Půjčka AsisTeam

Výše půjčky: 100 000 - 3 000 000 Kč, doba splácení: 12 - 300 měs.

Nebankovní půjčka AsisTeam se zástavou nemovitosti a relativně nízkou úrokovou sazbou, možností půjčit si vysokou sumu až na 25 let.

Výše půjčky100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost12 - 300 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registruano

AsisTeam je nebankovní společnost, která se zaměřuje na zajišťování tzv. amerických hypoték. Společnost působí na trhu financí už od roku 2010 a má za sebou desetitisíce spokojených zákazníků. Její profesionální odborníci mají bohaté zkušenosti s poskytováním finančních prostředků a rádi Vás provedou spletitým světem financí. Kromě úvěrů Vám společnost AsisTeam umožní získat i případnou konsolidaci půjček, takže sloučí všechny Vaše stávající závazky do jednoho a sníží Vám tak měsíční splátky.

Společnost Vám zajistí úvěr v rozpětí 100 000 Kč až po 3 000 000 Kč s ručením nemovitostí. Za sjednání půjčky neplatíte žádné poplatky předem a odhad ceny nemovitosti máte zdarma. Úroková sazba je poměrně nízká a je stanovena fixně, dosahuje výše od 12,99 % p. a. Nejčastější účel vynaložení úvěru mezi klienty je na vyplacení exekuce, investice do podnikání nebo na oddlužení. Získané prostředky můžete jednoduše využít na cokoliv zrovna potřebujete a navíc je máte velmi rychle, a to maximálně do 3 dnů od podpisu smlouvy.

Doba splácení je stanovena adekvátně k výši úvěru a proto si splátky můžete rozložit na období 12 - 300 měsíců. Výhodou této půjčky je, že společnost nenahlíží do databáze dlužníků a ani neprovádí kontrolu trestního rejstříku, což je mezi nebankovními úvěry v takové výši velmi vzácné. Pro schválení žádosti nemůžete mít exekuci ani být v insolvenci, ale AsisTeam Vám poskytne půjčku na vyplacení hrozící nebo již probíhající exekuce či dražby. Pro žádost by nemělo být překážkou, pokud máte dluhy u jiných bankovních či nebankovních institucí.

Výhodné na půjčce AsisTeam je, že Vám umožní ji získat velmi rychle a přes internet. Společnost dbá, abyste své peníze měli na účtu co nejdříve. Běžně jsou Vám peníze převedeny na účet v rozmezí 21 - 40 dní od podání žádosti. Pokud však půjčka spěchá, můžete využít expresního čerpání a tak máte peníze k dispozici do 3 dnů. V případě potřeby můžete využít další výhody, které Vám úvěrové podmínky nabízejí, a to odložení splátek na později, jestliže se jedná o závažné důvody.

Základní informace o AsisTeam půjčce:

  • nebankovní půjčka tzv. americká hypotéka
  • ručení nemovitostí, odhad máte zdarma
  • čerpání na bankovní účet, možnost expresního čerpání
  • možnost půjčit si až 3 000 000 Kč
  • doba splácení v rozmezí 12 - 300 měsíců
  • fixní úroková sazba od 12,99 % p. a.

Co k AsisTeam půjčce potřebujete:

  • vlastní nemovitost k ručení
  • nutný pravidelný příjem
  • průkaz totožnosti
  • nemáte exekuci, nejste v insolvenci

Žádost o půjčku

Podání žádosti je velice jednoduché pro každého a zvládnete to z pohodlí svého domova. Nejrychlejším způsobem je vyplnění krátkého online formuláře zde na webu Půjčky Porovnání. Po odeslání žádosti Vás kontaktuje operátor zákaznické linky, ochotně Vám všechno vysvětlí a sdělí Vám, jak pokračovat dál. V případě, že byste žádali přes webové stránky AsisTeam, budete muset vyplnit dotazník obsahující informace o Vás, nemovitosti, kterou chcete ručit, budete muset přiložit kopii průkazu totožnosti a další podklady, které si firma žádá.

