Půjčka Creditsor půjčka

Výše půjčky: 500 - 4 500 Kč, doba splácení: 1 - 30 dní

Nebankovní půjčka společnosti Leadsor Limited, díky které můžete získat i napoprvé až 4 500 Kč a s možností půjčky bez úroků.

Výše půjčky500 - 4 500 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Creditsor půjčka má na českém trhu jednu z nejvyšších schvalovatelností (až 95% schválených žádostí).  Společnost Leadsor Czech Republic s.r.o  přišla s neotřelým nápadem propojit vícero ověřených poskytovatelů nebankovních finančních služeb. Díky tomuto systéme při podání jedné žádosti o půjčku oslovíte najednou více společností a pak si jen vyberete tu nejvhodnější nabídku. O půjčku můžete zažádat i se záznamem v registru dlužníků nebo pokud jste v exekuci. Také je vhodná pro zájemce na rodičovské na dovolené a nebo i pro seniory.

Creditsor půjčka nabízí celkem nízké úrokové sazby a pro klienty jsou k dispozici profesionálně vyškolení zaměstnanci, kteří s výběrem vhodné půjčky rádi poradí. Dnes je už skoro samozřejmostí, že se dá žádost o úvěr vyřídit přes internet a Creditsor půjčka není výjimkou – žádost o půjčku můžete podat z pohodlí domova a ještě si ušetříte spoustu zbytečného papírování.

Při žádosti o půjčku Creditsor si můžete libovolně nastavit výši půjčky v rozmezí od 500 Kč do 4 500 Kč. Doba splatnosti se pohybuje od 1 do 30 dní. Creditsor půjčka je na cokoliv a oceníte u ní poměrně nízký úrok (od 0% p.a.). Vyřízení žádosti o půjčku je rychlé a máte vysokou šanci na schválení – až 95% všech žádostí je schváleno. Navíc případě, že máte účet u stejné banky jako Creditsor, získáte peníze na svůj bankovní účet do 15 minut od schválení žádosti (je třeba zažádat v normální pracovní den).

Žádost o půjčku může podat prakticky každý, kdo je starší 18 let a může řádně splácet. Překážkou není ani záznam rejstříku trestů nebo právě probíhající exekuce. Půjčka je vhodná i pro nezaměstnané (například pro seniory). K půjčce není třeba mít ručitele ani žádnou formu hmotné zástavy. Také nemusíte dokládat výši příjmů. K žádosti je třeba mít české občanství nebo trvalý pobyt v ČR. Půjčka se splácí jednorázově a to na konci doby splatnosti.

Základní informace o Creditsor půjčce:

 • nebankovní půjčka na cokoliv
 • od 500 Kč do 4 500 Kč
 • doba splatnosti od 1 do 30 dní
 • vysoké procento schválení
 • bez registrů
 • i se záznamem v trestní rejstříku
 • můžete žádat i v exekuci

Co k Creditsor půjčce potřebujete:

 • věk nad 18 let
 • české občanství/trvalý pobyt v ČR
 • stálý příjem
 • vlastní bankovní účet

Žádost o půjčku

Žádost o Creditsor půjčku můžete vyřídit přes internetový formulář, kde si sami vyberete výši požadované částky (od 500 Kč až do 4 500 Kč) a nastavíte si dobu splatnosti od 1 do 30 dní. Výši splátky si můžete ověřit na přehledné úvěrové kalkulačce. Do formuláře následně vyplníte své jméno, příjmení, email a telefonní číslo a žádost odešlete. V rámci žádosti můžete být požádáni o údaje ohledně výši Vašich příjmů. Creditsor poté osloví všechny poskytovatele finančních služeb, aby Vám učinili nabídku a vy si už jen zvolíte tu, která nejlépe vyhovuje Vašim požadavkům. Podmínky půjčky jsou přehledná a nemusíte se obávat skrytých poplatků.

