Půjčka Bankerat

Výše půjčky: 10 000 - 600 000 Kč, doba splácení: 6 - 72 měs.

Půjčka Bankerat nabízí klientům půjčku vysoké sumy peněz, až 600 000 Kč s výhodným úrokem a dlouhou dobou splatnosti.

Výše půjčky10 000 - 600 000 Kč
Splatnost6 - 72 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Jedinečný internetový portál, který byl založen v roce 2010. Od samého počátku má za sebou tým zkušených odborníků, kteří udělali vše proto, aby se jim podařilo spojit finančnictví s moderními technologiemi. Autoři tohoto projektu se inspirovali v zahraničí a díky tomu mohla vzniknout tato ojedinělá aukční platforma, která je ale uzpůsobená na míru našim poměrům.

Bankerat.cz možňuje žadatelům o půjčku oslovit najednou co největší množství investorů. Stejně tak usnadní práci investorům, kteří chtějí zhodnotit své volné finanční prostředky a prostřednictvím tohoto serveru mohou žadatele snadno oslovit. V případě, že má někdo o danou půjčku zájem, Bankerat prověří solventnost žadatele. Po schválení půjčky věřitelem a převedení peněz na účet žadatele, je veškerá administrativa vyřizována přes Bankerat (účtování plateb, zasíláná upomínek apod.), a to až do splacení půjčky.

Přes Bankerat si můžete půjčit částku od 10 000 Kč do 600 000 Kč s tím, že doba splatnosti se liší podle typu půjčky a daného RPSN. Velkou výhodou je, že si prostě vyberete z nabídky o jakou půjčku máte zájem – například chcete půjčku bez doložení příjmu, nebo bez kontroly registru, či půjčku, u které je nutné ručit nemovitostí. Proto je u této půjčky vysoká šance na schválení – prostě si zvolíte půjčku, která Vám vyhovuje.

Půjčené peníze můžete použít na cokoliv – třeba na pokrytí nenadálých výdajů před výplatou, nebo třeba na modernizaci kuchyně, či celkovou rekonstrukci bytu. Půjčku si mohou vzít i začínající podnikatelé, kteří touto cestou mohou získat nezbytné prostředky na rozjezd podnikání. Půjčit si může v podstatě kdokoliv, kdo je starší 18 let a má přístup k internetu. Další podmínky se pak liší podle toho o jakou půjčku zažádáte.

Základní informace o Bankerat půjčce:

  • nebankovní půjčka na cokoliv
  • výše půjčky od 10 000 Kč do 600 000 Kč
  • bez doložení příjmu
  • bez ručitele

Co k Bankerat půjčce potřebujete:

  • věk 18 let
  • zaplatit poplatek za sprostředkování půjčky
  • přístup k internetu

Žádost o půjčku

Podat žádost o půjčku prostřednictvím internetového portálu Bankerat je velice snadné. Prvně si v rolovací nabídce zvolíte o jaký typ půjčky máte zájem, na výběr je půjčka bez registrů a doložení příjmu (do 10 000 Kč), půjčka bez doložení příjmu (do 30 000 Kč), půjčka bez registrů (do 150 000 Kč), půjčka s doložením příjmů a registrů (do 400 000 Kč) a nebo půjčka se zástavou nemovitosti (do 600 000 Kč). Potom si vyberete maximální výši úroku a dobu splatnosti s tím, že vpravo okamžitě uvidíte orientační výši splátky.

Následně je třeba vyplnit online formulář, který se liší podle toho, jaký jste si vybrali typ půjčky. V každém případě je ale potřeba zadat parametry půjčky, vyplnit osobní informace jako je jméno, příjmení atd. a doplňující údaje (např. o výši příjmů či zaměstnání). Nakonec se Vám zobrazí rekapitulace a pak můžete žádost odeslat.

V případě, že máte zájem o půjčku bez registrů a bez dokládání příjmů, je nutné předložit pouze občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti, naopak při žádosti o půjčku se zástavou nemovitosti je potřeba doložit vlastnictví nemovitosti.

O půjčku můžete také zažádat prostřednictvím našich internetových stránek přes formulář výše, kam stačí doplnit pouze pár údajů a my už Vaši žádost předáme zaměstnancům zákaznického servisu, kteří Vás už sami kontaktují a doplní s Vámi veškeré podrobnosti.

Celkové hodnocení Bankerat půjčky

Unikátní internetový projekt, který umožňuje snadné propojení velkého množství investorů, kteří mají zájem zhodnotit své finanční prostředky, rovnou s žadateli o nebankovní půjčku. Žadatelé o půjčku si sami nastaví libovolná kritéria, podle kterých pak může Bankerat vybrat tu nejvhodnější nabídku. Navíc si o půjčku může zažádat v podstatě každý – v nabídce je mimo jiné i půjčka bez registrů a bez doložení příjmů, takže i lidé s negativní úvěrovou historií mají šanci na získání půjčky. Půjčku lze sjednat celou online a díky tomu, že oslovíte najednou větší množství poskytovatelů, ušetříte velké množstí času, který byste jinak marnili obíháním bankovních institucí, pro které ani nemusíte být atraktivním zákazníkem. Portál Bankerat je perspektivní ovšem nejen pro žadatele, ale také pro investory, kteří sice mají zájem o to, aby své finance zhodnotili, ale nemohou se věnovat osobně veškerým náležitostem. Jednoduše nabídnou své finance prostřednictvím aukce a v případě, že o jejich nabídku má někdo zájem, Bankerat prověří jeho solventnost a i nadále se postará o další administrativní úkony po dobu splatnosti půjčky, a to až do jejího úplného splacení.

