Půjčka Ber půjčku

Výše půjčky: 1 000 - 35 000 Kč, doba splácení: 1 dní - 12 měs.

Půjčka Berpůjčku je produktem renomované mezinárodní společnosti Ferratum Bank, která nabízí až 35 000 Kč a delší dobou splatnosti.

Výše půjčky1 000 - 35 000 Kč
Splatnost1 dní - 12 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Mezinárodní společnosti Ferratum Group, pod kterou spadá i Ferratum bank, v Evropě nabízí bezúčelové úvěry bez ručení už od roku 2005. Působiště má ve 20 zemích Evropy a půjčila již více než 1,5 milionu zákazníků – díky tomu má výborný přehled o tom, o jaké úvěry mají zákazníci největší zájem a neustále svoji nabídku vylepšuje a upravuje tak, aby svým zákazníkům vyšla vstříc.

Ve Ferratum Bank pracuje více než 300 finančních specialistů, kteří jsou zákazníkům k dispozici a pomohou jim s výběrem toho nejlepšího úvěru. Firma se snaží o to, aby byly její produkty co nejvíce dostupné. Proto můžete o půjčku zažádat jak přes internet, tak i zasláním SMS zprávy. Společnost se drží zásad zodpovědného půjčování a pečlivě dbá na ochranu osobních údajů.

U této půjčky si můžete vypůjčit od 1 000 Kč až do 35 000 Kč s tím, že si lze zvolit dobu splatnosti na 30 dní nebo měsíční splátky. Úrok se pohybuje od  40 % p.a., proto je vhodné si půjčku dobře rozmyslet, aby se Vám nestalo, že tento úvěr Vaši finanční situaci zkomplikuje. Půjčka se hodí například v případě, že se Vám porouchala pračka a vy potřebujete rychle zaplatit opravu nebo si koupit novou s tím, že půjčku bez problémů splatíte, až Vám přijde na účet výplata.

Žádost o půjčku je snadná a zabere Vám jen několik minut. Je k ní potřeba pouze občanský průkaz a trvalý pobyt na území ČR. Žadatelé o tuto půjčky nepotřebují dokládat příjem, což velmi urychluje celý proces. Půjčka se hodí i pro nezaměstnané (studenti, senioři, OSVČ nebo rodiče na mateřské dovolené). Také je nutné mít vlastní bankovní účet a funkční mobilní telefon. Žadatelé o tuto půjčku nesmí být insolvenčním řízení nebo v exekuci.

Základní informace o Ber půjčce:

  • nebankovní bezúčelový úvěr
  • výše půjčky od 1 000 Kč do 35 000 Kč
  • doba splatnosti 30 dní nebo měsíční splátky
  • bez doložení příjmů
  • bez ručitele

Co k vyřízení Ber půjčky potřebujete:

  • věk v rozmezí 24 až 66 let
  • bezdlužnost
  • platný občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti

Žádost o půjčku

V případě, že Vás tato půjčka zaujala, můžete o ni snadno zažádat na webových stránkách společnosti. Tam si nejdřív zvolíte, o jakou částku máte zájem a vyberete si způsob splácení (na výběr je jednorázová splátka za 30 dní nebo měsíční splátky) a rovnou se Vám zobrazí, jaké poplatky se k půjčce vážou a kolik skutečně za půjčku zaplatíte.

Následně je potřeba vyplnit online žádost, kam doplníte osobní informace jako jméno, příjmení, email, telefon a adresa trvalého bydliště (případně i korespondenční) a uvedete pár údajů ohledně Vašeho bydlení. Nakonec žádost odešlete a počkáte na její vyhodnocení. V případě, že Vaše žádost bude schválena, Vám úvěrovou smlouvu osobně doveze kurýr. Společnost Vám převede peníze na Váš bankovní účet po jejím podepsání.

Pokud se dostanete do situace, kdy půjčku nestíháte splatit, můžete si zažádat o prodloužení doby splatnosti, tato možnost je ale zpoplatněná.

O půjčku lze také velice jednoduše zažádat přímo na našich internetových stránkách přes formuláře výše. Do něj stačí vyplnit pár základních kontaktních informací a žádost odeslat. Potom už jen vyčkáte, než se Vám ozvou pracovníci zákaznického servisu, kteří s Vámi doplní náležité podrobnosti.

Celkové hodnocení Ber půjčky

Ber půjčka patří k poněkud dražším nebankovním půjčkám na českém trhu, proto je vhodné si půjčku dobře rozmyslet a půjčovat si zodpovědně, tedy ve chvíli, kdy mám jistotu, že ji pak zvládnu bez problémů splatit. Vyhnete se tím nepříjemnému vymáhání nebo koloběhu dluhů, ze kterého je náročné se vymanit. Půjčka je vhodná v případě, kdy Vás pár dní před výplatou zaskočí nenadálé výdaje, které prostě nepočkají. Výhodou této půjčky je její vysoká dostupnost a rychlé vyřízení žádosti. Půjčit si může v podstatě každý, kdo je ve věku od 24 do 66 let, jelikož u této půjčky není potřeba doložit příjmy ani jiné dokumenty. Podmínkou je, že žadatelé o půjčku nesmí být v exekuci nebo v insolvenci. K vyplnění žádosti o půjčku potřebujete akorát platný občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti (řidičský průkaz, pas atd.).

Proč právě půjčka Ber půjčku:

můžete získat až 35 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 35 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
1. 9. 2017

Kde najít výhodnou půjčku?

Když chcete půjčku, pak zajisté chcete výhodnou půjčku, že? Pak pro Vás máme několik rad pro to, kde takovou výhodnou nebankovní půjčku najít, pojďme se na ně společně podívat v našem článku Kde najít výhodnou půjčku!
 