K vyřízení žádosti potřebujete pouze občanský průkaz a další doklad totožnosti (jako třeba řidičský průkaz, cestovní pas nebo rodný list atd.) a bankovní účet, na který Vám v případě schválení budou peníze poukázány. Rychlost převedení peněz se odvíjí od toho, u jaké banky máte vedený účet. První půjčku máte šanci získat zcela zdarma (bez úroků a poplatků za zřízení).

Velmi jednoduše můžete o půjčku zažádat i přes náš internetový formulář výše, kam stačí vyplnit několik základních údajů. Vaše žádost pak bude ihned odeslána zaměstnancům zákaznického servisu, kteří Vás po zpracování Vaší žádosti sami kontaktují a dojednají s Vámi veškeré detaily.

Celkové hodnocení Creditsor půjčky:

Creditsor půjčka je rychlá nebankovní půjčka na cokoliv s překvapivě nízkým úrokem. Díky jedinečnému systému propojení vícero poskytovatelů finančních služeb má vysokou schvalovatelnost žádostí. Navíc v rámci jedné žádosti oslovíte najednou větší množství společností, čímž si ušetříte spoustu času a vyřizování. Výši požadované částky a dobu splatnosti si sami zvolíte, Credistor pak Vaši poptávku předestře ověřeným poskytovatelům a vy si pak jen vyberete tu nejvhodnější nabídku. Půjčit si můžete i pokud máte záznam v rejstříku trestů, nebo jste zrovna v exekuci. U půjčky není třeba dokládat stálý příjem, je bez kontroly registrů a nepotřebujete ani ručitele, ani hmotnou zástavu. Půjčku lze využít na cokoliv, třeba na uhrazení nečekaných výdajů pár dní před výplatou, nebo na nákup dárků pro Vaše nejbližší. První půjčku můžete získat zdarma bez poplatků a bez úroků. Velkým mínusem je, že poskytovatele půjčky se dozvíte až po zadání nezávazné poptávky.

Proč právě půjčka Creditsor půjčka:

můžete získat až 4 500 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 4 500 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
1. 9. 2017

Kde najít výhodnou půjčku?

Když chcete půjčku, pak zajisté chcete výhodnou půjčku, že? Pak pro Vás máme několik rad pro to, kde takovou výhodnou nebankovní půjčku najít, pojďme se na ně společně podívat v našem článku Kde najít výhodnou půjčku!
 

Individuální nebankovní půjčka

Je na českém trhu s půjčkami vůbec něco jako půjčka na míru přesně Vaší situaci a nebo je to jen mýtus a taková půjčka neexistuje? A nebo poskytovatelé nebankovních půjček nabízejí pouze několik typů půjček, jako třeba půjčka bez registru, rychlá půjčka online, které jsou standardem a mezi kterými si musíte vybrat. A pokud se do dané „škatulky“ půjčky nevejdete, získáte pouze nevýhodné podmínky půjčky, případně máte s půjčkou úplně smůlu a nezískáte žádnou půjčku?
 
Skvělá zpráva pro všechny, kdo si chtějí půjčit! A to, že půjčka výhodně na míru existuje. Lze ji navrhnout při individuálním posouzení žadatele o půjčku, jeho situace a různých faktorů, a to lze nejlépe provést s půjčkovým odborníkem, který je nezávislý (nikoli s půjčkovým poradcem z konkrétní společnosti a poskytovatele půjčky, ať už banky nebo nebankovní společnosti).
 

Půjčka přesně pro Vás

Individuální přístup při zařizování půjčky získáte od nezávislého půjčkového poradce, který se orientuje na trhu s půjčkami u nás, dobře zná různé konkrétní situace půjčkových klientů a hlavně, ví, co vše společnosti u nás mohou nabídnout mimo své klasicky prezentované nabídky půjček, může tedy instituci dotlačit do výhodnějších podmínek půjček, než by Vám nabídla sama bez poradce, protože samozřejmě raději získá klienta, kterému dá půjčku dráž a vydělá na něm více, to je jasné.
 