Šance na schválení úvěru je vysoká, takže je velmi pravděpodobné, že úvěr dostane naprosto každý, kdo splňuje požadavky pro žadatele. Úvěr je nabízen bez nahlížení do databáze dlužníků i bez kontroly rejstříku trestů. Závazky u jiných společností by neměly být překážkou. Pokud máte exekuci, můžete získat prostředky k jejímu vyplacení nebo odvrácení. Dále budete potřebovat svůj doklad totožnosti a podklady k jištění nemovitostí.

Ručení nemovitostí znamená, že budete potřebovat doložit potvrzení o vlastnictví nemovitosti, například kupní smlouvu. Odhad nemovitosti Vám společnost poskytne zdarma a většinou se odhadce dostaví během několika dnů po podání žádosti. Pro ručení úvěru Vám bude přiznáno pouze 60 % hodnoty nemovitosti. Půjčku můžete použít i na odvrácení dražby nemovitosti.

Jestli úvěr dostanete, se dozvíte už na základě podkladů, které jste společnosti poskytli při vyplňování Vaší žádosti. Po posouzení žádosti Vás kontaktuje pracovník společnosti a sdělí Vám, že žádost byla schválena. Peníze Vám jsou převedeny na bankovní účet v co nejkratší době v rozmezí 21 - 40 dní. Jestliže nemůžete nebo nechcete čekat, můžete požádat o expresní čerpání. V takovém případě máte finanční prostředky k dispozici na Vašem účtu do 3 dnů.

Celkové hodnocení AsisTeam půjčky

Nebankovní úvěr AsisTeam od stejnojmenné společnosti můžete získat za výborných podmínek a se vstřícným přístupem. Jedná se o typ úvěru tzv. americká hypotéka. Můžete získat až 100 000 - 3 000 000 Kč a stačí Vám k tomu pouze nemovitost a stálý příjem. Úvěr získáte až do výše 60 % hodnoty nemovitosti. Odhad ceny nemovitosti máte k úvěru zdarma a navíc neplatíte žádné poplatky předem. Délku splácení si můžete přizpůsobit a rozložit na období 12 - 300 měsíců. Výhodou úvěru je, že máte možnost si v průběhu splácení odložit několik splátek, pokud se jedná o vážné důvody (např. ztráta zaměstnání, hospitalizace, apod.). Úvěr získáte, pokud předložíte doklad o vlastnictví nemovitosti a kopii občanského průkazu, případně další podklady, které si firma vyžádá - záleží na individuálním posouzení. Odborní pracovníci Vám se vším pomohou a provedou Vás celou žádostí. Podání žádosti je možné online přes web Půjčky Porovnání nebo na webu společnosti AsisTeam. Peníze čerpáte po podání žádosti v rozmězí 21 - 40 dní, ale pokud nemůžete nebo nechcete tak dlouho čekat, můžete požádat o expresní čerpání. V takovém případě máte finanční prostředky k dispozici během 3 dnů.

Proč právě půjčka AsisTeam:

můžete získat až 3 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 3 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
1. 9. 2017

Kde najít výhodnou půjčku?

Když chcete půjčku, pak zajisté chcete výhodnou půjčku, že? Pak pro Vás máme několik rad pro to, kde takovou výhodnou nebankovní půjčku najít, pojďme se na ně společně podívat v našem článku Kde najít výhodnou půjčku!
 

Individuální nebankovní půjčka

Je na českém trhu s půjčkami vůbec něco jako půjčka na míru přesně Vaší situaci a nebo je to jen mýtus a taková půjčka neexistuje? A nebo poskytovatelé nebankovních půjček nabízejí pouze několik typů půjček, jako třeba půjčka bez registru, rychlá půjčka online, které jsou standardem a mezi kterými si musíte vybrat. A pokud se do dané „škatulky“ půjčky nevejdete, získáte pouze nevýhodné podmínky půjčky, případně máte s půjčkou úplně smůlu a nezískáte žádnou půjčku?
 
Skvělá zpráva pro všechny, kdo si chtějí půjčit! A to, že půjčka výhodně na míru existuje. Lze ji navrhnout při individuálním posouzení žadatele o půjčku, jeho situace a různých faktorů, a to lze nejlépe provést s půjčkovým odborníkem, který je nezávislý (nikoli s půjčkovým poradcem z konkrétní společnosti a poskytovatele půjčky, ať už banky nebo nebankovní společnosti).
 

