Půjčka ACEMA Credit

Výše půjčky: 100 000 - 5 000 000 Kč, doba splácení: 12 - 60 měs.

Nebankovní půjčka Acema Credit s možností půjčit si velkou sumu peněz a s dlouhou dobou splácení. Půjčka je bezúčelová, takže ji lze použít na cokoli.

Výše půjčky100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost12 - 60 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registruano

Jedna z nejlepších nebankovních institucí v oboru poskytování zajištěných úvěrů v ČR. Jejím cílem je spokojený zákazník. K dispozici klientům nabízí celou škálu profesionálních poradců, a proto jsou žádosti o nebankovní půjčky vyřízené velmi rychle. Neustále rozvíjí a upravuje nabídku svých služeb, aby zajistila maximální spokojenost všech zákazníků.

Acema Credit nebankovní půjčka je pro Vás vhodná v případě, že vlastníte nemovitost (nebo se za Vás někdo jiný zaručí svojí nemovitostí) a potřebujete si rychle půjčit peníze od 100 000 až do 5 000 000 Kč s dobou splatnosti 1 – 20 let. Velkým bonusem je, že nemusíte dokládat stálý příjem, jelikož ručíte svojí nemovitostí v ceně půjčky. O půjčku můžete zažádat i když jste zrovna v exekuci, nebo máte záznam trestním rejstříku, či v registru dlužníků.

Půjčka je bezúčelová a zažádat o ni může každý kdo má věk minimálně 18 let, pokud vlastní nemovitost. O půjčku lze zažádat na telefoní lince, nebo přes jednoduchý online formulář s kontatkními údaji (telefon, email). Finanční poradci společnosti Acema se Vám pak sami ozvou, aby doplnili veškeré podrobnosti. Metoda výplaty – po schválení žádosti dostanete peníze na svůj bankovní účet do 24h.

Kromě toho bezúčelového úvěru nabízí Acema Credit ještě další půjčky – účelovou půjčku na rekonstrukci nemovitosti, podnikatelskou půjčku, anebo konsolidaci úvěrů (sjednocení více menších úvěrů do jednoho velkého). U všech těchto půjček je ale podmínka, že musíte ručit nemovitostí. Při řádném hrazení splátek můžete využít možnost uhradit najednou až 25 % jistiny každý 13. měsíc.

Základní informace o Acema Credit půjčce:

  • nebankovní půjčka na cokoliv
  • 100 000 až 5 000 000 Kč (nový zákazníci maximálně 100 000 Kč)
  • bez kontroly registrů
  • flexibilní doba splatnosti - 1 rok  až 20 let
  • bez dokládání příjmů
  • i se záznamem v trestním rejstříku

Co k Acema Credit půjčce potřebujete:

  • věk nad 18 let
  • dva doklady totožnosti (občanský průkaz a k tomu ještě buď např. rodný list, nebo pas)
  • výpis z katastru nemovitostí
  • doklad o vlastnictví nemovitosti (kupní či darovací smlouva atd.)

Žádost o půjčku

Pokud chcete zažádat o tuto nebankovní půjčku, musíte splňovat následující požadavky – věk 18 let a zaručit se vhodnou nemovitostí. Nemovitost nemusí být Vaše, pokud se za Vás zaručí její majitel.

U této půjčky nemusíte doložit stálý příjem. Na webu můžete využít jednoduché úvěrové kalkulačky, kde si libovolně nastavíte výši půjčky a dobu splácení, poté vyplníte pár kontaktních údajů do jednoduchého online formuláře a ten odešlete. Pak se Vám otevře další dotazníkový formulář, kam vyplníte pár údajů ohledně nemovitosti, kterou budete ručit. Stačí vyplnit pouze základní informace jako je druh nemovitosti, Váš vztah k nemovitosti (majitel, nájemce atd.), kde se nachází, přibližnou cenu nemovitosti, zda-li  je na ní hypotéka či jestli nejste v exekuci.