Individuální nebankovní půjčka

Je na českém trhu s půjčkami vůbec něco jako půjčka na míru přesně Vaší situaci a nebo je to jen mýtus a taková půjčka neexistuje? A nebo poskytovatelé nebankovních půjček nabízejí pouze několik typů půjček, jako třeba půjčka bez registru, rychlá půjčka online, které jsou standardem a mezi kterými si musíte vybrat. A pokud se do dané „škatulky“ půjčky nevejdete, získáte pouze nevýhodné podmínky půjčky, případně máte s půjčkou úplně smůlu a nezískáte žádnou půjčku?
 
Skvělá zpráva pro všechny, kdo si chtějí půjčit! A to, že půjčka výhodně na míru existuje. Lze ji navrhnout při individuálním posouzení žadatele o půjčku, jeho situace a různých faktorů, a to lze nejlépe provést s půjčkovým odborníkem, který je nezávislý (nikoli s půjčkovým poradcem z konkrétní společnosti a poskytovatele půjčky, ať už banky nebo nebankovní společnosti).
 

Půjčka přesně pro Vás

Individuální přístup při zařizování půjčky získáte od nezávislého půjčkového poradce, který se orientuje na trhu s půjčkami u nás, dobře zná různé konkrétní situace půjčkových klientů a hlavně, ví, co vše společnosti u nás mohou nabídnout mimo své klasicky prezentované nabídky půjček, může tedy instituci dotlačit do výhodnějších podmínek půjček, než by Vám nabídla sama bez poradce, protože samozřejmě raději získá klienta, kterému dá půjčku dráž a vydělá na něm více, to je jasné.
 
Ovšem výhodné podmínky půjčky Vám v dané společnosti vyjedná právě půjčkový poradce, a to zcela sám, stejně jako všechnu administrativu okolo sjednání daného spotřebitelského úvěru vyřídí také bez Vás.
 

Proč spolupracovat s půjčkovým poradcem?

Je faktem, že mnoho lidí se spolupráci s půjčkovým poradcem brání, z nejrůznějších důvodů rozšířených nepravdivých mýtů, nicméně je to škoda a zbytečné, a zejména – spolupráce s půjčkovým poradcem ušetřila už mnoha klientům peníze i čas, jinak by na trhu přeci nefungovali a lidé by se na ně neobraceli zas a opět.
 
Vedletoho, že Vám půjčkový poradce vyjedná velmi výhodné podmínky půjčky online, hlavně výhodnější, než byste si zařídili sami, je výhodou spolupráce s ním také to, že je pro Vás bezplatná a zcela zdarma - tedy alespoň když zvolíte odborníky z našeho týmu půjčkových poradců.
 

Půjčkový poradce - ano nebo ne?

Není třeba se strachovat, že by byl půjčkový poradce ovlivňován výšemi provizí jednotlivých bank a nebankovních společností za to, že Vás k nim dovede, a snažil se Vám tak doporučovat pouze vybrané poskytovatele půjček, nebo jejich konkrétní nabídky půjček. Nikoli, výše provizí se u všech společností pohybují zhruba stejně, půjčkovému poradci je v podstatě úplně jedno, u které instituce si půjčku nakonec domluvíte.
 
Skutečně je to tak - půjčkový poradce se Vám vždy u jakékoli půjčkové společnosti bude snažit vyjednat ty nejvýhodnější podmínky půjčky – nejenže mají půjčkoví poradci proklientský a profesionální přístup a záleží jim na tom, abyste s půjčkou byli spokojení, ale poradce si tak také buduje svou reputaci a ví, že když budete spokojeni s jeho prací a podmínkami půjčky, které Vám vyjednal, doporučíte jej dál. Byl by sám proti sobě, kdyby Vám nevyjednal tu nejvýhodnější půjčku online a půjčku bez úroků!
 
V momentě, že tedy uvažujete o půjčce a chtěli byste půjčku přesně na míru pro sebe, doporučujeme kontaktovat některého půjčkového poradce, například z našeho týmu odborníků na půjčky. Pohybují se po celé České republice a rádi Vám vyjdou vstříc na konzultaci bezplatně a nezávazně!

Chcete si půjčit, ale patříte mezi tzv. problémové klienty, kterým banka nepůjčí? Problémoví klienti jsou například ti, kteří mají záznam v registru dlužníků, mají exekuci, jsou v insolvenci, a nebo nemají dostatečný příjem. ...více

27.7.2017

Existuje mnoho mýtů o tom, jak si vybrat skutečně výhodnou půjčku. Máme pro Vás několik rad a tipů, kterými byste se při srovnání půjček nebo výběru půjčky měli řídit! ...více

18.7.2017

Pokud se zajímáte o půjčku, pak je jasné, že Vás zajímá také výpočet půjčky a výpočet úroků půjčky, protože chcete vědět, kolik při půjčce zaplatíte. S tím Vám pomůže například kalkulačka půjček online! ...více

25.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:CZ Mini Credit
Výše půjčky:1 000 - 12 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:CreditOn půjčka
Výše půjčky:500 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Ferratum půjčka
Výše půjčky:500 - 10 000 Kč
Splatnost:7 - 45 dní
Název půjčky:Emma’s Credit
Výše půjčky:500 - 7 000 Kč
Splatnost:5 - 45 dní
Název půjčky:Triangl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 30 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:Cool Credit
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
Název půjčky:Medvědí půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
Název půjčky:Rychlá půjčka 24
Výše půjčky:500 - 10 000 Kč
Splatnost:5 - 45 dní
Název půjčky:Credit Limit
Výše půjčky:2 500 - 35 000 Kč
Splatnost:30 - 30 dní
Název půjčky:MK Credit
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:48 měs.