Půjčka CZ Mini Credit

Výše půjčky: 1 000 - 12 500 Kč, doba splácení: 1 - 30 dní

Nebankovní půjčka s možností půjčit si 1000 Kč až 4 500 Kč, s vyřízením online, bez poplatků a nulovým úrokem.

Výše půjčky1 000 - 12 500 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

CZ Mini Credit s.r.o. je mladá, ale dynamicky se rozvíjející společnost, která zdatně konkuruje i firmám s dlouholetou tradicí v oboru poskytování krátkodobých nebankovních úvěrů. Založena byla v roce 2012 pod jménem Axelor Trade, který si po roce působení změnila. CZ Mini Credit se zaměřuje zejména na poskytování krátkodobých půjček. Půjčky nabízí zejména přes internet, dále je klientům k dispozici i telefonní linka zákaznického servisu, online chat nebo email.

Půjčka se dá využít například na uhrazení nedoplatku za plyn, na zaplacení dovolené nebo na cokoliv jiného. CZ Mini Credit si zakládá na transparentnosti a jednoduchosti nabízených produktů, proto se nemusíte bát skrytých poplatků, nebo nejasných podmínek. Společnost se drží zásad odpovědného půjčování a ochrany osobních údajů.

Nebankovní půjčka CZ Mini Credit lze využít na cokoliv, půjčit si můžete částku ve výši od 1 000 Kč do 12 500 Kč a s krátkou dobou splatnosti (od 1 do 30 dní). První půjčka pro nové zákazníky je zdarma (bez poplatků) a to ve výši maximálně 4 500 Kč. Pokud máte zájem získat půjčku zdarma, je nutné si zvolit dobu splatnosti nejvýše 14 dní. Vyřízení žádosti je rychlé, zejména pokud podáte žádost ve všední dny mezi 9 a 18 hodinou. V případě schválení žádosti jsou peníze převedeny ihned na Váš účet, rychlost převodu se odvíjí od toho, u jaké banky máte zřízený účet.

O půjčku si může zažádat každý, kdo má české občanství, a je mu od 18 do 65 let. K půjčce není nutné mít ručitele nebo zástavu a zažádat můžete i se záznamem v rejstříku trestů. Mínusem je, že Vám nepůjčí, pokud máte záznam v registru dlužníků. U půjčky je třeba doložit pravidelný příjem a ověřit bankovní účet zaplacením symbolického poplatku ve výši 1 Kč. K vyřízení žádosti potřebujete minimum dokumentů, stačí občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti.

Základní informace o CZ Mini Credit půjčce:

 • nebankovní krátkodobý úvěr
 • výše půjčky od 1 000 Kč do 12 500 Kč
 • první půjčka do 4 500 Kč zcela bez poplatků
 • doba splatnosti 1 – 30 dní
 • i se záznamem v rejstříku trestů
 • úroková sazba od 0 % p.a.
 • bez ručitele
 • kontroluje registr

Co k CZ Mini Credit půjčce potřebujete:

 • české občanství
 • stálý příjem
 • bankovní účet

Žádost o půjčku

Pokud máte zájem o půjčku CZ Mini Credit, je nutné se nejdřív zřídit registraci na stránkách společnosti. Do internetového formuláře vyplníte osobní údaje jako jméno a příjmení, rodné číslo, číslo občanského průkazu, emailová adresa a telefon, dále je nutné uvést adresu trvalého bydliště (a případně i korespondenční adresu, pokud se liší) a následně několik údajů ohledně Vašeho zaměstnání. Po odeslání formuláře je nutné uhradit registrační poplatek ve výši 1 Kč. Tento poplatek je nutné zaplatit z Vašeho vlastního účtu. Váš uživatelský účet u CZ Mini Credit s.r.o. bude aktivován ihned po připsání platby. K žádosti o půjčku je třeba pouze občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti a potvrzení příjmu, žádné jiné doklady nejsou potřeba.