K vyřízení této bezúčelové půjčky potřebujete pouze občanský průkaz a další doklad totožnosti (např. pas), výpis z katastru (ne starší než 3 měsíce) a doklad o vlastnictví nemovitosti. Pokud bude za Vás ručit někdo jiný, musíte doložit jeho osobní doklady a doklady o vlastnictví nemovitosti. V případě schválení Vám částka bude připsána na účet nejpozději do 24h.

O půjčku můžete také velmi jednoduše a rychle zažádat prostřednictvím online formuláře na našich stránkách, kam stačí vyplnit pouze pár základních údajů a Vaše žádost se odešle přímo k rukám zaměstnanců společnosti Acema Credit. Ti se Vaší žádostí začnou ihned zabývat a poté Vás sami kontaktují.

Celkové hodnocení Acema Credit půjčky

Tato půjčka od Acema Credit se hodí zejména pro ty, kteří se mohou zaručit vlastní nemovitostí, a potřebují si zrovna půjčit rychle 100 000 Kč až 5 000 000 Kč s dobou splatnosti 1 – 20 let. Tato nebankovní půjčka je velmi rychlá, výhodná a mohou využít i nezaměstnaní, protože nemusíte dokládat stálý příjem. Je tedy vhodným řešením i pro ty, kteří z nějakého důvodu nemohou zažádat o bankovní půjčku, ale přitom se mohou zaručit nemovitostí. Stejně tak se hodí i pro osoby v exekuci, nebo se záznamem v trestním rejstříku. Za podání žádosti neplatíte předem žádné poplatky proto si můžete o půjčku zažádat v klidu. Jediným mínusem je, že pro nové klienty je nastaven maximální limit bezúčelové půjčky na 100 000 Kč. Doporučujeme řádně platit splátky, neboť poté můžete využívat dalších služeb od společnosti Acema Credit (například každý 13. měsíc můžete uhradit jednorázově až 25 %). Žádost o půjčku bývá vyřízena velmi rychle a peníze dostanete na svůj bankovní účet do jednoho dne od schválení.

Proč právě půjčka ACEMA Credit:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
1. 9. 2017

Kde najít výhodnou půjčku?

Když chcete půjčku, pak zajisté chcete výhodnou půjčku, že? Pak pro Vás máme několik rad pro to, kde takovou výhodnou nebankovní půjčku najít, pojďme se na ně společně podívat v našem článku Kde najít výhodnou půjčku!
 

Individuální nebankovní půjčka

Je na českém trhu s půjčkami vůbec něco jako půjčka na míru přesně Vaší situaci a nebo je to jen mýtus a taková půjčka neexistuje? A nebo poskytovatelé nebankovních půjček nabízejí pouze několik typů půjček, jako třeba půjčka bez registru, rychlá půjčka online, které jsou standardem a mezi kterými si musíte vybrat. A pokud se do dané „škatulky“ půjčky nevejdete, získáte pouze nevýhodné podmínky půjčky, případně máte s půjčkou úplně smůlu a nezískáte žádnou půjčku?
 
Skvělá zpráva pro všechny, kdo si chtějí půjčit! A to, že půjčka výhodně na míru existuje. Lze ji navrhnout při individuálním posouzení žadatele o půjčku, jeho situace a různých faktorů, a to lze nejlépe provést s půjčkovým odborníkem, který je nezávislý (nikoli s půjčkovým poradcem z konkrétní společnosti a poskytovatele půjčky, ať už banky nebo nebankovní společnosti).
 

Půjčka přesně pro Vás

Individuální přístup při zařizování půjčky získáte od nezávislého půjčkového poradce, který se orientuje na trhu s půjčkami u nás, dobře zná různé konkrétní situace půjčkových klientů a hlavně, ví, co vše společnosti u nás mohou nabídnout mimo své klasicky prezentované nabídky půjček, může tedy instituci dotlačit do výhodnějších podmínek půjček, než by Vám nabídla sama bez poradce, protože samozřejmě raději získá klienta, kterému dá půjčku dráž a vydělá na něm více, to je jasné.
 