Ovšem výhodné podmínky půjčky Vám v dané společnosti vyjedná právě půjčkový poradce, a to zcela sám, stejně jako všechnu administrativu okolo sjednání daného spotřebitelského úvěru vyřídí také bez Vás.
 

Proč spolupracovat s půjčkovým poradcem?

Je faktem, že mnoho lidí se spolupráci s půjčkovým poradcem brání, z nejrůznějších důvodů rozšířených nepravdivých mýtů, nicméně je to škoda a zbytečné, a zejména – spolupráce s půjčkovým poradcem ušetřila už mnoha klientům peníze i čas, jinak by na trhu přeci nefungovali a lidé by se na ně neobraceli zas a opět.
 
Vedletoho, že Vám půjčkový poradce vyjedná velmi výhodné podmínky půjčky online, hlavně výhodnější, než byste si zařídili sami, je výhodou spolupráce s ním také to, že je pro Vás bezplatná a zcela zdarma - tedy alespoň když zvolíte odborníky z našeho týmu půjčkových poradců.
 

Půjčkový poradce - ano nebo ne?

Není třeba se strachovat, že by byl půjčkový poradce ovlivňován výšemi provizí jednotlivých bank a nebankovních společností za to, že Vás k nim dovede, a snažil se Vám tak doporučovat pouze vybrané poskytovatele půjček, nebo jejich konkrétní nabídky půjček. Nikoli, výše provizí se u všech společností pohybují zhruba stejně, půjčkovému poradci je v podstatě úplně jedno, u které instituce si půjčku nakonec domluvíte.
 
Skutečně je to tak - půjčkový poradce se Vám vždy u jakékoli půjčkové společnosti bude snažit vyjednat ty nejvýhodnější podmínky půjčky – nejenže mají půjčkoví poradci proklientský a profesionální přístup a záleží jim na tom, abyste s půjčkou byli spokojení, ale poradce si tak také buduje svou reputaci a ví, že když budete spokojeni s jeho prací a podmínkami půjčky, které Vám vyjednal, doporučíte jej dál. Byl by sám proti sobě, kdyby Vám nevyjednal tu nejvýhodnější půjčku online a půjčku bez úroků!
 
V momentě, že tedy uvažujete o půjčce a chtěli byste půjčku přesně na míru pro sebe, doporučujeme kontaktovat některého půjčkového poradce, například z našeho týmu odborníků na půjčky. Pohybují se po celé České republice a rádi Vám vyjdou vstříc na konzultaci bezplatně a nezávazně!

Už máte své peníze z výhodné půjčky a teď Vás čeká důležitý krok - půjčku splatit! Poradíme, jak to udělat levou zadní! ...více

23.6.2017

Někdy v životě přijde okamžik, kdy potřebujeme peníze nutně v daný moment, a přesně pro tyto okamžiky je zde rychlá půjčka online s výplatou peněz ihned! ...více

7.8.2017

Buďte profík na půjčky - nikdo Vás tak nepřeveze, nenaletíte podvodníkům a vždy si vyberete tu nejvýhodnější půjčku! ...více

19.6.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Volsor půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:CreditOn půjčka
Výše půjčky:500 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:CreditPortal půjčka
Výše půjčky:500 - 30 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
Název půjčky:Credit Alliance
Výše půjčky:100 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:LB BW
Výše půjčky:50 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Minutová půjčka Equa Bank
Výše půjčky:5 000 - 600 000 Kč
Splatnost:3 - 84 měs.
Název půjčky:Aasa
Výše půjčky:5 000 - 20 000 Kč
Splatnost:6 - 12 měs.
Název půjčky:Door Financial
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:45 - 60 týdnů
Název půjčky:Cool Credit
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
Název půjčky:MK Credit
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:48 měs.