Poté dostanete SMS zprávu a email s informacemi, jak registraci dokončit. Po dokončení registrace si už v klidu můžete zažádat o půjčku s tím, že v pracovní dny od 9 do 18 hodin budete o schválení/neschválení Vaší žádosti vyrozumněni do několika minut. V případě, že Vám bude žádost schválena, budou peníze obratem odeslány na Váš bankovní účet. Rychlost převodu závisí na tom, u jaké banky máte vedený účet, peníze dostanete nejpozději do 24 h.

Půjčka se splácí jednorázově, a to nejdéle ke dni splatnosti. Pokud se stane, že půjčku nestíháte splatit, můžete si půjčky prodloužit. Tato možnost je ale zpoplatněna a poplatek za prodloužení je nutné uhradit nejdéle v den splatnosti půjčky. Půjčku si lze prodloužit opakovaně a poplatek se nemění.

Velmi jednoduše můžete o půjčku zažádat přes náš internetový formulář (viz výše), kam napíšete pár kontaktních údajů a Vaše žádost bude ihned odeslána přímo pracovníkům zákaznického servisu společnosti CZ Mini Credit. Ti Vám pak sami zavolají a dořeší s Vámi potřebné detaily.

Celkové hodnocení CZ Mini Credit půjčky:

CZ Mini Credit je rychlá nebankovní půjčka s přehlednými pravidly a poplatky. Hodí se zejména pro ty, kdo jsou si jistí svojí schopností splácet a chtějí si půjčit jen menší částku na výdaje, se kterými nečekali. U CZ Mini Credit si můžete půjčit částku ve výši od 1 000 Kč do 12 500 Kč s dobou splatnosti od 1 do 30 dnů. Noví klienti si mohou půjčit nejvýše 4 500 Kč, ale v případě, že si půjčí na maximálně 14 dnů, získají tak půjčku zcela bez poplatků. Půjčku je lepší splácet včas, ale v případě nečekaných událostí je možné si za poplatek prodloužit dobu splatnosti, a to i opakovaně. K půjčce nemusíte mít zástavu ani ručitele a můžete o ni zažádat i se záznamem v rejstříku trestů. K vyřízení žádosti potřebujete jen pár dokladů. CZ Mini Credit dodržuje zásady zodpovědného půjčování, a proto po svých klientech může chtít potvrzení příjmu a kontroluje registr.

Proč právě půjčka CZ Mini Credit:

můžete získat až 12 500 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 12 500 Kč
1. 9. 2017

Kde najít výhodnou půjčku?

Když chcete půjčku, pak zajisté chcete výhodnou půjčku, že? Pak pro Vás máme několik rad pro to, kde takovou výhodnou nebankovní půjčku najít, pojďme se na ně společně podívat v našem článku Kde najít výhodnou půjčku!
 

Individuální nebankovní půjčka

Je na českém trhu s půjčkami vůbec něco jako půjčka na míru přesně Vaší situaci a nebo je to jen mýtus a taková půjčka neexistuje? A nebo poskytovatelé nebankovních půjček nabízejí pouze několik typů půjček, jako třeba půjčka bez registru, rychlá půjčka online, které jsou standardem a mezi kterými si musíte vybrat. A pokud se do dané „škatulky“ půjčky nevejdete, získáte pouze nevýhodné podmínky půjčky, případně máte s půjčkou úplně smůlu a nezískáte žádnou půjčku?
 
Skvělá zpráva pro všechny, kdo si chtějí půjčit! A to, že půjčka výhodně na míru existuje. Lze ji navrhnout při individuálním posouzení žadatele o půjčku, jeho situace a různých faktorů, a to lze nejlépe provést s půjčkovým odborníkem, který je nezávislý (nikoli s půjčkovým poradcem z konkrétní společnosti a poskytovatele půjčky, ať už banky nebo nebankovní společnosti).
 

Půjčka přesně pro Vás

Individuální přístup při zařizování půjčky získáte od nezávislého půjčkového poradce, který se orientuje na trhu s půjčkami u nás, dobře zná různé konkrétní situace půjčkových klientů a hlavně, ví, co vše společnosti u nás mohou nabídnout mimo své klasicky prezentované nabídky půjček, může tedy instituci dotlačit do výhodnějších podmínek půjček, než by Vám nabídla sama bez poradce, protože samozřejmě raději získá klienta, kterému dá půjčku dráž a vydělá na něm více, to je jasné.
 
