Půjčka Bezva půjčka

Výše půjčky: 15 000 - 50 000 000 Kč, doba splácení: 12 - 72 měs.

Bezva půjčka je nebankovní půjčka s vyřízením online a výplatou v hotovosti, bezplatným poradenstvím a žádnými poplatky předem.

Výše půjčky15 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost12 - 72 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Společnost Bezva půjčka se zaměřuje na zprostředkování úvěrů od jiných investorů, takže na jejích internetových stránkách naleznete třeba půjčku od firmy Cofidis a jiné. Také se specializuje na finanční poradenství, za které zaplatíte pouze ve chvíli, že o půjčku zažádáte – pokud se rozhodnete, že půjčku nechcete, neplatíte nic. Pro klienty je k dispozici celý tým finančních poradců, kteří se výborně orientují ve svém oboru a ochotně poradí každému zájemci.

Společnost působí na našem trhu již řadu let, a proto má ucelený přehled o všech finančních produktech, které jsou na tuzemském trhu k dispozici. Firma má skvěle zmapované aktuální nabídky úvěrů jak v nebankovních, tak i bankovních sektorech v celé ČR, díky tomu Vám vždy dobře poradí, který úvěr je pro Vás nejvhodnější. Také oceníte rychlost, s jakou jsou žádosti vyřizovány – zpravidla do 24 h dostanete rozhodnutí o tom, jestli byla Vaše žádost schválena.

Půjčit si můžete částku ve výši od 10 000 Kč do 50 000 000 Kč na dobu splatnosti 1 až 6 let. Všechny půjčky v nabídce jsou nebankovní a přesné podmínky se liší podle toho, o jaký druh půjčky se jedná. Na výběr máte ze 4 typů úvěrů – hotovostní úvěr na cokoliv od 30 000 Kč do 500 000 Kč (do 250 000 nepotřebujete ručitele), nebankovní půjčka od 10 000 Kč do 150 000 Kč, malá nebankovní půjčka od 5 000 Kč do 50 000 Kč nebo nebankovní hypotéka od 50 000 Kč do 50 000 000 Kč u které je nutné ručit nemovitostí.

Vedle klasické hypotéky jsou všechny půjčky bezúčelové, lze je proto využít jakýmkoliv způsobem, například opravu auta, renovaci nemovitosti, nebo na uhrazení nečekaných výdajů. O půjčku může požádat každý ve věku od 18 do 70 let, kdo má české nebo slovenské občanství (podmínkou je trvalým pobyt v ČR). Také je potřeba doložit trvalý příjem (ze zaměstnání, OSVČ nebo i z důchodu). U této půjčky se kontroluje registr dlužníků, ale můžete o ni zažádat i se záznamem v trestním rejstříku. U hypotéky je potřeba ručit nemovitostí a při nebankovní půjčce nad 250 000 musíte mít ručitele.

Základní informace o Bezva půjčce:

  • nebankovní bezúčelová půjčka
  • od 10 000 Kč do 50 000 000 Kč
  • do 250 000 Kč nepotřebujete ručitele
  • u žadatelů se kontroluje registr
  • doba splatnosti od 1 roku do 6 let

Co k vyřízení Bezva půjčky potřebujete:

  • věk mezi 18 a 70
  • české občanství nebo trvalý pobyt v ČR
  • u hypotéky nutno ručit nemovitostí
  • doložitelný příjem

Žádost o půjčku

O Bezva půjčku lze zažádat prostřednictví online formuláře, který naleznete na webových stránkách firmy. Jeho vyplnění Vám bude trvat pouze několik minut.

Nejprve si zvolíte typ úvěru, o jaký máte zájem (vybírat máte 3 nebankovní půjčky v různém cenovém rozmezí a jednu nebankovní hypotéku), pak si vyberete výši půjčky a zvolíte si dobu splatnosti. Pak je nutné vyplnit osobní informace jako jméno, příjmení, rodné číslo číslo občanského průkazu, místo narození, email a telefon. Dále je potřeba uvést adresu trvalého bydliště a případně i korespondenční adresu, informace o Vašem rodinném stavu, vzdělání, bydlení a počtu dětí. Je nutné vyplnit i údaje o příjmech a vypsat číslo svého bankovního účtu.

