Půjčka CreditOn půjčka

Výše půjčky: 500 - 20 000 Kč, doba splácení: 1 - 30 dní

Rychlá online či SMS půjčka od nebankovní společnosti Creamfinance, s možností půjčit si až 20 000 Kč, bez nutnosti doložení příjmů či nahlížení do registru.

Výše půjčky500 - 20 000 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Společnost CreditOn nabízí transparentní krátkodobé půjčky s rychlou dobou vyřízení. Mezi její zásady patří zejména zodpovědné půjčování, a proto půjčuje pouze lidem s pravidelným měsíčním příjmem a klientům doporučuje, aby si půjčovali pouze když je to opravdu nezbytně nutné a není jiná možnost.

Půjčku CreditOn lze snadno vyřídit do třiceti minut z pohodlí domova, díky čemuž můžete vyřešit svou finanční situaci okamžitě a ušetříte tím čas, který byste třeba jinak strávili v bance, pro kterou ani nejste perspektivní klient. CreditOn se snaží ke každému klientovi přistupovat férově a poskytnout každému půjčku co nejrychleji, ale je nutno doložit příjmy, jinak se doba schválení prodlužuje.

Rychlá nebankovní CreditOn půjčka je ve výši od 500 Kč až do 20 000 Kč s dobou splatnosti  v rozmezí 1 – 30 dní, s omezením pro nové klienty, ti si mohou půjčit pouze do 8 000 Kč. Jedná se o půjčku bez registru a bez zástavy, podmínkou je minimální věk 18 let a doložení trvalého příjmu, což lze udělat i výpisy z účtu za poslední 3 měsíce. CreditOn Vám půjčí i pokud máte záznam v trestním rejstříku, pokud ale nejste v exekuci.

Velkou výhodou je to, že pokud žádáte o půjčku CreditOn, napoprvé sice musíte vyplnit spoustu údajů na internetu, ale pokud toto všechno projdete, ale k vyřízení jakékoliv další půjčky Vám pak stačí SMS. Navíc první půjčku ve výši až 8 000 Kč na 30 dní dostanete zcela bez úroku (respektive poplatku za využití financí). Zřízení půjčky je bez poplatku a schvalovatelnost je velmi vysoká (až 90%).

Základní informace o CreditOn půjčce:

  • bez poplatku za zřízení
  • menší nebankovní půjčka
  • výše půjčky od 500 Kč do 20 000 Kč (noví klienti maximálně 8 000 Kč, ale bez úroku)
  • rychlé vyřízení
  • i se záznamem v trestním rejstříku
  • bez ručitele a bez kontroly registru

Co k CreditOn půjčce potřebujete:

  • věk nad 18 let
  • minimální měsíční příjem aspoň 6 000 Kč
  • dva doklady totožosti
  • české občanství

Žádost o půjčku

Při první žádosti o půjčku CreditOn musíte na internetu vyplnit online formulář, kde si sami nastavíte výši půjčky a dobu splatnosti. Hned také uvidíte přehledně, jakou částku ve finále budete vracet. Pak je nutno vyplnit osobní informace jako je jméno, příjmení, číslo občanského průkazu, telefon a email a nakonec číslo bankovního účtu. Poté musíte vypsat informace ohledně Vašeho zaměstnání, konkrétně výši příjmů, název firmy a adresu, a nakonec je třeba vyplnit své trvalé bydliště a případně  můžete uvést korespondenční adresu.

Po odeslání žádosti dostanete do 30 sekund SMS zprávu s kódem, který musíte zadat do systému, aby jste mohli registraci dokončit. K žádosti o půjčku je třeba si připravit buď výplatní pásky za poslední 3 měsíce, nebo doklad o stálem příjmu, dva doklady totožnosti a vlastnit bankovní účet, na který budou peníze poukázány.

V případě, že Vaše žádost bude schválena, Vám peníze přijdou do 15 minut a nebo druhého dne, podle toho u jaké banky máte zřízený účet.

O půjčku CreditOn může zažádat každý s minimálním příjmem 6 000 Kč měsíčně, starší 18 let a pokud není v exekuci. Půjčka je bez ručitele, bez zástavy i bez kontroly registru. Zažádat mohou i lidé se záznamem v trestním rejstříku.

Velmi jednodušše můžete zažádat o půjčku přímo na našich webových stránkách skrz formuláře výše, kam doplníte kontaktní údaje a pracovníci CreditOn se Vám sami ozvou a doplní s Vámi nezbytné detaily.

Celkové hodnocení CreditOn půjčky:

Nebankovní krátkodobá půjčka CreditOn patří mezi ty s vyšším úrokem, ale s velmi krátkou dobou vyřízení. Snadno a rychle ji vyřídíte i z pohodlí domova a postačí Vám k tomu přístup k internetu a telefon. Při druhé a každé další žádosti už můžete žádat výhradně prostřednictvím SMS. Výhodou je také vysoké procento schválených žádostí a transparentní podmínky. Půjčit si může téměř kdokoliv, kdo má minimální věk 18 let a stálý měsíční příjem. Výše půjčky je od 500 Kč do 20 000 Kč, s tím, že noví klienti mají horní limit omezený na 8 000 Kč, ale zato dostanou půjčku zcela bez úroku. Po schválení žádosti dostanete peníze na účet do 15 minut pokud máte účet některé z těchto bank – FIO banka, Raiffesenbank, Komerčení banka, GE Money Bank nebo Česká Spořitelna. Jinak dorazí peníze klasicky do druhého dne.

Proč právě půjčka CreditOn půjčka:

můžete získat až 20 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 20 000 Kč
1. 9. 2017

Kde najít výhodnou půjčku?