Ovšem výhodné podmínky půjčky Vám v dané společnosti vyjedná právě půjčkový poradce, a to zcela sám, stejně jako všechnu administrativu okolo sjednání daného spotřebitelského úvěru vyřídí také bez Vás.
 

Proč spolupracovat s půjčkovým poradcem?

Je faktem, že mnoho lidí se spolupráci s půjčkovým poradcem brání, z nejrůznějších důvodů rozšířených nepravdivých mýtů, nicméně je to škoda a zbytečné, a zejména – spolupráce s půjčkovým poradcem ušetřila už mnoha klientům peníze i čas, jinak by na trhu přeci nefungovali a lidé by se na ně neobraceli zas a opět.
 
Vedletoho, že Vám půjčkový poradce vyjedná velmi výhodné podmínky půjčky online, hlavně výhodnější, než byste si zařídili sami, je výhodou spolupráce s ním také to, že je pro Vás bezplatná a zcela zdarma - tedy alespoň když zvolíte odborníky z našeho týmu půjčkových poradců.
 

Půjčkový poradce - ano nebo ne?

Není třeba se strachovat, že by byl půjčkový poradce ovlivňován výšemi provizí jednotlivých bank a nebankovních společností za to, že Vás k nim dovede, a snažil se Vám tak doporučovat pouze vybrané poskytovatele půjček, nebo jejich konkrétní nabídky půjček. Nikoli, výše provizí se u všech společností pohybují zhruba stejně, půjčkovému poradci je v podstatě úplně jedno, u které instituce si půjčku nakonec domluvíte.
 
Skutečně je to tak - půjčkový poradce se Vám vždy u jakékoli půjčkové společnosti bude snažit vyjednat ty nejvýhodnější podmínky půjčky – nejenže mají půjčkoví poradci proklientský a profesionální přístup a záleží jim na tom, abyste s půjčkou byli spokojení, ale poradce si tak také buduje svou reputaci a ví, že když budete spokojeni s jeho prací a podmínkami půjčky, které Vám vyjednal, doporučíte jej dál. Byl by sám proti sobě, kdyby Vám nevyjednal tu nejvýhodnější půjčku online a půjčku bez úroků!
 
V momentě, že tedy uvažujete o půjčce a chtěli byste půjčku přesně na míru pro sebe, doporučujeme kontaktovat některého půjčkového poradce, například z našeho týmu odborníků na půjčky. Pohybují se po celé České republice a rádi Vám vyjdou vstříc na konzultaci bezplatně a nezávazně!

Rádi byste byli více finančně nezávislí a měli takzvanou finanční svobodu? Poradíme Vám několik tipů, jak toho docílit! ...více

27.6.2017

Někdy v životě přijde okamžik, kdy potřebujeme peníze nutně v daný moment, a přesně pro tyto okamžiky je zde rychlá půjčka online s výplatou peněz ihned! ...více

7.8.2017

Půjčkový poradce je jedním z nejdůležitějších kroků, jak si vybrat půjčku a nespálit se. Bez rad odborníka na půjčky byste totiž mohli naletět a přijít o své peníze, a to jistě nechcete! ...více

18.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Creditstar půjčka
Výše půjčky:1 000 - 13 000 Kč
Splatnost:5 dní - 3 měs.
Název půjčky:Půjčka Liška
Výše půjčky:1 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Komerční Banka
Výše půjčky:30 000 - 600 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Perfect Money
Výše půjčky:1 000 - 8 000 Kč
Splatnost:5 - 42 dní
Název půjčky:Expobank půjčka
Výše půjčky:50 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Credit Limit
Výše půjčky:2 500 - 35 000 Kč
Splatnost:30 - 30 dní
Název půjčky:Aasa
Výše půjčky:5 000 - 20 000 Kč
Splatnost:6 - 12 měs.
Název půjčky:Volsor půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Unicredit Bank Presto půjčka
Výše půjčky:30 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Fio banka
Výše půjčky:3 000 000 - 300 000 000 Kč
Splatnost:12 - 93 měs.