Na konec můžete k formuláři dopsat nějaké své poznámky a pak ho jen odešlete a počkáte na posouzení žádosti. Společnost se snaží všechny žádosti posoudit do 24 h a už do 15 minut dostanete předběžné vyrozumění – v případě, že je půjčka předběžně schválena, dostanete email s dalšími informacemi a formuláři k vyplnění.

O půjčku lze také jednoduše zažádat prostřednictvím našeho online formuláře (viz výše), kam stačí doplnit pár osobních údajů a zaměstnanci zákaznického servisu se Vám pak sami ozvou a doplní s Vámi další detaily.

Celkové hodnocení Bezva půjčky

Společnost má celkem dobře zpracované a přehledné internetové stránky, kde se snadno zorientujete a najdete potřebné informace o nabízených produktech. Díky tomu, že propojuje více investorů, si můžete zvolit z pestré nabídky půjček v různých cenových kategoriích. Proto je možné Bezva půjčku použít jak na zaplacení malých částek za složenky, tak i na opravu nebo nákup auta či na rekonstrukci nemovitosti. Půjčit si je možné i v případě, že potřebujete hypotéku – Bezva půjčka nabízí nebankovní hypotéky, u kterých je ale potřeba ručit nemovitostí. Podmínky jednotlivých úvěrů se liší podle toho, kolik si chcete půjčit, například u půjčky do 250 000 Kč nepotřebujete ručitele. K žádosti o půjčku je potřeba mít věk od 18 do 70 let, české občanství nebo trvalý pobyt v ČR a doložitelný příjem ze zaměstnání, z podnikání nebo z důchodu. U této půjčky se nahlíží do registru, což může být překážkou pro žadatele se špatnou úvěrovou historií.

Proč právě půjčka Bezva půjčka:

můžete získat až 50 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 50 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
1. 9. 2017

Kde najít výhodnou půjčku?

Když chcete půjčku, pak zajisté chcete výhodnou půjčku, že? Pak pro Vás máme několik rad pro to, kde takovou výhodnou nebankovní půjčku najít, pojďme se na ně společně podívat v našem článku Kde najít výhodnou půjčku!
 

Individuální nebankovní půjčka

Je na českém trhu s půjčkami vůbec něco jako půjčka na míru přesně Vaší situaci a nebo je to jen mýtus a taková půjčka neexistuje? A nebo poskytovatelé nebankovních půjček nabízejí pouze několik typů půjček, jako třeba půjčka bez registru, rychlá půjčka online, které jsou standardem a mezi kterými si musíte vybrat. A pokud se do dané „škatulky“ půjčky nevejdete, získáte pouze nevýhodné podmínky půjčky, případně máte s půjčkou úplně smůlu a nezískáte žádnou půjčku?
 
Skvělá zpráva pro všechny, kdo si chtějí půjčit! A to, že půjčka výhodně na míru existuje. Lze ji navrhnout při individuálním posouzení žadatele o půjčku, jeho situace a různých faktorů, a to lze nejlépe provést s půjčkovým odborníkem, který je nezávislý (nikoli s půjčkovým poradcem z konkrétní společnosti a poskytovatele půjčky, ať už banky nebo nebankovní společnosti).
 

Půjčka přesně pro Vás

Individuální přístup při zařizování půjčky získáte od nezávislého půjčkového poradce, který se orientuje na trhu s půjčkami u nás, dobře zná různé konkrétní situace půjčkových klientů a hlavně, ví, co vše společnosti u nás mohou nabídnout mimo své klasicky prezentované nabídky půjček, může tedy instituci dotlačit do výhodnějších podmínek půjček, než by Vám nabídla sama bez poradce, protože samozřejmě raději získá klienta, kterému dá půjčku dráž a vydělá na něm více, to je jasné.
 
