Půjčka Click Credit

Výše půjčky: 1 000 - 5 000 Kč, doba splácení: 30 dní

Click Credit je malá půjčka od známé společnosti Home Credit se zajímavou výhodou automatického prodloužení splatnosti.

Výše půjčky1 000 - 5 000 Kč
Splatnost30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Společnost Click Credit s.r.o. spadá pod velkou korporaci Home Credit, která patří mezi přední poskytovatele nebankovních úvěrů ve východní Evropě a v Asii. Home Credit nabízí 4 druhy různých půjček – konsolidace, hotovostní úvěr, revolvingový úvěr a splátkový prodej. Click Credit půjčka je výhodná v tom, že ji celou vyřídíte z pohodlí domova, nepotřebujete k ní podepisovat žádné smlouvy a nevážou se k ní žádné poplatky předem.

Pro zájemce jsou k dispozici přehledné internetové stránky, kde můžete nalézt veškeré potřebné údaje jako výše poplatků, časté dotazy a jiné užitečné informace. Pokud na stránkách nenajdete odpověď na Vaše dotazy, neváhejte a obraťte se přímo na telefonickou linku nebo je pošlete na emailovou adresu k tomu určenou. Click Credit sleduje trendy moderní doby, a proto je možné společnost nalézt i na sociálních sítích jako je například Facebook nebo Google+.

Click Credit půjčku se dá dobře využít zejména ve chvíli, kdy urgentně potřebujete menší částku na pokrytí nečekaných výdajů pár dní do výplaty. Vyřízení žádosti o půjčku je snadné a netrvá dlouho, žádosti jsou vyřizovány v podstatě obratem a v případě schválení žádosti Vám budou peníze poukázány na účet do 60 minut. Úrok začíná od 3,3 %, jeho přesnou výši se dozvíte vždy předem. Peníze si můžete nechat vyplatit buď převodem na Váš bankovní účet nebo přes terminály Sazka.

U této půjčky si je možné půjčit částku od 1 000 Kč do 4 999 Kč s dobou splatnosti 30 dní. Doba splatnosti je fixní a nelze ji upravit, ale je možné si ji prodloužit v případě, že půjčku v daném termínu nestíháte uhradit – doba splatnosti se Vám automaticky prodlouží ve chvíli, pokud uhradíte alespoň 20 % z půjčené částky. K vyřízení žádosti o půjčku je nutné mít občanský průkaz, věk nad 18 let, vlastní bankovní účet a nesmíte být v exekuci nebo v insolvenci. U této půjčky není nutné doložit příjem a nemusíte mít ručitele.

Základní informace o Click Credit půjčce:

  • nebankovní bezúčelový úvěr
  • výše půjčky od 1 000 Kč do 4 999 Kč
  • bez ručitele
  • pevná doba splatnosti 30 dní
  • automatické prodloužení doby splatnosti
  • úrok od 3,3 %
  • bez doložení příjmů

Co k vyřízení Click Credit půjčky potřebujete:

  • věk minimálně 18 let
  • trvalý pobyt v ČR
  • vlastní bankovní účet

Žádost o půjčku

O půjčku je možné zažádat na webových stránkách společnosti. Na úvodní stránce si vyberete požadovanou výši půjčky od 1 000 Kč do 4 999 Kč (napoprvé si můžete zažádat nejvýše 3 000 Kč) a stisknete tlačítko "Požádat o půjčku". Tím se dostanete na registrační formulář. Do něj vyplníte jméno, příjmení, emailovou adresu a telefon, dále budete vypisovat adresu trvalého bydliště (případně i korespondenční), rodné číslo, číslo Vašeho občanského průkazu a datum jeho platnosti. Pak je nutné uvést místo narození a zdroj příjmů. Následně je potřeba vyplnit jestli jste v exekuci. Na konec je potřeba napsat číslo bankovního účtu a vytvořit si heslo.

Po odeslání žádosti do pár minut obdržíte vyrozumění, jestli Vám byla půjčka schválena a případně i rámcovou smlouvu, která je automaticky generována. Smlouvu je potřeba potvrdit kódem, který dostanete v SMS zprávě. Poté už stačí jen vyčkat na to, než Vám budou peníze převedeny na účet.

O Click Credit půjčku si lze zažádat i pomocí našich internetových stránek. Do formuláře výše vyplníte jen pár informací a pracovníci zákaznické linky se Vám pak sami ozvou, aby s Vámi dojednali další postup.

Celkové hodnocení Click Credit půjčky

Mikropůjčka Click Credit zaujme především rychlostí, s jakou jsou žádosti vyřizovány, (je nutné žádost podat v pracovní dobu) a výhodou je i to, že peníze lze získat na účet do 60 minut od schválení žádosti. Dále je dobré to, že se Vám doba splatnosti automaticky prodlouží, pokud zaplatíte alespoň 20 % z finální částky, proto se nemusíte zbytečně obávat v případě, když nestíháte půjčku uhradit celou. K této půjčce není potřeba mít ručitele, ale žadatelé nesmí být v exekučním nebo v insolvenčním řízení. Půjčka je bezúčelová, tudíž je možné peníze využít na cokoliv, například na uhrazení nedoplatku za plyn nebo na nákupy, se kterými nechcete čekat až do výplaty. Úroková sazba začíná na 3,3 % a liší se podle toho, jak velkou částku si půjčíte.

Proč právě půjčka Click Credit:

můžete získat až 5 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 5 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
1. 9. 2017

Kde najít výhodnou půjčku?

Když chcete půjčku, pak zajisté chcete výhodnou půjčku, že? Pak pro Vás máme několik rad pro to, kde takovou výhodnou nebankovní půjčku najít, pojďme se na ně společně podívat v našem článku Kde najít výhodnou půjčku!
 

Individuální nebankovní půjčka

Je na českém trhu s půjčkami vůbec něco jako půjčka na míru přesně Vaší situaci a nebo je to jen mýtus a taková půjčka neexistuje? A nebo poskytovatelé nebankovních půjček nabízejí pouze několik typů půjček, jako třeba půjčka bez registru, rychlá půjčka online, které jsou standardem a mezi kterými si musíte vybrat. A pokud se do dané „škatulky“ půjčky nevejdete, získáte pouze nevýhodné podmínky půjčky, případně máte s půjčkou úplně smůlu a nezískáte žádnou půjčku?
 
Skvělá zpráva pro všechny, kdo si chtějí půjčit! A to, že půjčka výhodně na míru existuje. Lze ji navrhnout při individuálním posouzení žadatele o půjčku, jeho situace a různých faktorů, a to lze nejlépe provést s půjčkovým odborníkem, který je nezávislý (nikoli s půjčkovým poradcem z konkrétní společnosti a poskytovatele půjčky, ať už banky nebo nebankovní společnosti).
 

Půjčka přesně pro Vás

Individuální přístup při zařizování půjčky získáte od nezávislého půjčkového poradce, který se orientuje na trhu s půjčkami u nás, dobře zná různé konkrétní situace půjčkových klientů a hlavně, ví, co vše společnosti u nás mohou nabídnout mimo své klasicky prezentované nabídky půjček, může tedy instituci dotlačit do výhodnějších podmínek půjček, než by Vám nabídla sama bez poradce, protože samozřejmě raději získá klienta, kterému dá půjčku dráž a vydělá na něm více, to je jasné.
 
Ovšem výhodné podmínky půjčky Vám v dané společnosti vyjedná právě půjčkový poradce, a to zcela sám, stejně jako všechnu administrativu okolo sjednání daného spotřebitelského úvěru vyřídí také bez Vás.
 

Proč spolupracovat s půjčkovým poradcem?

Je faktem, že mnoho lidí se spolupráci s půjčkovým poradcem brání, z nejrůznějších důvodů rozšířených nepravdivých mýtů, nicméně je to škoda a zbytečné, a zejména – spolupráce s půjčkovým poradcem ušetřila už mnoha klientům peníze i čas, jinak by na trhu přeci nefungovali a lidé by se na ně neobraceli zas a opět.
 
Vedletoho, že Vám půjčkový poradce vyjedná velmi výhodné podmínky půjčky online, hlavně výhodnější, než byste si zařídili sami, je výhodou spolupráce s ním také to, že je pro Vás bezplatná a zcela zdarma - tedy alespoň když zvolíte odborníky z našeho týmu půjčkových poradců.
 

Půjčkový poradce - ano nebo ne?

Není třeba se strachovat, že by byl půjčkový poradce ovlivňován výšemi provizí jednotlivých bank a nebankovních společností za to, že Vás k nim dovede, a snažil se Vám tak doporučovat pouze vybrané poskytovatele půjček, nebo jejich konkrétní nabídky půjček. Nikoli, výše provizí se u všech společností pohybují zhruba stejně, půjčkovému poradci je v podstatě úplně jedno, u které instituce si půjčku nakonec domluvíte.
 
Skutečně je to tak - půjčkový poradce se Vám vždy u jakékoli půjčkové společnosti bude snažit vyjednat ty nejvýhodnější podmínky půjčky – nejenže mají půjčkoví poradci proklientský a profesionální přístup a záleží jim na tom, abyste s půjčkou byli spokojení, ale poradce si tak také buduje svou reputaci a ví, že když budete spokojeni s jeho prací a podmínkami půjčky, které Vám vyjednal, doporučíte jej dál. Byl by sám proti sobě, kdyby Vám nevyjednal tu nejvýhodnější půjčku online a půjčku bez úroků!
 
V momentě, že tedy uvažujete o půjčce a chtěli byste půjčku přesně na míru pro sebe, doporučujeme kontaktovat některého půjčkového poradce, například z našeho týmu odborníků na půjčky. Pohybují se po celé České republice a rádi Vám vyjdou vstříc na konzultaci bezplatně a nezávazně!

Před podepsáním smlouvy o půjčce byste měli dobře vědět, co bude následovat a kolik zaplatíte, když svou půjčku nebudete včas splácet! ...více

17.7.2017

Buďte profík na půjčky - nikdo Vás tak nepřeveze, nenaletíte podvodníkům a vždy si vyberete tu nejvýhodnější půjčku! ...více

19.6.2017

Půjčka je závazek, a to i když jde "jen" o krátkodobou půjčku. Není radno si zahrávat, pokud jde o půjčené peníze! ...více

8.6.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Půjčka 365
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:10 - 30 dní
Název půjčky:Money Now
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Zaimo
Výše půjčky:25 000 - 108 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Půjčka 7
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Ber půjčku
Výše půjčky:1 000 - 35 000 Kč
Splatnost:1 dní - 12 měs.
Název půjčky:Era půjčka
Výše půjčky:20 000 - 800 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Click Credit
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:30 dní
Název půjčky:Švýcarská půjčka
Výše půjčky:3 000 - 7 000 Kč
Splatnost:10 - 30 dní
Název půjčky:HOT půjčka
Výše půjčky:10 000 - 500 000 Kč
Splatnost:24 - 84 měs.
Název půjčky:Help Financial
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:60 týdnů