka je bývalá německá banka LBBW, která si velmi dobře vedla na mezinárodním finančním trhu.

Proč právě půjčka Expobank půjčka:

můžete získat až 500 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 500 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
1. 9. 2017

Kde najít výhodnou půjčku?

Když chcete půjčku, pak zajisté chcete výhodnou půjčku, že? Pak pro Vás máme několik rad pro to, kde takovou výhodnou nebankovní půjčku najít, pojďme se na ně společně podívat v našem článku Kde najít výhodnou půjčku!
 

Individuální nebankovní půjčka

Je na českém trhu s půjčkami vůbec něco jako půjčka na míru přesně Vaší situaci a nebo je to jen mýtus a taková půjčka neexistuje? A nebo poskytovatelé nebankovních půjček nabízejí pouze několik typů půjček, jako třeba půjčka bez registru, rychlá půjčka online, které jsou standardem a mezi kterými si musíte vybrat. A pokud se do dané „škatulky“ půjčky nevejdete, získáte pouze nevýhodné podmínky půjčky, případně máte s půjčkou úplně smůlu a nezískáte žádnou půjčku?
 
Skvělá zpráva pro všechny, kdo si chtějí půjčit! A to, že půjčka výhodně na míru existuje. Lze ji navrhnout při individuálním posouzení žadatele o půjčku, jeho situace a různých faktorů, a to lze nejlépe provést s půjčkovým odborníkem, který je nezávislý (nikoli s půjčkovým poradcem z konkrétní společnosti a poskytovatele půjčky, ať už banky nebo nebankovní společnosti).
 

Půjčka přesně pro Vás

Individuální přístup při zařizování půjčky získáte od nezávislého půjčkového poradce, který se orientuje na trhu s půjčkami u nás, dobře zná různé konkrétní situace půjčkových klientů a hlavně, ví, co vše společnosti u nás mohou nabídnout mimo své klasicky prezentované nabídky půjček, může tedy instituci dotlačit do výhodnějších podmínek půjček, než by Vám nabídla sama bez poradce, protože samozřejmě raději získá klienta, kterému dá půjčku dráž a vydělá na něm více, to je jasné.
 
Ovšem výhodné podmínky půjčky Vám v dané společnosti vyjedná právě půjčkový poradce, a to zcela sám, stejně jako všechnu administrativu okolo sjednání daného spotřebitelského úvěru vyřídí také bez Vás.
 

Proč spolupracovat s půjčkovým poradcem?

Je faktem, že mnoho lidí se spolupráci s půjčkovým poradcem brání, z nejrůznějších důvodů rozšířených nepravdivých mýtů, nicméně je to škoda a zbytečné, a zejména – spolupráce s půjčkovým poradcem ušetřila už mnoha klientům peníze i čas, jinak by na trhu přeci nefungovali a lidé by se na ně neobraceli zas a opět.
 
Vedletoho, že Vám půjčkový poradce vyjedná velmi výhodné podmínky půjčky online, hlavně výhodnější, než byste si zařídili sami, je výhodou spolupráce s ním také to, že je pro Vás bezplatná a zcela zdarma - tedy alespoň když zvolíte odborníky z našeho týmu půjčkových poradců.
 

Půjčkový poradce - ano nebo ne?

Není třeba se strachovat, že by byl půjčkový poradce ovlivňován výšemi provizí jednotlivých bank a nebankovních společností za to, že Vás k nim dovede, a snažil se Vám tak doporučovat pouze vybrané poskytovatele půjček, nebo jejich konkrétní nabídky půjček. Nikoli, výše provizí se u všech společností pohybují zhruba stejně, půjčkovému poradci je v podstatě úplně jedno, u které instituce si půjčku nakonec domluvíte.
 
Skutečně je to tak - půjčkový poradce se Vám vždy u jakékoli půjčkové společnosti bude snažit vyjednat ty nejvýhodnější podmínky půjčky – nejenže mají půjčkoví poradci proklientský a profesionální přístup a záleží jim na tom, abyste s půjčkou byli spokojení, ale poradce si tak také buduje svou reputaci a ví, že když budete spokojeni s jeho prací a podmínkami půjčky, které Vám vyjednal, doporučíte jej dál. Byl by sám proti sobě, kdyby Vám nevyjednal tu nejvýhodnější půjčku online a půjčku bez úroků!
 
V momentě, že tedy uvažujete o půjčce a chtěli byste půjčku přesně na míru pro sebe, doporučujeme kontaktovat některého půjčkového poradce, například z našeho týmu odborníků na půjčky. Pohybují se po celé České republice a rádi Vám vyjdou vstříc na konzultaci bezplatně a nezávazně!

Máte za to, že když už jste si půjčili, nemusíte šetřit? A nebo nešetříte, protože víte, že si kdykoli můžete vzít rychlou půjčku online? Tak to byste si měli přečíst náš článek. ...více

9.8.2017

Už jste o něm určitě slyšeli, ale proč srovnávač půjček online využít? ...více

31.5.2017

Jedním z rizik při půjčce je, že se Vám a Vaší rodině sníží příjem, což může zapřičinit to, že již nebudete schopni splácet svou půjčku. ...více

4.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Cool Credit
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
Název půjčky:Švýcarská půjčka
Výše půjčky:3 000 - 7 000 Kč
Splatnost:10 - 30 dní
Název půjčky:Triangl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 30 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:Medvědí půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
Název půjčky:Express Cash
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:14 - 20 měs.
Název půjčky:Expobank půjčka
Výše půjčky:50 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:CZ Mini Credit
Výše půjčky:1 000 - 12 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Creditstar půjčka
Výše půjčky:1 000 - 13 000 Kč
Splatnost:5 dní - 3 měs.
Název půjčky:Žlutý meloun
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:3 - 60 měs.
Název půjčky:Bankerat
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.