Půjčka CreditKasa

Výše půjčky: 1 000 - 20 000 Kč, doba splácení: 1 - 30 dní

Rychlá nebankovní půjčka CreditKasa s výplatou na bankovní účet a možností půjčit si až 20 000 Kč s dobou splatnosti až 30 dní, ale relativně vysokou úrokovou sazbou.

Výše půjčky1 000 - 20 000 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Prověřená společnost Credit Kasa s ručením omezením se specializuje na poskytování nebankovních úvěrů. Sídlo společnosti je na pražských Vinohradech, ale půjčku je možné sjednat výhradně pomocí internetové žádosti. Credit Kasa chce svým klientům vyjít maximálně vstříc, proto je vyřízení žádosti velmi rychlé a nemusíte kvůli němu nikam chodit. Internetové stránky jsou přehledné a žádost o půjčku je jednoduchá a intuitivní. Pro klienty je také vyhrazena telefonní linka a emailová adresa, kam je možné zasílat jakékoliv dotazy ohledně nabízených produktů.

Credit Kasa se stejně jako většina solidních nebankovních společností drží zásad odpovědného půjčování. Kromě toho se snaží i maximální možnou dostupnost svých produktů. Podmínky a poplatky, které se k půjčce vážou, jsou transparentní, od společnosti můžete očekávat solidní jednání a férový přístup. Credit Kasa velmi dbá na ochranu osobních údajů, nemusíte se tedy obávat, že údaje, které vyplníte v rámci žádosti o půjčku, budou zneužity třetí stranou.

Tato nebankovní půjčka se hodí pro každého, kdo si potřebuje rychle půjčit částku od 1 000 Kč po 20 000 Kč s krátkou dobou splatnosti od 1 do 30 dní. Půjčku využijete například když Vám před výplatou schází menší částka na nenadálé výdaje. K žádosti  o půjčku potřebujete pouze minimální věk 18 let a občanský průkaz nebo cestovní pas, jiné doklady nejsou potřeba. Půjčka je bez ručitele a lze o ni zažádat i se záznamem v rejstříku trestů. Výhodou je, že u této půjčky není třeba dokládat příjem.

Vyřízení žádosti bývá zpravidla obratem, nicméně po schválení žádosti je nutné ověřit Váš bankovní účet, což může celý proces trochu protáhnout. Ověření účtu provedete převedením symbolického poplatku ve výši 1 Kč na účet společnosti Credit Kasa. V případě, že bude Vaše žádost o půjčku schválena, Vám budou peníze ihned převedeny na účet s tím, že rychlost převodu se odvíjí od toho, u jaké instituce máte vedený účet (Credit Kasa má účty u České spořitelny, Equa Bank, Fio banky, UniCredit Bank a Komereční banky).

Základní informace o CreditKasa půjčce:

  • nebankovní půjčka na cokoliv
  • výše půjčky od 1 000 Kč do 20 000 Kč
  • doba splatnosti od 1 do 30 dní
  • bez doložení příjmu
  • bez ručitele
  • úrok již od 2 %

Co k CreditKasa půjčce potřebujete:

  • plnoletost
  • české občanství
  • bankovní účet
  • čistý registr dlužníků

Žádost o půjčku

Zažádat o půjčku CreditKasa můžete jen prostředníctvím online žádosti. Na stránkách společnosti si na jednoduché úvěrové kalkulačce vyberete výši půjčky od 1 000 Kč do 20 000 Kč, nastavíte si dobu splatnosti v rozmezí 1 – 30 dní a rovnou se Vám ukáže výše splátky včetně poplatků s půjčkou spojených. Dále se Vám otevře formulář, do kterého vyplníte základní informace jako jméno, příjmení, mobilní telefon a formulář odešlete. Do několika minut Vám přijde SMS zpráva s ověřovacím kódem, který je nutné zadat do systému, abyste mohli pokračovat dál.

