Půjčka Credit Alliance

Výše půjčky: 100 000 - 1 000 000 Kč, doba splácení: 12 - 120 měs.

Nebankovní půjčka Credit Alliance nabízí až 1 000 000 Kč, s dlouhou dobou splatnosti a relativně nízkou úrokovou sazbou.

Výše půjčky100 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost12 - 120 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registruano

Credit Alliance, SE je společnost, která patří me velké mezinárodní poskytovatele v oblasti nebankovních podnikatelských úvěrů. U nás působí od roku 2011. Společnost se specializuje zejména na začínající podnikatele a řemeslníky nebo jiné živnostníky, kteří shánějí finance na rozjetí svého podniku. Vedle toho ji mohou čerpat i zkušení a zavedení podnikatelé, kteří mají zájem svůj podnik rozšířit. Dlouhodobým cílem společnosti Credit Alliance je podpora rozvoje podnikání ve všech možných oborech.

Na webovách stránkách naleznete celé portfolio produktů, keré společnost nabízí. Díky poměrně nízkým úrokovým sazbám a jednoduchému systému schvalování jsou dostupné pro většinu zájemců. Vyřízení žádosti netrvá dlouho a obejde bez zbytečných byrokratických postupů. U Credit Alliance půjčku využijete například v případě, že Vás bankovní instituce nepovažují za atraktivního kandidáta na podnikatelský úvěr – Credit Alliance Vás ráda podpoří realizaci dobrých nápadů.

U Credit Alliance si můžete půjčit částku od 100 000 Kč do 10 000 000 Kč s dobou splatnosti až 10 let. Vybrat si můžete ze 4 úvěrů, Credit Start, Credit Variant, Credit Komfort jsou určeny primárně pro začínající podnikatele, Credit Up je úvěr na rozšíření firmy. U každé půjčky máte jistotu garantovaného úroku, který začíná na 6,9 % p.a., maximálně do 11,9 % , neměnnou výši splátky a nemusíte platit žádné poplatky za vyřízení půjčky nebo za vedení účtu. Schválení žádosti je rychlé, netrvá déle než 24 h a u Credit Start, Credit Variant a Credit Komfort není potřeba předkládat daňové přiznání. K půjčce nemusíte mít ručitele, ale je nutné se zaručit vhodnou nemovitostí.

Žadatelé o půjčku musí mít věk nad 18 let, trvalé bydliště na území ČR, vlastní bankovní účet a předložit hotový podnikatelský plán. Dále je nutné mít stálý měsíční příjem, který je potřeba doložit a doklady od nemovitosti. Společnost u žadatelů kontroluje registr dlužníků, aby si ověřila jejich solventnost. O půjčku se dá zažádat po telefonu a vyřízení žádosti je rychlé.

Základní informace o Credit Alliance půjčce:

  • nebankovní půjčka pro podnikatele
  • od 100 000 Kč do 10 000 000 Kč
  • doba splatnosti až 120 měsíců
  • bez ručitele
  • kontroluje registr dlužníků

Co k vyřízení Credit Alliance půjčky potřebujete:

  • věk minimálně 18 let
  • vhodnou nemovitost
  • doložitelný příjem
  • podnikatelský plán

Žádost o půjčku

O půjčku můžete zažádat telefonicky na zákaznické lince. Vybrat si můžete ze 4 podnikatelských úvěrů, které se od sebe liší výškou úroku, způsobem vyplácení či maximální výší částky, kterou si je možné půjčit.

Credit Start je úvěr s garancí neměnné výše splátky, takže po celou dobu čerpání splácíte pořád stejně. Půjčit si můžete čásktu od 100 000 Kč do 10 000 000 na dobu až 10 let, s garantovaným úrokem od 6,9 % do 9,9 % p.a. a neplatíte žádné poplatky za zřízení půjčky či za vedení účtu.

Credit Variant úvěr přináší možnost postupného čerpání hotovosti. I u této půjčky máte garantovaný úrok, a to 9,9 % ročně. Půjčit si můžete 100 000 Kč do 3 000 000 Kč.