Půjčka přesně pro Vás

Individuální přístup při zařizování půjčky získáte od nezávislého půjčkového poradce, který se orientuje na trhu s půjčkami u nás, dobře zná různé konkrétní situace půjčkových klientů a hlavně, ví, co vše společnosti u nás mohou nabídnout mimo své klasicky prezentované nabídky půjček, může tedy instituci dotlačit do výhodnějších podmínek půjček, než by Vám nabídla sama bez poradce, protože samozřejmě raději získá klienta, kterému dá půjčku dráž a vydělá na něm více, to je jasné.
 
Ovšem výhodné podmínky půjčky Vám v dané společnosti vyjedná právě půjčkový poradce, a to zcela sám, stejně jako všechnu administrativu okolo sjednání daného spotřebitelského úvěru vyřídí také bez Vás.
 

Proč spolupracovat s půjčkovým poradcem?

Je faktem, že mnoho lidí se spolupráci s půjčkovým poradcem brání, z nejrůznějších důvodů rozšířených nepravdivých mýtů, nicméně je to škoda a zbytečné, a zejména – spolupráce s půjčkovým poradcem ušetřila už mnoha klientům peníze i čas, jinak by na trhu přeci nefungovali a lidé by se na ně neobraceli zas a opět.
 
Vedletoho, že Vám půjčkový poradce vyjedná velmi výhodné podmínky půjčky online, hlavně výhodnější, než byste si zařídili sami, je výhodou spolupráce s ním také to, že je pro Vás bezplatná a zcela zdarma - tedy alespoň když zvolíte odborníky z našeho týmu půjčkových poradců.
 

Půjčkový poradce - ano nebo ne?

Není třeba se strachovat, že by byl půjčkový poradce ovlivňován výšemi provizí jednotlivých bank a nebankovních společností za to, že Vás k nim dovede, a snažil se Vám tak doporučovat pouze vybrané poskytovatele půjček, nebo jejich konkrétní nabídky půjček. Nikoli, výše provizí se u všech společností pohybují zhruba stejně, půjčkovému poradci je v podstatě úplně jedno, u které instituce si půjčku nakonec domluvíte.
 
Skutečně je to tak - půjčkový poradce se Vám vždy u jakékoli půjčkové společnosti bude snažit vyjednat ty nejvýhodnější podmínky půjčky – nejenže mají půjčkoví poradci proklientský a profesionální přístup a záleží jim na tom, abyste s půjčkou byli spokojení, ale poradce si tak také buduje svou reputaci a ví, že když budete spokojeni s jeho prací a podmínkami půjčky, které Vám vyjednal, doporučíte jej dál. Byl by sám proti sobě, kdyby Vám nevyjednal tu nejvýhodnější půjčku online a půjčku bez úroků!
 
V momentě, že tedy uvažujete o půjčce a chtěli byste půjčku přesně na míru pro sebe, doporučujeme kontaktovat některého půjčkového poradce, například z našeho týmu odborníků na půjčky. Pohybují se po celé České republice a rádi Vám vyjdou vstříc na konzultaci bezplatně a nezávazně!

Půjčka je důležité rozhodnutí, u kterého byste neměli jednat zbrkle. ...více

29.5.2017

Už jste o něm určitě slyšeli, ale proč srovnávač půjček online využít? ...více

31.5.2017

Doba dovolených je tady a není nic snazšího, než si sjednat jednu z nejoblíbenějších sezónních půjček - a to půjčku na dovolenou! ...více

12.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Zaimo
Výše půjčky:25 000 - 108 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Click Credit
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:30 dní
Název půjčky:Benefi půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:XS půjčka
Výše půjčky:3 000 - 9 000 Kč
Splatnost:3 - 3 měs.
Název půjčky:YES půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:84 měs.
Název půjčky:Triangl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 30 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:Unicredit Bank Presto půjčka
Výše půjčky:30 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Zaplo půjčka
Výše půjčky:1 000 - 12 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Era půjčka
Výše půjčky:20 000 - 800 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:HK Investment
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.