Poté budete muset vyplnit osobní údaje a je nutné nahrát naskenovanou kopii občanského průkazu nebo cestovního pasu. V posledním kroku je potřeba ověřit Váš bankovní účet, bez toho nelze Vaši žádost o půjčku vyhodnotit. Jedná se o převedení symbolického poplatku na některý z účtů společnosti Credit Kasa.

K žádosti o půjčku si přichystejte občanský průkaz nebo cestovní pas, jiné dokumenty nejsou potřeba. Credit Kasa nepůjčuje žadatelům v exekuci a při posuzování žádostí nahlíží do registru dlužníků, nicméně špatná platební minulost nemusí vést k zamítnutí žádosti v případě, že máte dluh již uhrazený.

O půjčku je možné snadno zažádat prostřednictvím našich internetových stránek, a to pomocí online formuláře (viz výše). Do něj je potřeba vyplnit jen několik základních informací a Vaše žádost bude odeslána přímo k zaměstnancům zákaznického servisu, kteří Vás následně sami kontaktují a domluví s Vámi potřebné detaily.

Celkové hodnocení CreditKasa půjčky

Credit Kasa patří mezi dražší nebankovní půjčky na tuzemském trhu. Použít ji můžete na cokoliv, ale doporučujeme si půjčku předem opravdu rozmyslet a půjčovat si jen v akutních případech, když nemáte jinou možnost. Tuto půjčku využijete v případě, že si jste jistí svou schopností půjčku splatit, například když Vám pár dní před výplatou chybí pár korun na zaplacení nenadálých výdajů třeba za opravu auta s tím, že půjčku bez problémů splatíte ve chvíli, kdy dostanete výplatu na účet. Žádost o půjčku vyřídíte snadno a rychle, výhodou může být i poměrně vysoká dostupnost této půjčky. Zažádat o ni může v podstatě kdokoliv, důležité je být plnoletý a schopný splácet. K půjčce není třeba doložit příjem, a to proces vyřízení žádosti hodně urychluje. Při první žádosti o půjčku je nutné uhradit registrační poplatek kvůli ověření Vašeho bankovního účtu, a to může celý proces prodloužit. U této půjčky existuje možnost si za poplatek prodloužit dobu splatnosti.

Proč právě půjčka CreditKasa:

můžete získat až 20 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 20 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
1. 9. 2017

Kde najít výhodnou půjčku?

Když chcete půjčku, pak zajisté chcete výhodnou půjčku, že? Pak pro Vás máme několik rad pro to, kde takovou výhodnou nebankovní půjčku najít, pojďme se na ně společně podívat v našem článku Kde najít výhodnou půjčku!
 

Individuální nebankovní půjčka

Je na českém trhu s půjčkami vůbec něco jako půjčka na míru přesně Vaší situaci a nebo je to jen mýtus a taková půjčka neexistuje? A nebo poskytovatelé nebankovních půjček nabízejí pouze několik typů půjček, jako třeba půjčka bez registru, rychlá půjčka online, které jsou standardem a mezi kterými si musíte vybrat. A pokud se do dané „škatulky“ půjčky nevejdete, získáte pouze nevýhodné podmínky půjčky, případně máte s půjčkou úplně smůlu a nezískáte žádnou půjčku?
 
Skvělá zpráva pro všechny, kdo si chtějí půjčit! A to, že půjčka výhodně na míru existuje. Lze ji navrhnout při individuálním posouzení žadatele o půjčku, jeho situace a různých faktorů, a to lze nejlépe provést s půjčkovým odborníkem, který je nezávislý (nikoli s půjčkovým poradcem z konkrétní společnosti a poskytovatele půjčky, ať už banky nebo nebankovní společnosti).
 