Credit Komfort půjčka se hodí zejména na vyplacení starších podnikatelských závazků. K tomuto úvěru se váže poněkud vyšší úrok, a to 11,9 % p.a., ale stejně jako u ostatních úvěrů se nemusíte bát zbytečných poplatků. Půjčit si je možné částku od 100 000 Kč do 3 000 000 Kč.

Credit Up je půjčka pro zavedené podnikatele, co mají již dost zkušeností ve svém oboru a chtějí svou živnost rozšířit. Půjčit si můžete od 100 000 Kč do 10 000 000 Kč s tím, že úvěr je možné získat i bez ručení. Úrok se pohybuje od 8,9 % do 11,9 % ročně.

O půjčku lze také podat žádost pomocí našeho online formuláře výše, kam je potřeba doplnit pouze pár osobních údajů a pracovníci zákaznické linky Vás pak sami kontaktují a dohodnou se s Vámi na dalším postupu.

Celkové hodnocení Credit Alliance půjčky

Credit Alliance nabízí poměrně atraktivní podnikatelské půjčky, který využijí zejména začínající podnikatelé, ale čerpat je mohou i zkušení podnikatelé ve svém oboru. Využít ho můžete jak do začátku podnikání, tak i na vyplacení starších závazků. Zavedení podnikatelé navíc mohou získat úvěr i bez toho, aniž by museli ručit nemovitostí. K půjčce nemusíte mít ručitele a nemusíte se obávat přehršle administrativních úkonů, jelikož Credit Alliance se snaží u svých produktů zajistit maximální dostupnost. Firma u svých žadatelů důkladně jestli jsou schopni splácet, proto je potřeba doložit příjem a zaručit se nemovitostí. Společnost také ověřuje historii žadatelů přes registr dlužníků. O půjčku není možné zažádat, pokud jste v exekuci. K vyřízení žádosti Vám stačí občanský průkaz, doklad o trvalém příjmu a doklady od nemovitosti, kterou chcete ručit. U této půjčky oceníte zejména garantovaný úrok a neměnnou výši splátek.

Proč právě půjčka Credit Alliance:

můžete získat až 1 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 1 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
1. 9. 2017

Kde najít výhodnou půjčku?

Když chcete půjčku, pak zajisté chcete výhodnou půjčku, že? Pak pro Vás máme několik rad pro to, kde takovou výhodnou nebankovní půjčku najít, pojďme se na ně společně podívat v našem článku Kde najít výhodnou půjčku!
 

Individuální nebankovní půjčka

Je na českém trhu s půjčkami vůbec něco jako půjčka na míru přesně Vaší situaci a nebo je to jen mýtus a taková půjčka neexistuje? A nebo poskytovatelé nebankovních půjček nabízejí pouze několik typů půjček, jako třeba půjčka bez registru, rychlá půjčka online, které jsou standardem a mezi kterými si musíte vybrat. A pokud se do dané „škatulky“ půjčky nevejdete, získáte pouze nevýhodné podmínky půjčky, případně máte s půjčkou úplně smůlu a nezískáte žádnou půjčku?
 
Skvělá zpráva pro všechny, kdo si chtějí půjčit! A to, že půjčka výhodně na míru existuje. Lze ji navrhnout při individuálním posouzení žadatele o půjčku, jeho situace a různých faktorů, a to lze nejlépe provést s půjčkovým odborníkem, který je nezávislý (nikoli s půjčkovým poradcem z konkrétní společnosti a poskytovatele půjčky, ať už banky nebo nebankovní společnosti).
 

Půjčka přesně pro Vás

Individuální přístup při zařizování půjčky získáte od nezávislého půjčkového poradce, který se orientuje na trhu s půjčkami u nás, dobře zná různé konkrétní situace půjčkových klientů a hlavně, ví, co vše společnosti u nás mohou nabídnout mimo své klasicky prezentované nabídky půjček, může tedy instituci dotlačit do výhodnějších podmínek půjček, než by Vám nabídla sama bez poradce, protože samozřejmě raději získá klienta, kterému dá půjčku dráž a vydělá na něm více, to je jasné.
 