Proč právě půjčka Bankerat:

můžete získat až 600 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 600 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
1. 9. 2017

Kde najít výhodnou půjčku?

Když chcete půjčku, pak zajisté chcete výhodnou půjčku, že? Pak pro Vás máme několik rad pro to, kde takovou výhodnou nebankovní půjčku najít, pojďme se na ně společně podívat v našem článku Kde najít výhodnou půjčku!
 

Individuální nebankovní půjčka

Je na českém trhu s půjčkami vůbec něco jako půjčka na míru přesně Vaší situaci a nebo je to jen mýtus a taková půjčka neexistuje? A nebo poskytovatelé nebankovních půjček nabízejí pouze několik typů půjček, jako třeba půjčka bez registru, rychlá půjčka online, které jsou standardem a mezi kterými si musíte vybrat. A pokud se do dané „škatulky“ půjčky nevejdete, získáte pouze nevýhodné podmínky půjčky, případně máte s půjčkou úplně smůlu a nezískáte žádnou půjčku?
 
Skvělá zpráva pro všechny, kdo si chtějí půjčit! A to, že půjčka výhodně na míru existuje. Lze ji navrhnout při individuálním posouzení žadatele o půjčku, jeho situace a různých faktorů, a to lze nejlépe provést s půjčkovým odborníkem, který je nezávislý (nikoli s půjčkovým poradcem z konkrétní společnosti a poskytovatele půjčky, ať už banky nebo nebankovní společnosti).
 

Půjčka přesně pro Vás

Individuální přístup při zařizování půjčky získáte od nezávislého půjčkového poradce, který se orientuje na trhu s půjčkami u nás, dobře zná různé konkrétní situace půjčkových klientů a hlavně, ví, co vše společnosti u nás mohou nabídnout mimo své klasicky prezentované nabídky půjček, může tedy instituci dotlačit do výhodnějších podmínek půjček, než by Vám nabídla sama bez poradce, protože samozřejmě raději získá klienta, kterému dá půjčku dráž a vydělá na něm více, to je jasné.
 
Ovšem výhodné podmínky půjčky Vám v dané společnosti vyjedná právě půjčkový poradce, a to zcela sám, stejně jako všechnu administrativu okolo sjednání daného spotřebitelského úvěru vyřídí také bez Vás.
 

Proč spolupracovat s půjčkovým poradcem?

Je faktem, že mnoho lidí se spolupráci s půjčkovým poradcem brání, z nejrůznějších důvodů rozšířených nepravdivých mýtů, nicméně je to škoda a zbytečné, a zejména – spolupráce s půjčkovým poradcem ušetřila už mnoha klientům peníze i čas, jinak by na trhu přeci nefungovali a lidé by se na ně neobraceli zas a opět.
 
Vedletoho, že Vám půjčkový poradce vyjedná velmi výhodné podmínky půjčky online, hlavně výhodnější, než byste si zařídili sami, je výhodou spolupráce s ním také to, že je pro Vás bezplatná a zcela zdarma - tedy alespoň když zvolíte odborníky z našeho týmu půjčkových poradců.
 

Půjčkový poradce - ano nebo ne?

Není třeba se strachovat, že by byl půjčkový poradce ovlivňován výšemi provizí jednotlivých bank a nebankovních společností za to, že Vás k nim dovede, a snažil se Vám tak doporučovat pouze vybrané poskytovatele půjček, nebo jejich konkrétní nabídky půjček. Nikoli, výše provizí se u všech společností pohybují zhruba stejně, půjčkovému poradci je v podstatě úplně jedno, u které instituce si půjčku nakonec domluvíte.
 
Skutečně je to tak - půjčkový poradce se Vám vždy u jakékoli půjčkové společnosti bude snažit vyjednat ty nejvýhodnější podmínky půjčky – nejenže mají půjčkoví poradci proklientský a profesionální přístup a záleží jim na tom, abyste s půjčkou byli spokojení, ale poradce si tak také buduje svou reputaci a ví, že když budete spokojeni s jeho prací a podmínkami půjčky, které Vám vyjednal, doporučíte jej dál. Byl by sám proti sobě, kdyby Vám nevyjednal tu nejvýhodnější půjčku online a půjčku bez úroků!
 
V momentě, že tedy uvažujete o půjčce a chtěli byste půjčku přesně na míru pro sebe, doporučujeme kontaktovat některého půjčkového poradce, například z našeho týmu odborníků na půjčky. Pohybují se po celé České republice a rádi Vám vyjdou vstříc na konzultaci bezplatně a nezávazně!

Proč je tak důležité provést si neustále omílané srovnání půjček online? Není nad to být si jistí, že jste si vybrali tu nejvýhodnější půjčku na trhu s půjčkami! ...více

29.7.2017

Pokud se zajímáte o půjčku, pak je jasné, že Vás zajímá také výpočet půjčky a výpočet úroků půjčky, protože chcete vědět, kolik při půjčce zaplatíte. S tím Vám pomůže například kalkulačka půjček online! ...více

25.8.2017

Jste už dlužníky se záznamem v registru dlužníků? ...více

29.3.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Viva Credit
Výše půjčky:500 - 20 000 Kč
Splatnost:7 - 35 dní
Název půjčky:Kredito24
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Veselá půjčka
Výše půjčky:10 000 - 100 000 Kč
Splatnost:1 - 12 měs.
Název půjčky:Omega půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Vata online
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:5 - 35 dní
Název půjčky:Žlutý meloun
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:3 - 60 měs.
Název půjčky:Help Financial
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:60 týdnů
Název půjčky:Kesh půjčka
Výše půjčky:20 000 - 700 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:ZUNO půjčka online
Výše půjčky:15 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.
Název půjčky:Pronto půjčka
Výše půjčky:10 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.