Když chcete půjčku, pak zajisté chcete výhodnou půjčku, že? Pak pro Vás máme několik rad pro to, kde takovou výhodnou nebankovní půjčku najít, pojďme se na ně společně podívat v našem článku Kde najít výhodnou půjčku!
 

Individuální nebankovní půjčka

Je na českém trhu s půjčkami vůbec něco jako půjčka na míru přesně Vaší situaci a nebo je to jen mýtus a taková půjčka neexistuje? A nebo poskytovatelé nebankovních půjček nabízejí pouze několik typů půjček, jako třeba půjčka bez registru, rychlá půjčka online, které jsou standardem a mezi kterými si musíte vybrat. A pokud se do dané „škatulky“ půjčky nevejdete, získáte pouze nevýhodné podmínky půjčky, případně máte s půjčkou úplně smůlu a nezískáte žádnou půjčku?
 
Skvělá zpráva pro všechny, kdo si chtějí půjčit! A to, že půjčka výhodně na míru existuje. Lze ji navrhnout při individuálním posouzení žadatele o půjčku, jeho situace a různých faktorů, a to lze nejlépe provést s půjčkovým odborníkem, který je nezávislý (nikoli s půjčkovým poradcem z konkrétní společnosti a poskytovatele půjčky, ať už banky nebo nebankovní společnosti).
 

Půjčka přesně pro Vás

Individuální přístup při zařizování půjčky získáte od nezávislého půjčkového poradce, který se orientuje na trhu s půjčkami u nás, dobře zná různé konkrétní situace půjčkových klientů a hlavně, ví, co vše společnosti u nás mohou nabídnout mimo své klasicky prezentované nabídky půjček, může tedy instituci dotlačit do výhodnějších podmínek půjček, než by Vám nabídla sama bez poradce, protože samozřejmě raději získá klienta, kterému dá půjčku dráž a vydělá na něm více, to je jasné.
 
Ovšem výhodné podmínky půjčky Vám v dané společnosti vyjedná právě půjčkový poradce, a to zcela sám, stejně jako všechnu administrativu okolo sjednání daného spotřebitelského úvěru vyřídí také bez Vás.
 

Proč spolupracovat s půjčkovým poradcem?

Je faktem, že mnoho lidí se spolupráci s půjčkovým poradcem brání, z nejrůznějších důvodů rozšířených nepravdivých mýtů, nicméně je to škoda a zbytečné, a zejména – spolupráce s půjčkovým poradcem ušetřila už mnoha klientům peníze i čas, jinak by na trhu přeci nefungovali a lidé by se na ně neobraceli zas a opět.
 
Vedletoho, že Vám půjčkový poradce vyjedná velmi výhodné podmínky půjčky online, hlavně výhodnější, než byste si zařídili sami, je výhodou spolupráce s ním také to, že je pro Vás bezplatná a zcela zdarma - tedy alespoň když zvolíte odborníky z našeho týmu půjčkových poradců.
 

Půjčkový poradce - ano nebo ne?

Není třeba se strachovat, že by byl půjčkový poradce ovlivňován výšemi provizí jednotlivých bank a nebankovních společností za to, že Vás k nim dovede, a snažil se Vám tak doporučovat pouze vybrané poskytovatele půjček, nebo jejich konkrétní nabídky půjček. Nikoli, výše provizí se u všech společností pohybují zhruba stejně, půjčkovému poradci je v podstatě úplně jedno, u které instituce si půjčku nakonec domluvíte.
 
Skutečně je to tak - půjčkový poradce se Vám vždy u jakékoli půjčkové společnosti bude snažit vyjednat ty nejvýhodnější podmínky půjčky – nejenže mají půjčkoví poradci proklientský a profesionální přístup a záleží jim na tom, abyste s půjčkou byli spokojení, ale poradce si tak také buduje svou reputaci a ví, že když budete spokojeni s jeho prací a podmínkami půjčky, které Vám vyjednal, doporučíte jej dál. Byl by sám proti sobě, kdyby Vám nevyjednal tu nejvýhodnější půjčku online a půjčku bez úroků!
 
V momentě, že tedy uvažujete o půjčce a chtěli byste půjčku přesně na míru pro sebe, doporučujeme kontaktovat některého půjčkového poradce, například z našeho týmu odborníků na půjčky. Pohybují se po celé České republice a rádi Vám vyjdou vstříc na konzultaci bezplatně a nezávazně!

Když si berete půjčku v bance, banka si pořádně pohlídá výši Vašich příjmů, proto je doložení příjmů při bankovní půjčce nutností. Ovšem co dělat, když příjmy doložit nechcete nebo nemůžete? No přeci vzít si půjčku bez doložení příjmů? ...více

16.8.2017

Rádi byste si půjčili, ale nevíte, jak vyřešit půjčku snadno, rychle, online a ještě ideálně zdarma? Pak pro Vás máme několik rad, které Vám při půjčce jistě pomohou. ...více

15.8.2017

Poradíme Vám hned několik tipů, jak můžete ušetřit na půjčce! A to díky několika základním krokům, které Vám nezaberou skoro žádný čas, ale pomohou Vám ve výsledku k výhodnější půjčce! ...více

29.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Žlutý meloun
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:3 - 60 měs.
Název půjčky:Benefi půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:CZ Mini Credit
Výše půjčky:1 000 - 12 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Triangl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 30 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:Tesco půjčka
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:36 - 84 měs.
Název půjčky:CreditOn půjčka
Výše půjčky:500 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Půjčka 365
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:10 - 30 dní
Název půjčky:Home Credit půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Simple půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:2 - 30 dní
Název půjčky:Fajn půjčka
Výše půjčky:4 000 - 50 000 Kč
Splatnost:43 - 58 týdnů