Ovšem výhodné podmínky půjčky Vám v dané společnosti vyjedná právě půjčkový poradce, a to zcela sám, stejně jako všechnu administrativu okolo sjednání daného spotřebitelského úvěru vyřídí také bez Vás.
 

Proč spolupracovat s půjčkovým poradcem?

Je faktem, že mnoho lidí se spolupráci s půjčkovým poradcem brání, z nejrůznějších důvodů rozšířených nepravdivých mýtů, nicméně je to škoda a zbytečné, a zejména – spolupráce s půjčkovým poradcem ušetřila už mnoha klientům peníze i čas, jinak by na trhu přeci nefungovali a lidé by se na ně neobraceli zas a opět.
 
Vedletoho, že Vám půjčkový poradce vyjedná velmi výhodné podmínky půjčky online, hlavně výhodnější, než byste si zařídili sami, je výhodou spolupráce s ním také to, že je pro Vás bezplatná a zcela zdarma - tedy alespoň když zvolíte odborníky z našeho týmu půjčkových poradců.
 

Půjčkový poradce - ano nebo ne?

Není třeba se strachovat, že by byl půjčkový poradce ovlivňován výšemi provizí jednotlivých bank a nebankovních společností za to, že Vás k nim dovede, a snažil se Vám tak doporučovat pouze vybrané poskytovatele půjček, nebo jejich konkrétní nabídky půjček. Nikoli, výše provizí se u všech společností pohybují zhruba stejně, půjčkovému poradci je v podstatě úplně jedno, u které instituce si půjčku nakonec domluvíte.
 
Skutečně je to tak - půjčkový poradce se Vám vždy u jakékoli půjčkové společnosti bude snažit vyjednat ty nejvýhodnější podmínky půjčky – nejenže mají půjčkoví poradci proklientský a profesionální přístup a záleží jim na tom, abyste s půjčkou byli spokojení, ale poradce si tak také buduje svou reputaci a ví, že když budete spokojeni s jeho prací a podmínkami půjčky, které Vám vyjednal, doporučíte jej dál. Byl by sám proti sobě, kdyby Vám nevyjednal tu nejvýhodnější půjčku online a půjčku bez úroků!
 
V momentě, že tedy uvažujete o půjčce a chtěli byste půjčku přesně na míru pro sebe, doporučujeme kontaktovat některého půjčkového poradce, například z našeho týmu odborníků na půjčky. Pohybují se po celé České republice a rádi Vám vyjdou vstříc na konzultaci bezplatně a nezávazně!

Před podepsáním smlouvy o půjčce byste měli dobře vědět, co bude následovat a kolik zaplatíte, když svou půjčku nebudete včas splácet! ...více

17.7.2017

Jedním z rizik při půjčce je, že se Vám a Vaší rodině sníží příjem, což může zapřičinit to, že již nebudete schopni splácet svou půjčku. ...více

4.7.2017

Zajímá Vás, zda máte šanci dostat půjčku? A jak vysokou půjčku dostanete? Pak Vám poradíme, jak to zjistit a jak si zajistit skutečně výhodnou půjčku. ...více

23.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Door Financial
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:45 - 60 týdnů
Název půjčky:Creditstar půjčka
Výše půjčky:1 000 - 13 000 Kč
Splatnost:5 dní - 3 měs.
Název půjčky:Švýcarská půjčka
Výše půjčky:3 000 - 7 000 Kč
Splatnost:10 - 30 dní
Název půjčky:Zlatá půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:1 - 84 měs.
Název půjčky:HFS půjčka
Výše půjčky:10 000 - 2 000 000 Kč
Splatnost:52 týdnů - 96 měs.
Název půjčky:Perfect Money
Výše půjčky:1 000 - 8 000 Kč
Splatnost:5 - 42 dní
Název půjčky:LB BW
Výše půjčky:50 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:ZUNO půjčka online
Výše půjčky:15 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.
Název půjčky:Finemoney půjčka
Výše půjčky:50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 180 měs.
Název půjčky:HOT půjčka
Výše půjčky:10 000 - 500 000 Kč
Splatnost:24 - 84 měs.