Ovšem výhodné podmínky půjčky Vám v dané společnosti vyjedná právě půjčkový poradce, a to zcela sám, stejně jako všechnu administrativu okolo sjednání daného spotřebitelského úvěru vyřídí také bez Vás.
 

Proč spolupracovat s půjčkovým poradcem?

Je faktem, že mnoho lidí se spolupráci s půjčkovým poradcem brání, z nejrůznějších důvodů rozšířených nepravdivých mýtů, nicméně je to škoda a zbytečné, a zejména – spolupráce s půjčkovým poradcem ušetřila už mnoha klientům peníze i čas, jinak by na trhu přeci nefungovali a lidé by se na ně neobraceli zas a opět.
 
Vedletoho, že Vám půjčkový poradce vyjedná velmi výhodné podmínky půjčky online, hlavně výhodnější, než byste si zařídili sami, je výhodou spolupráce s ním také to, že je pro Vás bezplatná a zcela zdarma - tedy alespoň když zvolíte odborníky z našeho týmu půjčkových poradců.
 

Půjčkový poradce - ano nebo ne?

Není třeba se strachovat, že by byl půjčkový poradce ovlivňován výšemi provizí jednotlivých bank a nebankovních společností za to, že Vás k nim dovede, a snažil se Vám tak doporučovat pouze vybrané poskytovatele půjček, nebo jejich konkrétní nabídky půjček. Nikoli, výše provizí se u všech společností pohybují zhruba stejně, půjčkovému poradci je v podstatě úplně jedno, u které instituce si půjčku nakonec domluvíte.
 
Skutečně je to tak - půjčkový poradce se Vám vždy u jakékoli půjčkové společnosti bude snažit vyjednat ty nejvýhodnější podmínky půjčky – nejenže mají půjčkoví poradci proklientský a profesionální přístup a záleží jim na tom, abyste s půjčkou byli spokojení, ale poradce si tak také buduje svou reputaci a ví, že když budete spokojeni s jeho prací a podmínkami půjčky, které Vám vyjednal, doporučíte jej dál. Byl by sám proti sobě, kdyby Vám nevyjednal tu nejvýhodnější půjčku online a půjčku bez úroků!
 
V momentě, že tedy uvažujete o půjčce a chtěli byste půjčku přesně na míru pro sebe, doporučujeme kontaktovat některého půjčkového poradce, například z našeho týmu odborníků na půjčky. Pohybují se po celé České republice a rádi Vám vyjdou vstříc na konzultaci bezplatně a nezávazně!

Zajímá Vás půjčka a nevíte, kde sehnat výhodnou půjčku? Řešením může být jednoduše získatelná nebankovní půjčka, která je dostupná pro všechny, navíc dokonce zcela zdarma i s mnoha výhodami. ...více

25.7.2017

Internet nabízí šikovné nástroje jako srovnávač půjček online a kalkulačka půjček online, díky nim kvůli půjčce nemusíte vyjít z domu, ale srovnání půjček si uděláte přes internet a vyberete si výhodnou půjčku online! ...více

11.7.2017

Když si berete půjčku v bance, banka si pořádně pohlídá výši Vašich příjmů, proto je doložení příjmů při bankovní půjčce nutností. Ovšem co dělat, když příjmy doložit nechcete nebo nemůžete? No přeci vzít si půjčku bez doložení příjmů? ...více

16.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Supermoney půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:13 - 30 dní
Název půjčky:Nova Credit
Výše půjčky:5 000 - 30 000 Kč
Splatnost:3 - 12 měs.
Název půjčky:Bankerat
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.
Název půjčky:BB půjčka
Výše půjčky:1 000 - 45 000 Kč
Splatnost:7 dní - 3 měs.
Název půjčky:Simple půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:2 - 30 dní
Název půjčky:Omega půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Cetelem půjčka
Výše půjčky:20 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
Název půjčky:Express Cash
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:14 - 20 měs.
Název půjčky:Kredia půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:15 - 30 dní
Název půjčky:Door Financial
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:45 - 60 týdnů