Půjčka přesně pro Vás

Individuální přístup při zařizování půjčky získáte od nezávislého půjčkového poradce, který se orientuje na trhu s půjčkami u nás, dobře zná různé konkrétní situace půjčkových klientů a hlavně, ví, co vše společnosti u nás mohou nabídnout mimo své klasicky prezentované nabídky půjček, může tedy instituci dotlačit do výhodnějších podmínek půjček, než by Vám nabídla sama bez poradce, protože samozřejmě raději získá klienta, kterému dá půjčku dráž a vydělá na něm více, to je jasné.
 
Ovšem výhodné podmínky půjčky Vám v dané společnosti vyjedná právě půjčkový poradce, a to zcela sám, stejně jako všechnu administrativu okolo sjednání daného spotřebitelského úvěru vyřídí také bez Vás.
 

Proč spolupracovat s půjčkovým poradcem?

Je faktem, že mnoho lidí se spolupráci s půjčkovým poradcem brání, z nejrůznějších důvodů rozšířených nepravdivých mýtů, nicméně je to škoda a zbytečné, a zejména – spolupráce s půjčkovým poradcem ušetřila už mnoha klientům peníze i čas, jinak by na trhu přeci nefungovali a lidé by se na ně neobraceli zas a opět.
 
Vedletoho, že Vám půjčkový poradce vyjedná velmi výhodné podmínky půjčky online, hlavně výhodnější, než byste si zařídili sami, je výhodou spolupráce s ním také to, že je pro Vás bezplatná a zcela zdarma - tedy alespoň když zvolíte odborníky z našeho týmu půjčkových poradců.
 

Půjčkový poradce - ano nebo ne?

Není třeba se strachovat, že by byl půjčkový poradce ovlivňován výšemi provizí jednotlivých bank a nebankovních společností za to, že Vás k nim dovede, a snažil se Vám tak doporučovat pouze vybrané poskytovatele půjček, nebo jejich konkrétní nabídky půjček. Nikoli, výše provizí se u všech společností pohybují zhruba stejně, půjčkovému poradci je v podstatě úplně jedno, u které instituce si půjčku nakonec domluvíte.
 
Skutečně je to tak - půjčkový poradce se Vám vždy u jakékoli půjčkové společnosti bude snažit vyjednat ty nejvýhodnější podmínky půjčky – nejenže mají půjčkoví poradci proklientský a profesionální přístup a záleží jim na tom, abyste s půjčkou byli spokojení, ale poradce si tak také buduje svou reputaci a ví, že když budete spokojeni s jeho prací a podmínkami půjčky, které Vám vyjednal, doporučíte jej dál. Byl by sám proti sobě, kdyby Vám nevyjednal tu nejvýhodnější půjčku online a půjčku bez úroků!
 
V momentě, že tedy uvažujete o půjčce a chtěli byste půjčku přesně na míru pro sebe, doporučujeme kontaktovat některého půjčkového poradce, například z našeho týmu odborníků na půjčky. Pohybují se po celé České republice a rádi Vám vyjdou vstříc na konzultaci bezplatně a nezávazně!

Půjčka bez registru je dlouhodobě nejžádanější nebankovní půjčkou, protože je dostupná skutečně pro všechny žadatele o půjčku a zároveň i pro problémové klienty, které jinak banka odmítne a s půjčkou tak mají smůlu. ...více

28.8.2017

Rychlá půjčka bez úroků online existuje a máte ji na dosah! ...více

2.6.2017

Rádi byste si půjčili, ale nevíte, který typ půjčky si vybrat? Napoví Vám náš článek! ...více

7.6.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Green půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Netcredit
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Kamali
Výše půjčky:1 000 - 249 997 Kč
Splatnost:30 dní - 96 měs.
Název půjčky:Triangl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 30 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:YES půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:84 měs.
Název půjčky:Volsor půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Fio banka
Výše půjčky:3 000 000 - 300 000 000 Kč
Splatnost:12 - 93 měs.
Název půjčky:Kredito24
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Ferratum půjčka
Výše půjčky:500 - 10 000 Kč
Splatnost:7 - 45 dní
Název půjčky:Credit Alliance
Výše půjčky:100 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.