Ovšem výhodné podmínky půjčky Vám v dané společnosti vyjedná právě půjčkový poradce, a to zcela sám, stejně jako všechnu administrativu okolo sjednání daného spotřebitelského úvěru vyřídí také bez Vás.
 

Proč spolupracovat s půjčkovým poradcem?

Je faktem, že mnoho lidí se spolupráci s půjčkovým poradcem brání, z nejrůznějších důvodů rozšířených nepravdivých mýtů, nicméně je to škoda a zbytečné, a zejména – spolupráce s půjčkovým poradcem ušetřila už mnoha klientům peníze i čas, jinak by na trhu přeci nefungovali a lidé by se na ně neobraceli zas a opět.
 
Vedletoho, že Vám půjčkový poradce vyjedná velmi výhodné podmínky půjčky online, hlavně výhodnější, než byste si zařídili sami, je výhodou spolupráce s ním také to, že je pro Vás bezplatná a zcela zdarma - tedy alespoň když zvolíte odborníky z našeho týmu půjčkových poradců.
 

Půjčkový poradce - ano nebo ne?

Není třeba se strachovat, že by byl půjčkový poradce ovlivňován výšemi provizí jednotlivých bank a nebankovních společností za to, že Vás k nim dovede, a snažil se Vám tak doporučovat pouze vybrané poskytovatele půjček, nebo jejich konkrétní nabídky půjček. Nikoli, výše provizí se u všech společností pohybují zhruba stejně, půjčkovému poradci je v podstatě úplně jedno, u které instituce si půjčku nakonec domluvíte.
 
Skutečně je to tak - půjčkový poradce se Vám vždy u jakékoli půjčkové společnosti bude snažit vyjednat ty nejvýhodnější podmínky půjčky – nejenže mají půjčkoví poradci proklientský a profesionální přístup a záleží jim na tom, abyste s půjčkou byli spokojení, ale poradce si tak také buduje svou reputaci a ví, že když budete spokojeni s jeho prací a podmínkami půjčky, které Vám vyjednal, doporučíte jej dál. Byl by sám proti sobě, kdyby Vám nevyjednal tu nejvýhodnější půjčku online a půjčku bez úroků!
 
V momentě, že tedy uvažujete o půjčce a chtěli byste půjčku přesně na míru pro sebe, doporučujeme kontaktovat některého půjčkového poradce, například z našeho týmu odborníků na půjčky. Pohybují se po celé České republice a rádi Vám vyjdou vstříc na konzultaci bezplatně a nezávazně!

Půjčkový poradce je jedním z nejdůležitějších kroků, jak si vybrat půjčku a nespálit se. Bez rad odborníka na půjčky byste totiž mohli naletět a přijít o své peníze, a to jistě nechcete! ...více

18.8.2017

Proč je vhodné si půjčky porovnat online? Co tím získáte a kolik ušetříte? ...více

13.4.2017

Je lepší si při půjčce nechat poradit nebo ne? ...více

25.5.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Půjčkomat půjčka
Výše půjčky:500 - 22 000 Kč
Splatnost:5 - 31 dní
Název půjčky:HOT půjčka
Výše půjčky:10 000 - 500 000 Kč
Splatnost:24 - 84 měs.
Název půjčky:Hit partners půjčka
Výše půjčky:300 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
Název půjčky:Mobil půjčka
Výše půjčky:2 000 - 10 000 Kč
Splatnost:21 - 21 dní
Název půjčky:Bubbli půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Půjčka plus
Výše půjčky:500 - 250 000 Kč
Splatnost:1 dní - 84 měs.
Název půjčky:Půjčka 365
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:10 - 30 dní
Název půjčky:Fastfin půjčka
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:ZUNO půjčka online
Výše půjčky:15 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.
Název půjčky:CreditKasa
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní