První půjčka zdarma - není to mýtus!

12. 6. 2017

První půjčka zdarma - není to mýtus!

Víte, že první půjčka zcela zdarma a bez úroků existuje? A že vůbec není těžké ji získat? 
 

První půjčka zdarma není mýtus!

Naopak, získat první půjčku bez úroků a zcela zdarma je poměrně jednoduché a je to dostupné pro každého. První půjčka zdarma totiž není mýtus, ale opravdu existuje a nejde o podvod. Velmi často jsou dokonce první půjčky zdarma dostupné také pro tzv. problémové klienty, tedy takové, kterým banka nepůjčí a je pro ně tedy z různých důvodů nesnadné zajistit si půjčku. První půjčka tedy může fungovat i jako půjčka bez registru, půjčka bez doložení příjmů a další typy půjček pro problémové klienty.
 
První půjčka zdarma ale může být řešením, pokud nechcete platit vysoké úroky a poskytovatele půjčky si nejprve otestovat, třeba kdybyste si v budoucnu u něj chtěli půjčit víc.
 

Co je první půjčka zdarma bez úroků?

Jak jsme si již řekli, velmi dobrou zprávou je, že první půjčka zdarma opravdu existuje a nejde o žádný podvod nebo půjčku se skrytými poplatky. První půjčka zdarma je prostě zcela zdarma a bez úroků - samozřejmě pokud ji splatíte včas v dohodnutém termínu. A jelikož se během minulých let s firmami, které půjčky poskytují roztrhl pytel, museli tito poskytovatelé půjček přijít s něčím, co bude opravu výhodné a co klienty a žadatele o půjčku zaujme, aby své klienty nalákali a přetáhli od konkurence.
 
A tak byla vymyšlena tzv. první půjčka zdarma, což je půjčka zcela bez úroků, bez poplatků předem i bez poplatků na konci, zkrátka při první půjčce nic neplatíte. Za půjčku budete platit jen v tom případě, že ji nesplatíte včas ve smluvně dohodnutém termínu a se splátkou se opozdíte, pak jsou zde sankce z prodlení, ale tak je to u všech půjček, i u těch, kde je vysoký úrok nebo poplatky za sjednání. Ale pokud dodržíte smluvní dobu splatnosti, nemusíte se ničeho bát, půjčka je opravdu ZCELA ZDARMA a BEZ ÚROKŮ!
 

Půjčka bez úroků a půjčka zcela zdarma

První půjčka zdarma je půjčkou neboli krátkodobým úvěrem, jež si můžete půjčit jako pouze první klient těch poskytovatelů půjček, které tuto půjčku nabízejí a jen v případě, že jste si u nich ještě doposud nepůjčili - jste tedy jejich klientem poprvé. Seznam těchto poskytovatelů, kteří nabízejí první půjčku zdarma, najdete na této stránce níže pod textem. I první půjčky zdarma mohou mít různé podmínky - ne ve smyslu výše úroků nebo poplatků, protože jsou zcela zdarma, ale hlavně pokud jde o výši částky, kterou si můžete půjčit. 
 
Některé společnosti nabízejí při první půjčce např. jen nižší částky do 4500 Kč, některé ale dokonce nabízejí bezúročně při první půjčce zdarma až 10 000, někdy i více. Stačí si najít nějakou společnost v našem seznamu níže a uvidíte, jaké jsou možnosti.
 

Vykoušejte si poskytovatele půjčky!

Daný poskytovatel půjčky Vám první půjčkou zdarma dává možnost si vyzkoušet spolupráci s ním - jestli Vám vše vyhovuje, zda se Vám s firmou dobře komunikuje a zjistit, zda je pro Vás příjemné si od ní půjčovat i nadále, třeba už vyšší částky např. na jiné výdaje. Za to po Vás společnost nebude chtít žádné poplatky, půjčku Vám poskytne zcela zdarma, samozřejmě pokud ji včas splatíte a nebudete mít u splátky žádné prodlení.
 
Stejně tak si poskytovatel první půjčky zdarma otestuje i Vás, zjistí, jestli jste spolehlivý klient a zda půjčku ve smluveném termínu splatíte. Zpravidla je pak u této společnosti získat další - druhou, třetí a další - půjčku mnohem snazší a schvalovací proces půjčky už zde v podstatě není nebo je mnohem rychlejší, protože společnost již ví, že jste klient bez rizika a s prověřenou úvěrovou minulostí u ní, takže se Vám nebude bát půjčit i za velmi výhodných podmínek.
 

Chcete první půjčku zdarma?

Chcete získat první půjčku zdarma a zcela bez poplatků a zcela bez úroků? Není nic snazšího, než získání této první půjčky zdarma - ze seznamu na této stránce na našem webu (níže pod textem či si je vyhledáte na hlavní stránce) najdete společnosti, které první půjčku zdarma poskytují. Vyberete si z nich nějakou, u které jste si ještě nepůjčovali - abyste byli jejím první klientem a měli nárok na první půjčku zdarma - a také tu, která Vám vyhovuje svými parametry - tj. jak vysokou půjčku poskytuje. Po rozkliknutí si můžete si také přečíst více informací o této půjčce a jejím poskytovateli.
 
Až budete mít jasno a pročtete si detaily, stačí na té téže stránce o půjčce vyplnit ve formuláři, o jakou částku máte zájem, v jakém čase byste půjčku chtěli splatit a vyplnit také své základní údaje. Během krátké chvíle se Vám pak ozve z call centra pracovník, který Vám sdělí, jestli jste dobrý adept pro první půjčku zdarma u dané společnosti a také kdy a jak své peníze dostanete. A pak si už jen můžete užívat peněz zdarma ze své první půjčky zdarma zcela bez poplatků a zcela bez úroků!
 

Pokud si nevíte rady s žádostí o první půjčku zdarma nebo máte jakékoli dotazy, neváhejte se nám ozvat, rádi Vám otázky zodpovíme a zcela bezplatně poradíme!

 
 

Název půjčky:Oberbank
Výše půjčky:50 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Zaimo
Výše půjčky:25 000 - 108 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Omega půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Perfect Money
Výše půjčky:1 000 - 8 000 Kč
Splatnost:5 - 42 dní
Název půjčky:Ferratum půjčka
Výše půjčky:500 - 10 000 Kč
Splatnost:7 - 45 dní
Název půjčky:BB půjčka
Výše půjčky:1 000 - 45 000 Kč
Splatnost:7 dní - 3 měs.
Název půjčky:Profi Credit půjčka
Výše půjčky:10 000 - 166 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Bubbli půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:CreditAir
Výše půjčky:1 500 - 30 000 Kč
Splatnost:5 - 75 dní
Název půjčky:Credit Komfort
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 72 měs.

Je lepší si při půjčce nechat poradit nebo ne? ...více

25.5.2017

Zajímá Vás, zda máte šanci dostat půjčku? A jak vysokou půjčku dostanete? Pak Vám poradíme, jak to zjistit a jak si zajistit skutečně výhodnou půjčku. ...více

23.8.2017

Češi zpravidla dělají velkou chybu, a to, že zapomínají na srovnání půjček, když si chtějí o půjčku zažádat. Zbytečně pak platí příliš víc, než by nutně museli a přicházejí tak o peníze. ...více

2.8.2017